Νέα

Trans-(εγχειρισμένη) Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

DIMFUST

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2007
Μηνύματα
305
Like
24
Πόντοι
1
Είμαι από θεσσαλονικη και θαθελα να μου πει κανεις αν ξέρει αν υπάρχει εδω καμιά trans που εκανε ετην εγχειρηση και εχει μουνι τωρα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Είμαι από θεσσαλονικη και θαθελα να μου πει κανεις αν ξέρει αν υπάρχει εδω καμιά trans που εκανε ετην εγχειρηση και εχει μουνι τωρα.
υπαρχουν 3 στις πιατσες.η μια στηνεται στη γωνια πριν το ΣΟΛ στη Γιαννιτσων και εχει ενα κοκκινο SMART.H αλλη εχει ασημι smart και στηνεται στο τελευταιο καθετο στενο δεξια οπως κατεβαινεις την Κωλεττη(πιο κατω απο city gate δηλαδη) και ειναι αρκετα εμφανισημη.η τριτη εχει ενα ασημι Μερσεντες compact και στηνεται στην προεκταση της οδου Τανταλου πιο κατω απο τα μπουρδελα,στη γωνια πριν βγεις στην δυτικη εισοδο της πολης.αυτη παιρνει 60ε αν θυμαμαι καλα αλλα δε δινει κωλο.την ειχα ρωτησει μια φορα
 

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Καλησπέρα συνάδελφοι. Γνωρίζετε αν υπάρχει κανένα εγχειρημένο Trans  Θεσσαλονίκη? Μπορεί κάποιος συνάδελφος να δώσει πληροφορίες??
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Καλησπέρα συνάδελφοι. Γνωρίζετε αν υπάρχει κανένα εγχειρημένο Trans  Θεσσαλονίκη? Μπορεί κάποιος συνάδελφος να δώσει πληροφορίες??
3 χειρουργημενες βγαινουν στις πιατσες της Θεσσαλονικης...η μια με κοκκινο smart πανω στη Γιαννιτσων λιγο μετα το sol.ειναι μεγαλης ηλικιας.η αλλη με ασημι smart στο τετραγωνο του ΟΠΑΠ απο την κατω πλευρα.ειναι η ομορφοτερη απ'ολες.η τριτη βγαινει με ασημι mercedes compact στο πεταλο που καταληγει η Προμηθεως.τερμα κατω στα μπουρδελα δηλαδη.δε δινει κωλο ομως αυτη.γυρω στα 60ε περιπου ζητανε και οι 3
 

DrHex

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
0
Θεος Al pacino. Σε ευχαριστω πολυ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom