Νέα

Trans-Θεσσαλονικιά Βίκυ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα David
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 14K
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Συναγωνιστές αποφάσισα να ανοίξω ένα θρεντ για την εν λόγω ΚΟΥΚΛΑΡΑ τρανς της πόλης. Όταν επιβεβαιωθεί
το όνομά της θα αλλάξει και ο τίτλος του συγκεκριμένου Θρεντ, συμπεριλαβανομένου πλέον και του ονόματός της.
Έως τότε όποιος γνωρίζει κάτι για την κούκλα ας μας το πει για να την μάθουμε και εμείς καλύτερα.
Πάρτε μία γεύση...


edit_Duracell: Διόρθωση τίτλου κ διαγραφή φωτογραφιών, σύμφωνα με τους Κανόνες Λειτουργίας του Forum...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Κρίνοντας από το πόσο εντυπωσιακή μοιάζει αυτή η νέα είσοδος στον χώρο σε συνδυασμό με τν έλειψη λύσεων στην πόλη μας και κυρίως τον θόρυβο που έχει δημιουργηθεί, το κόβω την παρασκευή τα ξημερώματα να μαζεύονται καμιά 20αριά αμάξια που να κάνουν κύκλους στο γνωστό σημείο!!!
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Λοιπόν για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους.
Ο φίλος Κάστελ λέει ότι είναι η Βίκυ, τρανς που κάνει πιάτσα δίπλα στη γνωστή Φιόνα, επί της 26ης Οκτωβρίου. Οι ώρες που βγαίνει είναι λίγο βάρβαρες, 4-7 είπε ο thetdoc και μάλλον μόνο Παρασκευές και Σάββατα.
Περιμένω και από τον φίλο thetdoc να μας πει αν όντως είναι αυτή η Βίκυ, αν και δεν έχω κανένα λόγο να μην πιστέψω τον Κάστελ.
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Και ξαφνικά όλα άλλαξαν !!!!
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Εμένα μου είχε πεί παλιά ότι την λένε Βίκυ, σε νεότερη και πιο πρόσφατη συνάντηση :) μου είπε Νάνσια... εσένα όμως ρε Δαβίδ δε μας είπες πώς σε έκανε ADD ? στο προφίλ μιας και είναι private?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Ο φίλος Castell είναι όντως ένας από τον κύκλο των παλιών και αξιόπιστων μελών στο ζήτημα των πιατσών της πόλης μας και των τρανς που κυκλοφορούν σ' αυτές.

Απλά απορώ πότε έσκασε μύτη αυτή η Βίκυ στις πιάτσες και από που! Πώς το μάθατε;

Και επίσης, για κάποιον σαν εμένα που δεν έχει την υπομονή και την αποφασιστικότητα να κυκλοφορεί στις πιάτσες ούτως ή άλλως, φαντάσου αν μιλάμε για κάποια τόσο δυσεύρετη που κυκλοφορεί σε τόσο περίεργες και συγκεκριμένες ώρες... :-/
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Απίστευτο εμφανίστηκε μέχρι και JohnWoo, πού είσαι ρε γίγαντα...
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Εμένα μου είχε πεί παλιά ότι την λένε Βίκυ, σε νεότερη και πιο πρόσφατη συνάντηση :) μου είπε Νάνσια...εσένα όμως ρε Δαβίδ δε μας είπες πώς σε έκανε ADD ? στο προφίλ μιας και είναι private?
Φίλε μου Κάστελ εννοείται ότι δεν σε αμφισβητώ σε καμία περίπτωση.
Μου έστειλε και ένας άλλος φίλος μήνυμα ότι λέγεται Βίκυ και έχει
σελίδα στο facebook. Άρα τόσο μεγάλη σύμπτωση να είναι λίγο δύσκολο.
Τώρα αν σου φαίνεται τόσο παράξενο που μου έκανε add στο private
προφίλ της, όταν έχει 2.000 φίλους, τι να σου απαντήσω σε αυτό που
με ρώτησες? Γιαυτό και δεν απάντησα στα μηνύματά σου. Δεν νομίζω πάντως
να γουστάρει 2.000 άτομα. Κάντης add στο fatsa, θα σου κάνει accept
και μετά θα δεις τις φωτό της.  
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Κάτσε ρε Δαβίδ πώς έτυχε και την έκανες ADD δηλαδή θα μας πείς ότι καθημερινά κάνεις ADD πόσες χιλιάδες άτομα και μέσα σε αφτά ΕΤΥΧΕ να είναι και αυτή...???? Τι τρελό σενάριο μου λές... εγώ είπα ότι την ξέρω απο την πιάτσα εσύ απο πού την ξέρεις?  Οπότε προφανώς κάτι δε κάθετε καλά συναγωνιστή μου εκτός και αν έχεις κολλητιλίκια με όλα τα τρανς και μέσα σε αυτά ΕΤΥΧΕ να κάνει ADD και εσένα..νομίζω συναγωνιστή ότι κάτι δε μας λες...
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι δε θα πάω στην τύχη να κάνω ADD άγνωστους ...
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Axaxaxaxa!!!!
Ρε Κάστελ ξεκόλλλλλαααα!!!
Τι θα πει πώς έτυχε να της κάνω add??
Σε αυτά τα σάιτ συνηθίζω πάντοτε να ψάχνω μόνο για τρανς,
γιατί έτσι γουστάρω.
Αν μπεις στο συγκεκριμένο σάιτ έχει εξειδικευμένη αναζήτηση
για τρανσέξουαλ. Εκεί την πέτυχα.
Κολλητηλίκια με τρανς?Καλό και αυτό...
Λάτρης των τρανς ίσως, αλλά κολλητηλίκια ποτέ.
Σε λίγο θα μας πεις και νταβά! :dancing:
Τώρα αν σου φαίνεται εσένα τρελό σενάριο να βρεις σε ένα τέτοιο
σάιτ μία τρανς, εμένα μου φαίνεται πολύ απλό, λόγω εξειδικευμένης
αναζήτησης.  
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
σιγα το τρανς ρε παλικαρια τετοιες βρωμαει η συγγρου και τα περιξ τουλαχιστον τα εχει κοψει τα υρδραυλικα η θα εχοπυ ατυχηματα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
ΤΕΣΠΑ, Δαβίδ δεν έχω λόγο να μην σε πιστέψω...απλά αυτό που λέω είναι ότι εσύ πρέπει να την ξέρεις καλύτερα από όλους μας και εξαιτίας του σαιτ και φαντάζομαι ότι έχετε ανταλάξει και 2-3 κουβέντες...
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Για να σου μιλήσω πιο συγκεκριμένα.
Πάνε στο Αναζήτηση,
- Ψάξε για γυναίκα,
- Σεξουαλικότητα=Transexual,
- ηλικίας από 18 ως άπειρο
- από: Ελλάδα-Θεσσαλονίκη
- με φωτογραφίες= ναι
- και τέλος πάτα το ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ

Εκεί λοιπόν θα βρεις 34 τρανς, από τις οποίες οι 15-20
είναι αληθινές, οι 5 βλέπονται και οι υπόλοιπες είναι
είτε fake είτε δεν βλέπονται.Μέσα σε αυτές τις 5
είναι και η Βίκυ με τα ονόματα που ήδη ξέρεις.
Τόσο απλό. Τι τα θέλεις τώρα τα τρελά σενάρια και τα
δήθεν κολλητιλίκια δε μπορώ να καταλάβω.
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
σιγα το τρανς ρε παλικαρια τετοιες βρωμαει η συγγρου και τα περιξ τουλαχιστον τα εχει κοψει τα υρδραυλικα η θα εχοπυ ατυχηματα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Άσχετα με αυτά που γράφεις αγαπητέ συναγωνιστή σε βρίσκω ενημερωμένο με το τι υπάρχει στη Συγγρού  :2funny:  :2funny:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Χίλιες φορές τα έχουμε πει: όποιον δεν τον ενδιαφέρει το συγκεκριμένο είδος, απλά δεν μπαίνει στα thread (restful44 banned).
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ρε παιδια αντι να μαλωνετε δεν βαζετε καμια φωτο απο το μωρο να το δουμε,και να μας δωσετε και καμια πληροφορια τη παιζει με αυτην.
 
OP
OP
D

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Πες τα ρε Αλ Πατσίνο! Πες τα.
Συναγωνιστές οι φωτό της τέρμα.
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
συναγωνιστη david αν την εχεις παρει δεν μας καταθετεις την εμπειρια σου να μαθουμε τι παιζει.
 

thetdoc

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
ναι αυτη ειναι η περιβοητη βικυ. τωρα δεν ξερω αν ειναι το καλυτερο τρανσ στης θεσσνικη ειναι παντως  απο τα κορυφαια εμφανισιακα τρανσ επιπεδου νεφελης και φιονας.
εχει αναφερθει και παλιοτερα εδω οποτε δεν ειναι κατι καινουργιο
εγω προσωπικα την εχω παρει αρκετες φορες ειναι πολυ καλη και σε συμπεριφορα και απο τις λιγες τρανσ που αξιζει κανεις να τις παρει στο αυτοκινητο.στο σπιτι δε δεν παιζεται, εξαλου συνηθως σε σπιτι και ξενοδοχειο δουλευει με μονιμους πελατες και για το λογο αυτο δεν εμφανιζεται συχνα στην πιατσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom