Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.619
Πόντοι
8.530
ασχετο ηταν αυτο που ειπες τωρα αλλα οκ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αντι να ψυχολογεις τη καθε πατσαβουρα ελληνιδα δε πας εκει περα σε καμια τανα να σε κανει αντρα να δεις το χριστο φανταρο αντε μαθατε ολοι να γλυφετε μπας και γαμησετε τη καθε πατσαβουρα ελληνιδα να τις εχετε χεσμενες τις ελληνιδες.
Καθόλου ...πολλά μιλφ τα βλέπεις σενιαρισμενα αλλά από μέσα είναι ναυάγια.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Πολλές γυναίκες δεν έχουν κριτήρια,απλά είναι ΑΝΩΜΑΛΕΣ

Δεν έχω άλλη εξήγηση
ανωμαλη να ξερεις δε ειναι μονο αυτη που ειδες με αυτον με το μουστακι οι περισσοτερες ειναι ανωμαλες και πανε με κατι φλωρουμπες τελειωμενους,λιγες ειναι φυσιολογικες και θελουν αντρες γνησιους μπορει και καμια αλλα οκ.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: sapaki
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Καθόλου ...πολλά μιλφ τα βλέπεις σενιαρισμενα αλλά από μέσα είναι ναυάγια.
τα μιλφ πιο δυσκολο να ειναι ναυαγια,τα μιλφ θελουν τους γνησιους αντρες ειπαμε οι μικρες πανε με φλωροπουστες στιλ αργυρου οχι οι μεγαλες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.619
Πόντοι
8.530
Πάντα μιλάω για διαθέσιμες. Αν μέχρι τα 25-30 βρήκαν ασφάλεια λογικά μένουν εκεί εφορου
Πολύ σωστά!!!!
Μαλακες είναι να ψάχνουν για σεξ ενώ βρήκαν χρηματοδότη ακόμα και αν δεν του σηκώνεται ούτε με γερανό;
τα μιλφ πιο δυσκολο να ειναι ναυαγια,τα μιλφ θελουν τους γνησιους αντρες ειπαμε οι μικρες πανε με φλωροπουστες στιλ αργυρου οχι οι μεγαλες
Αυτά σε Αθήνα ,Θεσσαλονίκη και φοιτητουπολεις....παρά έξω τα γράμματα είναι αλλιώς.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
969
Like
11.026
Πόντοι
2.246
Γιατί όποιος προσφέρει ένα πακέτο δε μπορεί και να πηδαει καλά?
Συνηθως ο παντρεμενος που προσφερει ολο το πακετο, ολο και κατι ξενοπηδαει.Αν το μιλφιδιον ειναι αξιολογο θα ισοφαρισει και θα ανταποδωσει το "χτυπημα"
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.218
Like
15.839
Πόντοι
3.656
ανωμαλη να ξερεις δε ειναι μονο αυτη που ειδες με αυτον με το μουστακι οι περισσοτερες ειναι ανωμαλες και πανε με κατι φλωρουμπες τελειωμενους,λιγες ειναι φυσιολογικες και θελουν αντρες γνησιους μπορει και καμια αλλα οκ.

Πολλές ψάχνουν beta για να τους κάνουν ότι θέλουν,τα'χουμε πει αυτά.Άσχετα αν το μουνάκι τους δεν υγραίνεται μ'αυτούς.Τους κρατάνε όμως γιατί ψοφάνε να έχουν έναν άντρα δούλο.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
969
Like
11.026
Πόντοι
2.246
Ναι αν μόνο πληρώνει και δεν πηδαει συμφωνώ ότι θα ψάξει κι αυτή κάπου αλλού το λουκάνικο. Δεν αποκλείεται όμως να έχουν και μια υγιή όμορφη σχέση
Μιλαω για τη περιπτωση που πηδαει εντος και εκτος εδρας, εννοειται πως πρεπει να σκοραρει και εντος για πολλους λογους.Αν ομως τον διαισθανθει ή τον παρει χαμπαρι στανταρ θα ψαχτει να ριξει και αυτη κερατο
 
  • Like
Αντιδράσεις: sapaki
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Πολλές ψάχνουν beta για να τους κάνουν ότι θέλουν,τα'χουμε πει αυτά.Άσχετα αν το μουνάκι τους δεν υγραίνεται μ'αυτούς.Τους κρατάνε όμως γιατί ψοφάνε να έχουν έναν άντρα δούλο.
λες γιαυτο οι περισσοτερες να πηγαινουν με αυτο το μη αντρικο στιλ αργυρο?δλδ λεπτος με μουσια σα κοριτσακι?για να τους κανουν οτι θελουν και ας μη καυλωνουν με αυτους?ενω τους ευσωμους σα εμενα χωρις μουσια που οκ απο θεμα προσωπικοτητας ειμαι χαμηλων τονων αλλα απο θεμα σωματος επιβαλομαι δε ειμαι λαπας,λες γιαυτο να μη θελουν τυπους σα εμενα οι πιο πολλες?γιατι με βλεπουν σωματωδη που ξερω να επιβαλομαι οχι λογω προσωπικοτητας αλλα σωματος?
 
Τελευταία τροποποίηση:

paparoupas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.183
Κριτικές
9
Like
1.682
Πόντοι
496
λες γιαυτο οι περισσοτερες να πηγαινουν με αυτο το μη αντρικο στιλ αργυρο?δλδ λεπτος με μουσια σα κοριτσακι?για να τους κανουν οτι θελουν και ας μη καυλωνουν με αυτους?ενω τους ευσωμους σα εμενα χωρις μουσια που οκ απο θεμα προσωπικοτητας ειμαι χαμηλων τονων αλλα απο θεμα σωματος επιβαλομαι δε ειμαι λαπας,λες γιαυτο να μη θελουν τυπους σα εμενα οι πιο πολλες?γιατι με βλεπουν σωματωδη που ξερω να επιβαλομαι οχι λογω προσωπικοτητας αλλα σωματος?
εσυ εισαι πλεον το παλιο ειδος, ενα ειδος προς εξαφανιση, ενας δεινοσαυρος.
τωρα οι γκομενες αισθανονται καλυτερα-για τους λογους τους που μονο να εικασουμε μπορουμε- με καποιον πιο metrosexual που θα βαλει την κρεμουλα του στη μαπα, θα παει να κανει μανικιουρ μαζι της, θα εχι αποτριχωμενο κωλαρακι κλπ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.372
Like
16.030
Πόντοι
3.656
Τζιμ ξεκόλλα με την εμφάνιση . Οι γυναίκες δεν κοιτάνε εμφάνιση . Δεν είναι το πρώτο που μετράνε. Η εμφάνιση , απλά δεν πρέπει να σε καίει . Να μην τις διώχνει δηλαδή. Τις διώχνει αν ξεφεύγει πολύ από τα σκατά που έχουν στο κεφάλι και έχουν μάθει . Το να γαμάς με εμφάνιση που ξεφεύγει πάρα πολύ, είναι λεβελ γκραντ μαιτρ, δεν το συζητάμε.

Το να διαφημίζεις τις πουτάνες που τρως, δεν έχει κανένα κέρδος. Μόνο ζημιές. Γαμάς πουτάνες για να μην είσαι αυνάνας , αλλά δεν το ξέρει κανείς. Φαίνεται στο ύφος σου άλλωστε. Όταν έχεις γαμήσει άλογα, καθαρόαιμα, δεν φαίνεσαι ληγούρης . Το βλέπουν και οι παρθένες αυτό . Δεν χρειάζεται κάτι άλλο . Αν δεν πεις για πουτάνες, θα σε περνάνε για γαμιά. Δεν ξέρουν ότι πλερώ.
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.117
Like
11.602
Πόντοι
2.606
Τζιμ ξεκόλλα με την εμφάνιση . Οι γυναίκες δεν κοιτάνε εμφάνιση . Δεν είναι το πρώτο που μετράνε. Η εμφάνιση , απλά δεν πρέπει να σε καίει . Να μην τις διώχνει δηλαδή. Τις διώχνει αν ξεφεύγει πολύ από τα σκατά που έχουν στο κεφάλι και έχουν μάθει . Το να γαμάς με εμφάνιση που ξεφεύγει πάρα πολύ, είναι λεβελ γκραντ μαιτρ, δεν το συζητάμε.

Το να διαφημίζεις τις πουτάνες που τρως, δεν έχει κανένα κέρδος. Μόνο ζημιές. Γαμάς πουτάνες για να μην είσαι αυνάνας , αλλά δεν το ξέρει κανείς. Φαίνεται στο ύφος σου άλλωστε. Όταν έχεις γαμήσει άλογα, καθαρόαιμα, δεν φαίνεσαι ληγούρης . Το βλέπουν και οι παρθένες αυτό . Δεν χρειάζεται κάτι άλλο . Αν δεν πεις για πουτάνες, θα σε περνάνε για γαμιά. Δεν ξέρουν ότι πλερώ.
Ξεδιπλώσε ρε μαλακα το ταλέντο σου περιμένουμε να πούμε σαν τον μαρτσελο να χάσει 10 κιλά να παίξει μπάλα
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
εσυ εισαι πλεον το παλιο ειδος, ενα ειδος προς εξαφανιση, ενας δεινοσαυρος.
τωρα οι γκομενες αισθανονται καλυτερα-για τους λογους τους που μονο να εικασουμε μπορουμε- με καποιον πιο metrosexual που θα βαλει την κρεμουλα του στη μαπα, θα παει να κανει μανικιουρ μαζι της, θα εχι αποτριχωμενο κωλαρακι κλπ
αυτο που λες μαγκα μου οι περισσοτεροι στη ηλικια μου δε ειναι σα εμενα αμα δεις ειναι κατι φλωρια λουλες λεμε τελειως με κατι ψευτομουσακια αδυνατοι σα λουγκριτσες και βαζουν κρεμες και κανουν αυτα τα μανιαμουνικα εγω ειμαι πολυ εκτος απο αυτα,ειμαι ενα κλασσικο αρσενικο πως να στο πω,δυσκολα θα βρεις τετοιον 23 αρη underground σα εμενα πλεον οι περισσοτεροι ειναι μαλακομοντερνοι,πολυ σωστη διαπιστωση εκανες για μενα για το τι ειμαι σα στιλ.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Τζιμ ξεκόλλα με την εμφάνιση . Οι γυναίκες δεν κοιτάνε εμφάνιση . Δεν είναι το πρώτο που μετράνε. Η εμφάνιση , απλά δεν πρέπει να σε καίει . Να μην τις διώχνει δηλαδή. Τις διώχνει αν ξεφεύγει πολύ από τα σκατά που έχουν στο κεφάλι και έχουν μάθει . Το να γαμάς με εμφάνιση που ξεφεύγει πάρα πολύ, είναι λεβελ γκραντ μαιτρ, δεν το συζητάμε.

Το να διαφημίζεις τις πουτάνες που τρως, δεν έχει κανένα κέρδος. Μόνο ζημιές. Γαμάς πουτάνες για να μην είσαι αυνάνας , αλλά δεν το ξέρει κανείς. Φαίνεται στο ύφος σου άλλωστε. Όταν έχεις γαμήσει άλογα, καθαρόαιμα, δεν φαίνεσαι ληγούρης . Το βλέπουν και οι παρθένες αυτό . Δεν χρειάζεται κάτι άλλο . Αν δεν πεις για πουτάνες, θα σε περνάνε για γαμιά. Δεν ξέρουν ότι πλερώ.
μα δε το κανω γιαυτο ειναι θεμα οτι δε θα γινω υποδουλος της καθε ελληνιδας οπως αυτη δε ντρεπεται για τους ξεφτυλες φλωρους που κουβαλαει διπλα της η καθε ελληνιδα και το θεωρει ολο αυτο δλδ να ειναι ξενερωτη και να θελει ξενερωτους ως φυσιολογικο ετσι και εγω το θεωρω φυσιολογικο τα μπου και δε βρισκω το λογο να ντρεπομαι οπως δε ντρεπονται και αυτες αλωστε για τα δικα τους αυτα και τελος φιλε πολλα ειπαμε για τις σαβουρες τις ελληνιδες βαρεθηκα
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.372
Like
16.030
Πόντοι
3.656
μα δε το κανω γιαυτο ειναι θεμα οτι δε θα γινω υποδουλος της καθε ελληνιδας οπως αυτη δε ντρεπεται για τους ξεφτυλες φλωρους που κουβαλαει διπλα της η καθε ελληνιδα και το θεωρει ολο αυτο δλδ να ειναι ξενερωτη και να θελει ξενερωτους ως φυσιολογικο ετσι και εγω το θεωρω φυσιολογικο τα μπου και δε βρισκω το λογο να ντρεπομαι οπως δε ντρεπονται και αυτες αλωστε για τα δικα τους αυτα και τελος φιλε πολλα ειπαμε για τις σαβουρες τις ελληνιδες βαρεθηκα


Τύπε , συμβουλή δωρεάν , επειδή όταν γεννήθηκες, μάλλον είχα κλείσει 10ετία στο άθλημα . Δεν ασχολείσαι με το τι θέλουν οι γκόμενες, τι τους αρέσει ή τι λένε. Στα @@ σου. Αυτό που κοιτάς, είναι το πως θα θέλουν να πηδηχτούν μαζί σου, χωρίς να στα φάνε όλα σε δαχτυλίδια και να απομείνεις να κοιμάσαι στα σανίδια , να παρακαλάς και να νοιώθεις ξεφτίλας. Υπάρχουν τρόποι . Ψάχτους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.619
Πόντοι
8.530
Ότι οσο και να βαριέται η θερμόαιμη μιλφαρα με τον ξενερωτο άντρα της δεν θα τα τίναξει όλα στον αέρα για ένα ποιοτικό πήδημα....
Στην Αθήνα μπορεί,σε μικρές κοινωνίες ΟΧΙ!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.452
Πόντοι
3.796
Τζιμ ξεκόλλα με την εμφάνιση . Οι γυναίκες δεν κοιτάνε εμφάνιση . Δεν είναι το πρώτο που μετράνε. Η εμφάνιση , απλά δεν πρέπει να σε καίει . Να μην τις διώχνει δηλαδή. Τις διώχνει αν ξεφεύγει πολύ από τα σκατά που έχουν στο κεφάλι και έχουν μάθει . Το να γαμάς με εμφάνιση που ξεφεύγει πάρα πολύ, είναι λεβελ γκραντ μαιτρ, δεν το συζητάμε.

Το να διαφημίζεις τις πουτάνες που τρως, δεν έχει κανένα κέρδος. Μόνο ζημιές. Γαμάς πουτάνες για να μην είσαι αυνάνας , αλλά δεν το ξέρει κανείς. Φαίνεται στο ύφος σου άλλωστε. Όταν έχεις γαμήσει άλογα, καθαρόαιμα, δεν φαίνεσαι ληγούρης . Το βλέπουν και οι παρθένες αυτό . Δεν χρειάζεται κάτι άλλο . Αν δεν πεις για πουτάνες, θα σε περνάνε για γαμιά. Δεν ξέρουν ότι πλερώ.
Δεν τις νοιάζει η εμφάνιση αυτό είναι αποδεδειγμένο.
1ο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητο .
2ο είναι αν μπορείς να καλύψεις τα γούστα τους ,δλδ παραλίες και χιονοδρομικά για να τα βλέπουν οι φίλες και μαλακες και να βλέπουν την (πλούσια ) ζωή .
3ο καθημερινές σχεδόν έξοδοι σε κλαμπ, Τραπ και ελληναδικα για να μπορούν να κάνουν τα στορυ τους .
Καθηστε συζητήστε με μια 20-30 ετών να καταλάβετε .
Πλέον δυστυχώς η γενιά των Ελλήνων που μπορούσαν να καλύψουν τα θέλω και την (αδηλωτη) βίζιτα ,είναι όλοι ξοφλιμενοι γιατί τα χάρηκαν με πραγματικά μουνια ανατολικού μπλοκ .
Για αυτό και βλέπετε πλέον όλες με γύφτους και Αλβανούς ..γιατί αυτοί καλυπτουν τις προϋποθέσεις για να τις κυκλοφορήσουν .χωρίς να σχολιάζω το πώς γιατί δεν με ενδιαφέρει.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.081
Κριτικές
62
Like
40.619
Πόντοι
8.530
αυτο που λες μαγκα μου οι περισσοτεροι στη ηλικια μου δε ειναι σα εμενα αμα δεις ειναι κατι φλωρια λουλες λεμε τελειως με κατι ψευτομουσακια αδυνατοι σα λουγκριτσες και βαζουν κρεμες και κανουν αυτα τα μανιαμουνικα εγω ειμαι πολυ εκτος απο αυτα,ειμαι ενα κλασσικο αρσενικο πως να στο πω,δυσκολα θα βρεις τετοιον 23 αρη underground σα εμενα πλεον οι περισσοτεροι ειναι μαλακομοντερνοι,πολυ σωστη διαπιστωση εκανες για μενα για το τι ειμαι σα στιλ.
Αλήθεια ρε,πως γίνεται τα νέα παιδιά να γίνονται πιο αδύνατα και να είναι σαν γκόμενες;Είπαμε αναπτύχθηκαν μέσα στα μνημόνια αλλά έχει καταντήσει αηδία...σαν να πέρασαν Κατοχή είναι ρε πουστη μου,σκέτα ψοφίμια!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.372
Like
16.030
Πόντοι
3.656
Δεν τις νοιάζει η εμφάνιση αυτό είναι αποδεδειγμένο.
1ο που κοιτάνε είναι το αυτοκίνητο .
2ο είναι αν μπορείς να καλύψεις τα γούστα τους ,δλδ παραλίες και χιονοδρομικά για να τα βλέπουν οι φίλες και μαλακες και να βλέπουν την (πλούσια ) ζωή .
3ο καθημερινές σχεδόν έξοδοι σε κλαμπ, Τραπ και ελληναδικα για να μπορούν να κάνουν τα στορυ τους .
Καθηστε συζητήστε με μια 20-30 ετών να καταλάβετε .
Πλέον δυστυχώς η γενιά των Ελλήνων που μπορούσαν να καλύψουν τα θέλω και την (αδηλωτη) βίζιτα ,είναι όλοι ξοφλιμενοι γιατί τα χάρηκαν με πραγματικά μουνια ανατολικού μπλοκ .
Για αυτό και βλέπετε πλέον όλες με γύφτους και Αλβανούς ..γιατί αυτοί καλυπτουν τις προϋποθέσεις για να τις κυκλοφορήσουν .χωρίς να σχολιάζω το πώς γιατί δεν με ενδιαφέρει.
Στήσε τη έξω από γαμιστρώνα, να δεις μουνάρες να πηγαίνουν αυτές το γαμιά με το δικό τους αμάξι στο γαμιστρώνα. Άλλους με παπάκια και άλλους να πηγαίνουν με τα πόδια. Από την άλλη ανέκαθεν αμαξάρες φόρτωναν σόλωνος , συγγρού , παραλιακή , κηφισό , γκράνια, τραβέλια και εργαζόμενες των 5 ευρώ.

Πολλοί πηδάνε μουνέτα σπίτια τους χωρίς εξόδους. Δεν είμαστε στα 90s. Κλαμπ μαθημερινή μέχρι το πρωί , ξέρεις πολλά να δουλεύουν ; Θέλω να πάω!
 

Rdeliaris23

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2022
Μηνύματα
272
Κριτικές
6
Like
353
Πόντοι
21
Αλήθεια ρε,πως γίνεται τα νέα παιδιά να γίνονται πιο αδύνατα και να είναι σαν γκόμενες;Είπαμε αναπτύχθηκαν μέσα στα μνημόνια αλλά έχει καταντήσει αηδία...σαν να πέρασαν Κατοχή είναι ρε πουστη μου,σκέτα ψοφίμια!
γαμησετα φιλε φλωρια τελειωμενα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom