Νέα

Trans στη Χίο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Καλημερα καλα τα λετε παιδια , ΧΙΩΤΕΣ , γραφετε με Ω , ο Καβος αφησε ιστορια σαν μαγαζι τωρα το λενε ΠΛΑΝ Β ,και
σαν νησι ευημερει θα ελεγα λιγοτερο τωρα απο ναυτικους , αρκετους βεβαια , ( η φημη οτι γαμανε γυναικες ναυτικων εχει σβησει πια και δεν ειναι εκει το θεμα μας) πολυ Τουρκοι με οικονομικη ανεση ερχονται συνεχεια ( θελουν και ΒΙΖΑ) ,Αυτα τα νεα μας , μεχρι να ελθω και εγω αθηνα , μακαρι να ερχοταν με διαφημιση και εσκορτ γυναικες και το θεμα μας , ολα καλα .
Το ότι ονομάζεται Πλαν Β μου κάνει για συνθηματικό..
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Τελικα οι χιωτες ειστε ενωμενοι σε αυτην την αναζητηση; Δεν καταλαβα
 

pgc1313

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2020
Μηνύματα
162
Κριτικές
5
Like
2.971
Πόντοι
721
Δεν ξερω ρε μυστη. Δεν ασχολουμαι με τη φαση αυτη. Η Ελλη ειναι και ηταν πολυ γνωστη στη χιο. Πολλα παιδακια, που τωρα ειναι ανδρες, την γαμησαν νομιζοντας οτι ειναι γυναικα μονο απο κωλο. Εκει γυρο απλωτα και κηπο εκανε την φαση της. Το μονο που με στεναχωρει ειναι οτι σαν παιδακι και εγω, εκανα καγκουριες και την αυγουλωναμε. Οι Χιος μαγκες δεν σηκωνει τετοια. Μην παραμυθιαζεστε. Οσο για την διαμονη, να πηγαινετε airbnb, να κοπει και ο τσαμπουκας των αρχιδιων που ζhτανε λεφτα για ενα δωματιο σε κωλο ξενοδοχεια. Οι τιμες στο φαγητο ειναι ιδιες με αθηνα.
Τυπε λες για αυτήν που έκανε πιάτσα στην Απλωταριάς??
Ελλη ρε παιδια σαν να θυμαμαι λιγο, αλλα λειπω και πολλα χρονια εξωτερικο....εγω θυμαμαι μια Στελαρα, που γυριζε με το ποδηλατο στον Κυπο και Απλωταρια:cheesy::cheesy::cheesy:
 

Rossonero1990

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
517
Πόντοι
280
Ελλη ρε παιδια σαν να θυμαμαι λιγο, αλλα λειπω και πολλα χρονια εξωτερικο....εγω θυμαμαι μια Στελαρα, που γυριζε με το ποδηλατο στον Κυπο και Απλωταρια:cheesy::cheesy::cheesy:
Ο Στελαρας Πεθανε.
 

Rossonero1990

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
517
Πόντοι
280
OP
OP
Dimitris Apostolopoulos
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
77
Like
80
Πόντοι
0
Συμπερασμα !! Καμια τρανς δεν διαβαζει εδω και καμια δεν ενδιαφερθηκε !!
 
OP
OP
Dimitris Apostolopoulos
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
77
Like
80
Πόντοι
0
Παρακαλουμε οποια ομορφη τρανς θελει να ελθει χιο , να επικοινωνησει μαζι μας στο εμαιλ kymata14@hotmail.com , οι πελατες της !!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.327
Κριτικές
124
Like
6.422
Πόντοι
5.097

soul3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2010
Μηνύματα
4.116
Like
1.896
Πόντοι
216
Οι ναυτικοι ερχονται Αθηνα ξεχαρμανιαζουν και παλι πισω.Δεν ειναι η χιος για τετοια.
 
OP
OP
Dimitris Apostolopoulos
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
77
Like
80
Πόντοι
0
Παρακαλουμε οποια ομορφη τρανς θελει να ελθει XIO !!! , να επικοινωνησει μαζι μας στο εμαιλ kymata14@hotmail.com , οι πελατες της !!
 

lexritis

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2015
Μηνύματα
983
Κριτικές
2
Like
479
Πόντοι
26
Καλημερα , οχι επειδη ειμαι καταγωγη απο ΧΙΟ , αλλα πιστευω οτι οποια ομορφη και ευγενικη κοπελλα ελθει
Χιο θα θησαυρισει. Γιατι , εχει μεσα στην πολη πολυ ωραια καταλυματα , απειροι Χιωτες στην συζητηση εκφραζουν
ποσο θα ηελαν επισκεψη στην Χιο απο τρανς . Ενα νησι με απειρα αξιοθεατα, φτηνο και ωραιο φαγητο, νυχτερινη ζωη.
Οτι ερωτηση εχετε ευχαριστως να απαντησω .
οι χιωτες ειναι μαγκες αδερφε, εχουν αφησει το στιγμα τους ανα την υφηλιο... δεν ειμαι χιωτης αλλα μη τα λες δυνατα αυτα
 
OP
OP
Dimitris Apostolopoulos
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
77
Like
80
Πόντοι
0
Καλη Σαρακοστη σε ολους , ποια θα πεταξει χαρταετο στην ΧΙΟ ?
 
OP
OP
Dimitris Apostolopoulos
Εγγρ.
8 Ιουλ 2021
Μηνύματα
77
Like
80
Πόντοι
0
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom