Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Katerinathedog

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
18
Like
581
Πόντοι
80
IMG_7737.jpeg
Την περασμένη Κυριακή που ανέβηκα Αθηνα , ξεθέωσα αρκετα αντρικά κορμιά! Πιθανόν την επόμενη φορά να περάσω και από το σινεμα
 

agori4wrimous

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
5
Like
10
Πόντοι
0
Ποιος παθητικος γουσταρει να παμε μαζι την Παρασκευη;
 

ΚostasAeon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιζει κατι σμρ? η θα παιξει αυριο?
ειμαι βερς
ρωταω γιατι φευγω απο Αθηνα
 

Extrafister

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
2
Like
2
Πόντοι
0
Αδικος κοπος να ρωτατε "αν θα παιχτει κατι σμρ".
Ο καθενας θα πει το μακρυ του και το κοντο του.
πηγαίνετε απο εκει να εχετε αποψη δικη σας.
Εγω παω αραια απο το 2013,και ειναι καθαρα θεμα τυχης.
Αναλογα τι ψαχνει ο καθενας,μπορει να περασει καλα
 

HornyBoyXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
20
Like
34
Πόντοι
0

Κόκκινη λυσσα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
427
Like
2.061
Πόντοι
441
Έχουμε εικόνα αν έχει κόσμο το σινεμά αυτή τη στιγμή ; Σκέφτομαι να ανέβω για μερικές πίπες αλλά να αξίζει τον κόπο …
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
118
Like
303
Πόντοι
21
Έχει παραγινει το καλό με όλους αυτούς που ζητάνε χρήματα για να γαμησουν...σήμερα το πρωί γίνονταν χαμός..
Πιο πολλοί ήταν αυτοί από τον υπόλοιπο κόσμο...πίεζαν συνεχώς και γίνονταν ενοχλητικοί.δεν το καταλαβαίνουν οι υπεύθυνοι του σινεμά να τους απομακρύνουν ?? Στο τέλος θα μείνουν μόνο αυτοί να πηγαίνουν...ημαρτον
 

HornyBoyXXX

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
20
Like
34
Πόντοι
0
Άσε τα ψέματα αγάπη μου γιατί έχεις ίδια φωτό Κ στο κινητό σου που μου στέλνεις Κ τρως άκυρα !!!! Δε χρειάζεται να λες ψέματα επειδή δε σου κάθομαι , ας ήσουν καθαρός για να σου καθόμουν ! Κ πιο νέος ! Γούστα είναι αυτά με τις ηλικίες (δεν πάω με αρκετά μεγαλύτερους) αλλά με βρώμικους δεν πάω σε καμμία περίπτωση!!!
Πολύ καλά τους τα λες μωρό μου. Οπότε θέλεις στείλε μου να τα πούμε. 26 χρονών, καθαρός πάντα
 

gay_johnjohn

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2020
Μηνύματα
118
Like
303
Πόντοι
21
Έχει παραγινει το καλό με όλους αυτούς που ζητάνε χρήματα για να γαμησουν...σήμερα το πρωί γίνονταν χαμός..
Πιο πολλοί ήταν αυτοί από τον υπόλοιπο κόσμο...πίεζαν συνεχώς και γίνονταν ενοχλητικοί.δεν το καταλαβαίνουν οι υπεύθυνοι του σινεμά να τους απομακρύνουν ?? Στο τέλος θα μείνουν μόνο αυτοί να πηγαίνουν...ημαρτον
Εννοείται ότι δεν μιλάω για το downtown...από λάθος έγραψα εδώ....για το Αθηναϊκό μιλάω...συγνωμη
 

xazo786

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2023
Μηνύματα
33
Like
18
Πόντοι
0
Η επίσκεψη σε αυτό το τσοδοσινεμα απαιτεί τίποτα?κάρτα ή τέτοιο,ή απλά πας και σε αφήνουν να μπεις?
 

Mpourdeliarisss

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2005
Μηνύματα
47
Like
45
Πόντοι
0
Η επίσκεψη σε αυτό το τσοδοσινεμα απαιτεί τίποτα?κάρτα ή τέτοιο,ή απλά πας και σε αφήνουν να μπεις?
θέλει οποσδήοπτε πιστοποιητικο υγειας για πορνοσινεμα! Ψηφιστικε τωρα για τα μεταδιδομενα νοσηματα!
 

gambros

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
34
Κριτικές
5
Like
232
Πόντοι
0
θέλει οποσδήοπτε πιστοποιητικο υγειας για πορνοσινεμα! Ψηφιστικε τωρα για τα μεταδιδομενα νοσηματα!
To εκδιδεις ηλεκτρονικά στο gov.gr στο menu τσοντάδικα, και έχει διάφορες κατηγορίες απο κάτω ανάλογα τι θες να κάνεις, τσοντομαλακία, μπανιστήρι, τριολέ κλπ κλπ
 

sexmaniac74

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
192
Like
278
Πόντοι
21
Η επίσκεψη σε αυτό το τσοδοσινεμα απαιτεί τίποτα?κάρτα ή τέτοιο,ή απλά πας και σε αφήνουν να μπεις?
Φιλαράκι άμα κανεις τέτοιες ερωτήσεις αφορμή θέλουν τα μέλη να αρχίσουν το δουλεμα
 

Janjan13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
159
Κριτικές
1
Like
225
Πόντοι
1
Αύριο βράδυ κροσσακι θα έρθει στο χώρο , γύρω στις 9 στις πάνω καμπίνες , στημένη 24 ετών σφιχτό κωλαρακι !!!
 

Fallen_Angel34

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2018
Μηνύματα
32
Κριτικές
2
Like
134
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom