Νέα

Βενεζουέλα 2023 ...η βασίλισσα της ομορφιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 217
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.776
Κριτικές
178
Like
39.315
Πόντοι
21.896
Volcano σε ποιες χώρες της Λατινικής Αμερικής μπορούν να μπουν ελεύθερα οι ανεμβολιαστοι?
Γιανναρε για σένα όλες οι πόρτες ανοιχτές
Δεν ξέρω διότι αυτά αλλάζουν συνέχεια ....απλώς πριν πας κάπου παίρνεις τηλ πρεσβεία διότι είναι τα μόνα επίσημα στόματα για να απαντήσουν κ κανένα άλλο ιντερνετικό
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.776
Κριτικές
178
Like
39.315
Πόντοι
21.896
Στο Εκουαδόρ μπαίνουν οι ανεμβολιαστοι?
Άσε εδώ μη σπαμαρουμε κ να ξαναγράψουμε στο νήμα ρωσική εισβολή που τώρα εκεί στον πόλεμο δημιουργούνται ευκαιρίες
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Τύπος Γιάννης Σμιθ αφού κατέκτησε με το πουλί του Ουκρανία και Μολδαβια ,θα αναδειχθεί σε νέο Χριστόφορο Κολόμβο σύντομα
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
1.361
Πόντοι
201
Κατσε μαστορα. Καπου τοχεις χασςι. 2000 θες το μηνα για να περάσεις εσυσαν προσωπικα έξοδα διαμονής κ καθηνερινιτητας σρλτην ουκρανια και μαλιστα on budget. Χωρις ουτε μισο πληρωμενο γκολ...
Λιγο πιο καλα αν γουστάρεις δηλ καλο διμαεριμσα κ βολυρς, νγαζεις κανα 12ημερο
Παμε πιο κατω
. Μουναρες, αν βρςις παει 150 με 200 η μιαμιση ωρα γαμισι. Αρα θες 3500 για μα ζησεις ενα δεκαπενθημερο μετρημενα. Σεμνα κ ταπεινα που λεν
κ να γαμισεις μια φορα τξν βδομαδα ενα διωρο.....
Με 2000 ολα μεσα βγαζεις 7 μερες με 3,4 γαμησια. Αν βαλιυμε κι αεροπορικά θες κι αλλα 300 έξτρα
Μην αναπαραγετε οτι μλκια ακουτε
Μπορείς να πας στην Οδυσσό δια ξηράς ή θαλάσσης, να κλείσεις δωμάτιο σε μέτριο ξενοδοχείο για 30 μέρες, να καμακώνεις ντόπιες μουνάρες κάθε εβδομάδα τρώγοντας στα σωστά μέρη, και να γαμάς όσο αντέχεις!
Το έκανα πριν από αρκετά χρόνια με 2.000 ευρώ (+ μεταφορικά ).

Φυσικά τα παραπάνω ισχύουν υπό την προυπόθεση ότι γνωρίζεις 100 Ρωσικές λέξεις της καθημερινότητας και ότι είσαι νέος, ωραίος και ευγενικός με τις κοπέλες. Δεν χρειαζόταν να πληρώσεις βίζιτες, απλώς να κάνεις υπομονή τις πρώτες 5 μέρες και να δείχνεις γενικά ανοιχτός σε γνωριμίες με τους ντόπιους και τις ντόπιες!
 

dalaidama

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
181
Πόντοι
0
Αν εχει καλο internet παμε και δουλευουμε remote αλλιως Κολομβια η Βραζιλια.
Σε τετοια μακρινα ταξιδια ειναι να κατσεις τριμηνο το ελαχιστο
 

panagos7

Πορνοστάρ
Εγγρ.
5 Δεκ 2014
Μηνύματα
4.541
Κριτικές
53
Like
7.645
Πόντοι
8.816
Άμα βρούμε να χωθούμε κ σε κανενα αμπάρι πλοίου φορτηγού από Πειραιά σε ένα μήνα είμαστε Καράκας κ τζάμπα :smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
Θα νοικιάσουμε κ airbnb σε φαβελα με ένα ευρώ την ημέρα
IMG_20230226_064236.jpg

Κ το μουνι στο πιατο μας
Έλα στο δικό μου που ξεμπαρκαρω από Μοντεβιδέο αύριο θα είμαι στη πόλη.μετα πτήση για Σάντος μετά Φρανκφούρτη μετά Αθήνα όλα με λουφχανσα.οτι δω από Μοντεβιδέο αν προλάβω ανεβαζω
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.776
Κριτικές
178
Like
39.315
Πόντοι
21.896
Έλα στο δικό μου που ξεμπαρκαρω από Μοντεβιδέο αύριο θα είμαι στη πόλη.μετα πτήση για Σάντος μετά Φρανκφούρτη μετά Αθήνα όλα με λουφχανσα.οτι δω από Μοντεβιδέο αν προλάβω ανεβαζω
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Μπορείς να πας στην Οδυσσό δια ξηράς ή θαλάσσης, να κλείσεις δωμάτιο σε μέτριο ξενοδοχείο για 30 μέρες, να καμακώνεις ντόπιες μουνάρες κάθε εβδομάδα τρώγοντας στα σωστά μέρη, και να γαμάς όσο αντέχεις!
Το έκανα πριν από αρκετά χρόνια με 2.000 ευρώ (+ μεταφορικά ).

Φυσικά τα παραπάνω ισχύουν υπό την προυπόθεση ότι γνωρίζεις 100 Ρωσικές λέξεις της καθημερινότητας και ότι είσαι νέος, ωραίος και ευγενικός με τις κοπέλες. Δεν χρειαζόταν να πληρώσεις βίζιτες, απλώς να κάνεις υπομονή τις πρώτες 5 μέρες και να δείχνεις γενικά ανοιχτός σε γνωριμίες με τους ντόπιους και τις ντόπιες!
Στα όνειρα μπορεί.... Αυτα ειναι προ δεκαετιας κ βαλε... Ειδικα που μιλαμε γιαβοδησο. Σημερα τουλαχιστο πριν τον πόλεμο, αυτα ειναι ονειρα θερεινης νυκτός
 

TheloKoko

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2023
Μηνύματα
19
Κριτικές
1
Like
64
Πόντοι
0
Σε αφήνω να καθαρίσω το τοπίο στο τιντερ διότι σε μισή μέρα που δεν μπήκα στο τιντερ όσο περίμενα αεροδρόμιο κ πετούσα έγινε χαμός :confused:
IMG_20230307_223239.jpg

Επιστροφή Ελλάδα με μηδέν ματσαρισματα
Δεν εκτιμούν την ομορφιά μου
images.jpeg


εμεις εδώ τα match με το σταγονομετρο..... Πωπω για εκει ειμαστεεεε.......
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Πες τα Χρυσόστομε!

Απλά για έναν που πάει πρώτη φορά θέλει τουλάχιστον ένα μήνα να κάτσει εκεί.....και αυτό πιο πολύ για να μάθει τα στέκια και γενικά την πόλη και φυσικά την νοοτροπία και την κουλτούρα τους!

Και με 50 βασικές ουκρανικές λέξεις να ξέρεις σε συνδυασμό με τα Αγγλικά παίζεις ωραία μπαλιτσα με τις ντεβουσκες!


#SLAVA UKRAINA :knockinb:
John ξεκινα είμαστε μαζι σου
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.776
Κριτικές
178
Like
39.315
Πόντοι
21.896
εμεις εδώ τα match με το σταγονομετρο..... Πωπω για εκει ειμαστεεεε.......
Tinder και Ελλάδα δεν παίζει ....δύο έννοιες διαφορετικές ..
Εδώ όλες οι κομπλεξικες μαζεμένες κάνουν λογαριασμό για το ινσταγκραμ τους κ για να ικανοποιήσουν το εγώ τους
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Για Ουκρανια εγραφες ρε μλκ ... με αυτη κανω συγκριση οχι φυσικα με Λατινικη Αμερικη.
γιατι να πας Κιεβο δηλ οταν τελειωσει ο πολεμος ,πηγαινεις Μοσχα με τα λεφτα που ανεφερες ...

@midas69 άκου και εσύ :wink:

είναι τώρα στην Ρωσία ένας φίλος Έλληνας κλείνει τώρα 3 μήνες εκεί. Πήγαν και άλλοι δύο τον προηγούμενο μήνα εκεί για 10 μέρες. Από το φρέσκο report που μου είπαν και οι τρεις είναι ότι οι γκόμενες όσον αφορά τις λευκές ζώνες δεν σε βάζουν στην κουβέντα αν δεν μιλάς ρωσικά και μόνο ρώσικα έχει ιδιαίτερη σημασία αυτό, γιατί πριν τον πόλεμο δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημα, τώρα σνομπάρουν εντελώς τα Αγγλικά και όποιος μιλάει Αγγλικά τρώει πόρτα από τις κανονικές γκόμενες. Όσο αφορά τις γκρι ζώνες που είναι ελευθέρας βοσκής mamba, tinder, clubs, restorant κτλ. είναι πολύ πιο ακριβές από τα χρηματικά ποσά που ανέφερε ο Μίδας βάλε επί δύο και ζητάνε πολύ ακριβά δώρα όπως το iphone το καινούριο. Για μαύρες ζώνες εκεί τα πράγματα είναι εντελώς διαφορετικά είναι value και τα Σαλόν αλλά και οι τιμές στα ρώσικα site με escots. Απλά το μειονέκτημα με τις μαύρες ζώνες είναι με χρονόμετρο δηλαδή αν κλείσεις πχ 1 ώρα θα είναι value η τιμή αλλά στην 1 ώρα θα χαιρετήσει η μαύρη ζώνη και μετά όλη μέρα δεν θα περνά ο χρόνος γυρνώντας εδώ και και εκεί βόλτες μέχρι να έρθει το βράδυ για να πας σε club.
Στην Ουκρανία ειδικά τώρα γαμάει κάποιος πανεύκολα και φθηνά αλλά το θέμα είναι ότι δεν θα πας σε χώρα που βομβαρδίζεται κατά ρυπάς από τους ρώσους και παίζει το ενδεχόμενο να βρεθείς την λάθος στιγμή στο λάθος σημείο και να σου ρθει καμιά αδέσποτη ρουκέτα μόνο και μόνο για μια γκόμενα ή ένα καλό γαμήσι.

Το report αυτό είναι όπως μου το μετέφεραν και τα τρία παιδιά που πήγαν Ρωσία και ο ένας από τους τρεις είναι εκεί ακόμη. Όταν ανέβω και εγώ στην Ρωσία κάποια στιγμή θα κάνω το δικό μου report στα ρώσικα νήματα.
Για την Ουκρανία μου ανέφερε την κατάσταση ως έχει ένας μόνιμος κάτοικος Ουκρανίας, δηλαδή ότι ανοίγουν τα πόδια οι γκόμενες χωρίς ιδιαίτερη προσπάθεια λόγο της πείνας που έπεσε τώρα από τον πόλεμο. Το διαπίστωσα και εγώ αυτό γιατί αυτές που γνωρίζω και είναι στην Ουκρανία τώρα και δεν έχουν φύγει για τας Ευρώπας, θέλουν να έρθουν για μόνιμη εγκατάσταση στην Ελλάδα μαζί μου, βέβαια έχω ζυγίσει το ρίσκο και δεν φέρνω καμία γιατί θα με σβερκωθούνε εδώ και θα μπορώ μετά να την διώξω ή όταν είναι εδώ πχ. δεν θα μπορώ να κάνω άνετα τσάρκες στα μπουρδέλα συν ότι θα πρέπει να πληρώνω και όλα τα έξοδα της αν δεν της βρω κάποια δουλειά εδώ.
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.776
Κριτικές
178
Like
39.315
Πόντοι
21.896
Όσοι έχουν ινσταγκραμ ( δεν έχω ευτυχώς) αξίζει το προφίλ αυτής της Βενεζουέλανας για ενημερωση
 

GiorgosGreko

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
113
Like
228
Πόντοι
21
Κατσε μαστορα. Καπου τοχεις χασςι. 2000 θες το μηνα για να περάσεις εσυσαν προσωπικα έξοδα διαμονής κ καθηνερινιτητας σρλτην ουκρανια και μαλιστα on budget. Χωρις ουτε μισο πληρωμενο γκολ...
Λιγο πιο καλα αν γουστάρεις δηλ καλο διμαεριμσα κ βολυρς, νγαζεις κανα 12ημερο
Παμε πιο κατω
. Μουναρες, αν βρςις παει 150 με 200 η μιαμιση ωρα γαμισι. Αρα θες 3500 για μα ζησεις ενα δεκαπενθημερο μετρημενα. Σεμνα κ ταπεινα που λεν
κ να γαμισεις μια φορα τξν βδομαδα ενα διωρο.....
Με 2000 ολα μεσα βγαζεις 7 μερες με 3,4 γαμησια. Αν βαλιυμε κι αεροπορικά θες κι αλλα 300 έξτρα
Μην αναπαραγετε οτι μλκια ακουτε
το ότι συζητάτε για τουρισμό Ουκρανία εν ώρα πολέμου είναι λίγο Mindblowing
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.731
Κριτικές
10
Like
2.086
Πόντοι
3.187
Εμείς έχουμε ένα σωρό τέτοια και καλύτερα μη σου πω. Οποιος έχει γυρίσει την Ελλάδα είναι σαν να έχει πάει στα ομορφότερα μέρη του κόσμου.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Διάβασα το νήμα με τις μοναδικές αφηγήσεις του ταξιδιώτη βολκανο, τον οποίο όπως και άλλους που έχουν κάνει το ίδιο,πχ mindreader, Κωλογερος, ζηλεύω γιατί έχουν τον χρόνο, τα χρήματα να ταξιδεύουν σε πολλές χώρες αλλά και την διάθεση να μοιραστούν πληροφορίες από τις ταξιδιωτικές εμπειρίες τους.
Πραγματικά αυτά που διαβάζει κανείς εδώ δεν θα τα μάθει ούτε στις τηλεοπτικές εκπομπές ούτε πιθανόν στα κανάλια στο YouTube.
Εδώ έχεις την δυνατότητα να αλληλεπιδρασεις με τον συντάκτη, να τους ρωτήσεις και να μάθεις, κάτι που δεν γίνεται ούτε στα κανάλια στο γιουτουμπ, ούτε σε μπλογκς ούτε αν στείλεις μήνυμα στον Τάσο Δούση.

Όσοι μπήκαν στη διαδικασία σύγκρισης Λατίνων με κοπέλες Ανατολικού μπλοκ, χάσανε τσάμπα τον χρόνο τους.
Μιλάμε για 2 εντελώς διαφορετικούς πολιτισμούς και το γνωρίζουν πολύ καλά αυτό.

Δεν χρειάζεται να έχει πάει κανείς στην Λατινική Αμερική για να καταλάβει το χάσμα που υπάρχει μεταξύ των Λατίνων γυναικών και των Ρωσίδων, Ουκρανών, Ρουμάνων, Μολδαβών.

Οι πρώτες στο μεγαλύτερο ποσοστό τους είναι αυθόρμητες, απελευθερωμένες, ερωτικές, παθιασμένες, πολύ κοινωνικές, ευχάριστες.
Οι Ανατολικές είναι μεν εμφανισιακά καλύτερες αλλά δεν έχουν τα στοιχεία των Λατίνων που τρελαίνουν το ανδρικό φύλο.
Είναι κρύες, αγέλαστες, καθόλου επικοινωνιακές.

Το μειονέκτημα μας σαν χώρα είναι ότι είμαστε πολύ μακριά από την Λατινική Αμερική. Βέβαια με πολύ τύχη κάποιος, μπορεί να συναντήσει Λατινες, κανείς και στις Πορτογαλία κ Ισπανία.

Η Βενεζουέλα είναι για μένα ένας από τους προορισμούς που θέλω να επισκεφθώ αν και αρχικά είχα αρχικό στόχο το Εκουαδόρ γιατί είχα επικοινωνία με 2 κοπέλες από το Κίτο, αλλά θα προτιμούσα να δώσω προτεραιότητα σε Βιετνάμ κ Ταυλανδη γιατί είναι πιο φθηνά τα αεροπορικά και μου αρέσουν οι Ασιατισσες.

Το θέμα της ασφάλειας στις χώρες της λατινικής Αμερικής ειναι το πιο σημαντικό και νομίζω ότι λίγο πολύ έχει καλυφθεί από τα μέλη του φόρουμ που έχουν ταξιδέψει σε αυτές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom