Νέα

trampling - Ποδοπάτημα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kiss-my-feet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
Τύπε πέρα από τη πλάκα αυτό είναι γαμω τις γυμναστικές για τους κοιλιακούς
 

openminded69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2022
Μηνύματα
260
Like
1.186
Πόντοι
201
Trampling με ταυτόχρονο γαμήσι στα τέσσερα ( πρέπει να είσαι λίγο γυμνασμένος), όπου πατάς κεφάλι και ακινητοποιείς το μωρό, ενώ ταυτόχρονα σπρώχνεις και με δύναμη να αισθανθεί ανήμπορο. Αν είναι πιο ανθεκτικό, bonus κωλοσκάμπιλα γιατί η γωνία είναι ιδανική. Τρεις που το δέχτηκαν, αρχικά με κοιτούσαν περίεργα, αλλά μετά το ζητούσαν μόνες τους. Οι δύο κατέληγαν να μου γλύφουν τα πόδια χύνοντας ποτάμια. Το κωλομέρι κατακόκκινο και το μουνί πηγάδι..
 
OP
OP
kiss-my-feet

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
655
Like
1.356
Πόντοι
206
Τύπε πέρα από τη πλάκα αυτό είναι γαμω τις γυμναστικές για τους κοιλιακούς
to τελευταίο πράγμα που σκεφτομαι εκεινη την ωρα είναι η γυμναστικη των κοιλιακών. τον εχω αναμεσα στα πόδια μου , βγαζει τα παπούτσια τις καλτσες γλυφει το ιδρωμενο πελμα ρτα δαχτυλα και μετά τον πατω ψσπου να μην μπορεί αλλο. το πιο καβλωτικο ειναι να γλυφει το πόδι και παραλληλα να το χαιδευει ως την γαμπα. οι κοιλιακοι μου δεν με απασχολούν τους γυμνάζω και μονος μου. και φυσικά το απαραίτητο φτυσιμο και πίπα οταν μου γνει πέτρα που γίνεται αμεσως.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
to τελευταίο πράγμα που σκεφτομαι εκεινη την ωρα είναι η γυμναστικη των κοιλιακών. τον εχω αναμεσα στα πόδια μου , βγαζει τα παπούτσια τις καλτσες γλυφει το ιδρωμενο πελμα ρτα δαχτυλα και μετά τον πατω ψσπου να μην μπορεί αλλο. το πιο καβλωτικο ειναι να γλυφει το πόδι και παραλληλα να το χαιδευει ως την γαμπα. οι κοιλιακοι μου δεν με απασχολούν τους γυμνάζω και μονος μου. και φυσικά το απαραίτητο φτυσιμο και πίπα οταν μου γνει πέτρα που γίνεται αμεσως.
Ευτυχώς τώρα που βλέπω το μύνημα δε τρώω
 
OP
OP
kiss-my-feet

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
655
Like
1.356
Πόντοι
206
ευτυχως.γιατί αλλος τρελαινεται να τρωει από το πατωμα οτι εχω λιώσει με τα πόδια μου. γούστα ειναι αυτα. αυτο που εσυ σιχαίνεσαι αλλος το λατρευει. αλλος σιχαινεται να πιει κάτουρο, αλλος το πίνει σαν τρελος.περι κάβλας κολοκυθόπιτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom