Νέα

TS14 Trans Bar Θεσσαλονίκη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lia(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 326
  • Εμφανίσεις 97K
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
Είναι όντως ανοιχτό το μπαράκι?κάθε μέρα όπως πριν?ξέρουμε μέχρι τι ώρα τραβάει?
Ναι αλλα μην περιμενεις τρανς. Το αφεντικο και κανα δυο ακομη. Και δυο κρος η Τζουλια και η φιλη της.
 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
82
Like
103
Πόντοι
0
Ναι αλλα μην περιμενεις τρανς. Το αφεντικο και κανα δυο ακομη. Και δυο κρος η

Ναι αλλα μην περιμενεις τρανς. Το αφεντικο και κανα δυο ακομη. Και δυο κρος η Τζουλια και η φιλη της.
Θενκς φίλε..δύο φορές ήπια καφέ κ έκλεισε με την πανδημία δεν ήμουν θαμώνας δεν ξέρω ποιοι κ ποιες σύχναζαν..αφεντικό μια πολύ ψηλή ξανθιά μάλλον?Τζούλια κ φίλη της δεν έχω ιδέα..απλά Μ άρεσε πολύ το μαγαζάκι θα ήθελα να πίνω εκεί ένα χαλαρό ποτο
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
99
Like
151
Πόντοι
0
Τελικά το μαγαζί έκλεισε. Στην παράλλαξη γράφουν ότι θα ανοίξει άλλο, Πολυτεχνείου 31 στο exPOSE.
 

Panos1996

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
έμαθα ότι στο παλιό ts14 άνοιξε 8/7 σαν όνομα "ID find your identity" απο νέα ιδιοκτήτη, φαίνεται τρανσοκατάσταση πρεπει να το τιμήσω :globeos-haha:
 

KingGogeta

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2014
Μηνύματα
120
Like
56
Πόντοι
1
έμαθα ότι στο παλιό ts14 άνοιξε 8/7 σαν όνομα "ID find your identity" απο νέα ιδιοκτήτη, φαίνεται τρανσοκατάσταση πρεπει να το τιμήσω :globeos-haha:
Αν βρεθουν τρανς κατι θα γινει. Γιατι υπαρχει ελειψη. Σαλονικα λιγες εμειναν.
 

Panos1996

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2018
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
99
Like
151
Πόντοι
0
Πέρασα έξω απο το νέο μαγαζί και είδα την ιδιοκτήτρια του ts-14 με μερικές ακόμα οι δύο μου φάνηκαν καλές λεπτομέρειες δεν ξέρω. Μόλις μπορέσω θα περάσω για ποτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom