Νέα

Tραβέλια Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Ωραια χειλη για ρουφηγμα
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.081
Like
7.869
Καλησπερα !! ... κανενας γατουλης να μας πιει κανενα νεο απο τις πιατσες !????????
 

tranylover

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
72
Like
5
Πόντοι
0
γνωριζει κανενας για μια τρανς ψυλη ξανθια ειχε πολυ σφηχτο σωμα και τατουαζ θημαμαυ στον ωμο της εβγενε στη γνωστη πιατσα στης γραμες λιγο ποιο κατω απο τιν φιονα ειχε και μπραβο, οποτε την επερνες ερχοταν μαζι και αυτος και περιμενε και αν δεν κανω λαθος το σπιτι ηταν απεναντη απο to city gate γνωριζει κανεις τι απεγινε?
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Καλησπερα !! ... κανενας γατουλης να μας πιει κανενα νεο απο τις πιατσες !????????
Καλημερα
ως συνηθως τα νεα απο τις πιατσες ειναι την νυχτα,αλλα εγω την δουλεια την κανω πρωι η μεσημερι και την συγκεκριμενη ημερα που εγραψες το μυνημα στις 14,10 χτυπησα το θυροτηλεφωνο της παντρεμενης   ;)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Παμε και στις φιλες μας τις τρανς τωρα...Τι εχει συμβει λοιπον?Οπως μου εξηγησε μια απ'αυτες λογω αντιδρασεων των κατοικων μαζευτηκαν ολες της περιοχης Γιαννιτσων τερμα κατω στον Οπαπ.
Οποτε πετυχα την ιδια στιγμη 10 τρανς σε αποσταση 20 μ ολο κι ολο.
Συγκεκριμενα ηταν...
-Η Αλεκα σε μαυρο slk,
-η Αναστασια με τα ποδια η οποια ειναι εμφανισιμη και εχει σπιτι καπου εκει κοντα οπως μου ειπε,
-η Νανα με το πορτοκαλι φιατακι
-μια cross σε γαλαζιο citroen που εβγαινε παντα τερμα κατω Γιαννιτσων
-η Ελεανα με βυσσινι σιτροεν η οποια εχει και προφιλ στο τσ-ντειτινγ
-η αλλη με το ασημι σμαρτ που τη στηνει ακρη ακρη και ζηταει 60ε για το σπιτι,
-η ομορφη χειρουργημενη και πολυ εμφανισιμη με το ασημι αμαξι της οποιας το ονομα δε θυμαμαι
-η πολυ εμφανισιμη απο κοντα που στο φατσα εχει προφιλ με το ονομα Λαουρα
-μια μεγαλης ηλικιας,ξανθια και συμπαθητικη στη γωνια ακριβως που ζητουσε 20ε
-και η αλλη που ειναι παντα σε μπλε ford(?) τερμα κατω στη γωνια και κανει και παρτουζες με καποιες απο κει.
-και πιο παραπανω απ'αυτες λιγο πριν τη Γιαννιτσων η χειρουργημενη σε κοκκινο σμαρτ
Της πουτανας το καγκελο δηλαδη στον Οπαπ.Συμβιωνουν αρμονικα ολες μαζι πλεον...

Στηνς 26ης πετυχα μονο τη Φιονα και στη Δυτικη εισοδο λιγο πριν το φαναρι με Κωλετη η μελαχρινη Βικτωρια πεζη.Παλιοτερα εβγαινε σε ασημι clk.

Eπισης στη Φραγκων πετυχα την ηλικιωμενη τρανς Αλεξια.Καποιος ειχε γραψει οτι διαθετει τεραστιο πουτσο.Σταματαω λοιπον και τη ρωταω...
-εσυ εισαι η Αλεξια?
-Ναι εγω.
-Αληθευει οτι εχεις τεραστιο πουτσο?
-ναι
-Ποσο μεγαλο δηλαδη?μπορεις να μου τον δειξεις?
-Εκει που τον εχω τωρα δε γινεται...Για να καταλαβεις τον εχω μαζεμενο πισω και φτανει πιο πισω απο την κωλοτρυπιδα μου και σε παχος τοσος...και μου δειχνει ρε παιδια μια διαμετρο οσο το μπουκαλι της κοκα κολας.
-Ασε τις μαλακιες της λεω...και γελαμε
-Ναι αληθεια ειναι.30ε παιρνω αλλα για σενα 20ε.
Τεσπα...συμπαθητικο ατομο αλλα πολυ αντρας εμφανισιακα.

Ειμαι στη Μοναστηριου και γυρναω το κεφαλι μου δεξια κατω στην Οδυσσεως η οποια εχει ανοιξει τωρα.Βλεπω ενα τραβελι εξω απο το Οπα-οπα να μιλαει στο τηλ.Οπα λεω τι γινεται εδω?Εγω ηξερα εκει το καφε Σοφια διπλα στο Οπα-οπα το οποιο εχει πουτανες.
Κανω κυκλο και περναω απο κει μπροστα...βλεπω ενα μαγαζι-μπουντρουμι αναμεσα σε Οπα-Οπα και καφε Σοφια.'Πιλαλας'...'Παλαλας"...καπως ετσι το ονομα.Βλεπω απ'εξω και το φιατακι της Νανας παρκαρισμενο και τη στιγμη που περναω εχουν ανοιχτη πορτα και πιανει το ματι μου 3-4 τραβελια στο μπαρ.
Ειναι στεκι τρανς δηλαδη απ'οτι καταλαβα δηλαδη.

Φοβερες ειδησεις ετσι??
 

tranylover

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
72
Like
5
Πόντοι
0
αυτα ειναι μαθαμε που κρυβονται ΓΙΟΥΥΥΥΥΥΥΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!! :fuck2: :pipa3: :kissass: :fuck1: :pipa2: :pipa1: :s&m_3: :knockinb: :s&m_1:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
σβησε πραμα...εισαι φουλ απο εισερχομενα δε μπορω να σου απαντησω στις αποριες σου
 

eve

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2008
Μηνύματα
452
Like
3
Πόντοι
1
σβησε πραμα...εισαι φουλ απο εισερχομενα δε μπορω να σου απαντησω στις αποριες σου
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :headbang3
Ορτιστε κ κοσμος π προσφαερει ουσιαστικη ενημερωση.....με το μαλακο μεγαλε ομως η κριτικη στις ηικιωμενες πρωτεργατριες...πολυ φιλικα το λεω σαν σημειωση...οχι σαν παρατηρηση...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :headbang3
Ορτιστε κ κοσμος π προσφαερει ουσιαστικη ενημερωση.....με το μαλακο μεγαλε ομως η κριτικη στις ηικιωμενες πρωτεργατριες...πολυ φιλικα το λεω σαν σημειωση...οχι σαν παρατηρηση...
το δεχομαι αλλα δε νομιζω οτι εκανα κριτικη σε καποια.Περιγραφη εκανα...
Απο κει και περα καποιες εχουν πιο αντρικα χαρακτηριστικα και καποιες πιο εντονα θηλυκα οπως η Νινα ας πουμε.Αλλα αυτο ειναι στα πλαισια της περιγραφης και αν κρινω απο τα πμ που δεχομαι οταν δινω ρεπορταζ για τρανς μαλλον οι περισσοτεροι προς την πρωτη κατηγορια κινουνται...
Οποτε δε νομιζω να παρεξηγειται και κανεις...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
το δεχομαι αλλα δε νομιζω οτι εκανα κριτικη σε καποια.Περιγραφη εκανα...
Απο κει και περα καποιες εχουν πιο αντρικα χαρακτηριστικα και καποιες πιο εντονα θηλυκα οπως η Νινα ας πουμε.Αλλα αυτο ειναι στα πλαισια της περιγραφης και αν κρινω απο τα πμ που δεχομαι οταν δινω ρεπορταζ για τρανς μαλλον οι περισσοτεροι προς την πρωτη κατηγορια κινουνται...
Οποτε δε νομιζω να παρεξηγειται και κανεις...
al pacino αν εισαι προτιμάς την δευτερη κατηγορια όπως εγώ τοτε επειγοντως κανε ενα ταξιδι προς ταιλανδη μερια...
 

gone

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
al αυτη η αλεξια που λες στην φραγκων δεν ειναι η ιδια με αυτην με το πρασινο τσιπ στην πολυτεχνιου ε? τι ωρα την πετυχες;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
al αυτη η αλεξια που λες στην φραγκων δεν ειναι η ιδια με αυτην με το πρασινο τσιπ στην πολυτεχνιου ε? τι ωρα την πετυχες;
οχι...και εκεινη με το πρασινο τζιπ την λενε Ζωζω τελικα και οχι Ροζα οπως μου ειχαν πει.
Αυτη την Αλεξια πρεπει γυρω στη 1.00 να την ειδα αλλα μενει ως τις 3.00 και βαλε απ'οτι μου ειπε
 

gone

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
63
Like
0
Πόντοι
0
α οκ thx. αλλη μια ηλιθια ερωτηση: στην φραγκων οπως κατεβενεις την δωδεκανησου αριστερα; ή πρεπει να πας γυρω γυρω απτην πολυτεχνειου για να μπεις φραγκων;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
α οκ thx. αλλη μια ηλιθια ερωτηση: στην φραγκων οπως κατεβενεις την δωδεκανησου αριστερα; ή πρεπει να πας γυρω γυρω απτην πολυτεχνειου για να μπεις φραγκων;
οπως κατεβαινεις δεξια αλλα ειναι μονοδρομος.Πρεπει να πας απο την πισω πλευρα των δικαστηριων για να παρεις τη Φραγκων απο την αρχη ή αλλιως αν πας μπροστα απο τα δικαστηρια πριν φτασεις Εγνατια στριψε δεξια στον παραδρομο και παλι δεξια κατω πριν βγεις Δωδεκανησου.Εκει που ειναι το αγαλμα δηλαδη..
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.081
Like
7.869
Το μαγαζι ονομαζεται ΜΠΑΛΑΛΑ  που ειναι δεν ξερω ακριβως μαζευει σκεδον καθε βραδη τις τρανς που πετυχες ... και ολες τις βουλγαρες τρανς και ως συνηθος εχει μεσα ολο αλλοδαπους απο τι ακουσα ... ...
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.081
Like
7.869
και ενα μικρο δειγμα  φωτο  απο την σελιδα μου που ετοιμαζο ! !για τους fan  ! ! τωρα πλεον καστανη για καλοκαιρι ! ! :tits2:
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.081
Like
7.869

Συνημμένα

  • nina8965.jpg
    nina8965.jpg
    13,5 KB · Εμφανίσεις: 69

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom