Νέα

Το site εχει γεμίσει προμότορες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ririkonav
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 192
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
οπου υπαρχει ο χρημας υπαρχει και το ρουφιανιλικι,η χαφεδια, το δωσιμο ρε αδερφε. Στην ψευτικη αξιολογηση της πουτανας θα κολωσουμε. Θριαμβο θα γραψουμε πελατακια να τσιμπησουμε να παντελονιαστει η κατοσταρου και απεδω παν κιαλλοι. Και αν υπαρχουν και τιποτα ρομαντικοι που πανε να μας την χαλασουν θα δωσουμε και κατι παραπανω αμα λαχει να βαλουμε τον κοφτη στο τι γραφει ο καθε ξεμπαρκος. Δουλιτσα να γινεται μαστορες και αμα θελετε ερωτες και γουτσουγουτσου στις γκομενες σας ναουμε

Εσύ πρέπει να είσαι σε άλλη κατηγορία λοιπόν. Στα χαμηλά πατώματα δεν πάει έτσι. Το πολύ πολύ να σου δώσει κανένα φιλακι ή κανένα γαμησακι.
Δεν αξίζει τον κόπο γιατι είναι και καποιοι ορισμένοι ιδιοτροποι χαρακτήρες που αν διακρίνουν ότι η πουτάνα πάει να τους διπλαρωσει υπό την έννοια περηφάνεια θα σηκωθουν απο την καρέκλα τους γιατί τόση ώρα ηταν "καθιστοι". Αυτοι στην καθημερινότητα είναι οι λεγόμενοι "γλυκαναλατοι".
Άσε που αν πας να πασσαρεις σκατά για χρυσό, θα φανεί αμέσως. Αρα πρέπει σε κάθε κατηγορία να έχεις να κάνεις με μαλακες για να φας το μενού.
Έτσι ναι, γίνεται. Διότι έκανε την επιλογή του ο άλλος οπότε δεν φταις.
Εγώ γελαω όταν τσακώνονται μεταξύ τους.
Χαίρομαι...
 

panosmounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
317
Πόντοι
280
εδώ ανακάλυψα τυχαία τύπο που στις τελευταίες 20 κριτικές ο χειρότερος βαθμός που έχει βάλει είναι 8!!!! άλλα δεν το ξεφτιλίζει και πολύ φτάνει μέχρι 9.0 μην βάλει 10 και μας πιάσουν κιόλας :2funny::2funny::2funny::2funny:
πως το λένε το γνωμικό;
θέλει η πουτάνα(προμότορας) να κρυφτεί άλλα η χαρά δεν την αφηνει
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Φυσικά και υπάρχουν. Όταν βλέπεις κάποιον να υποστηρίζει συγκεκριμένο γράφειο ,να κάνει σχόλια τύπου ενδιαφέρον το 300αρι την ώρα για μία που έχει βουκωλικό σώμα,τί κάνει νιάου νιάου;

Βέβαια υπάρχουν και παπαρες που απλά κάνουν τον έξυπνο,εκφράζουν άποψη:jerking:, υποστηρίζουν με σχόλια βίζιτες ενώ την ίδια ώρα δεν έχουν ούτε δεκαρικο να πάνε Μεταξουργείο.
 

panosmounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
317
Πόντοι
280
Φυσικά και υπάρχουν. Όταν βλέπεις κάποιον να υποστηρίζει συγκεκριμένο γράφειο ,να κάνει σχόλια τύπου ενδιαφέρον το 300αρι την ώρα για μία που έχει βουκωλικό σώμα,τί κάνει νιάου νιάου;

Βέβαια υπάρχουν και παπαρες που απλά κάνουν τον έξυπνο,εκφράζουν άποψη:jerking:, υποστηρίζουν με σχόλια βίζιτες ενώ την ίδια ώρα δεν έχουν ούτε δεκαρικο να πάνε Μεταξουργείο.
το να εμπιστευτείς ένα μαγαζί δεν το βρίσκω προμοκατόρικο
το να εχεις 9αρια 10αρια σε όλες όσες έχεις επισκεφτεί, τι κάνει νιάου νιάου
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
το να εμπιστευτείς ένα μαγαζί δεν το βρίσκω προμοκατόρικο
το να εχεις 9αρια 10αρια σε όλες όσες έχεις επισκεφτεί, τι κάνει νιάου νιάου
Μα όταν σου λέει 300 η ώρα αγελαδοκατασταση έχει ενδιαφέρον τί να εμπιστευτείς; Και όταν σου επιτίθεται όταν σχολιάζεις αρνητικά προμότορ είναι. Τα κακώς κείμενα πρέπει να λέγονται. Όχι να γράφουμε μόνο διθυράμβους.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
β2. οι "δεν έχω ικανό εισόδημα" δώσε κορίτσι free ραντεβού να δώσω τα καλά μου λόγια. έστω δώσε κανα τέταρτο ή λίγο άναλ, όσο πατάει η γατα σου λέω...
Έχει γίνει αυτό; Και αυτός που θα το προτείνει τί είναι;Αυθεντία του σάιτ και μετράει το τί θα γράψει;
 

panosmounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
317
Πόντοι
280
να κατανοήσω ανθρώπινα σε κάποια να είσαι πιο χαλαρός στην βαθμολογία σου
αλλά σε όλες από 8 μέχρι 9;;; που ακούστηκε; και θεωρητικά από ότι μου είπαν είναι σεβαστό μέλος
 
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
551
Πόντοι
21
Βάλτε ονόματα να γίνει χαμός. Ε ρε γλέντια που θα γινόντουσαν αν ο καθένας έκραζε τον άλλον προμο νταβα η αγαπούλη σάλος.
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.241
Κριτικές
95
Like
12.445
Πόντοι
18.036
Υπαρχει και χειρότερο ειδος απο τον προμοτορα
Αυτός που προμοτάρει χωρις κανενα οφελος!

Γιατί υπάρχει και ενα ειδος ψυχολογίας σε πολλούς οτι "γραφω οτι πέρασα τελεια και η γκομενα ηταν μουναρα για να μην φανω μαλάκας"

Αισθάνονται καποιοι μειονεκτικά αν γραψουνε οτι φαγανε φολα

Υπάρχουν φυσικά καποιοι εκτός συναγωνισμου.....650 κριτικές οι 649 τέλειες copy paste και 1 κριτικη μετρια για....στριπτηζαδικο!!!!!

Κι ομως καποιοι πατανε like σε αυτον τον φελλο!
 

panosmounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
317
Πόντοι
280
Βάλτε ονόματα να γίνει χαμός. Ε ρε γλέντια που θα γινόντουσαν αν ο καθένας έκραζε τον άλλον προμο νταβα η αγαπούλη σάλος.

είναι αστείο το ότι ΟΛΕΣ ήταν στο όριο του τέλειου
ή ειναι τρομερά τυχερός ή κάτι κάνω λάθος εγώ κι όλοι οι υπόλοιποι
 

Tremere

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
236
Like
279
Πόντοι
21
Δεν συμπεριφέρονται τα κορίτσια ίσα κι όμοια σε όλους όσους πάνε, όμως. Εμένα παλιότερα άλλη με άφησε και ζωγράφισα με το κορμί της, ήταν πλήρως αισθαντική, σε άλλους πήγαινε στα όρια του βαριεστημένου. Πολλές είναι κομπλέ με πολλούς, αλλά σε εμένα έβγαλαν βιασύνες, γκρίνια, κωλοχαρακτήρα. Άλλες σε μερικούς τύπους με 80 τα κάνουν όλα μα όλα είναι καλές, σε εμένα μου λένε δώσε τα διπλά κι άμα θες, κάνουν και ζοριλίκια από πάνω, για τα ίδια πράγματα ακριβώς. Δεν μπορούμε να ελέγχουμε πάντα την αντικειμενικότητα μιας άποψης, γνώμης, κριτικής, ή τί διαδραματίστηκε πίσω από τη διαμόρφωση μιας προσωπικής απόψεως.

Ας αναφέρω ένα πρόσφατο παράδειγμα, παίρνοντας αφορμή ότι με δείξανε για προμότορα. Η Ιωάννα το κομοδίνο. Άλλοι γράφανε καύλωσε μαζί τους, φτιάχτηκε, αντιδρούσε τέλεια. Σε μένα Lag-άριζε, δεν είχε ψυχή, φτιάχτηκα από το νεανικό σφριγηλό κορμί και το νεαρό της ηλικίας. Παρ' όλ' αυτά, επειδή είπα ότι είναι καλή και πέρασα σχετικά καλά, συστήνοντάς την για τουλάχιστον μία επίσκεψη γνωριμίας έστω, έπεσαν να με φάνε, εκτροχιάστηκε και το νήμα.

Αν τώρα βρω κανά κελεπούρι ξανά, δεν θα πω τίποτα σε κανέναν.
 
Τελευταία τροποποίηση:

panosmounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
66
Κριτικές
9
Like
317
Πόντοι
280
Δεν συμπεριφέρονται τα κορίτσια ίσα κι όμοια σε όλους όσους πάνε, όμως. Εμένα παλιότερα άλλη με άφησε και ζωγράφισα με το κορμί της, ήταν πλήρως αισθαντική, σε άλλους πήγαινε στα όρια του βαριεστημένου. Πολλές είναι κομπλέ με πολλούς, αλλά σε εμένα έβγαλαν βιασύνες, γκρίνια, κωλοχαρακτήρα. Άλλες σε μερικούς τύπους με 80 τα κάνουν όλα μα όλα είναι καλές, σε εμένα μου λένε δώσε τα διπλά κι άμα θες, κάνουν και ζοριλίκια από πάνω, για τα ίδια πράγματα ακριβώς. Δεν μπορούμε να ελέγχουμε πάντα την αντικειμενικότητα μιας άποψης, γνώμης, κριτικής, ή τί διαδραματίστηκε πίσω από τη διαμόρφωση μιας προσωπικής απόψεως.

Ας αναφέρω ένα πρόσφατο παράδειγμα, παίρνοντας αφορμή ότι με δείξανε για προμότορα. Η Ιωάννα το κομοδίνο. Άλλοι γράφανε καύλωσε μαζί τους, φτιάχτηκε, αντιδρούσε τέλεια. Σε μένα Lag-άριζε, δεν είχε ψυχή, φτιάχτηκα από το νεανικό σφριγηλό κορμί και το νεαρό της ηλικίας. Παρ' όλ' αυτά, επειδή είπα ότι είναι καλή και πέρασα σχετικά καλά, συστήνοντάς την για τουλάχιστον μία επίσκεψη γνωριμίας έστω, έπεσαν να με φάνε, εκτροχιάστηκε και το νήμα.

Αν τώρα βρω κανά κελεπούρι ξανά, δεν θα πω τίποτα σε κανέναν.
sorry άλλα εσύ δεν βλέπω να έχεις κριτικές πως σε κατηγόρησαν για προμοτορα;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Στα παπαρια μας αν υπαρχουν προμοτορες.

Οταν πηγαινουμε στις πουτανες αναλαμβανουμε την ευθυνη μας.

Αν η πουτανα δεν βλεπεται η ειναι γκασμας και παμε μαζι της

ηταν επιλογη μας και δεν φταιει κανεις αλλος!

Εμενα μου την δινουν οι σαλιαρηδες που οπου πανε περνουν καλα.

Κομπλεξ μυριζομαι...

:2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.241
Κριτικές
95
Like
12.445
Πόντοι
18.036
Εμενα μου την δινουν οι σαλιαρηδες που οπου πανε περνουν καλα.

Κομπλεξ μυριζομαι...

:2funny:
Αυτο ακριβως εγραψα φιλε!

Φοβουνται να πουνε οτι δεν περασανε καλα γιατι νιώθουν μειονεκτικα ή οτι τους έπιασαν κορόιδο ή οτι ανεβαινουν αν γραψουνε οτι περασανε σουπερ

ΝΟΜΟΣ
σε τουλάχιστον 30-40% των ραντεβου δεν θα περάσεις καλα ή μετρια ή θα φας φόλα

ΥΓ Υπάρχει και ενα άλλο σαιτ με την ονομασια Πόρνες στην αρχαικη,όπου ολες τις κριτικες τις γραφει ο ιδιος με αλλα ψευδωνυμα...με το ιδιο στυλ, τον ιδιο τρόπο γραφης κλπ ουτε τα προσχηματα δεν κραταει...Εννοειται δεν υπάρχει ουτε μια κακη κριτικη

ΥΓ2 Στο ίδιο σαιτ γραφει και ο γνωστός απο εδω όπου και εκει εχει τιμηθεί χαχαχαχαχα
 

Koronaki

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2014
Μηνύματα
692
Like
2.457
Πόντοι
446
Δεν συμπεριφέρονται τα κορίτσια ίσα κι όμοια σε όλους όσους πάνε, όμως. Εμένα παλιότερα άλλη με άφησε και ζωγράφισα με το κορμί της, ήταν πλήρως αισθαντική, σε άλλους πήγαινε στα όρια του βαριεστημένου. Πολλές είναι κομπλέ με πολλούς, αλλά σε εμένα έβγαλαν βιασύνες, γκρίνια, κωλοχαρακτήρα. Άλλες σε μερικούς τύπους με 80 τα κάνουν όλα μα όλα είναι καλές, σε εμένα μου λένε δώσε τα διπλά κι άμα θες, κάνουν και ζοριλίκια από πάνω, για τα ίδια πράγματα ακριβώς. Δεν μπορούμε να ελέγχουμε πάντα την αντικειμενικότητα μιας άποψης, γνώμης, κριτικής, ή τί διαδραματίστηκε πίσω από τη διαμόρφωση μιας προσωπικής απόψεως.

Ας αναφέρω ένα πρόσφατο παράδειγμα, παίρνοντας αφορμή ότι με δείξανε για προμότορα. Η Ιωάννα το κομοδίνο. Άλλοι γράφανε καύλωσε μαζί τους, φτιάχτηκε, αντιδρούσε τέλεια. Σε μένα Lag-άριζε, δεν είχε ψυχή, φτιάχτηκα από το νεανικό σφριγηλό κορμί και το νεαρό της ηλικίας. Παρ' όλ' αυτά, επειδή είπα ότι είναι καλή και πέρασα σχετικά καλά, συστήνοντάς την για τουλάχιστον μία επίσκεψη γνωριμίας έστω, έπεσαν να με φάνε, εκτροχιάστηκε και το νήμα.

Αν τώρα βρω κανά κελεπούρι ξανά, δεν θα πω τίποτα σε κανέναν.
Ιωαννα ;;;
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αυτο ακριβως εγραψα φιλε!

Φοβουνται να πουνε οτι δεν περασανε καλα γιατι νιώθουν μειονεκτικα ή οτι τους έπιασαν κορόιδο ή οτι ανεβαινουν αν γραψουνε οτι περασανε σουπερ

ΝΟΜΟΣ
σε τουλάχιστον 30-40% των ραντεβου δεν θα περάσεις καλα ή μετρια ή θα φας φόλα

ΥΓ Υπάρχει και ενα άλλο σαιτ με την ονομασια Πόρνες στην αρχαικη,όπου ολες τις κριτικες τις γραφει ο ιδιος με αλλα ψευδωνυμα...με το ιδιο στυλ, τον ιδιο τρόπο γραφης κλπ ουτε τα προσχηματα δεν κραταει...Εννοειται δεν υπάρχει ουτε μια κακη κριτικη

ΥΓ2 Στο ίδιο σαιτ γραφει και ο γνωστός απο εδω όπου και εκει εχει τιμηθεί χαχαχαχαχα

Αχρηστα ανδρεικελα. Για τον πουτσο τελειως.
Φιγουρα κι αγιος ο Θεος.

Ας πηγαινουν να περνουν οπως θελουν με οποιον τροπο θελουν.

Τι καταλαβαινουν αν σερνονται σαν μαλακες σκουζοντας ποσο ωραια περασαν
η τα ριχνουν σε αλλους; εδω πας σε στανταρακι και δεν περνας καλα ωρες ωρες.

Στειλε π.μ να γελαω με το σαιτ.

:2funny:
 

WHATABOUTFUCK

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Αυγ 2019
Μηνύματα
626
Κριτικές
30
Like
6.233
Πόντοι
5.636

είναι αστείο το ότι ΟΛΕΣ ήταν στο όριο του τέλειου
ή ειναι τρομερά τυχερός ή κάτι κάνω λάθος εγώ κι όλοι οι υπόλοιποι
...τύπε μπορεί απλά να μην κάθεται να γράφει κριτική όταν τρώει φόλα...
...έχεις δίκιο ότι αποκλείεται να είναι τρομερά τυχερός...σίγουρα έχει φάει φόλα...όπως όλοι μας...
...απλά μπορεί να μην γουστάρει να κάτσει να γράψει κριτική όταν γίνει η στραβή...και να ενημερώνει αυτούς που θέλει με p.m...χωρίς να γράψει κακή κριτική...και να πρέπει μετά να αποδείξει ότι δεν είναι ελέφαντας...

...τα παραπάνω είναι μια απλή υπόθεση...ΕΠΕΙΔΗ ΕΓΩ ΛΕΙΤΟΥΡΓΩ ΕΤΣΙ...και δεν τα γράφω επειδή ξέρω τον συναγωνιστή που αναφέρεις εσύ...
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.241
Κριτικές
95
Like
12.445
Πόντοι
18.036
Ειλικρινα τις κριτικες των ανωτερω -οπως και αυτου που αναφερθηκε προηγουμενως-δεν τις διαβαζω καν,σα να χαλασε ο υπολογιστης μου και δειχνει ενα κενο,λευκη οθόνη

Ξερω απο πριν τι θα διαβασω,οπότε ματαιος κοπος

Επαναλαμβανω πολλοί δεν ειναι προμότορες,αλλα διακατεχονται απο αλλα συνδρομα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Το ίδιο επικρατεί με τις κριτικές στο internet γενικότερα. Από περίπτερα μέχρι 5στερα ξενοδοχεία, κάποιοι θα γράψουν αρνητικά για να κάνουν ζημιά, κάποιοι θα είναι τσάτσοι της επιχείρησης. Εγώ διαβάζω τουλάχιστον 2 σελίδες και μόνο πρόσφατες για οτιδήποτε (και τα κορίτσα).
Υπάρχουν βέβαια και αυτοί που θέλουν να πουν την καλή κουβέντα επειδή πέρασαν πολύ καλά και είπαν χαλάλι η καθαριότητα δεν την αναφέρω και λένε το κάτι παραπάνω.
Τις ειλικρινείς κριτικές τις καταλαβαίνεις. Δεν έχουν κλισέ εκφράσεις, γράφουν πιο απλά, πολλές φορές έχουν λάθη που δείχνουν ότι ο χρήστης έγραψε κάτι αυθόρμητα χωρίς να το προσχεδιάσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom