Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Psata

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2023
Μηνύματα
24
Like
26
Πόντοι
0
Να μπορέσουμε να δούμε τον χώρο άνετα φίλε, οπότε μπαίνει ζευγάρι εκεί μέσα τα ζομπι όπως τα λέτε τους ακολουθούνε αν διαβάσεις τι έχουν γράψει, τεσπα για swinger αποφασίσαμε, ευχαριστω
Διάβασα όλες τις απαντήσεις σου
1 λες ότι θέλεις να δεις το χώρο ότι το πολύ να αφήσεις να κάνουν οι άλλοι μάτι
Ότι δεν σου αρέσει που κυνηγάνε τα ζευγάρια
Και ότι θα πας σε swinger
2 πάμε λοιπόν για μερικές λύσεις
Αν θέλεις να δεις το χώρο
Χωρίς να σε κυνηγάνε
Μπορείς να έρθεις με τη φίλη σου το πρωί έως 6-7 η ώρα το απόγευμα που είναι ελάχιστοι
Η και αργότερα μόνος
Και να περιγράψεις στη φίλη σου το χώρο

3 το να πηγαίνεις στο swingers που είναι και άλλα ζευγάρια
Εκτός των ημερών που επιτρέπονται και μόνοι άντρες
Είναι τελείως διαφορετικό
Άλλο το να σε βλέπουν μόνοι άντρες και να την παίζουν
Κι άλλο να σε βλέπουν ζευγάρια ή να τους βλέπετε
Με ή χωρίς συμμετοχή

Στα σουingers club τις ημέρες που δέχονται και μόνους άντρες όλοι κυνηγάνε τα ζευγάρια όπως στο downtown

4 αν έρθετε στο σινεμά ώρες που έχει κόσμο βραδινές ώρες δηλαδή
Μπορείτε αν θέλετε μόνο μάτι
Να μπείτε σε καμπίνα του ισογείου που απέξω μπορουν να σας βλέπουν
Η σε καμπίνες του πρώτου ορόφου
Και να ανοίξετε την κουρτίνα
Αν δεν θέλετε ούτε να σας βλέπουν
Μπορείτε να μπείτε σε καμπίνα και να μην ανοίξετε ούτε τα διπλανά παραθυράκια ούτε την κουρτίνα

5 ότι οι άντρες κυνηγάνε τα ζευγάρια στο downtown
Είναι γεγονός
Είναι δύσκολο όμως ότι δεν πρέπει να γίνεται αυτό να λες τι πρέπει να γίνει
Δηλαδή όταν μπαίνει ένα ζευγάρι και ανέβει στον πρώτο όροφο να μην πηγαίνει κανένας από πίσω
Και πότε να πάει
Μετά από 5 λεπτά μετά από 10 λεπτά
Και πάλι δεν θα πάνε όλοι όσοι ενδιαφέρονται;
Και ποιοι θα έχουν κέρδος
Ή αυτούς που θα διαλέξει το ζευγάρι που μπορεί να μην είναι οι πρώτοι που θα πάνε
Η αυτοι που θα προλάβουν να μπουν στις διπλανές καμπίνες
Ή αν είναι πάρα πολύ αυτοί που θα προλάβουν να κάτσουν απ έξω από την καμπίνα αν το ζευγάρι ανοίξει την κουρτίνα μόνο για μάτι
Αυτοί λοιπόν που θα πάνε πρώτοι δεν θα χάσουν τίποτα
Το πολύ πολύ να μην κερδίσουν και τίποτα
Αυτοί που θα πάνε τελευταίοι το πιο πιθανό είναι ότι θα χάσουν κάτι
Εκτός αν τους διαλέξει το ζευγάρι
Για αυτό λοιπόν όλοι παίρνουν το ζευγάρι από πίσω για να μην είναι τελευταίοι

6 αν θέλετε να υπάρχουν λίγοι άντρες βραδινές ώρες
Καλύτερα να πάτε ή στο λ αμβδα
Η στο blue vision
 

kostaspeir

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2022
Μηνύματα
355
Like
469
Πόντοι
21
Διάβασα όλες τις απαντήσεις σου
1 λες ότι θέλεις να δεις το χώρο ότι το πολύ να αφήσεις να κάνουν οι άλλοι μάτι
Ότι δεν σου αρέσει που κυνηγάνε τα ζευγάρια
Και ότι θα πας σε swinger
2 πάμε λοιπόν για μερικές λύσεις
Αν θέλεις να δεις το χώρο
Χωρίς να σε κυνηγάνε
Μπορείς να έρθεις με τη φίλη σου το πρωί έως 6-7 η ώρα το απόγευμα που είναι ελάχιστοι
Η και αργότερα μόνος
Και να περιγράψεις στη φίλη σου το χώρο

3 το να πηγαίνεις στο swingers που είναι και άλλα ζευγάρια
Εκτός των ημερών που επιτρέπονται και μόνοι άντρες
Είναι τελείως διαφορετικό
Άλλο το να σε βλέπουν μόνοι άντρες και να την παίζουν
Κι άλλο να σε βλέπουν ζευγάρια ή να τους βλέπετε
Με ή χωρίς συμμετοχή

Στα σουingers club τις ημέρες που δέχονται και μόνους άντρες όλοι κυνηγάνε τα ζευγάρια όπως στο downtown

4 αν έρθετε στο σινεμά ώρες που έχει κόσμο βραδινές ώρες δηλαδή
Μπορείτε αν θέλετε μόνο μάτι
Να μπείτε σε καμπίνα του ισογείου που απέξω μπορουν να σας βλέπουν
Η σε καμπίνες του πρώτου ορόφου
Και να ανοίξετε την κουρτίνα
Αν δεν θέλετε ούτε να σας βλέπουν
Μπορείτε να μπείτε σε καμπίνα και να μην ανοίξετε ούτε τα διπλανά παραθυράκια ούτε την κουρτίνα

5 ότι οι άντρες κυνηγάνε τα ζευγάρια στο downtown
Είναι γεγονός
Είναι δύσκολο όμως ότι δεν πρέπει να γίνεται αυτό να λες τι πρέπει να γίνει
Δηλαδή όταν μπαίνει ένα ζευγάρι και ανέβει στον πρώτο όροφο να μην πηγαίνει κανένας από πίσω
Και πότε να πάει
Μετά από 5 λεπτά μετά από 10 λεπτά
Και πάλι δεν θα πάνε όλοι όσοι ενδιαφέρονται;
Και ποιοι θα έχουν κέρδος
Ή αυτούς που θα διαλέξει το ζευγάρι που μπορεί να μην είναι οι πρώτοι που θα πάνε
Η αυτοι που θα προλάβουν να μπουν στις διπλανές καμπίνες
Ή αν είναι πάρα πολύ αυτοί που θα προλάβουν να κάτσουν απ έξω από την καμπίνα αν το ζευγάρι ανοίξει την κουρτίνα μόνο για μάτι
Αυτοί λοιπόν που θα πάνε πρώτοι δεν θα χάσουν τίποτα
Το πολύ πολύ να μην κερδίσουν και τίποτα
Αυτοί που θα πάνε τελευταίοι το πιο πιθανό είναι ότι θα χάσουν κάτι
Εκτός αν τους διαλέξει το ζευγάρι
Για αυτό λοιπόν όλοι παίρνουν το ζευγάρι από πίσω για να μην είναι τελευταίοι

6 αν θέλετε να υπάρχουν λίγοι άντρες βραδινές ώρες
Καλύτερα να πάτε ή στο λ αμβδα
Η στο blue vision
φιλε μου εγω μια ερωτηση εκανα,αυτα να τα πεις σε αυτους που γραψανε οτι ηρθαν και εφυγαν γιατι ξενερωσαν που τους περνανε απο πισω οπου πηγαινανε
καλη σου μερα
 

niksam

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
28
Like
28
Πόντοι
0
Είχα πολύ καιρό , γιατί είμαι εκτός Αθήνας , να επισκεφθώ τον χώρο . Το έκανα πρόσφατα , Κυριακή βράδυ κατά τις 21:30 περίπου ... πήγα και υπόγειο πρώτη φορά να δω τι παίζει . Λίγος κόσμος να γυροφέρνει , πιθανότατα επίσκεψη ζευγαριού αλλά κλεισμένοι στον εξώστη για πάρτη τους , δεν κάθισα να περιμένω να δω αν ισχύει ή όχι , το άκουσα στο πέρασμα μου στον εξώστη μιας και 5-6 είχαν μαζευτεί και περίμεναν να ανοίξει πορτάκι κτλ ... Όλοι έκαναν βόλτες αλλά κανείς κίνηση .. κάποια φάση έκατσα στον εξώστη και τον έβγαλα έξω και τον έπαιζα μπας και κάποιος έρθει , όλοι απλά κοίταζαν και μόνο ένας ήρθε , μου τον έπαιξε λίγο και μου πήρε πίπα 1-2 δευτερόλεπτα και ξαφνικά χάθηκε .... Έτσι δουλειά δεν γίνεται όμως φίλοι μου .. δεν πάμε εκεί απλά για βόλτες πέρα δώθε αλλά για παιχνίδι , για ξεκαύλωμα ... Κάντε κίνηση , ελάτε σε επαφή και αφήστε και τον άλλο να συμμετάσχει ... Προσωπικά απογοητεύτηκα ..... Συγγνώμη αν σας ζάλισα αλλά ήθελα να καταθέσω κι εγώ την άποψη μου ... Κάντε παιχνίδι και αφήστε τα υπόλοιπα ...
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.431
Πόντοι
5.097
Είχα πολύ καιρό , γιατί είμαι εκτός Αθήνας , να επισκεφθώ τον χώρο . Το έκανα πρόσφατα , Κυριακή βράδυ κατά τις 21:30 περίπου ... πήγα και υπόγειο πρώτη φορά να δω τι παίζει . Λίγος κόσμος να γυροφέρνει , πιθανότατα επίσκεψη ζευγαριού αλλά κλεισμένοι στον εξώστη για πάρτη τους , δεν κάθισα να περιμένω να δω αν ισχύει ή όχι , το άκουσα στο πέρασμα μου στον εξώστη μιας και 5-6 είχαν μαζευτεί και περίμεναν να ανοίξει πορτάκι κτλ ... Όλοι έκαναν βόλτες αλλά κανείς κίνηση .. κάποια φάση έκατσα στον εξώστη και τον έβγαλα έξω και τον έπαιζα μπας και κάποιος έρθει , όλοι απλά κοίταζαν και μόνο ένας ήρθε , μου τον έπαιξε λίγο και μου πήρε πίπα 1-2 δευτερόλεπτα και ξαφνικά χάθηκε .... Έτσι δουλειά δεν γίνεται όμως φίλοι μου .. δεν πάμε εκεί απλά για βόλτες πέρα δώθε αλλά για παιχνίδι , για ξεκαύλωμα ... Κάντε κίνηση , ελάτε σε επαφή και αφήστε και τον άλλο να συμμετάσχει ... Προσωπικά απογοητεύτηκα ..... Συγγνώμη αν σας ζάλισα αλλά ήθελα να καταθέσω κι εγώ την άποψη μου ... Κάντε παιχνίδι και αφήστε τα υπόλοιπα ...
Τύπε τα έχουμε ξαναπεί μετά τις 24:00 να έρχεσαι που έχουμε μαζευτεί τα ζόμπι :rockon::rockon:, επίσης να πλένεις και το καβλι σου που και που :2funny::2funny:
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Είχα πολύ καιρό , γιατί είμαι εκτός Αθήνας , να επισκεφθώ τον χώρο . Το έκανα πρόσφατα , Κυριακή βράδυ κατά τις 21:30 περίπου ... πήγα και υπόγειο πρώτη φορά να δω τι παίζει . Λίγος κόσμος να γυροφέρνει , πιθανότατα επίσκεψη ζευγαριού αλλά κλεισμένοι στον εξώστη για πάρτη τους , δεν κάθισα να περιμένω να δω αν ισχύει ή όχι , το άκουσα στο πέρασμα μου στον εξώστη μιας και 5-6 είχαν μαζευτεί και περίμεναν να ανοίξει πορτάκι κτλ ... Όλοι έκαναν βόλτες αλλά κανείς κίνηση .. κάποια φάση έκατσα στον εξώστη και τον έβγαλα έξω και τον έπαιζα μπας και κάποιος έρθει , όλοι απλά κοίταζαν και μόνο ένας ήρθε , μου τον έπαιξε λίγο και μου πήρε πίπα 1-2 δευτερόλεπτα και ξαφνικά χάθηκε .... Έτσι δουλειά δεν γίνεται όμως φίλοι μου .. δεν πάμε εκεί απλά για βόλτες πέρα δώθε αλλά για παιχνίδι , για ξεκαύλωμα ... Κάντε κίνηση , ελάτε σε επαφή και αφήστε και τον άλλο να συμμετάσχει ... Προσωπικά απογοητεύτηκα ..... Συγγνώμη αν σας ζάλισα αλλά ήθελα να καταθέσω κι εγώ την άποψη μου ... Κάντε παιχνίδι και αφήστε τα υπόλοιπα ...
Για να ξενερωσει ο πιπαζτης η θα τον ειχες πολυ μικρο η πολυ βρωμερο
 

Kassie

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2018
Μηνύματα
310
Like
397
Πόντοι
21
Το Σάββατο το βράδυ την Νικόλ την ξεσκισαν παντως, με τη σειρά όσους άντεξε με την κωλαρα της Κ έκανε βόλτα μέσα στο σινεμά Κ ξεκαυλωνε κόσμο με τσιμπούκια Κ πήδημα ! Φάγαμε καλά με την κωλαρα της Μπραβο στο κορίτσι!!
 

sicasito1

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
86
Πόντοι
0
Αυτός δεν είναι ο Νίκος με το μούσι και φοράει μάσκα μην φαίνεται πρόσωπο?η τρύπα τού εχει γίνει σαν πορτ μπαγκαζ ρε παιδιά
 

niksam

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
28
Like
28
Πόντοι
0
Τύπε τα έχουμε ξαναπεί μετά τις 24:00 να έρχεσαι που έχουμε μαζευτεί τα ζόμπι :rockon::rockon:, επίσης να πλένεις και το καβλι σου που και που :2funny::2funny:
γιαυτο χάλασε εδώ το σύστημα , γιατί έχουν μείνει πολλοί λαλάκες και το παίζουν έξυπνοι ... Το καυλί μου είναι πάντα καθαρό γιατί φροντίζω να τηρώ τους κανόνες υγιεινής αλλά αυτά είναι ψηλά γράμματα για πολλούς εδώμεσα που το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να χλευάζουν ... όλο παπαριές είστε !!
 

niksam

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
28
Like
28
Πόντοι
0
Για να ξενερωσει ο πιπαζτης η θα τον ειχες πολυ μικρο η πολυ βρωμερο
Ναι το ξέχασα πως οι περισσότεροι εδωμέσα είστε ψωλαράδες .... ότι ναναι είστε .... Αν ήταν βρωμερός δεν θα τον πλησίαζε καν ...
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Αυτός δεν είναι ο Νίκος με το μούσι και φοράει μάσκα μην φαίνεται πρόσωπο?η τρύπα τού εχει γίνει σαν πορτ μπαγκαζ ρε παιδιά
αυτος που οταν μπαινει στο σινεμα του φωναζουν νατος νατος ο πουστης ο μουσατος? και ελεγα τι τρεχει με τον μασκοφορο
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
Ναι το ξέχασα πως οι περισσότεροι εδωμέσα είστε ψωλαράδες .... ότι ναναι είστε .... Αν ήταν βρωμερός δεν θα τον πλησίαζε καν ...
γιατι ρε λαγωνικο ειναι να μυριζει τις βρωμιαρικες πουτσες απο μακρια?
 

matakias_megas

Μέλος
Εγγρ.
9 Οκτ 2021
Μηνύματα
461
Like
895
Πόντοι
81
γιαυτο χάλασε εδώ το σύστημα , γιατί έχουν μείνει πολλοί λαλάκες και το παίζουν έξυπνοι ... Το καυλί μου είναι πάντα καθαρό γιατί φροντίζω να τηρώ τους κανόνες υγιεινής αλλά αυτά είναι ψηλά γράμματα για πολλούς εδώμεσα που το μόνο που ξέρουν να κάνουν είναι να χλευάζουν ... όλο παπαριές είστε !!
τοτε θα τον εχεις μικρο η πολυ ασχημο για να ξενερωσει ο πιπατζης ,ειναι πολυ σπανιο πιπατζης να αρνηθει πουτσο ελα στο αθηναικο που δεν υπαρχουν τετοια εκει θα στον παρει σιγουρα καποιος στο στομα ,κυκλοφορουν τωρα τελευταια κατι αστεγοι ρακοσυλλεκτες και μια κρος που την λενε η βρωμουσα που σιγουρα θα σε πιπωσουν
 

Συμποσιος

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπερα,γνωριζει καποιος εαν αυριο θα ειναι ανοιχτος ο χωρος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom