Νέα

Τον πήδαγαν αφέντρες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stealthgas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 202
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.076
Like
442
Πόντοι
36
ασχημομουρα και μισογυφταριο του κερατα.
dna δενδροποταμου.
αυτο το γαμηδι το ινστα θεοποίησε το καθε γυφταριο με τα φοτοσοπια του.
για να κανει αυτη τον ρολο τις αφεντρας δεν την κοβω αλλα για να κανει το βαπορι και να μοιραζει κοκορετσια σε ραπερ τραπερ και αλλες τετοιες κολοτρυπιδες για να βγαλει την δοση τις την εχω ικανη αλλα μεχρι εκει.
 

toni2

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Like
76
Πόντοι
1
ασχημομουρα και μισογυφταριο του κερατα.
dna δενδροποταμου.
αυτο το γαμηδι το ινστα θεοποίησε το καθε γυφταριο με τα φοτοσοπια του.
για να κανει αυτη τον ρολο τις αφεντρας δεν την κοβω αλλα για να κανει το βαπορι και να μοιραζει κοκορετσια σε ραπερ τραπερ και αλλες τετοιες κολοτρυπιδες για να βγαλει την δοση τις την εχω ικανη αλλα μεχρι εκει.

Και ζητάνε ολόκληρους μισθούς για 1 ώρα. Μοντέλα του ίνσταγκραμ :rockon:
 

toni2

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Like
76
Πόντοι
1

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.135
Κριτικές
81
Like
7.211
Πόντοι
6.265
Απο ότι έμαθα απο εν ενεργεία συνάδελφο, η τύπισσα είναι άκρως γυφτοφον και σεσημασμένη για εκβιασμούς και εχει συλληφθεί για χρήση ναρκωτικών στο παρελθόν,καθώς και μικροκοπών και δεν συμμαζεύεται.Δεν μας νοιάζει τι έκανε ο άνθρωπος με δαύτη.Γουσταρε αφέντρες και στην τελική καπέλο του.Μας ενδιαφέρει που ήταν πουτάνες,τις πλήρωνε και του έκαναν ότι του έκαναν.Μην ξεχνάμε ότι εκβιασμοί αγγίζουν τους πάντες,άσχετα με τις σεξουαλικές ορέξεις του καθένα μας,οπότε είνα ένα ευαίσθητο θέμα.Η τιμωρία της θα πρέπει να είναι ανηλεής.Όχι μέσα στην ψειρου αν μπεί,αλλά έξω μετά.Δεν θα την παίρνει κανείς για καμία βίζιτα και θα αναγκαστεί να παει αλλού και να πεθάνει,καθώς όποιος μπλέκεται με μαγικές σκόνες τον τρώει το χώμα.
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
40 βιντεακια τον τραβηξε! κανας μπατσος σαλονικιος της διωξης να μας τα ανεβασει παρακαλω.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
18.914
Like
23.368
Πόντοι
6.056
τι να δουμε εναν τελειωμενο να γλειφει την ποδαρα μια γλαστρας?

δεν γαμιουνται και οι 2?

παντως η κατε γνωστη μουρη πρεπει να αλωνιζε στα νυχτομαγαζα :pipa2:
 

torpili

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2015
Μηνύματα
182
Like
54
Πόντοι
1

Για αλλη μια φορα ΜΟΝΟ στο bourdela.com διαβαζεις και μαθενεις τα παντα !
Πρεπει παντως να την φαει τοσο ασχημα, που να γινει παραδειγμα προς αποφυγη ,σε καθε πουτανα που θα της μπει η ιδεα να εκβιασει παντρεμενους ή σεξουαλικα διαφορετικους.
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
552
Like
604
Πόντοι
86
μου θυμίζει την εισαγγελέα που με εχεσε το 2007 :2funny: μου φέρθηκε μπαμπεσικα γιατί δεν μου έδωσε φράγκο:headbang: οι μισοί φουκαραδες αγαμητοι εδώ μέσα αν έπεζε τίποτα τσάμπα μαζί της θα πηγαίνατε με τα πόδια Στην Θεσσαλονίκη να την πηδήξετε:2funny::2funny:
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
200
Κριτικές
31
Like
1.057
Πόντοι
1.011
Πάντως λένε την μπουζουριάσαν την αφέντρα και βρήκαν πάνω της και κόκα καλά όχι ότι πέφτουμε από τα σύννεφα λένε ότι μπήκαν σπίτι της και πήραν λαπτοπ και κινητά ....
μόνο απ' το Λιγδιάρη δεν πήραν τίποτα
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.964
Κριτικές
1
Like
4.693
Πόντοι
456
μου θυμίζει την εισαγγελέα που με εχεσε το 2007 :2funny: μου φέρθηκε μπαμπεσικα γιατί δεν μου έδωσε φράγκο:headbang: οι μισοί φουκαραδες αγαμητοι εδώ μέσα αν έπεζε τίποτα τσάμπα μαζί της θα πηγαίνατε με τα πόδια Στην Θεσσαλονίκη να την πηδήξετε:2funny::2funny:

Μαρκελοδημητρακη τζάμπα έφαγες το χέσιμο ?
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
Απο ότι έμαθα απο εν ενεργεία συνάδελφο, η τύπισσα είναι άκρως γυφτοφον και σεσημασμένη για εκβιασμούς και εχει συλληφθεί για χρήση ναρκωτικών στο παρελθόν,καθώς και μικροκοπών και δεν συμμαζεύεται.Δεν μας νοιάζει τι έκανε ο άνθρωπος με δαύτη.Γουσταρε αφέντρες και στην τελική καπέλο του.Μας ενδιαφέρει που ήταν πουτάνες,τις πλήρωνε και του έκαναν ότι του έκαναν.Μην ξεχνάμε ότι εκβιασμοί αγγίζουν τους πάντες,άσχετα με τις σεξουαλικές ορέξεις του καθένα μας,οπότε είνα ένα ευαίσθητο θέμα.Η τιμωρία της θα πρέπει να είναι ανηλεής.Όχι μέσα στην ψειρου αν μπεί,αλλά έξω μετά.Δεν θα την παίρνει κανείς για καμία βίζιτα και θα αναγκαστεί να παει αλλού και να πεθάνει,καθώς όποιος μπλέκεται με μαγικές σκόνες τον τρώει το χώμα.
Ρε τύπε στις πουτάνες πας τι περιμένεις εχεμύθεια;
Μεγαλύτερες κουτσομπόλες στον πλανήτη δεν υπάρχουν.
Κάνε ότι κάνεις σεξουαλικά, αλλά να έχεις τα αρχίδια να βγεις στην κοινωνία και να πεις αυτός είμαι.
Τι είμαστε παιδιά να κρυβόμαστε πίσω απο το δάχτυλό μας;
Η μυστικότητα και η κρυψίνοια μας φάγανε.
Όλα στη φόρα.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.319
Πόντοι
1.706
μου θυμίζει την εισαγγελέα που με εχεσε το 2007 :2funny: μου φέρθηκε μπαμπεσικα γιατί δεν μου έδωσε φράγκο:headbang: οι μισοί φουκαραδες αγαμητοι εδώ μέσα αν έπεζε τίποτα τσάμπα μαζί της θα πηγαίνατε με τα πόδια Στην Θεσσαλονίκη να την πηδήξετε:2funny::2funny:
Κατηγγειλε την για τζάμπα κακοποιηση
Εκτος αν κατα βαθος γουσταρες οποτε παω πάσο
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Υποδοχη στο Ντογκς ηταν αυτη.... ο μπαρμαν ηταν φιλος μου και μου ειχε πει ειναι μεγαλο κοπροσκυλο...
Καλά αφού λέγετε dogs το μαγαζί τι θα ήτανε κανίς;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αμα εγλειφε πατούσες και τη ξεμουνιαζε νομίζω μαγκιά του, μήπως τον εφαγε και ντράπηκε.

Αμα ειναι αυτη πάντως https://www.instagram.com/nena_ki__/ ανετα τις έγλειφα πατουσάρες και τις έχυνα, δε μπορώ να καταλάβω που ειναι η ντροπή
Μπα φιλαράκι, για κάνα κατούρημα-στραπόν τον κόβω
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.394
Κριτικές
165
Like
25.056
Πόντοι
34.168
Και εδω ειχαμε οργια...
Βιντεακι θα βρουμε?

 

font012

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
2.031
Like
1.659
Πόντοι
216
Και εδω ειχαμε οργια...
Βιντεακι θα βρουμε?

Βίντεο σε ιερό χώρο; Ντροπή :confused:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.394
Κριτικές
165
Like
25.056
Πόντοι
34.168
Μαγνητοσκοπουσαν λεει το ρεπορταζ...
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.236
Κριτικές
49
Like
22.171
Πόντοι
24.596

cuntstory

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2021
Μηνύματα
58
Κριτικές
6
Like
227
Πόντοι
280

ηθελε να ξεχρεωσει ο Τρυπερ
:confused: :confused: :confused:
Άρα έχει κάποιο δίκιο με αυτή τη λογική ε...;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom