Νέα

Τριγγέτα 3

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sas1977
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 764K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Penisraketee

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2017
Μηνύματα
53
Like
102
Πόντοι
0
Γνωριμία με Μαλβίνα. Όμορφο, ευγενικό και τσαχπίνικο κοριτσόπουλο, με το χαμόγελο. GFE παράδεισος. Πέρασα ωραία.
Επειδή ψάχνω για GFE και σκεφτόμουν να την επισκεφτώ σύντομα, μπορείς να γινεις λίγο πιο συγκεκριμένος; Πχ εάν επιτρέπει φιλιά και γενικά τις υπηρεσίες της;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.791
Κριτικές
18
Like
15.453
Πόντοι
4.546
Επειδή ψάχνω για GFE και σκεφτόμουν να την επισκεφτώ σύντομα, μπορείς να γινεις λίγο πιο συγκεκριμένος; Πχ εάν επιτρέπει φιλιά και γενικά τις υπηρεσίες της;
Δεν ξέρω να σου πω, δεν δοκίμασα για φιλιά στο στόμα, επειδή σπάνια μου τυχαίνει σε στούντιο.
Στο πρόγραμμα της δεν το έχει, όπως όλες οι κοπέλες σε στούντιο. Αν δώσει μερικά φιλάκια στα μουλωχτα στο δωμάτιο, είναι άλλο θέμα.

Υπηρεσίες τις απολύτως βασικές της κατηγορίας, τις βρίσκεις σε Αλλη ιστοσελίδα. Απλά είναι με το χαμόγελο, με ωραία διάθεση, όμορφο και νεανικό κορμί, τουλάχιστον αυτό τον χαρακτήρα έβγαλε σε εμένα.

Από εκεί και πέρα, πήγαινε και δοκίμασε, το πώς αντιλαμβάνεται ο καθείς τις αισθήσεις και τον έρωτα, είναι υποκειμενικό. Προσωπικά διαβάζω κριτικές, αλλά μέχρις εκεί, δεν στηρίζομαι σε αυτές και μόνο για να δοκιμάσω.

Υ.Γ. Μην στείλετε π.Μ για κοπέλες, ότι θέλετε εδώ.
 

Penisraketee

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2017
Μηνύματα
53
Like
102
Πόντοι
0
Δεν ξέρω να σου πω, δεν δοκίμασα για φιλιά στο στόμα, επειδή σπάνια μου τυχαίνει σε στούντιο.
Στο πρόγραμμα της δεν το έχει, όπως όλες οι κοπέλες σε στούντιο. Αν δώσει μερικά φιλάκια στα μουλωχτα στο δωμάτιο, είναι άλλο θέμα.

Υπηρεσίες τις απολύτως βασικές της κατηγορίας, τις βρίσκεις σε Αλλη ιστοσελίδα. Απλά είναι με το χαμόγελο, με ωραία διάθεση, όμορφο και νεανικό κορμί, τουλάχιστον αυτό τον χαρακτήρα έβγαλε σε εμένα.

Από εκεί και πέρα, πήγαινε και δοκίμασε, το πώς αντιλαμβάνεται ο καθείς τις αισθήσεις και τον έρωτα, είναι υποκειμενικό. Προσωπικά διαβάζω κριτικές, αλλά μέχρις εκεί, δεν στηρίζομαι σε αυτές και μόνο για να δοκιμάσω.

Υ.Γ. Μην στείλετε π.Μ για κοπέλες, ότι θέλετε εδώ.
Σ ευχαριστώ πολύ. Θα την δοκιμάσω το συντομότερο και θα αναφέρω
 

KingBrazzer

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Έχει παει κάποιος με ζένια ; Ρωτώ γιατί δε βρήκα πολλες κριτικές.
 

zodys

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
316
Πόντοι
20
Έχει παει κάποιος με ζένια ; Ρωτώ γιατί δε βρήκα πολλες κριτικές.
Kαι να πως επανέρχεται μετά από καιρό ένα νήμα, εύγε τύπε! Καλές γιορτές…
Μακάρι να βρεθεί ένας χριστιανός να πει για την Ζένια :erection:
 

KingBrazzer

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Kαι να πως επανέρχεται μετά από καιρό ένα νήμα, εύγε τύπε! Καλές γιορτές…
Μακάρι να βρεθεί ένας χριστιανός να πει για την Ζένια :erection:
Εν τω μεταξυ κριτικές υπάρχουν μόνο στο *****, αλλά κατά ποσο ισχυουν δε ξερω. Θεωρώ πως εδώ είναι πιο αξιόπιστες οι κριτικές. Αλλά έχω δει μόνο 2 μέχρι στιγμής εδώ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εν τω μεταξυ κριτικές υπάρχουν μόνο στο *****, αλλά κατά ποσο ισχυουν δε ξερω. Θεωρώ πως εδώ είναι πιο αξιόπιστες οι κριτικές. Αλλά έχω δει μόνο 2 μέχρι στιγμής εδώ.
*g.r.eece.la.dies
 

maradona7

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Ιουν 2022
Μηνύματα
460
Κριτικές
142
Like
11.321
Πόντοι
24.571
Εν τω μεταξυ κριτικές υπάρχουν μόνο στο *****, αλλά κατά ποσο ισχυουν δε ξερω. Θεωρώ πως εδώ είναι πιο αξιόπιστες οι κριτικές. Αλλά έχω δει μόνο 2 μέχρι στιγμής εδώ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


*g.r.eece.la.dies
εχει brazilian κωλαρα η Ζενια φιλε ( ευγεμεθεις γλουτοι ) με πολυ λεπτη μεση και ετσι τονιζεται ετει περαιτερω , δεμενο σωμα, 2αρακι στητο βυζι και αδιαφορο προσωπακι θα λεγα σε 2 γραμμες αν και δε την εχω δει τελευταια υποψιν .

Το μονο κακο που δεν ειμαι ο μονος που εχει αντιμετωπισει , χασκογελαει στο δωματιο σε βαθμο που ειναι ολιγον αντιερωτικο κ ενοχλητικο κ ειναι στη κοσμαρα της . Τεσπα , ειναι σιγουρα απο τις κοπελες που αξιζει να τη παρεις μια φορα και αν κουμπωσετε κρινε αναλογα , δε με φολιασε προσωπικα επουδενι αλλα επνεε σε δικη της συχνοτητα κ ετσι με απωθησε απο την επαναληψη . Ειδικα στα 4 θα σε αποζημιωσει η θεα


ΥΓ. Σου βαζω παλαιοτερο ποστ ενος εγκριτου μελους για την εμπειρια του στο δωματιο με την εν λογω κορασιδα και πιο κατω απαντηση μου

 

KingBrazzer

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω φιλε μου για την απαντηση. Οπως ειπα και πιο πανω, ρωτω γιατι οι κριτικες που εχω διαβασει εως τωρα ειναι στο γκριςλειντις. Αντε και κανα 2 σε αυτο το σαιτ. Επειδη την εχω σταμπαρει ασχημα, σε συνδιασμο με αριστες κριτικες που ειδα στο γκριςλειντις (αληθινες ή οχι δε γνωριζω) , σκεφτομουν να κανω επιδρομη
 

KingBrazzer

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Κατι ασχετο. Αληθευει οτι ακομα και οι Ιεροδουλες επιλεγουν συγκεκριμενους πελατες που θα τα δωσουν ολα ;
 
Εγγρ.
30 Ιουν 2022
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Χθεσινη επιδρομη για μαλβινα, δεν αξιζε καν.
Είχα περασει την προυγουμενη βδομαδα, και θα πω οπως εδωσα το πρασινο παραβολο για φουλ προγραμμα, μετα απο δεκα λεπτα που μπηκε στο δωματιο αρχιζε την παρλα για ακυρα πραγματα, με αποτελσμα να φυγω και να μου δωσει τα λεφτα πισω η τσατσα ντροπιασμενη.
 

NeronZero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
24
Κριτικές
12
Like
283
Πόντοι
290
Μαλβίνα ότι χειροτερο κυκλόφορεί σε στουντιο σε θέμα χαρακτήρα. Επιλέγει και προσβάλλει πελάτες με έναν αλλοπρόσαλλο και αδικαιολόγητο τρόπο. Κατι παραπάνω από φολα θα έλεγα, τουλάχιστον οι φόλες γαμιούνται, αυτή δεν γαμίεται καν.
 

KingBrazzer

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Έχουμε ινσταγραμ Ευας από την παρουσα αλυσίδα τριγγετα βρυλισσου Κασσάνδρας ;
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.408
Like
13.645
Πόντοι
3.506
Κατι ασχετο. Αληθευει οτι ακομα και οι Ιεροδουλες επιλεγουν συγκεκριμενους πελατες που θα τα δωσουν ολα ;

Αν εισαι τακτικος πελατης και τις επιλεγεις συχνα γιατι οχι;
 

KingBrazzer

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2018
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
127
Πόντοι
0
Εμπειρία φίλου με ζενια. Σας το παραθετω γιατί δεν έχει λογαριασμό. Πήρε προγραμμα των 100€ . Περίμενε αρκετή ώρα για να μπει η ζενια στο δωμάτιο. Καθώς η ζήτηση της συγκεκριμένης είναι μεγάλη. Μόλις μπήκε ηταν ευδιαθετη, ευγενική και με πονηρο βλέμμα. Ισχυει οτι δίνει γλωσσοφιλα. Το κακό είναι ότι πραγματι σε ορισμένες φάσεις χαζογελαει. Επίσης ο φίλος είπε ότι συνεχώς ποναγε και ήθελε να αλλάζουν στάσεις. Από εμφάνιση, έχει πολυ ωραίο σώμα, προσωπο αδιαφορο. Όχι δηλαδή κάτι αξιομνημόνευτο. Αξίζει να δοκιμάσει κανεις. Αν και ο φίλος προτινει καλυτερα στα 50. Αυτά.

Υ. Γ Καλό βόλι συναγωνιστές.
 

Sexsultan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
114
Like
160
Πόντοι
1
Για Πωλίνα υπάρχουν κριτικές παιδιά ; Και τι πρόγραμμα κάνει;
 

brostaris

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
24
Like
29
Πόντοι
0
Εχω παει 2 φορες με την ζενια αυτη την βδομαδα.Πηρα το απλο προγραμμα εκτος οτι κατσαμε πανω απο 50 λεπτα και τις δυο φορες η τυπισσα μεσα εκανε φουλ εξτρα προγραμμα(εκτος κολο).Τι φαση?Θελω να πω ετσι κανει γενικος?Γιατι αν ναι μιλαμε για το καλυτερο 50αρικο της Αθηνας αν προσθεσουμε και εμφανηση και επιδοση στο σεξ.:glasses::think:
 

miliosthomas31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2023
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Για Πωλίνα υπάρχουν κριτικές παιδιά ; Και τι πρόγραμμα κάνει;
Πέρασμα ένα Σαββάτο μέσα στο Μάρτη. Δούλευε το καυλάκι η Πωλίνα. Πέρασα υπέροχα με ένα κορίτσι με υπέροχο κορμάκι και πολύ καλό πεταχτό κωλαράκι. Παρότι είπε ότι κάνει πρωκτικό δυστυχώς δε μου το έδωσε. Υπόσχεση για την επόμενη φορά που θα την επισκεφθώ.
 

brostaris

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
24
Like
29
Πόντοι
0
Η Πωλινα και η τζινα22 ειναι το ιδιο ατομο? γιατι απο φωτο και βιντεο μιαζουν πολυ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom