Νέα

Tips στα σπιτακια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Binbin20202
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.082
Κριτικές
9
Like
13.604
Πόντοι
2.606
Καλησπέρα στην ομάδα σχετικά νέος στον χωρο δεν εχω παει απίστευτα πολλες φορες στα σπιτακια αλλα εχω μια απορία. Εχει τυχει οι υπηρεσίες μιας κοπελας να είναι πολυ καλύτερες απο οτι περίμενα και απο αποψη χρόνου και διάθεσης και σκέφτηκα να αφησω καποιο extra tip στην κοπελα πχ ενα 10αρικο. Εχει τυχει να δωσετε εσεις ποτε κατι;; πως κρίνουν οι έμπειροι την κινηση αυτη;
την επομενη φορα που θας πας θα σου πουλησει και ερωτα τυπε.μην κολακευτεις το κανουν σε ολους :confused::confused: :confused:
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
404
Κριτικές
6
Like
2.219
Πόντοι
481
Καλησπέρα στην ομάδα σχετικά νέος στον χωρο δεν εχω παει απίστευτα πολλες φορες στα σπιτακια αλλα εχω μια απορία. Εχει τυχει οι υπηρεσίες μιας κοπελας να είναι πολυ καλύτερες απο οτι περίμενα και απο αποψη χρόνου και διάθεσης και σκέφτηκα να αφησω καποιο extra tip στην κοπελα πχ ενα 10αρικο. Εχει τυχει να δωσετε εσεις ποτε κατι;; πως κρίνουν οι έμπειροι την κινηση αυτη;
Να κάνεις αυτό που νομίζεις χωρίς όμως να το κάνεις σύστημα.
Υπάρχουν ιερόδουλες που σέβονται τον πελάτη που δείχνει σεβασμό σ'αυτές.

Μην ακούς αυτούς τους δήθεν σκληροπυρηνικούς γαμιάδες που νομίζουν οτι είναι θείο δώρο για τα κορίτσια.

Μια χειρονομία οπως τηλεκάρτα με χρόνο ανανέωσης για το κινητό τους. ή μια κρέμα για το σώμα ή κάτι αντίστοιχο που σου εγραψαν παραπάνω ειναι αποδεκτό.
Μια δωροκάρτα επίσης ειναι καλή ιδέα. Σε περίοδο γιορτών, Χριστούγεννα, Πάσχα δεν είναι υπερβολή.

Ο,τι άλλο θελεις με π.μ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα στην ομάδα σχετικά νέος στον χωρο δεν εχω παει απίστευτα πολλες φορες στα σπιτακια αλλα εχω μια απορία. Εχει τυχει οι υπηρεσίες μιας κοπελας να είναι πολυ καλύτερες απο οτι περίμενα και απο αποψη χρόνου και διάθεσης και σκέφτηκα να αφησω καποιο extra tip στην κοπελα πχ ενα 10αρικο. Εχει τυχει να δωσετε εσεις ποτε κατι;; πως κρίνουν οι έμπειροι την κινηση αυτη;
Μεγαλη μαλακια τυπε.
Ειδικα αυτη την περιοδο που για ολους ειναι δυσκολα..να αφηνουμε και παραπανω :confused:
Εδω λογο οτι πηραν ολα πανω..κανονικα αυτες επρεπε να ριξουν τις τιμες, γιατι σε λιγο καιρο ετσι οπως παει η κατασταση ΔΕΝ θα περναει κανενας στα σπιτακια..απλα μονο λιγο ματι και δρομο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Και επειδης βλεπω ανοιξες το θεμα για τους οικους της θεσσαλονικης..να σε ενημερωσω μιας και εισαι απειρος οπως λες.
Οτι αυτη τη στιγμη στην πολη μας, στο συνολο των κοριτσιων που δουλευουνε, ειτε πρωι ειτε βραδυ..ελαχιστες ειναι αυτες που αξιζουν οσα ζητανε, δηλαδη τα 30αρια και τα 40 αρια. Οι περισοτερες ειναι για κανα 10 ευρω αντε μερικες λογο εμφανισης 15 με 20 ευρω.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
έγραψες σοκολάτα ρε παίκτη και νόμιζα αυτή που καπνίζεται, λέω κι εγώ τόσο άπλας ο παικταράς.

Το αφήνεις ό,τι θεωρείς εσύ σαν φιλοδώρημα όπως και το να λες μια καλή κουβέντα είναι επιβράβευση. Και αυτό ευχαριστεί κάθε εργαζόμενο.
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
έγραψες σοκολάτα ρε παίκτη και νόμιζα αυτή που καπνίζεται, λέω κι εγώ τόσο άπλας ο παικταράς.
Και εγώ το σκέφτηκα όταν το έγραφα ότι μπορεί να παρερμηνευθεί! :headbang2:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Μεγαλη μαλακια τυπε.
Ειδικα αυτη την περιοδο που για ολους ειναι δυσκολα..να αφηνουμε και παραπανω :confused:
Εδω λογο οτι πηραν ολα πανω..κανονικα αυτες επρεπε να ριξουν τις τιμες, γιατι σε λιγο καιρο ετσι οπως παει η κατασταση ΔΕΝ θα περναει κανενας στα σπιτακια..απλα μονο λιγο ματι και δρομο.
Το δέχομαι μέχρι ενός σημείου όμως όταν φτάνουμε σε πολύ χαμηλές τιμές αυτό σημαίνει και πολύ χαμηλή ποιότητα τύπου Μεταξιού...το σεξ προ'υ'ποθετει το να βάλει ο άνδρας το χέρι στην τσέπη...γυναίκες και gay έχουν τον τρόπο τους και κάνουν την δουλειά τους χωρίς να πληρώσουν...για εμάς η πληρωμή ,είτε σε χρήμα είτε σε είδος είναι ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ozzy87

DJ Aristarxos

Μέγας
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
6.337
Like
15.917
Πόντοι
3.556
Γενικά νορμάλ φιλοδώρημα είναι το δέκα τοις εκατό των χρημάτων που δίνει κάποιος ως αντίτιμο ( ταβέρνες κλπ).. επομενως αν κάποιος περνά με 30 ευρώ, ας αφήνει 3 ευρώ φιλοδώρημα..( ίσως όχι σε 10 λεπτά και 5 λεπτα)
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.014
Κριτικές
94
Like
46.319
Πόντοι
17.311
Καλησπέρα στην ομάδα σχετικά νέος στον χωρο δεν εχω παει απίστευτα πολλες φορες στα σπιτακια αλλα εχω μια απορία. Εχει τυχει οι υπηρεσίες μιας κοπελας να είναι πολυ καλύτερες απο οτι περίμενα και απο αποψη χρόνου και διάθεσης και σκέφτηκα να αφησω καποιο extra tip στην κοπελα πχ ενα 10αρικο. Εχει τυχει να δωσετε εσεις ποτε κατι;; πως κρίνουν οι έμπειροι την κινηση αυτη;
παιχτη εκτος απο πουρμπουαρ, πας και λελουδια και γλυκακια στις εορτες ? :think:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Το δέχομαι μέχρι ενός σημείου όμως όταν φτάνουμε σε πολύ χαμηλές τιμές αυτό σημαίνει και πολύ χαμηλή ποιότητα τύπου Μεταξιού...το σεξ προ'υ'ποθετει το να βάλει ο άνδρας το χέρι στην τσέπη...γυναίκες και gay έχουν τον τρόπο τους και κάνουν την δουλειά τους χωρίς να πληρώσουν...για εμάς η πληρωμή ,είτε σε χρήμα είτε σε είδος είναι ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ.
Ενω τωρα.. τοση ποιοτητα δεν ξερουμε τι να την κανουμε :2funny:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Γενικά νορμάλ φιλοδώρημα είναι το δέκα τοις εκατό των χρημάτων που δίνει κάποιος ως αντίτιμο ( ταβέρνες κλπ).. επομενως αν κάποιος περνά με 30 ευρώ, ας αφήνει 3 ευρώ φιλοδώρημα..( ίσως όχι σε 10 λεπτά και 5 λεπτα)
Υπαρχη φιλοδωρημα τυπε..απλα πολλοι δεν το καταλαβαινουν και το δινουν εν αγνοια τους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Ενω τωρα.. τοση ποιοτητα δεν ξερουμε τι να την κανουμε :2funny:
Είναι άλλο να κάνεις τσάρκα στα παλάτια της Θεσσαλονίκης και άλλο στις τρωγλες της Αθήνας με την κατουρλιλα να ευωδιάζει τον αέρα και τα πρεζακια φαρδειά -πλατεια στην άσφαλτο...όταν πληρώνεις 40€ το απλό η πολυτέλεια εντός και εκτός ιδρυμάτων είναι μέσα στην τιμή...γιατί σχεδόν πάντα ο,τι δίνεις αυτό παίρνεις.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.310
Πόντοι
446
Υπάρχουν κοπέλες οπού το μάτι τους “ κόβει “ . Πχ βλέπουν το ποιος παίζει ίσως , να “ κολλήσει ” - το να γίνει σταθερός πελάτης , συν το να σκάει παραπάνω χρήμα , κτλ η και ακόμη να πέσει σε καψούρα κτλ και πάει λέγοντας .

Φυσικά στο παραπαίω υπάρχουν και διάφορες παραλλαγές , και εφόσον μιλάμε για μπουρδέλα , λίγο το "κακό" .

Η μεγάλες παγίδες παίζουν με “ανεξάρτητες “ , με μπαρόβιες με παράνομες αλλοδαπές κτλ , οπού όποιος πέσει στην λούμπα , ότι η λεγάμενη τον γουστάρει , ότι τον ξεχώρισε επειδή της κάνει κλικ , κτλ , η και ακόμη ότι τον ερωτεύτηκε , τότε απλά , την έκατσε πολύ άσχημα την βάρκα .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.177
Πόντοι
8.530
Οχι ρε παιδιά σοκολάτες... Θυμίζει κάτι μπαρμπάδες που πετάνε μια σοκοφρέτα στην υπάλληλο στο γκισέ της τράπεζας.....:embarrased::confused::embarrased:
Αν έχουν και τηλέφωνο και αριθμό πιστωτικής κάρτας στο περιτύλιγμα της σοκοφρετας μια χαρά ΟΛΟΓΛΥΚΗ θα είναι ...
 

Loukoum4s

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2019
Μηνύματα
532
Like
1.324
Πόντοι
206

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
Καλησπέρα στην ομάδα σχετικά νέος στον χωρο δεν εχω παει απίστευτα πολλες φορες στα σπιτακια αλλα εχω μια απορία. Εχει τυχει οι υπηρεσίες μιας κοπελας να είναι πολυ καλύτερες απο οτι περίμενα και απο αποψη χρόνου και διάθεσης και σκέφτηκα να αφησω καποιο extra tip στην κοπελα πχ ενα 10αρικο. Εχει τυχει να δωσετε εσεις ποτε κατι;; πως κρίνουν οι έμπειροι την κινηση αυτη;

Τύπε νέος είσαι θα μάθεις.. κάποιοι έτσι ξεκινούν με σοκολατάκια, λουλουδάκια, καλλυντικά και εξτραδάκια μετέπειτα συνεχίζουν με αυτοκίνητα, ταξιδάκια, ρουχαλάκια, παπαράκια κτλ. και στο τέλος γράφουν κλαίγοντας για τα χαΐρια τους στο νήμα ημερήσια ενημέρωση για τα μπουρδέλα εδώ στο σάι!
* Υπάρχουν βέβαια και πιο προχωρημένες περιπτώσεις που χρήζουν απαραίτητα την πολύτιμη βοήθεια των ειδικών του bou {που 24 ώρες το εικοσιτετράωρο 365 ημέρες το χρόνο είναι διαθέσιμοι να συνεισφέρουν με τις τεράστιες επιστημονικές γνώσεις τους} ώστε να αποφευχθεί μια ενδεχόμενη αυτοκτονία..
εάν κάποτε βρεθείς σε αυτή την θέση ΔΕΝ έχεις παρά ν'ανοίξεις νήμα και όλα θα πάρουν το δρόμο τους....
Ευελπιστώ να κατάφερα έστω και στο ελάχιστο να βοηθήσω.
:hi:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Καλησπέρα στην ομάδα σχετικά νέος στον χωρο δεν εχω παει απίστευτα πολλες φορες στα σπιτακια αλλα εχω μια απορία. Εχει τυχει οι υπηρεσίες μιας κοπελας να είναι πολυ καλύτερες απο οτι περίμενα και απο αποψη χρόνου και διάθεσης και σκέφτηκα να αφησω καποιο extra tip στην κοπελα πχ ενα 10αρικο. Εχει τυχει να δωσετε εσεις ποτε κατι;; πως κρίνουν οι έμπειροι την κινηση αυτη;
ο άνθρωπος είναι επικίνδυνος κλείστε του το λογαριασμό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom