Νέα

Traum-Paradies το κορυφαίο μπουρδέλο της Ευρώπης και ίσως του κόσμου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xxxtester
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 81
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

PANAXIOS

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2006
Μηνύματα
641
Κριτικές
4
Like
107
Πόντοι
6
εκτος εαν ο xxxtester.   εχει σχεσει με το πρακτορειο με τα αεροπορικα εισιτηρια οποτε .....  ταξιδεψτε μαγκες ως τη γερμανια και το τι θα βρειτε εκει στα ... :boobies: μου

και οσον αφορα το κειμενο του xxxtester ...μαλλον για αυτοματη μεταφραση στα ελληνικα μου φαινεται ...παρα σαν original πληκτολογηση.......
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
και οσον αφορα το κειμενο του xxxtester ...μαλλον για αυτοματη μεταφραση στα ελληνικα μου φαινεται ...παρα σαν original πληκτολογηση.......

Και από ορθογραφία, κάτι σαν Γερμανός ... πιτσιλιστής :dancing: :dancing: :dancing:
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
Χαχαχαχα Μούρθε μια ιδέα. Το κορυφαίο Μπουρδέλο της Ευρώπης είναι η Ελλάς Χαχαχαχα. Για του κόσμου δεν ξέρω
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
Δεν ξέρω για το traumparadies, αλλά τα τρία που αναφέρω εγώ, τα επισκέφτομαι συχνά. Τιμές διαφέρουν ανάλογα την κοπέλα, ξεκινάνε απο 50E και μετά the sky is the limit. Πληρώνεις όμως και είσοδο (από 60Ε+) η οποία ανάλογα με το πακέτο που θα πειλέξεις, καλύπτει φαγητά, ποτά, σάουνες κλπ.

Στα sites των clubs έχει και πληροφορίες, υπάρχουν μάλιστα πολλά fora που ασχολούνται με το θέμα (Στα Γερμανικά και Αγγλικ;a). Ψάξτε λίγο και θα βρείτε infos, μην βλέπετε με τη μία φαντάσματα....

Ξεκινήστε από εδώ π.χ.

Με βεβαιότητα μπορώ να σας πω ότι σαν εμπειρία έιναι απίστευτη.
 

Επισκέπτης
αντε -- μας βάλατε στο λούκι..
λοιπόν,ειπα + μου το έστειλε ένας φίλος από το Βερολίνο- είναι ο κεντρικός ρδελό -οδηγός

θεσμικά, και εκ της  πρωτευούσης
πατήστε τα ένα -ένα , γράφουν και τιμές , και πηγαίνετε στην homepage  του καθενός. Και εκεί  γράφουν  τιμές,
ΜΕΣΑ στο site ...θα παλαβώσετε , και τα λεσβιακά και με τρίο μετά, που όλοι  ρωτάνε εδώ , και DDD κλπ
"Λάουρα ποδιά .. για όλα τα παιδιά" - οι παλιότεροι θα το θυμούνται. λεξικό ..
ambient=περιβάλλον ,Preise= τιμές , Lesbenspiele= λεσβιακά παιχνίδια, franzoesisch= στοματικό
+με λίγο Babiniotis = να την κάνουμε .. για εκεί
Μ.. θύελλα - έχει μετά το κατεβατό και επόμενες σελίδες - τώρα το  είδα -αλλά έκλεισα  ήδη τρίωρο να τα κοιτάω ένα -ένα
.....όποιος πηγαίνει στο εξής να μας κάνει report
 

Επισκέπτης
Επισημαίνω ότι στο link αυτό ,το/ members/ είναι τα ρδελα τα ίδια-
και είδα ότι δεν είναι με είοσοδο  για μασάζ, FKK,και φαγιά και σάουνες κλπ ,
αλλά σχεδόν όλα  είναι βερολινέζικα  .... απ' ευ-"θείας" ...boudßrdela.komm !
 

wind11

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2006
Μηνύματα
527
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
www.babylon1.com/english/dining]http://www.babylon1.com/english/dining.htm[/URL] Αρκετά πιο ακριβό αλλά αξίζει τον κόπο. Αυτοαποκαλείται Club αλλά είναι στα πρότυπα του Amsterdam. Με πήγε πελάτης μου και πέρασα περίφημα. Τιμές όμως δεν έμαθα λόγω του ότι ήταν κερασμένες
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
131
Πόντοι
66
οποιος γραφει κατι καινουριο και προτοτυπο τοτε εχει σημασια αν ειναι νεος στο σαιτ αν εχει λιγα ποστ αν ειναι ορθογραφος κατλ. ΕΛΕΟΣ. γιατι να λεει ψεματα ο ανθρωπος? και με ποιον να μοιραστει τετοιες εμπειριες? με τη μανα του?  η τη γυναικα του? μονο οι bourdela.com θα τον καταλαβουν. εγω πριν μηνες δεν μπορουσα να φανταστω οτι θα ενημερωνομουν καθημερινα για τα μπουρδελα..
παντως αν παει κανεις εκει μονο για λιγες μερες αξιζει, οχι αυθημερον, απο οτι καταλαβα,  και τελος ολα στην ελλαδα ειναι  "ηθικα" και "παρανομα" για να πεφτει το "λαδι"  συννεφο, ετσι ολα τα καλα μουνια απλα δεν περνανε απο εδω.
εγω σκοπευω να αλλαξω οχι μονο χωρα και ηπειρο ,αλλα και ημισφαιριο....
 
OP
OP
X

xxxtester

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2006
Μηνύματα
30
Like
1
Πόντοι
0
προς ολλους τους φιλους που διαβασαν το κημενο μου.
ουτε αφτοματη μεταφραση ειναι(πιαστικαν τα χερια μου δεν ειμαι μαθημενος να γραφω και ναι ειμαι ανορθογραφος)ουτε μελοσ καπιας αεροπορικης ετερηασ ειμαι οπως ακουσα απο μερικους και ουτε μετοχος ειμαι στο εν λογο μαγαζι που σας περιεγραψα.
απλα μετα απο πολλα πολλα χρονηα αναζιτισησ πληρομενου σεξ και εχοντας παρα πολλες εμπιριες  οταν εζησα 1 εβδομαδα στην γερμανηα και περασα απο ολλα τα καλουδηα(στην πορνεια) που εχει και ιδικοτερα απο το μαγαζι ποθ σας περιεγραπσα απλα επεθα πλακα και καταλαβα οτι οντος εδω ειμαστε πισω απο το φεγγαρι ακομα !!
με τα λεφτα που πλιρονεισ στιν ελλαδα να γαμισεις και ελπιζεισ να περασεις καλα εκει περνας σα βασιλειας.ακομα και στα χυμα τα μαγαζια τουσ τα μπουρδελα τα πολυοροφα που εχουν με 20 και 30 ευρο στο πασσα ειδικα εχεις και εγγυιση επιστροφης χριματον αν δε χισισ(ετσι λενε οι ταμπελεσ)μεσδα στο μαγαζι.και αλλα πολλα που τηα πουμε στι σινεχεια.
 

hot_alkis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
70
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Πολύ καλή φάση, άραγε γνωρίζει κάποιος συνάδελφος να υπάρχει κάτι αντίστοιχο στο Λονδίνο?
 

ant73

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστούμε για τις πληροφορίες. Προσπάθησα να μπω στην ιστοσελίδα που ανέφερες αλλά είναι πολύ αργή. Τι έγινε όλα τα μέλη προσπαθούν να μπούν ταυτόχρονα? :grin:
Καλά είσαι σίγουρος ότι η τιμή εισόδου είναι όντως 1 ευρώ? Και μετά πληρώνεις μόνο 20??
Στο Μόναχο που κοίταξα πληρώνεις 50 ευρώ είσοδο και 80 ευρώ για 30 λεπτά με τη γυναίκα των ονείρων σου  :grin:
Επίσης να θυμάσαι φίλε xxxtester ότι πρέπει να μη γράφεις ολόκληρο το post με κεφαλαία. Κανόνας του site.  ;)

 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
xxxtester το thread αυτό συγχωνεύτηκε με εκείνο που άνοιξες λίγο νωρίτερα.
 

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
χθες εκανα επισκεψη στο traume-paradiese. Πηγα βεβαια προετοιμασμενος απο την περιγραφη του συναθλητη, και ηξερα τι περιπου να περιμενω.Με το που πατησα το κουδουνι και ανοιξε η πορτα, μου ανοιξε μια κοπελα και με ρωτησε αν ειχα ραντεβου. αφου της ειπα οχι, με οδηγησε σε ενα χλιδατο δωματιο με απαιχτη γωνιακη ντουζιερα, ενα τεραστιο τζακουζι στην αλλη γωνια, και ενα αρκετα μεγαλο κρεβατι. Αμεσως μετα αρχισαν να ερχονται 1-1 οι κοπελες.Φυσικα δεν υπηρχαν 40 κοπελες οπως διαφημιζουν στο site. Περασανε περιπου 12, απο τις οποιες συμφωνα με τα γουστα μου 3 καλες 4 μετριες και οι υπολοιπες ψιλοχαλια. Αμεσως μετα ερχεται η υπευθυνη για να με ρωτησει πια εχω επιλεξει. Με ενημερωσε για το τι κανει και τι οχι. Φυσικα την ρωτησα για τις τιμες και μου ειπε τα παρακατω : ( εισοδο δεν πληρωσα)  1 ωρα 150, 2 ωρες 300, δωματιο με τζακουζι 50 € + 15 λεπτα δωρεαν χρονος, 2 κοπελα κανονικη χρεωση 150 € την ωρα. Για οσο χρονο πληρωνα, μπορουσα να τελειωσω οσες φορες ηθελα και μπορουσα. τελειωμα στο προσωπο και σωμα δωρεαν, στο στομα 50 €, πρωκτικο αν θυμαμαι καλα 50 €. πιπα χωρις προφυλακτικο και ανευ χρεωσης. Αφου τελειωσαμε με τα διαδικαστικα με ρωτησε αν ηθελα να πιω κατι, και ζητησα ενα ουισκακι, αλλα δυστηχως τα αλκοολουχα στο συγκεκριμενο μαγαζι δεν επιτρεπονται. Οποτε καλο ειναι να παει καποιος φτιαγμενος απο πριν. Ερχεται λοιπον η diana, πολωνεζα μικροκαμωμενη, αλλα κορμι,στηθος, προσωπο, κωλος, 8 με αριστα το 10. Βασικο ηταν οτι διαλεξα κοπελα που να μιλαει αγγλικα για να μπορω να πω και δυο κουβεντες. Ετσι λοιπον μεσα σε λιγα λεπτα βρεθηκαμε να κανουμε ντουζ μαζι, ενω επαιζε χαμηλα σε ενταση μουσικη, χαμηλα τα φωτα, και μετα απο χαδια να εχει πεσει και να με παιρνει στο στομα της. Μετα απο λιγα λεπτα πηγαμε στο τζακουζι οπου συνεχιστηκε το παρτυ. Η κοπελα ευγενικη και προσχαρη φεροταν οπως της φερομουν και εγω βεβαια. Δεν μου αρεσε ομως οτι δεν ηταν φρεσκοξυρισμενη........, αλλα το ξεπερασα γρηγορα. Υποτιθεται οτι σε τετοιο επιπεδο περιμενεις ολα να ειναι αψογα. Οταν πηγαμε στο κρεβατι αλλαζαμε στασεις συμφωνα με τις επιθυμιες μου, χωρις να παραπονεθει. ολα κυλησαν αψογα :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
Μεχρι την στιγμη που αρχισαμε τον 2 γυρο παλι στην ντουζιερα. Αφου εβαλα προφυλακτικο, μου γυρισε την πλατη και ημουν ετοιμος να εισβαλω. Και εγινε αυτο που δεν περιμενα να γινει στο συγκεκριμενο μαγαζι. Την στιγμη που κανω την κινηση, με πιανει για να βοηθεισει, και αμεσως γυρναει εντρομη και μου δειχνει οτι δεν φοραω προφυλακτικο. Βγαινει απο την ντουζιερα φανερα ταραγμενη μη πιστευοντας αυτο που ειχε συμβει. Τι ομοως τελικα συνεβει και ξενερωσα αμεσως  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Το λαδι που αλοιψε ο ενας στον αλλον εφταιγε και γλιστρισε το προφυλακτικο χωρις να το καταλαβω  :think: :think:
Η με μαεστρια το εβγαλε μολις με αγγιξε, και ετσι το επαιξε ανηξερη και γλυτωσε τον 2 γυρο  :think: :think:
Το αποτελεσμα ηταν να περασει ενα 15 λεπτο με εκατερωθεν εξηγησεις, και εντωμεταξυ να εχω ξενερωσει και να μου εχει φυγει καθε διαθεση για περαιτερω πηδημα.
Παρομειες μαλακιες νομιζω εχουν συμβει σε ολους μας. Να προσπαθουν με κολπα να αποφυγουν να γαμηθουν για το υποιλοιπο της ωρας που εχω ηδη πληρωσει.
Τελος παντων, η γενικη εικονα που εχω απο το μαγαζι ειναι αρκετα καλη, για καποιον που θελει να περασει απαρατηρητος. Γιατι σε αλλο μαγαζι οπου οι γυναικες περιφερονται στο μαγαζι οπου σερβιρουν και αλκοολ, κανεις παιχνιδι, και επιλεγεις με αλλη ανεση το μωρο που λιγο αργοτερα θα σε στειλει :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
Ισως να ειμαι πολυ απαιτητικος, αλλα αφου πληρωνω καλα, γιατι να μην ειμαι κιολας ?

 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Φιλε sdov38 μπορει απλα να ετυχες λαθος ωρα.Δεν εχω παει στο μαγαζι αυτο αλλα ενα πραμα ξερω...Αν δεν εχετε παει στο κ5 στην Πραγα δεν εχετε μετρο συγκρισης.ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ!!! ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΜΑΣ!!! Ειχα παει το πασχα οδικος και ξαναπαω Δεκεμβριο!!! Το μονο κακο οτι δεν εχει καλο site αλλα αν ψηφισω το καλυτερο σιγουρα λεω αυτο.
 

sdov38

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
128
Like
1
Πόντοι
1
Αυτο το μπουρδελο παιζει εκτος συναγωνισμου...................
 

hunter1000

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
1.636
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Συγνωμη αλλα δεν αντεξα να μη μπω στο πειρασμο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom