Νέα

Τσατσάδες που το δίνουν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pestoras199
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
885
Κριτικές
35
Like
7.014
Πόντοι
2.836
Ως λάτρεις τον τσατσαδων έχω πετύχει κάποιες φορές απόγευματα στο Ιάσωνος 1 το Μαρινοσπιτο,μια τσατσά milf προς gilf κοντά στα 50 αδύνατη ξανθιά κ στο κουζίνακι αν παρατηρήσετε με το 1/16 του ματιού λικνίζεται στο ακούσμα της μουσικής.
Αν σε κάποιων αρέσει αυτή η ηλικία ειναι καυλα..
Καταλαβατε ποια είναι....τι ρόλο βαράει;
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους.....με παρενοχλεισε σεξουαλικα υπηρεσια σε οικο....με Θωπευσε ... στα επιμαχα σημεια...αντισταθηκα σθεναρα στην ολομετωπη επιθεση....πως κανουν ετσι...Λυσσαρες.....!!!!
Καλα να περνατε.....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Την Καλημερα στους Φιλους.....με παρενοχλεισε σεξουαλικα υπηρεσια σε οικο....με Θωπευσε ... στα επιμαχα σημεια...αντισταθηκα σθεναρα στην ολομετωπη επιθεση....πως κανουν ετσι...Λυσσαρες.....!!!!
Καλα να περνατε.....
Ε πες μας και εμάς που?...τη καλημέρα μου...
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Φιλε Κλεο...δεν μπορω να εκθεσω το Κοριτσι.....δεν εχω κλεισει την πορτα.....μαλλον....λεω μαλλον θα παιχτει εξωτερικη συναντηση.....
Μμμ..οκ..καλά αποτελέσματα εύχομαι...
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
265
Like
152
Πόντοι
1
στην κεραμεικου σε ενα απο αυτα στον οροφο που φερνει λατινες θυμαμαι οτι ζητησα απο μια τσατσα ξανθια με βυζαρες,(πολλοι ξερουν ποια εννοω) να μου παρει πιπα και να της δωσω τα διπλά αλλα αρνηθηκε μετα απο πολλες προσπαθειες μου....(λιγο πριν την πανδημεια)
 

sex-guru

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2021
Μηνύματα
25
Κριτικές
11
Like
440
Πόντοι
290
στην κεραμεικου σε ενα απο αυτα στον οροφο που φερνει λατινες θυμαμαι οτι ζητησα απο μια τσατσα ξανθια με βυζαρες,(πολλοι ξερουν ποια εννοω) να μου παρει πιπα και να της δωσω τα διπλά αλλα αρνηθηκε μετα απο πολλες προσπαθειες μου....(λιγο πριν την πανδημεια)
Απο γυναικες ειχα και εγω πολλες καυλες καποτε και ηθελα αλλα δεν δεχεται καμια... Ειναι παντος πολυ καυλα
 

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
691
Κριτικές
31
Like
1.770
Πόντοι
1.590
Την Καλημερα στους Φιλους.....με παρενοχλεισε σεξουαλικα υπηρεσια σε οικο....με Θωπευσε ... στα επιμαχα σημεια...αντισταθηκα σθεναρα στην ολομετωπη επιθεση....πως κανουν ετσι...Λυσσαρες.....!!!!
Καλα να περνατε.....
Προχωρησες σε καταγγελια; :2funny:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.929
Like
6.722
Πόντοι
1.056
Προχωρησες σε καταγγελια; :2funny:
Την Καλησπερα Φιλε Despe.......ακομα δεν το εχω ξεπερασει.....ισως σε καμμια 15 χρονια να ψελλισω κατι .....προς στιγμη το κραταω και τραγουδω"Εχω ενα μυστικο κρυμμενο στης καρδιας τα βαθυ......κανεις δεν θα το μαθει και ποτε δεν θα το πω......"χαχαχαχαχαχαχα
Καλα να περνας......
 

Συνημμένα

  • 600-00909834en_Masterfile.jpg
    600-00909834en_Masterfile.jpg
    52,3 KB · Εμφανίσεις: 267

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
691
Κριτικές
31
Like
1.770
Πόντοι
1.590
Την Καλησπερα Φιλε Despe.......ακομα δεν το εχω ξεπερασει.....ισως σε καμμια 15 χρονια να ψελλισω κατι .....προς στιγμη το κραταω και τραγουδω"Εχω ενα μυστικο κρυμμενο στης καρδιας τα βαθυ......κανεις δεν θα το μαθει και ποτε δεν θα το πω......"χαχαχαχαχαχαχα
Καλα να περνας......
Καλα να περνας κι εσυ και ετσι παντα με το χιουμορ σου.
 

Hornytrucker

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
83
Πόντοι
0
Πριν χρόνια στην φυλής (δεν θυμάμαι νούμερο) όπως περπατάς στο αριστερό χέρι ισόγειο. Ήμουν με 2 φίλους τσάρκα. Βγαίνει η κοπέλα μέτρια προς καλή στα είκοσι πέσος και μια καυλαρα! Η τσατσά ονόματι αν θυμαμαι καλά Πάρις με γυαλί δάσκαλε και καρέ μαλακι, την καυλαντισαμε και χωρίς πολλά πολλά λέει ότι μπαίνει στο δωμάτιο αλλά μόνο σε παρτουζα, κοιτιεμαι με το φίλο δίνουμε τον οβολό μας ο άλλος φίλος περίμενε στο σαλόνι, έκλεισε το φωτακι και περασμε οι 4 μας μέσα. Τις πήραμε εναλλάξ και ήταν απ' τις πιο καύλα εμπειρίες της ζωής μ. ;)
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
Δύο τσατσάδες θέλω σαν τρελός
να πάρω! Η μία είναι η Εύα φωκαίας 17
που είναι πάντα
μαζί
με τη Μικαέλα. Η άλλη είναι η Έλενα η ξανθιά γαλανομάτα βυζαρού που υποβιβάστηκε στο μετάξι πριν μερικά χρόνια, την πετυχαίνω στα μεγάλα νούμερα της Ιάσωνος.
 

Trilala

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2021
Μηνύματα
250
Κριτικές
1
Like
810
Πόντοι
81
Με αννα απο εθναρχου μακαριου εχει πάει κανείς? Την παρακαλαω και το μομο που καταφερα ειναι να πιασω βυζι και κωλο
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Τσαρκα στη φωκαιας στο τελευταιο γωνια με αχαρνων 27 το νουμερο, στον οροφο... ειμαι στο σαλονι με δυο πιτσιρικαδες και βγαινει τσατσα του πρωην ανατολικου μπλοκ ξανθια με κοντο μαλι, ψιλη ελαφρως μπαμπατσικη αν και μ αυτα που φοραγε δεν εχω καθαρη εικονα. Προσωπο γλυκο κλασικο ρωσικο αριστοκρατικο γυρω στα 35 με 40 μπορει και λιγο παραπανω... η κοπελα κι αυτη της ρωσικης σχολης ιδιας ηλικιας αλλα οταν εχεις δει αυτη τη τσα2 η κοπελα σου φαινεται αδιαφορη... λογο το οτι ηθελα συγκεκριμενα πραγματα εκεινη τη μερα δεν εκανα κινηση για τσα2, αν και κατα 90% θα ετρωγα ακυρο, οποτε της ριχνω ενα χαμογελο και τη κανω μαζι με τους πιτσιρικαδες. Κατεβαινοντας στα σκαλια λεει ο ενας ο πιτσιρικας στον αλλο
"Μαλακα ξερεις τι σκεφτηκα;" και γυριζω εγω και του λεω οτι θες να γαμησεις τη τσα2, οποτε γυριζει ο πιτσιρικας και μου λεει "ναι ρε μεγαλε ειναι η πιο ωραια γυναικα που εχουμε δει στη τσαρκα μας". Οντως ειχε δικαιο ο μικρος... Αν καποιος συναγωνιστης εχει τσεκαρει τη συγκεκριμενη η εχει κανει καμια κινηση ας ενημερωσει... συντομα θα ξαναπαω για την τσα2 κι οτι γινει...
 

fil69

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
162
Like
198
Πόντοι
1
καμια πληροφορια για την ωραια πρωινη κυρια στο διδυμου 27?ηλικια 55 πλας βουλγαροφερνει αλλα βγαζει τρελλη καβλα
 

milfogamis

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2016
Μηνύματα
167
Like
252
Πόντοι
21
Καμια νεα ενημερωση απο καυλιαρες τσατσαδες εχουμε?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom