Νέα

Torture garden-Gagarin

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα darksun
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

darksun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
εχθες το βραδυ πηγα στο gagarin205,οπου ειχε show η ομαδα
,με μουσικη κυριως industria electro&ebm

βασικα εχω τις εξης αποριες?
1) οταν μπηκα στο χωρο, βαλανε 1 σφραγιδακι στο χερι μου και στο χερι της κοπελας μου. Ξερει κανεις τον λογο? δεν μου εχει ξανατυχει και εχω καιρο να παω γκαγκαριν. μημπως για να μη βγω εξω με τα εισιτηρια και να βαλω κανενα φιλο μου ,χωρις να εχει πληρωσει?

2) στο πρωτο οροφο του γκακαριν, πηγα να μπω με τη δικια μου και εφαγα πορτα, επειδη δεν ειχα ντυθει φρικιο (dress code)
εαν καποιος απο εσας ανεβηκε στο 1ο οροφο, μπορει να μας πει τι γινοταν εκει μεσα?

 

pervertboy

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2006
Μηνύματα
207
Like
3
Πόντοι
1
Φιλε ετυχε να ακουσω στο ραδιο μια συνεντευξη των τυπων που το διοργανωσαν.
Για αυτο με το σφραγιδακι που λες δεν ξερω για ποιο λογο εγινε, οποτε κι αν εχω παει στο γκαγκαριν δεν μου χουν κανει κατι τετοιο, μαλλον ειναι καποιο σκηνικο που επινοησαν οι συγκεκριμενοι καλλιτεχνες.
στον πρωτο οροφο για να μπεις επρεπε να εχεις ενα ειδικο βραχιολακι το οποιο επαιρναν δωρεαν μονο οσοι ειχαν το αναλογο dress code.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Κλαψ........σε μισω........πηγαν δυο φιλοι μου χτες και με πηραν τηλεφωνο να μου πουν ποσο τελεια περασαν........γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ

οσο για το φεις κοντρολ........εμπιπτει σε ολα οσα εγραφα περι "δηθεν"........απαραδεκτο.......
 

Επισκέπτης
εγω ειχα παει στο περσυνο και ηταν πολυ καλα!!!επισηςνα πατε και στο λεσμπιαν παρτυ !!! ;)!!!
 

fkmenace

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
647
Like
14
Πόντοι
6
Ρε μάγκες εμένα μου πατήσαν σφραγιδάκι στο χέρι χθες που πήγα στο Deutsches Museum για να μπορώ να ξαναμπώ στο μουσείο μετά το κατούρημα.. Τι να πώ εγώ??  :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Στο λεσμπιαν παρτυ εχω παει εγω..........χεχεχχεχε

γουορ το περσινο TG δεν ειχε καμια απολυτως σχεση με το φετινο........κλαψ.......
 

Επισκέπτης
και εχω ειχα παει μουνιτσα!!λες να συναντηθηκαμε  :cheesy: :grin: :grin: :grin:!!!!!
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μπορει να ειμασταν πλατη με πλατη και να μην το ξεραμε......ανατριχιασες καθολου με καμια γκομενα? θυμασαι? αν ναι στανταρ συναντηθηκαμε :cheesy: λοοοοοοολ
 

Επισκέπτης
ωστε ησουν ησουν που με ειχες καυλωσει ολο το βραδυ και μετα πηγαμε σπιτι μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Α για σπιτι δεν ενθυμουμαι.....μαλλον δεν ειχες κανει καλη δουλεια......... :cheesy:
 

Επισκέπτης
αλλα ελεγες στις φιλες σου μετα ομως και θελαν σαν τρελες να γαμηθουν μαζι μου  :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:!!!!παντως θελεις εξασκηση στο τσιμπουκι και στο στησιμο στα 4  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
D

darksun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
αυτο με το σφραγιδακι , το κανανε μαλλον για να μη βαλω μεσα κανενα τσαμπατζη

παλια στο ροδον, ειχα μπει παρα πολλες φορες μεσα, χωρις να πληρωσω ,χρησιμοποιωντας ομως καποιο κομμενο αποκομα εισητηριου.
Γενικα ειμουνα και εγω τσαμπατζης, με ντου, με κολπα με τα εισιτηρια, αλλα τωρα απο οτι βλεπω εχουνε σταματησει αυτα

Βασικα στο 1ο οροφο του Γκακαριν υπηρχε το cage room, εκει για να μπεις επρεπε να εισουνα κατι σαν μεταμφιεσμενος σε φρικιο.Η γκομενα μου, μου ειπε οτι ισως τους βαραγανε με κανα μαστιγιο πανω, οποτε καλα που δεν μπηκα γιατι θα τους εσπαγα στο ξυλο..

τωρα για το τι πεζεται ΕΞΩ απο το γΚΑΚΑΡΙΝ, αυτο ειναι γνωστο....ΚΛΕΒΟΥΝΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ , αυτο για τον savala που κατι υπονουσε σε προηγουμενο Post...δε ξερω βεβαια εαν εννοει αυτο ..δηλαδη τις κλοπες αυτοκινητων

 
OP
OP
D

darksun

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
καλα ρε τα γυναικια παπουτσια τη τα ηθελε το πρεζονι? δεν τις ειπε το λογο που της τα περνει???Χαχχαχαχαχα


 

Επισκέπτης
αστα πανο !!ιστορικο μαγαζι το ροδον!!μου θυμησες τα νιατα μου :'(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom