Νέα

Transexual κοπέλες στην Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsnoobaki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 230
  • Εμφανίσεις 70K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Που κανει τα ραντεβου φιλε;;rbnb?
Μηπως ρωτησες ποσο θα καθισει;;80€ ζηταει κ σκεφτομαι να την επισκεφτω την Κυριακη.Πιο αναλυτικα;;Το κατεχει;
Ναι σε rbnb.Πιστευω αξιζει 2η φορα που πηγα με τρανσ οποτε δεν εχω και πολλες εμπειριες για να σου πω σιγουρα αν αξιζει για αυτο και περιεγραψα λιγο τι εγινε
 

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Ναι σε rbnb.Πιστευω αξιζει 2η φορα που πηγα με τρανσ οποτε δεν εχω και πολλες εμπειριες για να σου πω σιγουρα αν αξιζει για αυτο και περιεγραψα λιγο τι εγινε
Την επισκεφτηκα φιλε.Πολυ καλη,ακρως υπομονετικη δεν βιαζοτανε καθολου..Παρα πολυ ομορφη!!Πολυ ωραιο το μωρο και με υπεροχη κωλαρα!
 

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Σκοπεύω να την επισκεφτώ θα σας ενημερώσω μήπως ξέρει κανένας τίποτα ; Θέλω να πιστεύω ότι θα είναι σαν τις φοτο από κοντά
 

dimis81

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2008
Μηνύματα
27
Like
1
Πόντοι
0
Σκοπεύω να την επισκεφτώ θα σας ενημερώσω μήπως ξέρει κανένας τίποτα ; Θέλω να πιστεύω ότι θα είναι σαν τις φοτο από κοντά
Η αλήθεια είναι πως δεν έχει και καλές κριτικές..Πάντως από εμφάνιση αν είναι όντως έτσι σκίζει.. Αν τελικά πας γράψε κριτική να ξέρουμε.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
φανταζομαι δεν θ εχει αλαξει πολυ απο τοτε π χω ν την δω παν 2 χρονια οτυ βλεπεις προσεχε μονο δεν τ παει καλα μ τ χρονο αλλα σε τελικη αξιζει νομιζω !!!!
 

Scorch

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2017
Μηνύματα
59
Like
57
Πόντοι
0

Ότι ξανάρθε! πολύ ευχάριστη στο τηλέφωνο.. έχει δοκιμάσει κάποιος συναγωνιστής;
 

Despacitoss

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
218
Like
96
Πόντοι
1
Σκοπεύω να την επισκεφτώ θα σας ενημερώσω μήπως ξέρει κανένας τίποτα ; Θέλω να πιστεύω ότι θα είναι σαν τις φοτο από κοντά

Ξέρουμε αν κάνει μόνο παθητικό;;δεν έχω καταφέρει να την πάρω .. . Εντυπώσεις;
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
δεν ξερουμε αλλ αμα σ περησυουν τραβα να μας πεις κ μας που ειμαστε ταπι !!!
Καλησπερα!Επισκεψη στην εν λογω κοπελα πριν απο 1 μηνα.Πανεμορφη(πολυ πιο ωραια απο οτι στις φωτο).Πολυ καλος χαρακτηρας, υπομονετικη και χαρουμενη.Την ωρα τ ραντεβου ειδα αλλον ν μπαινει στην πολυκατοικια κ δεν μ απαντουσε.Απο οτξ μ εξηγησε και ζητουσε συγγνωμη οτι νομιζε οτι ειχε μιλησει μονο με εναν..Δεν ειχε πολυ στυση.Ειμαι λιγο στενος κ δυσκολευτηκε με αποτελεσμα να χαλαρωσει.Ισως επαιξε ρολο και το περασμενο της ωρας.Ημουν τελευταιο ραντεβου.(Απο οτι μ ειπε εκανε 5).Στον παθητικο ρολο πολυ καλη.Θα την δοκιμαζα ξανα πιστευω..
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ;;
 

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0

ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗΣ;;
Οχι φιλε μου και δεν βρισκω πολλες κριτικες για να δουμε τι παιζει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nick8

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Οχι φιλε μου και δεν βρισκω πολλες κριτικες για να δουμε τι παναγραφη στην αγγελεια της τ παιζει !!!!τ εχω παρει κ γω !!!!οκ εχεται καλητερες στην πατρα αν ψαχνεται για ραντεβου τ ωρας ποιο οικονομηκα
 

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
@batraxomouris
Αστο βατραχε αυτη την βδομαδα στην πατρα πολυ πλεμπα τιποτα καλο.
 

Nick8

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2021
Μηνύματα
117
Like
157
Πόντοι
1
Καλησπερα!Εμπειρια κανεις;;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
σοβαρο κοματι μ σεβασμο στο παρτενερ του που τ χω πεθημησει τελευτεα αλλα δεν περνω τ ποδια μου μια μερα ν παω ν τ δω απο τη βαρεμαρα !!!!!!συνηστω ανεπηφηλακτα !!!!!!!!!!!!:headbaning2::headbaning2::headbaning2::headbaning2::headbaning1::headbaning1:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.434
Like
4.820
αναφερει ομως οτι ειναι ενεγητικη μονο απο τ καταλαβα οποτε ψαχνει να γαμιση ...ωραιο κομματι αλλα μονο γ παθητικους μουτρο!!!για αυτο κ δεν βιαζοταν προφανος
να πας να σου μάθει κ ρώσικα :happy:
 

georgev7

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2021
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές κάτι έχει έρθει Πάτρα αυτές τις μέρες και θέλω γνώμες ποια να τιμήσω
Έχουμε κάποια εμπειρία με καμια από τις 2 ;
 

PatrasmanX

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2020
Μηνύματα
113
Κριτικές
3
Like
227
Πόντοι
1
Έχουμε άποψη για εδώ;

 

Homeboy3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2021
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Έχουμε άποψη για εδώ;

Καλησπέρα, αυτή η Αφροδίτη που βλέπεις στη δεύτερη αγγελία είναι η Τάνια Κέλλη. Ήταν εδώ στη Πάτρα για το καρναβαλικό πάρτη στο ντίσκο Ρουμ ( κούκλες) . Την είχα πάρει πιο παλιά. Απ' ότι κατάλαβα είναι πιο πολύ ενεργητική.
 

pacha_1977

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2007
Μηνύματα
503
Κριτικές
8
Like
624
Πόντοι
306
Καμια αποψη για το κοριτσι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom