Νέα

Τραβέλια που τρομάξατε όταν τις είδατε από κοντά - «Τραυματική εμπειρία με τρανς»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Marcello Mastroianni
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
ρε τυπε , ε οχι και γουσταρω τραβελια....
γουσταρω να ξεμπροστιαζω τυπους που το παιζουν "στρειτ" αλλα γαμανε τραβελια! σαν εσενα η τον βατραχομουρη ναπουμε...

Ποιο στρειτ απο μενα δεν υπαρχει.... ξερναω και μονο με την σκεψη του ...μηλου του αδαμ στο λαιμο της καθε τραβελοπουστας!

:vomit:  :vomit:  :vomit:
μούτρο εγώ προσωπικά πες ότι θες εγώ γράφω σ ποστ γ τρανς και σει απλά διαβάζεις...οτι πεις
 

billcowboy

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2013
Μηνύματα
27
Like
2
Πόντοι
0
ρε τυπε , ε οχι και γουσταρω τραβελια....
γουσταρω να ξεμπροστιαζω τυπους που το παιζουν "στρειτ" αλλα γαμανε τραβελια! σαν εσενα η τον βατραχομουρη ναπουμε...

Ποιο στρειτ απο μενα δεν υπαρχει.... ξερναω και μονο με την σκεψη του ...μηλου του αδαμ στο λαιμο της καθε τραβελοπουστας!

:vomit:  :vomit:  :vomit:
53ad48f3e4b0d092191106ff

Ναι δηλαδή άμα σού έρθει αυτή θα της πεις οχι?
Εμένα παντός αν μου έρθει αυτή πες με και πουστη χαλαλι σου.
 

Συνημμένα

  • images-1.jpeg
    images-1.jpeg
    29,1 KB · Εμφανίσεις: 295

proedros46

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2010
Μηνύματα
774
Κριτικές
12
Like
267
Πόντοι
606
[video]https://xhamsterlive.com/Tasha_bear/profile[/video]

αυτο?????????????????
 

topin patra

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2017
Μηνύματα
21
Like
4
Πόντοι
0
Είδα από κοντά την Μάνια τρανς..Αγριεψα ολιγον...
 

LanciaRallye037

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
773
Κριτικές
42
Like
2.605
Πόντοι
5.196
Συναδελφοι πιστευω πως ολοι την εχουμε πατησει καποιες φορες που πανω στην καυλα μας καναμε λαθος επιλογη και πεσαμε πανω σε "μορφονιες".
Για μενα μια αχημη εμπδιρια ηταν μ'αυτην
Αυτή στη φωτό είναι η Εβίτα. Πριν απο 15/20 χρόνια ήταν αστέρι. Δεν την έχω δει απο τότε, αλλά πρόσεχ3ε πολύ τον εαυτό της.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Αυτή στη φωτό είναι η Εβίτα. Πριν απο 15/20 χρόνια ήταν αστέρι. Δεν την έχω δει απο τότε, αλλά πρόσεχ3ε πολύ τον εαυτό της.
εκτος απο τ φατσα μουτρο ολο τ αλλο ειναι καμια σχεση μ φωτο..
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.381
Κριτικές
2
Like
5.554
Πόντοι
2.356
Ειναι δυσκολο στην χωρα μας να βρεις πολυ θηλυπρεπει τρανς...Και αν βρεις θα ειναι γιατι εχει το χαρισμα και δευτετον γιατι πινι ορμονες πριν τα 18της....Τα πιο ομορφα τρανς ειναι απο ταυλανδη!τελος!Εγω πριν χρονια καπου στην ομονοια βλεπο πλατη εναν μουναρο ψιλο!με φουατα μαυρη μποτα μακρυα ξανθα σγουρα μαλλια.....μολης πλησιαζο...και γυρναει βλεπο 2 αυηουλοτα γουρλοτα ματια να με κοιτανε....σημαδια απο ακμη στα μαγουλα και στο μετοπο...και στο δεξι μαγουλο ενα μεγαλο σημαδι απο χαρακια...μου γελαει και βλεπο δοντια πρασινομαυρα...μενο κυριολεκτικα με ανοιχτο το στομα...ηταν σαν να εβλεπα τον μαζονακι στο ασχημο και με ολα τα σημαδια που προανεφερα...μολης καταλαβε πως ταραχτικα αρχιζη φωναζι και λεει δεν σαρεσο ρε μαλακα?τωρα θα δεις τι θα παθεις ενο ετρεχα σε ενα σκοτινο σοκακι ακουο πυροβολισμους και βαρια βηματα απο πισο μου να με ακολουθουν φυσικα ηταν οπλο κροτου λαμψης...καταφερα και μπηκα κυριολεκτικα σε ταξι απο το παραθυρο του σηνοδιγου...ο ταριφας κοντεψε να παθει εφραγμα...και του λεω σανιδοσε το θα με ετρωγε το παλιοτραβελο!κτλ...
Πραγματικά τρομακτική ιστορία. Το έχω κάνει εικόνα...
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.434
Like
4.820
Ειναι δυσκολο στην χωρα μας να βρεις πολυ θηλυπρεπει τρανς...Και αν βρεις θα ειναι γιατι εχει το χαρισμα και δευτετον γιατι πινι ορμονες πριν τα 18της....Τα πιο ομορφα τρανς ειναι απο ταυλανδη!τελος!Εγω πριν χρονια καπου στην ομονοια βλεπο πλατη εναν μουναρο ψιλο!με φουατα μαυρη μποτα μακρυα ξανθα σγουρα μαλλια.....μολης πλησιαζο...και γυρναει βλεπο 2 αυηουλοτα γουρλοτα ματια να με κοιτανε....σημαδια απο ακμη στα μαγουλα και στο μετοπο...και στο δεξι μαγουλο ενα μεγαλο σημαδι απο χαρακια...μου γελαει και βλεπο δοντια πρασινομαυρα...μενο κυριολεκτικα με ανοιχτο το στομα...ηταν σαν να εβλεπα τον μαζονακι στο ασχημο και με ολα τα σημαδια που προανεφερα...μολης καταλαβε πως ταραχτικα αρχιζη φωναζι και λεει δεν σαρεσο ρε μαλακα?τωρα θα δεις τι θα παθεις ενο ετρεχα σε ενα σκοτινο σοκακι ακουο πυροβολισμους και βαρια βηματα απο πισο μου να με ακολουθουν φυσικα ηταν οπλο κροτου λαμψης...καταφερα και μπηκα κυριολεκτικα σε ταξι απο το παραθυρο του σηνοδιγου...ο ταριφας κοντεψε να παθει εφραγμα...και του λεω σανιδοσε το θα με ετρωγε το παλιοτραβελο!κτλ...
την θυμαμαι,Θεος σχωρέστην,δεν έστεκε καλά
 

vaggosdk

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2019
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
να κατι τετοια διαβαζω και φοβαμαι να δοκιμασω trans......
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.401
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
εκτος απο τ φατσα μουτρο ολο τ αλλο ειναι καμια σχεση μ φωτο..

Φίλε, καταρχήν εκτιμώ της γνώμες σου όσον αφοράει τα τρανς. Σε θεωρώ εμπειρογνώμονα μεγαλυτέρου βαθμού. Ότι και να γράφεις εδώ, είναι βάση της εμπειρίας σου. Μάλλον με θυμάσαι με τη Ρία -  Ελευθερία. Τότε που ήρθα Αθήνα για τη Ρία, επιστρέφοντας στο αεροδρόμιο κατά λάθος κάλεσα την Εβίτα. Κατά λάθος τονίζω. Ήταν αργά και σε λίγο ήταν πτήση για να φεύγω. Σε πληροφορώ, ότι ήταν για πρώτη φορά, που τρανς μου απάντησε τηλέφωνο σε πέντε δευτερόλεπτα. Αυτό για μένα λέει, ότι δεν έχει και πολύ δουλειά, παρά ότι δεν πρέπει να είναι Νόμος. ΟΚ. Ότι δεν είναι νέα, το κατάλαβα από ημερομηνίες εγγραφής σε διαφορετικά σιτε. ΟΚ. Ένα πράγμα μου έγραψες, ότι θα τρέχω μακριά και γρήγορα. Σε πιστεύω. Αλλά κάπως φεύγει από τη λογική μου η φιλοσοφία της. Δηλαδή, κάνει το επάγγελμα τόσα χρόνια, λογικά πρέπει να τη ξέρουν σχεδόν όλοι. Το ποσοστό των νέων πελατών θα είναι μικρό για να τη ικανοποιήσει. Εδώ ενώ και σεξουαλικά και οικονομικά. Σε φωτογραφίες εκτός της μάπες (μέχρι το μισό της μικρής περιοχής πως λένε φίλαθλοι του ποδόσφαιρου) δεν βλέπεις τίποτε. Η φάτσα σίγουρα έχει αλλάξει με ρυτίδες, οκ. Και η Μπαιμπα και Τινα Λιαση και Σαμπρινα 69 πήραν κάποια κιλά και χρόνια. ΟΚ. Να είσαι σίγουρος, ότι δεν θα πετώ Αθήνα ξανά για να την επισκεφτώ. Δεδομένο! Καμία σχέση με νέες βραζιλιάνες. Δεδομένο! Τότε κάπου υπάρχει κάποιο λάθος που δεν το κατάλαβα μέχρι και τώρα. Σαν το δικό σου Κάτι ξέχασες. Τρεις φορές συμπλήρωσα τα ποστ μου και μέχρι τώρα δεν κατάλαβα τι ξέχασα. Μέχρι και τώρα αισθανθούμε κάποια υποχρέωση έναντι σου. Αλλά και εσύ θα μπόρεσες να μας γράψεις λίγο περισσότερα για αυτή.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
προσωπικα θα σ ελεγα να μην πας δεν εχει καμια ουσια..Δεν ξερω πως κ αν δουλευει δεν θα κατσω ν τ ψαξω φανταζομαι οτυ θ εχει καποια πελατεια αλλα δεν μπορει να σκας ενα 50 και στ 20λεπτα ν σου λεει ο χρωνος σου τελειωσε ...προσωπικα πλεων διαπιστωνω δυσκολιες κ μ τ δουλεια και μ τ ζωη οποτε εχω αρχισει και βλεπω καπως αλλοιως τ πραγματα απο καποιους που τ εχουν και καλα κανουν τ παιδια ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom