Νέα

Τσοντοσινεμά στην Αθήνα σήμερα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PSTN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 528
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πάτε σε τσοντάδικα εν έτει 2007;

  • Πάω σε τσοντάδικα σε καθημερινή βάση

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-3 φορές τη βδομάδα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πάω 1-2 φορές το μήνα

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Πάω πολύ σπάνια

    Ψήφοι: 3 60,0%
  • Είχα πάει μικρός

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Δεν έχω πάει ποτέ

    Ψήφοι: 1 20,0%
  • Δεν πηγαίνω σε τέτοιους χώρους, γιατί μου την έχουν πέσει γκέι άντρε

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    5

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Σας τρώει ο κωλος σας για μπανό παλούκωμα.
 

vyzarakias

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2018
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
70
Πόντοι
0
κυριακη μεσσημερι αβερωφ πετυχαινω τρανσ με δυνατη πιπααα και πακι να συμετεχουν καιν να καταληγουν οι 2 πακι και η τρανσ τουαλετα για ξεβουλομα
 

efi80

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
0
Να ενημερώσω το μπουρδελιάρικο κοινό που αγαπά τα τσοντάδικα ότι άλλο ένα σινεμά (Σινέ Ολυμπίκ) φαίνεται να έκλεισε πριν από λίγο διάστημα. Εδώ και πολύ καιρό δεν πρέπει να πήγαινε καθόλου κόσμος στο εν λόγω πορνοσινεμά, οπότε το λουκέτο ήταν αναπόφευκτο.

Μακάρι να διαψευσθώ αλλά πιστεύω ότι την ίδια κατάληξη θα έχει και το Αθηναϊκό - το οποίο σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να ανταγωνιστεί το video show που βρίσκεται ακριβώς δίπλα του.

 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Να ενημερώσω το μπουρδελιάρκο κοινό που αγαπά τα τσοντάδικα ότι άλλο ένα σινεμά (Σινέ Ολυμπίκ) φαίνεται να έκλεισε πριν από λίγο διάστημα. Εδώ και πολύ καιρό δεν πρέπει να πήγαινε καθόλου κόσμος στο εν λόγω πορνοσινεμά, οπότε το λουκέτο ήταν αναπόφευκτο.

Μακάρι να διαψευσθώ αλλά πιστεύω ότι την ίδια κατάληξη θα έχει και το Αθηναϊκό - το οποίο σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να ανταγωνιστεί το video show που βρίσκεται ακριβώς δίπλα του.
  Το ολυμπικ  ηταν στον πειραια  και ειχε περασει μεγαλες εποχες καθος πηγεναν αρκετα ζευγάρια  και γυναικες της τρουμπας    ποιο κατω υπαρχει το μπλου βιζιον 
 

efi80

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
17
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
0
Το ολυμπικ ηταν στον πειραια και ειχε περασει μεγαλες εποχες καθος πηγεναν αρκετα ζευγάρια  και γυναικες της τρουμπας  ποιο κατω υπαρχει το μπλου βιζιον 

Ναι, το Ολυμπίκ ήταν ιστορικό τσοντάδικο της Αττικής... και εγώ άκουσα αρκετές ιστορίες γι΄ αυτό.
Το είχα επισκεφτεί πέρυσι 2-3 φορές και είχε ελάχιστο κόσμο, μετρημένο στα δάχτυλα πραγματικά. Κυρίως αλλοδαπούς και παρακμιακούς πορνόγερους.

Το blue vision, σε σχέση με το Ολυμπίκ, πρέπει να μαζεύει περισσότερο κόσμο και σίγουρα είναι πιο μοντέρνο, πιο καθαρό και χωρίς επαγγελματίες αλλοδαπούς.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.837
Like
1.280
Πόντοι
216
Πω ρε τύπε τι θα κάνει όλη αυτή η αφρόκρεμα αν κλείσει το ιστορικό Αθηναϊκό;
Αυτα δεν είναι καθόλου καλά  νέα.
:zombie: :shit: :zombie: :shit:

 

sissypoutanaki

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
δεν μπορω ακομα να στελνω η να κοιταω μυνηματα πρεπει να συμπληρωσω 10 μυνηματα πρωτα
 

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
35
Κριτικές
2
Like
147
Πόντοι
0
Ειμαι κροσσακι και εχω όρεξη για πολυ πουτσα!!Παιζει κατι καλο σε κάποιο σινεμά αυτές τις μέρες;Τι ώρες θα πετύχω καλο κόσμο;Εχω προτίμηση σε άντρες με πολυ μεγάλα προσόντα!!
Noell αν θες μπορούμε να βρεθούμε και να πάμε μαζί σε όποιο σινεμά θες να περάσουμε καλά....
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Νοέλ κροςς έχεις περάσει καμιά βόλτα από αντάλτ  :think: :think: :think: :think: :heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

btmagori

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2019
Μηνύματα
35
Like
12
Πόντοι
0
χαιρετω τον κοσμο..θελω να μαθω πιο σινεμα προτεινετε για παιχνιδι?θελω να περασω πολυυυυυυυ καλα...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
χαιρετω τον κοσμο..θελω να μαθω πιο σινεμα προτεινετε για παιχνιδι?θελω να περασω πολυυυυυυυ καλα...

Τύπε αύριο μεθαύριο που πέφτουν οι συντάξεις όπου και να πας θα είναι τίγκα στα γερόντια,αφού προηγουμένως έχουν ανάψει το κερί τους στην εκκλησία κι έχουν κάνει τον σταυρό τους.
 

oddis

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
51
Like
38
Πόντοι
0
Adult όσες φορές έχω πάει ήταν χαλαρά ότι δηλαδή χρειάζεσαι όχι να μην βρίσκεις καμπίνα όπως και να έχει όλο και καποιος μου τον έδωσε πέρασα υπέροχα μέχρι την επόμενη φορά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom