Νέα

Transexual κοπέλες στην Πάτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tsnoobaki
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 230
  • Εμφανίσεις 70K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
πηγε κανεις με καμια τρανσέξουαλ εδω Πατρα να μας πει εντυπώσεις?Κόστος?Και γενικα τι προσφερουν απο υπηρεσίες?
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.114
Πόντοι
206
πηγε κανεις με καμια τρανσέξουαλ εδω Πατρα να μας πει εντυπώσεις?Κόστος?Και γενικα τι προσφερουν απο υπηρεσίες?
Για να πας με τρανς φιλε πρέπει να το έχεις, αν πας π.χ για δοκιμη η εμπειρία δεν θα σου βγει.
Πρέπει να εισαι ετοιμος ψυχολογικα πετσομενος,οι γκει πανε πιο ευκολα ειναι πιο συνειδητοποιημενοι,αλλα ενας στρειτ θελει να το συνειδητοποιήσει να ειναι σίγουρος
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
Για να πας με τρανς φιλε πρέπει να το έχεις, αν πας π.χ για δοκιμη η εμπειρία δεν θα σου βγει.
Πρέπει να εισαι ετοιμος ψυχολογικα πετσομενος,οι γκει πανε πιο ευκολα ειναι πιο συνειδητοποιημενοι,αλλα ενας στρειτ θελει να το συνειδητοποιήσει να ειναι σίγουρος
εξαρταται απο το τι θελεις να κανεις με μια τρανς?
Δεν αρεσουν σε ολους τα ιδια
 

Gianis klavdios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2023
Μηνύματα
842
Κριτικές
1
Like
1.114
Πόντοι
206
εξαρταται απο το τι θελεις να κανεις με μια τρανς?
Δεν αρεσουν σε ολους τα ιδια
Κοιτα να δεις φιλε η πλειοψηφια των τρανς ειναι παθητικες,υπάρχουν και ενεργοπαθητικες
Αλλα οι ορμονες που παιρνουν τους γαμανε οποτε μονο αν η αλλη παιρνει τεστο γαμει και δερνει.
Γενικα μια μεση τρανς ξεκωλιαζεται στις ορμονες
 

Rebirthed Sapiens Sapiens

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.723
Κριτικές
30
Like
19.901
Πόντοι
8.746
Κοιτα να δεις φιλε η πλειοψηφια των τρανς ειναι παθητικες,υπάρχουν και ενεργοπαθητικες
Αλλα οι ορμονες που παιρνουν τους γαμανε οποτε μονο αν η αλλη παιρνει τεστο γαμει και δερνει.
Γενικα μια μεση τρανς ξεκωλιαζεται στις ορμονες
ξέρεις εσύ :confused:
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
585
Like
686
Πόντοι
86
Ειμαι σε σκέψεις....Να δωσω καμια πίπα σε ανδρα ή οχι??
Το μυαλό και η λογικη λεει ΟΧΙ
Η καρδια και οι καύλες που με δερνουν λενε ΝΑΙ
 

Aprokalyptos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα θέλω να ρωτήσω τι γνώμη σας. Το πρωί να σαι καθος πρέπει κύριος το απόγευμα ποτέ κρος ποτέ χωρίς περούκα το καταλαβαίνω. Αλλά να το παίζουν ξαφνικά κσι επαγγελματίες και τώρα να θέλουν χαρτζιλίκι πως το βλέπετε;….. μην μου πείτε γράφω σε λάθος πίνακα ακριβώς εδώ θέλω να γράψω
 

Jason 1201

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2018
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Ξυπνήσανε κσι εδώ σε παρακαλάνε να πας και να ξαναπάς και κάποια στιγμή θέλουν και φράγκα
 

Scorch

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2017
Μηνύματα
59
Like
57
Πόντοι
0
καλησπέρα θέλω να ρωτήσω τι γνώμη σας. Το πρωί να σαι καθος πρέπει κύριος το απόγευμα ποτέ κρος ποτέ χωρίς περούκα το καταλαβαίνω. Αλλά να το παίζουν ξαφνικά κσι επαγγελματίες και τώρα να θέλουν χαρτζιλίκι πως το βλέπετε;….. μην μου πείτε γράφω σε λάθος πίνακα ακριβώς εδώ θέλω να γράψω
Εύκολο χρήμα
 

kinkymale1

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα
Ψαχνω τρανς κεφαλονια ι πατρα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom