Νέα

To νέο bourdela.com!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.292
επίσης αν κάποιος λάβει ή στειλει ένα καινούργιο πμ που υποτίθεται ότι θα φαίνεται αυτό ;

Δίπλα στο όνομά σου έχει ένα φακελάκι, εκεί θα έρθει ειδοποίηση...
 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.202
Πόντοι
8.646

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
551
Πόντοι
301
Στα μπουρδέλα-στούντιο, πριν τις κριτικές, προστέθηκε πλαίσιο Κοπέλες που έχουν αξιολογηθεί μέχρι στιγμής με όλα τα ονόματα των ιερόδουλων για τις οποίες έχουν γραφτεί κριτικές. Πατώντας σε ένα όνομα ανοίγουν όλες οι κριτικές για την κοπέλα.
( )

δεν ανοιγει το λινκ
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
5
Like
3.210
Πόντοι
736
Ποιός φίλος γνωρίζει να μου πεί τα εξής: (γιατί από τους ιθύνοντες δεν πήρα απάντηση)
1)Πώς κάνω παράθεση σ΄ένα θέμα;
2)Θέλω να σβήσω από ένα μέλος μερικά μηνύματα (όχι όλα),πώς μπορώ να το κάνω;
3)Οταν σε ένα θέμα με 500 σελίδες θέλω να πάω π.χ. στην 241 σελίδα,πώς μπορώ να πάω,γιατί αν πάω σελίδα-σελίδα θα χρειαστώ 2 ώρες.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Ποιός φίλος γνωρίζει να μου πεί τα εξής: (γιατί από τους ιθύνοντες δεν πήρα απάντηση)
1)Πώς κάνω παράθεση σ΄ένα θέμα;
2)Θέλω να σβήσω από ένα μέλος μερικά μηνύματα (όχι όλα),πώς μπορώ να το κάνω;
3)Οταν σε ένα θέμα με 500 σελίδες θέλω να πάω π.χ. στην 241 σελίδα,πώς μπορώ να πάω,γιατί αν πάω σελίδα-σελίδα θα χρειαστώ 2 ώρες.

να σε βοηθησω λιγο, οσο μπορω και με οσα εχω ανακαλυψει μεχρι στιγμης.

1) αν εχεις παρατηρησει ολοι οι διαλογοι βρισκονται μεσα σε ενα ορθογωνιο με πολυ ισχνο γκρι χρωμα σαν περιγραμμα.
στα δεξια λοιπον υπαρχουν 2 πολυ μικρα κουτακια.
το αριστερο ειναι ενα τριγωνακι που κανεις report και το δεξιο ειναι το κουτακι που πατωντας το, κανεις την παραθεση.

2) μηνυματα μερικα νομιζω δε μπορεις να σβησεις, ακομα πιστευω. μπορεις να σβησεις ολοκληρη τη συνομιλια που εχει παιχτει.
αυτο γινεται οταν πηγαινεις στα μηνυματα, βαζεις το mouse πανω απο το καθε μελος που εχεις κανει τη συνομιλια και στα δεξια σου βγαζει ενα βελακι που πατωντας το, εχει μεσα τη διαγραφη του.

3) ακομα δεν το εχω ανακαλυψει, αλλα δε νομιζω να υπαρχει αυτη η δυνατοτητα μεχρι στιγμης.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Ποιός φίλος γνωρίζει να μου πεί τα εξής: (γιατί από τους ιθύνοντες δεν πήρα απάντηση)
3)Οταν σε ένα θέμα με 500 σελίδες θέλω να πάω π.χ. στην 241 σελίδα,πώς μπορώ να πάω,γιατί αν πάω σελίδα-σελίδα θα χρειαστώ 2 ώρες.

Δυστυχώς εχει χαθεί και αυτό. Ενας τελείως μπακαλίστικος τροπος που έχει δουλεψει για εμένα ειναι βαζοντας στο url τον αριθμό των posts. Δηλαδή: στη σελιδα που είμαστε τωρα, το url ειναι

bourdela.com/forum/sxetika-me-to-site/2008757-to-neo-bourdela-com/?limitstart=1680

το 1680 είναι τα γραμμένα μηνύματα μέχρι τωρα και το νήμα έχει 113 σελίδες. Αν πχ θέλεις να πας περιπου στην σελιδα 60 θα βαλεις στο URL limitstart=900

Ηλιθιος τρόπος, όμως τι να κανεις με τα νέα δεδομένα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Δυστυχώς εχει χαθεί και αυτό. Ενας τελείως μπακαλίστικος τροπος που έχει δουλεψει για εμένα ειναι βαζοντας στο url τον αριθμό των posts. Δηλαδή: στη σελιδα που είμαστε τωρα, το url ειναι

bourdela.com/forum/sxetika-me-to-site/2008757-to-neo-bourdela-com/?limitstart=1680

το 1680 είναι τα γραμμένα μηνύματα μέχρι τωρα και το νήμα έχει 113 σελίδες. Αν πχ θέλεις να πας περιπου στην σελιδα 60 θα βαλεις στο URL limitstart=900

Ηλιθιος τρόπος, όμως τι να κανεις με τα νέα δεδομένα.

αυτο ρε μαστορα πως το κανεις ??
κανεις διαιρεση τα μηνυματα με τις σελιδες του thread και μετα στα καπακια πολλαπλασιασμο με τη σελιδα που θελεις ??

 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Γενικά έχω παρατηρήσει πως καθε σελίδα χωράει 15 ποστ. 112 σελίδες*15 μηνυματα=1680.

Αν θέλεις να είσαι ακριβής σχετικά με τη σελιδα που θέλεις:

Νουμερο μετά το limitstart=(σελιδα που θελεις να πας-1)*15

Πχ: θες να πας στο νημα του κορωναιου στη σελιδα 1345:

1344*15=20160, οποτε το url:

.......limitstart=20160
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Γενικά έχω παρατηρήσει πως καθε σελίδα χωράει 15 ποστ. 112 σελίδες*15 μηνυματα=1680.

Αν θέλεις να είσαι ακριβής σχετικά με τη σελιδα που θέλεις:

Νουμερο μετά το limitstart=(σελιδα που θελεις να πας-1)*15

Πχ: θες να πας στο νημα του κορωναιου στη σελιδα 1345:

1344*15=20160, οποτε το url:

.......limitstart=20160

οκ ως προς αυτο το μαθηματικο (πιο πολυ) σκεπτικο.
το θεμα ομως ειναι οτι, που ξερεις τι εχει γραφτει στη σελιδα 67 και για ποιο λογο να πας εκει, αφου δεν το ξερεις αυτο.
η αναζητηση πρεπει να φτιαχτει οπως ηταν στο παλιο.
δηλαδη παταγες ενα ονομα μελους και ενα ονομα πουτανας π.χ. και ενα μερος συνευρεσης (μπουρδελο ταδε) και σου εβγαζε καποιες σελιδες με αυτα τα ονοματα πανω κατω.
εκανες 1-2-3 κλικ και μετα απο λιγο εβρισκες αυτο που ηθελες ακριβως.
νομιζω αυτο ψαχνουμε ολοι.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Ναι συμφωνώ απολύτως. Μόνο διαισθητικά με την ημερομηνία που γράφτηκε κάτι και το νουμερο της σελίδας.

Αυτό που συζητήσαμε παραπάνω έχει πρακτική εφαρμογή αν καποιος θελει για παραδειγμα να πάει 20-30-40 σελιδες πίσω. Τώρα δε γίνεται αυτό, παρα μόνο με πολλά πολλά κλικ. Ή κάποιος θέλει να πάει πολύ πίσω στο χρόνο και θέλει να έχει ένα σχετικό χρονικό μπουσουλα.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Ναι συμφωνώ απολύτως. Μόνο διαισθητικά με την ημερομηνία που γράφτηκε κάτι και το νουμερο της σελίδας.

Αυτό που συζητήσαμε παραπάνω έχει πρακτική εφαρμογή αν καποιος θελει για παραδειγμα να πάει 20-30-40 σελιδες πίσω. Τώρα δε γίνεται αυτό, παρα μόνο με πολλά πολλά κλικ. Ή κάποιος θέλει να πάει πολύ πίσω στο χρόνο και θέλει να έχει ένα σχετικό χρονικό μπουσουλα.

λιγο ακυρο για τοσες λιγες σελιδες που λες, 20-30 δηλαδη.
αν παρατηρησεις κατω, οι σελιδες που εχει σαν ευρος ειναι περιπου 10.
104-105-.....-112-113
αρα με 2-3 κλικ πας 20-30 σελιδες πισω στο περιπου, χωρις να κανεις τις πραξεις.
οι πραξεις βοηθανε μονο αν θες να πας 500 η' 1000 σελιδες π.χ. πισω, αλλα οπως σου ειπα, που να ξερεις τι εχει γραφτει τοτε ???
οπως και να'χει ειναι πολυ μπερδaway η φαση στο συγκεκριμενο θεμα που αναφερομαστε και ελπιζω να φτιαχτει λιαν συντομως.
νομιζω ειναι απο τα πιο σημαντικα που επρεπε να εχουν γινει ηδη.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.902
Like
1.786
Πόντοι
216
Ναι οκ, απλα σε παει ανα 5 σελίδες πισω. Οπότε 30 σελιδες πισω είναι πολλά περισσότερα κλικ απο όσα έχω υπομονή :wink: :wink: . επισης το έχω καλά με τις πράξεις :glasses:
Το γεγονος είναι πως έχει χαθεί λειτουργικότητα.
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
5
Like
3.210
Πόντοι
736
Ευχαριστώ φίλε μου. Για να δούμε το πέτυχα..Λέγοντας report τι εννοείς;;

να σε βοηθησω λιγο, οσο μπορω και με οσα εχω ανακαλυψει μεχρι στιγμης.

1) αν εχεις παρατηρησει ολοι οι διαλογοι βρισκονται μεσα σε ενα ορθογωνιο με πολυ ισχνο γκρι χρωμα σαν περιγραμμα.

στα δεξια λοιπον υπαρχουν 2 πολυ μικρα κουτακια.
το αριστερο ειναι ενα τριγωνακι που κανεις report και το δεξιο ειναι το κουτακι που πατωντας το, κανεις την παραθεση.

2) μηνυματα μερικα νομιζω δε μπορεις να σβησεις, ακομα πιστευω. μπορεις να σβησεις ολοκληρη τη συνομιλια που εχει παιχτει.
αυτο γινεται οταν πηγαινεις στα μηνυματα, βαζεις το mouse πανω απο το καθε μελος που εχεις κανει τη συνομιλια και στα δεξια σου βγαζει ενα βελακι που πατωντας το, εχει μεσα τη διαγραφη του.

3) ακομα δεν το εχω ανακαλυψει, αλλα δε νομιζω να υπαρχει αυτη η δυνατοτητα μεχρι στιγμης. [/quote]
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Ευχαριστώ φίλε μου. Για να δούμε το πέτυχα..Λέγοντας report τι εννοείς;;

κατι διεγραψες επιπλεον και δε στο βγαζει κανονικα.
δωσε βαση στα quote
αυτα ειναι τα πολυ σημαντικα σε μια παραθεση που θες να κανεις.
αν τα σβησεις κατα λαθος, γινεται της καριολας μετα.
μου εχει συμβει και μενα καποιες φορες by the way :tooth:
report = αναφορα (για καποιο θεμα)
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
5
Like
3.210
Πόντοι
736
Ευχαριστώ φίλε μου. Για να δούμε το πέτυχα..Λέγοντας report τι εννοείς;;

κατι διεγραψες επιπλεον και δε στο βγαζει κανονικα.
δωσε βαση στα quote
αυτα ειναι τα πολυ σημαντικα σε μια παραθεση που θες να κανεις.
αν τα σβησεις κατα λαθος, γινεται της καριολας μετα.
μου εχει συμβει και μενα καποιες φορες by the way :tooth:
report = αναφορα (για καποιο θεμα)

:think::think:
 

james034

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.102
Κριτικές
18
Like
9.400
Πόντοι
7.595
Τελικά... το μαύρο φόντο θα επανέλθει ως επιλογή?
Με κουράζει αφάνταστα το λευκό γμτ.. :(
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
καλημέρα, δεν ξέρω αν έχει ήδη ρωτήσει κάποιος και έχει βρεθεί λύση, αλλά υπάρχει επιλογή να βλέπω μόνο τα τα ΝΕΑ μηνύματα σε κάθε θέμα, τα αδιάβαστα δηλαδή, όπως ίσχυε στο παλιό site ?
ευχαριστώ,
 

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
291
Like
447
Πόντοι
21
Παιδια ρωταω αν ξέρει κανεις . Υπαρχει μαυρο φοντο underground οπως το παλιο ;
 

Marcus77

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2019
Μηνύματα
457
Κριτικές
26
Like
1.360
Πόντοι
1.011
Αντι να κάνουμε τη ζωή μας πιο εύκολη, της δίνουμε και καταλαβαίνει. Αδύνατον να παρακολουθείς τα θέματα που ενδιαφέρουν..
Δεν γίνεται να γυρίσουμε στο παλιό και καλύτερο;
Αν έχει κάποιος λίγο παλιότερο κινητό ή pc, δεν προχωράει με τίποτα. Αργεί πολύ.
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.034
Κριτικές
5
Like
3.210
Πόντοι
736
Στέλνω ένα p.m. σε ένα μέλος και το σύστημα μου προσθέτει άλλους 2 παραλήπτες μόνο του.Τι γίνεται; Πόσο θα μας ταλαιπωρείτε ακόμη;
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom