Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

nikoshunter

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2012
Μηνύματα
9
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
0
Ξέρει κανένας μία που έβγαινε στην Καβάλας στο ρεύμα προς Αθήνα πριν το πρώτο φανάρι; μια με ένα μπλε Lanos. Καμιά φορά άραζε και πιο κάτω λίγο στο περίπτερο αν είχε άλλες παρέα. Από την καραντίνα και μετά εξαφανίστηκε από Καβάλας. Ξέρει κανείς κάποια πληροφορία;
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Δεν αναφέρθηκα στην ενεργητική της πλευρά!!!! Μίλησα για την εντυπωσιακή της εμφάνιση και για την ΚΑΥΛΑ που έβγαλε στο παιχνιδι μας !!! Άλλωστε περί ορέξεως κολοκυθόπιτα !!! Και επισης θα αναφερθώ ότι όλα τα κοριτσια όσο εντυπωσιακά και εάν είναι εάν δεν υπαρξει χημεία στο κρεβατι το παιχνιδι είναι τελειωμένο!!! Με την Ιρις αισθάνθηκα άνετα και υπήρχε χημεία απίστευτη!!! Και όσον αφορά το μικρό πουλάκι δεν θα το σχολιάσω γιατί από την καυλα της στο κρεβατι είχε συνεχόμενη στύση και ατελείωτη εκσπερμάτωση !!!! Πιστεύω ακράδαντα στην Χημεία !!!! Σας την συνιστω ανεπιφύλακτα !!!!!
να γράφεις λοιπόν ότι κάνει μόνο για ενεργητικούς... όσο για την ατελείωτη εκσπερμάτιση, άστο, έχω πάει μαζί της και ξέρω
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.781
Κριτικές
31
Like
7.365
Πόντοι
3.886

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
να γράφεις λοιπόν ότι κάνει μόνο για ενεργητικούς... όσο για την ατελείωτη εκσπερμάτιση, άστο, έχω πάει μαζί της και ξέρω
Μπορεί να παίζει αγορι μου να μην τις Έκανες Κούκου !!! Όντως παθητική αλλά με καυλα συνεχόμενη !!! Εγω πάντως να σου πω την αλήθεια φοβήθηκα γιατί ήθελε να με πηδήξει!!! Αλλά λειτουργώ μονο ενεργητικά !!! Για τους ενεργητικούς πάντως την συνιστω ανεπιφύλακτα !!!!
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
3
Like
224
Πόντοι
1
Ναι από 50 το απλό πρόγραμμα και αναλόγως τις υπηρεσίες και όσο αντέχει η τσέπη σου !!
παρτη με το φτηνοτερο προγραμμα και στη πορεια αυτη αμα γουσταρει θα τα κανει ολα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τι τούμπανο ρε φίλε; ένα μικρό πουλί έχει και με φίμωση, για παθητική καλή είναι
συμφωνω
 

KOSTADINOS3

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
181
Κριτικές
3
Like
224
Πόντοι
1
προκαταβολικα επειδη ξερω τι θα πειτε, να αναφερω οτι εχω ξεμεινει Ξανθη για ενα διαστημα και δεν εχω πολλες επιλογες.
Οποτε επειδη εχω τρελες να γαμησω τραβελο, τι προτεινουμε σε αυτες τις δυο επιλογες?
η ακριβως επομενη επιλογη ειναι να κανω 45 λεπτα δρομο και να παω καβαλα για αυτο
Περιμενω προτασεις
Αντζυ
Αντζυ: Ειναι η καρλοτα , (τραγουδι , Παρε με απο πισω) υπαρχει στο youtube
Πολυ κακη εμπειρια. Ο πουτσος της μικρος και κατακρεουργημενος. Αυτος ο πουτσος με σοκαρε! Τον εχει κοψει τον εχει ξανακολλησει ειναι στραβος , εχει ραμματα. Δε ξερω τι να πω. Το οτι δε καβλωσα ηταν το λιγοτερο...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Kassie

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
571
Like
977
Πόντοι
86
Αντζυ
Αντζυ: Ειναι η καρλοτα , (τραγουδι , Παρε με απο πισω) υπαρχει στο youtube
Πολυ κακη εμπειρια. Ο πουτσος της μικρος και κατακρεουργημενος. Αυτος ο πουτσος με σοκαρε! Τον εχει κοψει τον εχει ξανακολλησει ειναι στραβος , εχει ραμματα. Δε ξερω τι να πω. Το οτι δε καβλωσα ηταν το λιγοτερο...
Πω ρε φίλε, η πουτσα του Frankenstein
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Δεν αναφέρθηκα στην ενεργητική της πλευρά!!!! Μίλησα για την εντυπωσιακή της εμφάνιση και για την ΚΑΥΛΑ που έβγαλε στο παιχνιδι μας !!! Άλλωστε περί ορέξεως κολοκυθόπιτα !!! Και επισης θα αναφερθώ ότι όλα τα κοριτσια όσο εντυπωσιακά και εάν είναι εάν δεν υπαρξει χημεία στο κρεβατι το παιχνιδι είναι τελειωμένο!!! Με την Ιρις αισθάνθηκα άνετα και υπήρχε χημεία απίστευτη!!! Και όσον αφορά το μικρό πουλάκι δεν θα το σχολιάσω γιατί από την καυλα της στο κρεβατι είχε συνεχόμενη στύση και ατελείωτη εκσπερμάτωση !!!! Πιστεύω ακράδαντα στην Χημεία !!!! Σας την συνιστω ανεπιφύλακτα !!!!!
Παραθέτω το link απο την σελίδας της Ιρις!!!
Αξίζει γιατί είναι τούμπανο!!!!
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
480
Like
1.753
Πόντοι
201
1) είσαι η Ίρις
2) είσαι προμοτορας της Ίρις
3) είσαι άλλος ένας χαζός σπασαρχιδας
Μάρκαρε τον αντίστοιχο αριθμό και πάρε τον πούλο @Easg31
 

Easg31

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2023
Μηνύματα
47
Like
143
Πόντοι
0
Θα εξακολουθήσω να σέβομαι ολους τους φίλους του φόρουμ με επίπεδο !!! Κρίμα να το εκχυδαιζουμε!!! Εξ αφορμής της Ιρις θέλησα να επισημάνω ότι το ερωτικο μας παιχνιδι με τρανσέξουαλ μπορεί να γίνει ένα άκρως ερωτικο παιχνιδι οταν υπάρχει η απόλυτη χημεία!!! Υστερόγραφο :: Σε παλαιότερη ανάρτηση μου αναφέρθηκα και στην Μικαελα από το Περιστερι!! Επισης ένα υπεροχο κοριτσι!!!
Όταν υπάρχει σεβασμός τότε όλα είναι υπεροχα !!!
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
480
Like
1.753
Πόντοι
201
Θα εξακολουθήσω να σέβομαι ολους τους φίλους του φόρουμ με επίπεδο !!! Κρίμα να το εκχυδαιζουμε!!! Εξ αφορμής της Ιρις θέλησα να επισημάνω ότι το ερωτικο μας παιχνιδι με τρανσέξουαλ μπορεί να γίνει ένα άκρως ερωτικο παιχνιδι οταν υπάρχει η απόλυτη χημεία!!! Υστερόγραφο :: Σε παλαιότερη ανάρτηση μου αναφέρθηκα και στην Μικαελα από το Περιστερι!! Επισης ένα υπεροχο κοριτσι!!!
Όταν υπάρχει σεβασμός τότε όλα είναι υπεροχα !!!
Τι παλαιότερη, 2 μέρες εγγραφή έχεις
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.388
Πόντοι
456
Μπορεί να παίζει αγορι μου να μην τις Έκανες Κούκου !!! Όντως παθητική αλλά με καυλα συνεχόμενη !!! Εγω πάντως να σου πω την αλήθεια φοβήθηκα γιατί ήθελε να με πηδήξει!!! Αλλά λειτουργώ μονο ενεργητικά !!! Για τους ενεργητικούς πάντως την συνιστω ανεπιφύλακτα !!!!
μια χαρά κούκου της έκανε, αλλά αυτό δεν αλλάζει το γεγονός ότι έχει μικρό πουλάκι και χύνει ελάχιστα
 

mudhoney

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
571
Like
977
Πόντοι
86
Άσχετο αλλά ψήνεται κάποιος να πάμε στις κούκλες όταν ξεκινήσουν?
 
Εγγρ.
31 Αυγ 2023
Μηνύματα
20
Like
37
Πόντοι
0
Η Μιχαέλα είναι μια πανέμορφη γυναικάρα. Με ωραίο χαρακτήρα. Αυτό που βλέπεις στις φωτο αυτό είναι. Εγώ έχω πάει μια φορά και πέρασα καταπληκτικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom