Νέα

Το πιο δημοφιλές μέλος της μπουρδελοκατάστασης Θεσσαλονίκης!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα michael_k
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 486
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ποιος σας την σπαει πιο πολυ???!!!!

  • ο νταβας

    Ψήφοι: 6 85,7%
  • η τσατσα

    Ψήφοι: 1 14,3%
  • η πουτανα

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    7

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
ι ψιφοφορια κλιδοθικε....
ειναι ασεβεια προσ ολο το μπουρδελοκοινο ενασ τοσο δινατοσ ανταποκριτισ απο τα μαρμαρενια αλονια τισ ιδονισ οποσ ο alpacino να εχει τοσουσ πολουσ ψιφουσ. :rockon:
Μα δεν εχει να κανει με μενα προσωπικα φιλε μου.ο ανθρωπος το ειπε καθαρα οτι εχει πολλα προφιλ και κανει την πλακα του για να προκαλει.Η΄ κραταμε ενα επιπεδο στα θεματα της Θεσ/νκης ή το κανουμε παιδικη χαρα εδω μεσα για να παιζει o gl.Σ'αυτο που εγινε χθες στις 3 τα ξημερωματα ο deker εχει δικιο.μεσα το που συνδεθηκε εφαγε 4 ψηφους απο τον αλλο που φαινοταν αποσυνδεδεμενος
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
σου ξαναειπα να βγαλεις τον δονητη απο τον κωλο σου και τα σκατα απο το μυαλο σου και να μην μου κωλοτριβεσαι γιατι δεν γαμαω πουστρακια....μαλακισμενο υποκειμενο....τωρα κλαψε.........και αντε στην μαμα σου μαλακακο τραβελοφιλε....


υγ αντε στην πιατσα στην 26ης to brady να την φας απο κανα τραβελι κι αποψε να στρωσεις χαρακτηρα γαμημενε.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και μην με ενοχλεις ακουω ac dc....
βρε βλακα σε πηραν χαμπαρι ολοι,μη το συνεχιζεις....εκτιθεσαι.
 

Επισκέπτης
μιν τσακονεστε χιστεσ μου!!!!!!
ειμαστε ολοι στο ιδιο στρατευμα!ειμαστε στρατιοτεσ τισ καυλασ!γενιθικαμε για να ιπιρετιουμε τιν γκαυλα!
δεν εχουμε να χορισουμε τιποτα ανιθικα τσακαλια τισ αγορεασ καυλασ!!
αφιστε τα πορνομισοι και πιαστε το γαμισι μιστεσ μου!"!!!!!!!!
καλα πιτσιλισματα σε ολουσ τουσ βοριεσ χιστεσ που με το επαρχιατικο τουσ ιγρο πιρ ξεδιψανε τισ ξαναμενεσ κορασιδεσ!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
ψιφιστε τσολιαδεσ μου!!!!!!!ψιφιστε και ριχτα τιν κρεατινι ψιφο σασ μεσα στιν ιγρι καλπι!!!!!!σκιστε τι  τριπουλα τσιτσιναραδεσ μου!!!σκιστε τι!!!
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
πσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσ!!!!χινο επιτοπου!!!!!!!!!

τρελιάρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
Πάμε πορνοεκδρομή κάποια Πέμπτη μετα τις εκλογές θα σε ενημερώσω να έλθης.
παμε  :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
      :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
       :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ψιφιστε τσολιαδεσ μου!!!!!!!ψιφιστε και ριχτα τιν κρεατινι ψιφο σασ μεσα στιν ιγρι καλπι!!!!!!σκιστε τι  τριπουλα τσιτσιναραδεσ μου!!!σκιστε τι!!!
ρε μορτη παλι τα ιδια θα κανουμε ρε?μας δουλευετε εδω μεσα?εχει 1 μην αυτη την ψηφοφρια καναμε,ασε την αλλη μπας κ βγω ασπροπροσωπος κ δεν ξαναγραψω γιατι εδω μεσα γινεται της πουταναρας το καγκελο.δεν πηρα καμια ψηφοφορια ζεστα απλα με εκνευριζει ο καθενας που κανει κλωνους για να περναει οτι θελει εδω μεσα.κ ξαναλεω,περιμενω να μου πουν 19 ατομα που με ψηφισαν,δεν κανω πλακα κ δεν θα εχω προβλημα μαζι τους,κανενα απολυτως....απλα θελω να δω αν εχω δικιο η αδικο κ επιτελους σβηστε την ψηφοφορια....περιμενω τα 19 ατομα να μου το πουν.....η μαλλον τα 18 γιατι μια εριξα στον εαυτο μου για να μην χαλαστω με κανεναν.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
al εγω τα ειπα απο κει κ περα μην καθεσαι κ δινεις σημασια ρε φιλε......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μα δεν εχει να κανει με μενα προσωπικα φιλε μου.ο ανθρωπος το ειπε καθαρα οτι εχει πολλα προφιλ και κανει την πλακα του για να προκαλει.Η΄ κραταμε ενα επιπεδο στα θεματα της Θεσ/νκης ή το κανουμε παιδικη χαρα εδω μεσα για να παιζει o gl.Σ'αυτο που εγινε χθες στις 3 τα ξημερωματα ο deker εχει δικιο.μεσα το που συνδεθηκε εφαγε 4 ψηφους απο τον αλλο που φαινοταν αποσυνδεδεμενος
το επιπεδο να το βαλεις στον κωλο σου μαλακα....με τον ντεκερ δεν εχω κατι αλλα εσενα οπου σε ξαναπετυχω να ποσταρεις θα σε γαμαω στο δουλεμα και στο βρισιδι...θα σε κανω να φυγεις κλωτσηδον απο δω μεσα και να μην ξαναπατησεις...και στα αρχιδια μου αν με γουσταρεις και συ και οποιος αλλος....σιγα μην ασχολουμουν 3 η ωρα με μαλακοψηφοφοριες...ειχα καλυτερα πραγματα να κανω....απο το να φτιαχνω κλωναρια...αιντε πολυ ασχοληθηκα ασχετε,χτεσινε που μας το παιζεις μπουρδελιαρης....τελος...οταν εσυ πηγαινες εγω ερχομουν....μην τολμησεις και ξαναβρισεις απροκλητα....και στα παπαρια μου αν ενοχλεισαι απο το ποσα μηνυματα εχω,δεν θα σου δωσω λογαριασμο :birdman:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
al εγω τα ειπα απο κει κ περα μην καθεσαι κ δινεις σημασια ρε φιλε......
κι εσυ ντεκερ καλος χρυσος αλλα πολυ ασχολεισαι φιλαρακι με μαλακιες...αντε κοφτο και μην βλεπεις φαντασματα....δεν σε κυνηγαει κανεις....ή τουλαχιστον οχι εγω γιατι δεν με πειραξες καπου...αιντε χαλαρωσε...σαν παιδακι κανεις...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
το επιπεδο να το βαλεις στον κωλο σου μαλακα....με τον ντεκερ δεν εχω κατι αλλα εσενα οπου σε ξαναπετυχω να ποσταρεις θα σε γαμαω στο δουλεμα και στο βρισιδι...θα σε κανω να φυγεις κλωτσηδον απο δω μεσα και να μην ξαναπατησεις...και στα αρχιδια μου αν με γουσταρεις και συ και οποιος αλλος....σιγα μην ασχολουμουν 3 η ωρα με μαλακοψηφοφοριες...ειχα καλυτερα πραγματα να κανω....απο το να φτιαχνω κλωναρια...αιντε πολυ ασχοληθηκα ασχετε,χτεσινε που μας το παιζεις μπουρδελιαρης....τελος...οταν εσυ πηγαινες εγω ερχομουν....μην τολμησεις και ξαναβρισεις απροκλητα....και στα παπαρια μου αν ενοχλεισαι απο το ποσα μηνυματα εχω,δεν θα σου δωσω λογαριασμο :birdman:
μην επιβαρυνεις αλλο τη θεση σου.σ'εχουν καταλαβει ολοι ΑΡΡΩΣΤΕ
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
και για να κλεισει μια και δια παντος το μεσανατολικο...δεν ειμαι μελος πια της μπουρδελοκαταστασης θεσσαλονικης,γραφω μια στο τοσο αφου δεν μενω σαλονικη αλλα ειμαι εγω ο πιο μισητος,αντιπαθης και μαλακας οκ;αλλα οπως ειπε κι ο αρκανς μου καηκανε τα αρχιδια....αιντε  ευχαριστηθηκατε;
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ε!που πηγε η ψηφοφορια?
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ποιος παρενεβει στην ψηφοφορια?
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
για να μην μαλωνουμε συναγωνιστες ριξτε την ευθυνη αλλου!
ψηφηστε τωρα!
:grin: :grouphug:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
μας την σπανε οι τσατσαδες....παντα :rockon:
 
OP
OP
M

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τι εγινε συναγωνιστες ηρεμησαν τα πνευματα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom