Νέα

Το μέτρο που θα βάλει σε «δεύτερες» σκέψεις τους πελάτες των οίκων ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jasmlez
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 212
  • Εμφανίσεις 24K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τα μέτρα είναι

  • Λογικά

    Ψήφοι: 5 8,6%
  • Παράλογα

    Ψήφοι: 31 53,4%
  • Αναμενόμενα

    Ψήφοι: 22 37,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    58

Fet_jim

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
291
Like
447
Πόντοι
21
Αυτό το μετρό θα εκθεσει ελευθερους , αν τους αρέσουν περίεργα φετιχ! Παντρεμένους για ευνόητους λογους και φυσικά εκπαιδευουν εμάς τα πρόβατα να ακολουθούμε ψυχαναγκαστικους κανόνες !
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
αλλο αντρας αλλο ανοητος

Γιατί μωρέ τι θα μου κάνουνε αν μάθουν το όνομά μου;
Θα με απαγάγουν και θα βάλουν το σωσία μου στη θέση μου;
:2funny: :2funny: :2funny:

Ή μήπως θα με εκβιάσουν;
Μα δεν το κρύβω ότι γαμάω στα μπουρδέλα.
Δεν έχω γυναίκα ούτε γκόμενα.
Είμαι αμετανόητος μπουρδελιάρης.
Και περήφανος.
Σε όποιον θέλει να μάθει του το λέω.
 

hak525

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
Το σπερμα διαλυεται μετα απο λιγη ωρα εκτος σωματος.. εκτος να τα βαζουν στο ψυγειο με το που φευγουμε
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Γιατί μωρέ τι θα μου κάνουνε αν μάθουν το όνομά μου;
Θα με απαγάγουν και θα βάλουν το σωσία μου στη θέση μου;
:2funny: :2funny: :2funny:

Ή μήπως θα με εκβιάσουν;
Μα δεν το κρύβω ότι γαμάω στα μπουρδέλα.
Δεν έχω γυναίκα ούτε γκόμενα.
Είμαι αμετανόητος μπουρδελιάρης.
Και περήφανος.
Σε όποιον θέλει να μάθει του το λέω.
κατι λιγα σου λεει ο τζιμ,υπαρχουν και αλλα φυσικα


Αυτό το μετρό θα εκθεσει ελευθερους , αν τους αρέσουν περίεργα φετιχ! Παντρεμένους για ευνόητους λογους και φυσικά εκπαιδευουν εμάς τα πρόβατα να ακολουθούμε ψυχαναγκαστικους κανόνες !
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
914
Like
832
Πόντοι
86
Εγώ θα γράφω ψεύτικο όνομα άρα δεν θα εχω πρόβλημα
Τι μυαλό ε ?
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
κατι λιγα σου λεει ο τζιμ,υπαρχουν και αλλα φυσικα

Σιγά το δύσκολο ρε παιδιά να μάθει κάποιος το όνομά σου αν το θέλει.
Σακολουθεί μετά το γαμήσι με ένα μηχανάκι, βλέπει που μένεις και τέλος.
 

μιτσος123

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.244
Like
69
Πόντοι
16
Σιγά το δύσκολο ρε παιδιά να μάθει κάποιος το όνομά σου αν το θέλει.
Σακολουθεί μετά το γαμήσι με ένα μηχανάκι, βλέπει που μένεις και τέλος.
μετα το γαμησι δεν θα πας απαραιτητα καρφι σπιτι σου
και ειναι τελειως διαφορετικο αυτο που λες, με το να δωσεις οικειοθελως και με τον γραφικο σου χαρακτηρα τα στοιχεια σου
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
μετα το γαμησι δεν θα πας απαραιτητα καρφι σπιτι σου
και ειναι τελειως διαφορετικο αυτο που λες, με το να δωσεις οικειοθελως και με τον γραφικο σου χαρακτηρα τα στοιχεια σου

Ντάξει κι εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο καχυποψία.
Στην τελική επιχειρηματίες άνθρωποι είναι κι αυτοί.
Δηλαδή γιατί να φοβάμαι περισσότερο αυτούς από τις άλλες επιχειρήσεις;
Εγώ τόσες δεκαετίες πάω στα μπουρδέλα, μου χουν φερθεί σαν κύριο πάντα.
 
OP
OP
jasmlez

jasmlez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2015
Μηνύματα
75
Κριτικές
4
Like
194
Πόντοι
280
Προβλέπω τις πλαστογραφίες να πάνε σύννεφο!
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.550
Like
13.611
Πόντοι
3.656
θα μπορούσε κάλλιστα να χρησιμοποιηθεί το σπέρμα ως ενοχοποιητικό σε δήθεν βιασμό;


Άει γειά σου. Πληρώνεις, γαμάς σαν κύριος, πετάς την καπότα σου γεμάτη. Σε έχουν σημαδέψει από πριν, όχι στον οποιονδήποτε. Ο Νταβάς τις κάνει λίγες μελανιές, επιφανειακές γραυζουνιές, Αστυνομικό Τμήμα κλαίγοντας, Ιατροδικαστής, το σπέρμα σου πασαλειμμένο στα βυζιά της.  Για να αποσύρει τη μυνηση θέλει ....... Η συνέχεια επί της οθόνης. Μιά στο εκατομμύριο; Ναι, γιατί όχι; 
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Δηλαδή γιατί να φοβάμαι περισσότερο αυτούς από τις άλλες επιχειρήσεις;

και το ρωτας????

δηλαδη πραγματικα πιστευεις οι ιεροδουλες και οι νταβατζιδες ειναι σαν τις αλλες επιχειρησεις????

διαπρατουν απατες, παρανομιες κλπ με την ιδια συχνοτητα και με την ιδια βαρυτητα πχ με εναν χασαπη, εναν μαναβη, εναν επιπλοποιο???

σαφως και δεν φοβαμαι αν δωσω το ονομα μου και το τηλεφωνο μου στον κωτσοβολο οταν αγοραζω μια τηλεοραση. με τον νταβατζη και την ιεροδουλο ειναι το ιδιο???

ξερεις τι σημαινει η λεξη ΝΤΑΒΑΤΖΗΣ?
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
και το ρωτας????

δηλαδη πραγματικα πιστευεις οι ιεροδουλες και οι νταβατζιδες ειναι σαν τις αλλες επιχειρησεις????

διαπρατουν απατες, παρανομιες κλπ με την ιδια συχνοτητα και με την ιδια βαρυτητα πχ με εναν χασαπη, εναν μαναβη, εναν επιπλοποιο???

σαφως και δεν φοβαμαι αν δωσω το ονομα μου και το τηλεφωνο μου στον κωτσοβολο οταν αγοραζω μια τηλεοραση. με τον νταβατζη και την ιεροδουλο ειναι το ιδιο???

ξερεις τι σημαινει η λεξη ΝΤΑΒΑΤΖΗΣ?

Νταβατζής είναι τούρκικη λέξη και σημαίνει συνήγορος και υπερασπιστής.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.200
Πόντοι
606
Δηλαδή εσύ τύπε κουβαλας την καποτα με το χυσαμολι μαζί σου  :think:

Τύπε ... δεν θυμάσαι προφανώς το παλιό ΟΑΣΗ στη Λέκκα ....

επειδή "δεν ήταν μπουρδέλο" η Γιάννα .... και η άλλη μιλογκίλφ σε έβαζαν και πέταγες εσύ την καπότα με τα φλόκια
φεύγοντας ....

θυμάμαι ελλεηνίδα που ήταν πριν από μένα σε κάδο σε κολώνα και πέταγε μυξομάντηλο και εγώ κράταγα την καπότα με τα χύσια ...

δεν την είχα πετάξει αμέσως και έφτασα μέχρι την καραγιώργη !
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Νταβατζής είναι τούρκικη λέξη και σημαίνει συνήγορος και υπερασπιστής.
:2funny: :2funny: :2funny:
α οκ , ειναι δικηγοροι οι ανθρωποι δηλαδη να τους εμπιστευομαστε.

ρε πας καλα?

νταβατζιδες και εμπορους ναρκωτικων κυνηγανε και γεμιζουν τα αστυνομικα τμηματα, και αρκετες φορες ειναι και τα δυο ταυτοχρονα... επειδη ειναι καλα παιδια, σαν τους υπολοιπους επιχειρηματιες!!!

επισης, ΔΕΝ ειναι ευκολο να ακολουθει τον καθε πελατη με μηχανακι, ο καθε του υποκοσμου ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΝΤΕΥΕΙ σε ποιον απο τους 20 στα θηροτηλεφωνα αντιστοιχεις.

ενω εχοντας ονομα, τηλεφωνο ή αφμ σε βρισκει διευθυνση απο τις πληροφοριες τηλεφωνικου καταλογου και σε εκβιαζει αν πχ εισαι παντρεμενος ή δεν θελεις απλα να σε κανει βουκινο στην γειτονια ή στην δουλεια σου οτι πας σε μπουρδελα.


γιατι τοσα χρονια οι ιεροδουλες διαφημιζουν οτι προσφερουν ΕΧΕΜΥΘΙΑ???? ουτε αυτο εχεις σκεφτει ποτέ???!!!????
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.397
Κριτικές
21
Like
9.831
Πόντοι
3.346

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
απο δευτερα προβλεπω οι μισοι αντρες να λεγονται γιωργηδες παπαδοπουλοι με αφμ 69696969
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
το μετρο το εχω ηδη συναντησει σε καφετερια με κλειστο χωρο.

αλλα εκει τι θα σου κανει ο καφετζης? θα σε εκβιασει στην γυναικα σου οτι ηπιες καφε?

ή στην πραξη δεν θα εφαρμοστει στους οικους ανοχης ή αν γινουν συχνοι ελεγχοι και τους αναγκασουν, τοτε παντρεμενοι, δεσμευμενοι, αλλα και ελευθεροι που απλα δεν εμπιστευονται τα κυκλωματα της πορνειας, θα στραφουν στην παρανομη πορνεια, κωλ γκερλ, ξενοδοχεια, πιατσα, οπως και τις τελευταιες βδομαδες που τα εχουν κλειστα ενω η κυκλοφορια επιτρεπεται κανονικα.
αντιστοιχα μπορει και ιεροδουλες των οικων ανοχης να αναγκαστουν να γινουν παρανομες στο δρομο ή σε δωματια ξενοδοχειων.
(και τοτε μπορει να αλλαξουν και τους νομους και να γινει νομιμη η πορνεια στο δρομο , οπως σε ελβετια, ιταλια κλπ)
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.190
Κριτικές
3
Like
10.398
Πόντοι
3.506
Κάτσε ρε συ μήπως θα πηγαίνω και με υπεύθυνη δήλωση από το ΚΕΠ για να ρίξω έναν πούτσο?

Μπορείς να δείχνεις μια τέτοια ταυτότητα τυπε και αστους να ψάχνουν ποιος είναι ποιος...
:2funny:

iraq1.JPG
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.656
Like
2.010
Πόντοι
216
α οκ , ειναι δικηγοροι οι ανθρωποι δηλαδη να τους εμπιστευομαστε.

ρε πας καλα?

νταβατζιδες και εμπορους ναρκωτικων κυνηγανε και γεμιζουν τα αστυνομικα τμηματα, και αρκετες φορες ειναι και τα δυο ταυτοχρονα... επειδη ειναι καλα παιδια, σαν τους υπολοιπους επιχειρηματιες!!!

επισης, ΔΕΝ ειναι ευκολο να ακολουθει τον καθε πελατη με μηχανακι, ο καθε του υποκοσμου ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΝΤΕΥΕΙ σε ποιον απο τους 20 στα θηροτηλεφωνα αντιστοιχεις.

ενω εχοντας ονομα, τηλεφωνο ή αφμ σε βρισκει διευθυνση απο τις πληροφοριες τηλεφωνικου καταλογου και σε εκβιαζει αν πχ εισαι παντρεμενος ή δεν θελεις απλα να σε κανει βουκινο στην γειτονια ή στην δουλεια σου οτι πας σε μπουρδελα.


γιατι τοσα χρονια οι ιεροδουλες διαφημιζουν οτι προσφερουν ΕΧΕΜΥΘΙΑ???? ουτε αυτο εχεις σκεφτει ποτέ???!!!????

Αυτό λέω κι εγώ. Ότι προσφέρουν εχεμύθεια.
Αν σταματήσουν να το κάνουν και μαθευτεί θα χάσουν πελατεία.
Ότι είναι επιχειρηματίες.

Εντάξει και προφανώς τσάμπα συζήτηση κάνουμε θεωρητικού επιπέδου τελείως γιατί δε πρόκειτα να εφαρμοστεί ποτέ αυτό το μέτρο.
Και να εφαρμοζόταν υπάρχουν πολλοί τρόποι να το παρακάμψεις.

Απλά εγώ λέω ότι αν εφαρμοζόταν θα έδινα τα πραγματικά στοιχεία μου με υπερηφάνια γιατί δεν είμαι παντρεμένος ούτε γκόμενα έχω.
Αυτό είπα και πέσατε να με φάτε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom