Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.897

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.563
Like
16.288
Πόντοι
3.656
δε συμφωνω με τη οπτικη σου δυστιχως προς το παρων δε θα εχω αποτελεσμα γιατι αυτες της ηλικιας μου ειναι ανωριμες ντιβες απλησιαστες και οι μεγαλες που ειναι φυσιολογικες θελουν μεγαλους με οικονονικη επιφανεια και οχι μικρους οπως εγω


Αν είσαι με μπράτσα , κινείσαι , σε έχουν δει να γαμάς και έχεις χώρο και όχημα , γαμάς και μεγαλύτερες. Ειδικά ζωντοχήρες κτλ
Αν σε οποιαδήποτε ηλικία δεν έχεις τίποτε , οι γκόμενες κρατάνε απόσταση από σένα μεγαλύτερη από το ωφέλιμο βεληνεκές του M1 Garand δηλ. 500yd=457m .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.988
Πόντοι
3.656
οχι ρε μλκ και κυνηγι τρελοι ειμαστε?γιατι για να τρωμε χιλοπιτες?εγω θεωρω οτι ειμαι εμφανησιμος για να τρωω χ δε θα ριξω τον εαυτο μου τοσο ευκολα,εγω εχω μιλησει συνολο σε καμια 15 και με μια εκανα μονο κατι και μη φανταστεις κατι σπουδαιο ενα φασωμα μονο και αυτη ηταν γυρω στα 35 και δε γαμηθηκε μαζι μου γιατι ημουν μικρος και χωρις οικονομικη ανεση οπως ειπε ημουν 20 τοτε λογικο ενας 20 εως 25 να μην εχει ανεση ακομα αυτες οι μεγαλες θελουν μεγαλους με οικονομικη ανεση,καταρχιν ειμαι 23 αρα θα παω στης ηλικιας μου και αυτες τι νομιζεις πως ειναι?ντιβες στο 90 τοις εκατο απλησιαστες οποτε αμα βγω για κυνηγι μονο χ θα τρωω και γω και οι πιο πολλοι μονο αυτοι που ειναι μπλαζε δηθεν σα αυτες δε θα τρωνε χ,δυστιχως δε μπορω να παω στις 35 γιατι αυτες που ειναι φυσιολογικες και πλησιαζονται θελουν συνομιλικους τους για γαμησι και οχι 23αρηδες

23 και στην Αθήνα,μόνο αν είσαι τέρμα αντικοινωνικός δεν βρίσκεις γκόμενα.

Και δεν έχετε μονο ελλεεινίδες εκει κάτω,ένα σωρό αλλοδαπές έχετε,αλβανέζες,ρωσίδες,ουκρανές,ούτε αυτές δε σας μιλάνε;
 
  • Like
Αντιδράσεις: sapaki
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
23 και στην Αθήνα,μόνο αν είσαι τέρμα αντικοινωνικός δεν βρίσκεις γκόμενα.

Και δεν έχετε μονο ελλεεινίδες εκει κάτω,ένα σωρό αλλοδαπές έχετε,αλβανέζες,ρωσίδες,ουκρανές,ούτε αυτές δε σας μιλάνε;
ειμαι αντικοινωνικος ειναι η αληθεια δε ειχα ποτε πολλους φιλους μονο μια φορα ειχα κανει κατι με μια 35-40 που μου τη γνωρισε φιλος,μετα προκυψαν και τα λοκνταουν τσακωθηκα και με τον φιλο που μου τη γνωρισε και μετα δε ειχα φιλους ειχα μονο εναν ο οποιος ειναι κλειστος και αυτος,αλλα ετσι και αλλιως πλεον δε με στεναχωρει που δε εχω βρει γκομενα γιατι εχω τα μπου,κατσε εσυ να στεναχωριεσαι που δε εχεις γκομενα αντι να γαμησεις ιεροδουλες αφου δε μπορεις αλλιως,και επισης οι αλβανεζες ειναι ευκολες αλλα κανουν παρεα με τις ελληνιδες και ειναι ολες ντιβες σα τις ελληνιδες,τωρα ρωσιδες ουκρανεζες δε εχουμε.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
αρα ξεκινα δραστηριοτητες για φιλους και παρεες γνκ αλλα και για γκομενες
εγω ειμαι ενας γνησιος αντρας οχι ο φλωροκλαρινογαμπρος που θελουν στις παρεες και ο φλωροκαγκουρας οποτε γιαυτο δε εχω και τρελους φιλους,αμα ημουν καγκουρας και κλαρινογαμπρος θα ειχα παρεες μαλλον δε ξερεις πως λειτουργουν τα μαλακισμενα της ηλικιας μου,εγω οσους φιλους ειχα ειτε αυτος που μου γνωρισε τη γκομενα ειτε οι υπολοιποι ηταν ολοι γνησιοι βλαχακια σα εμενα μονο αν βρω τετοιους αλλα δε θελω ρε παιδι μου καλα ειμαι και με τα μπουρδελα ετσι και αλλιως τις ελληνιδες τις αντιπαθω ειναι αχωνευτες να μιλουσαμε για αγγλιδες πολωνεζες τσεχες γερμανιδες ουγγρες μαλιστα που ειναι ευκολες τωρα με τις ελληνιδες τσαμπα κοπος.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.563
Like
16.288
Πόντοι
3.656
εγω ειμαι ενας γνησιος αντρας οχι ο φλωροκλαρινογαμπρος που θελουν στις παρεες και ο φλωροκαγκουρας οποτε γιαυτο δε εχω και τρελους φιλους,αμα ημουν καγκουρας και κλαρινογαμπρος θα ειχα παρεες μαλλον δε ξερεις πως λειτουργουν τα μαλακισμενα της ηλικιας μου,εγω οσους φιλους ειχα ειτε αυτος που μου γνωρισε τη γκομενα ειτε οι υπολοιποι ηταν ολοι γνησιοι βλαχακια σα εμενα μονο αν βρω τετοιους αλλα δε θελω ρε παιδι μου καλα ειμαι και με τα μπουρδελα ετσι και αλλιως τις ελληνιδες τις αντιπαθω ειναι αχωνευτες να μιλουσαμε για αγγλιδες πολωνεζες τσεχες γερμανιδες ουγγρες μαλιστα που ειναι ευκολες τωρα με τις ελληνιδες τσαμπα κοπος.


ρε μάγκα, σε αυτή την ηλικία αν δεν έχεις άκρες να πας σε καφετέρια από τις 11.30 το σάββατο μέχρι τις 00.00 χαλαρά και να μιλάς με 50 άτομα ενδιάμεσα και να παίζεις επιτραπέζια, χαρτιά , τάβλι κτλ και να περνάνε οι γκόμενες να συζητάς για ταινίες , συναυλίες μαλακίες , ξέχνα το

στην ηλικία σου πήγαινα φωκίωνος παρασκευή μεσημέρι και έφευγα κυριακή απόγευμα .........

μερικές φορές ξυπνάγαμε σε εξοχικό καβάτζα κυριακή βράδυ δίπλα δίπλα με γκόμενες, που δεν ξέραμε πως τις λέγανε ....
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
ρε μάγκα, σε αυτή την ηλικία αν δεν έχεις άκρες να πας σε καφετέρια από τις 11.30 το σάββατο μέχρι τις 00.00 χαλαρά και να μιλάς με 50 άτομα ενδιάμεσα και να παίζεις επιτραπέζια, χαρτιά , τάβλι κτλ και να περνάνε οι γκόμενες να συζητάς για ταινίες , συναυλίες μαλακίες , ξέχνα το

στην ηλικία σου πήγαινα φωκίωνος παρασκευή μεσημέρι και έφευγα κυριακή απόγευμα .........

μερικές φορές ξυπνάγαμε σε εξοχικό καβάτζα κυριακή βράδυ δίπλα δίπλα με γκόμενες, που δεν ξέραμε πως τις λέγανε ....
ναι ρε μλκ το εχω ξεχασει ηδη ποιος σου ειπε οτι ελπιζω οτι θα βρω ποτε γιαυτο παω στα μπου και τελος δε εχω κατι αλλο στο μυαλο μου μονο τα μπου οι γκομενες εξω σα να μη υπαρχουν για μενα πως το λενε δε υπαρχει περιπτωση να γινει,αυτο που λες το ξερω απο μονος μου οτι δε θα γινει με το να μου το υπενθιμιζεις γινεσαι απλα κακεντρεχης και θες να κανεις μπουλινγκ δε πειραζει εσυ δειχνεις τι εισαι οχι εγω.
 
  • Λύπη
Αντιδράσεις: sapaki

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.343
Like
15.988
Πόντοι
3.656
εγω ειμαι ενας γνησιος αντρας οχι ο φλωροκλαρινογαμπρος που θελουν στις παρεες και ο φλωροκαγκουρας οποτε γιαυτο δε εχω και τρελους φιλους,αμα ημουν καγκουρας και κλαρινογαμπρος θα ειχα παρεες μαλλον δε ξερεις πως λειτουργουν τα μαλακισμενα της ηλικιας μου,εγω οσους φιλους ειχα ειτε αυτος που μου γνωρισε τη γκομενα ειτε οι υπολοιποι ηταν ολοι γνησιοι βλαχακια σα εμενα μονο αν βρω τετοιους αλλα δε θελω ρε παιδι μου καλα ειμαι και με τα μπουρδελα ετσι και αλλιως τις ελληνιδες τις αντιπαθω ειναι αχωνευτες να μιλουσαμε για αγγλιδες πολωνεζες τσεχες γερμανιδες ουγγρες μαλιστα που ειναι ευκολες τωρα με τις ελληνιδες τσαμπα κοπος.

Δηλαδή ο γνήσιος άντρας πρέπει να'ναι αντικοινωνικός και να γαμάει μόνο πουτάνες;:think:

Α,και τα καλοκαίρια γεμάτη είναι η Αθήνα με τουρίστριες.Πας να μιλήσεις σε καμία ή κι αυτές είναι ντίβες;
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Δηλαδή ο γνήσιος άντρας πρέπει να'ναι αντικοινωνικός και να γαμάει μόνο πουτάνες;:think:

Α,και τα καλοκαίρια γεμάτη είναι η Αθήνα με τουρίστριες.Πας να μιλήσεις σε καμία ή κι αυτές είναι ντίβες;
ειμαι αντικοινωνικος γιατι οι περισσοτεροι στη ηλικια μου ειναι φλωροκαγκουρες και φλωροκλαρινογαμπροι οποτε το 90 τοις εκατο παρεας το εχω χασει γιατι οι περισσοτεροι δε ειναι σα εμενα,εγω ειμαι πιο underground νεος δε ειμαι ο μαλακομοντερνος της ηλικιας αυτης,γνησιος αντρας ειναι ο underground τωρα οι φλωροκαγκουρες και φλωροκλαρινογαμπροι ειναι οι μη αυθεντικη της ιστοριας αρσενικα απο τα λιντλ,οσο γιαυτο με τις τουριστριες οντως δε ειναι ντιβες αλλα δε το εχω προσπαθησει με τουριστριες ειναι η αληθεια γιατι τα αγγλικα μου δε ειναι και καλα ειναι μετριοτατα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.563
Like
16.288
Πόντοι
3.656
το κανες λιγο αμερικανια αλλα εισαι μεσα στο νοημα:grin:


οι γκόμενες αποφεύγουν τους μοναχικούς καριόληδες που θέλουν να τις ξεπατώσουν .....

αν είσαι καριόλης με παρέα , που δεν βιάζεται , κοπροσκυλιάζει όλη μέρα σε καφετέριες με γνωστές σερβιτόρες, λατζέρες , διπλανούς σουβλατζήδες , κρεπερίστες , βλέπετε ταινίες, παίζετε μονόπολυ και μετά τις πας και βόλτα , ειδικά σε εξοχικά καβάτζες και πιείτε στο παρεϊστικο , κρασιά , μπύρες, ξυνόμαυρο , vat69 , rosso antico , grand marnier , blue curacao , absolut και ότι άλλο έχει η θεία στο σκρίνιο , μετά δέχονται να τους βάλεις κωλοδάχτυλο ........

για τα μπου που λέει ο τζίμης ΠΑΣ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΜΟΛΟΓΑΣ !!! ποτέ
πάντα δηλώνεις πληγωμένος, που έχει βγει από σχέση μακροχρόνια ΠΟΥ ΕΣΥ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΣΟΒΑΡΑ, αλλά η άλλη σε πούλησε , γιατί πήγε με άλλον που είχε πιο πολλά λεφτά (δηλώνεις ότι δεν είσαι σπόνσορας) και ψάχνεις υποκατάστατο ......

μη σε πάρουν για καμιά αλήτρα που γαμάει πουτάνες ... για κανά φαλοκράτη ........

συναίσθημα πάνω από όλα και σεβασμό στη γυναίκα
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
οι γκόμενες αποφεύγουν τους μοναχικούς καριόληδες που θέλουν να τις ξεπατώσουν .....

αν είσαι καριόλης με παρέα , που δεν βιάζεται , κοπροσκυλιάζει όλη μέρα σε καφετέριες με γνωστές σερβιτόρες, λατζέρες , διπλανούς σουβλατζήδες , κρεπερίστες , βλέπετε ταινίες, παίζετε μονόπολυ και μετά τις πας και βόλτα , ειδικά σε εξοχικά καβάτζες και πιείτε στο παρεϊστικο , κρασιά , μπύρες, ξυνόμαυρο , vat69 , rosso antico , grand marnier , blue curacao , absolut και ότι άλλο έχει η θεία στο σκρίνιο , μετά δέχονται να τους βάλεις κωλοδάχτυλο ........

για τα μπου που λέει ο τζίμης ΠΑΣ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΜΟΛΟΓΑΣ !!! ποτέ
πάντα δηλώνεις πληγωμένος, που έχει βγει από σχέση μακροχρόνια ΠΟΥ ΕΣΥ Ο ΑΝΔΡΑΣ ΤΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΣ ΣΟΒΑΡΑ, αλλά η άλλη σε πούλησε , γιατί πήγε με άλλον που είχε πιο πολλά λεφτά (δηλώνεις ότι δεν είσαι σπόνσορας) και ψάχνεις υποκατάστατο ......

μη σε πάρουν για καμιά αλήτρα που γαμάει πουτάνες ... για κανά φαλοκράτη ........

συναίσθημα πάνω από όλα και σεβασμό στη γυναίκα
αυτα τα φλωρικα τα κανεις εσυ σιγα μη ντραπω να πω οτι παω στα μπουρδελα παω και ειμαι και περιφανος γιαυτο και αγαπω τις ιεροδουλες που κανουν λειτουργημα ενω οι εξω μονο κακο κανουν και στη τελικη αμα τις ξενερωνει τις εξω που παω στα μπουρδελα εμενα με ξενερωνει στο οτι θελουν κατι πουστηδες που μονο αντρες δε ειναι αν αυτες ντρεπονται μια για τον μπουρδελιαρη αντρα εγω ντρεπομαι 30 με τους γελοιους που θελουν που μονο αντρες δε ειναι,μπουρδελα μονο οι γκομενες εξω να πανε να πνιγουν.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.563
Like
16.288
Πόντοι
3.656
αυτα τα φλωρικα τα κανεις εσυ σιγα μη ντραπω να πω οτι παω στα μπουρδελα παω και ειμαι και περιφανος γιαυτο και αγαπω τις ιεροδουλες που κανουν λειτουργημα ενω οι εξω μονο κακο κανουν και στη τελικη αμα τις ξενερωνει τις εξω που παω στα μπουρδελα εμενα με ξενερωνει στο οτι θελουν κατι πουστηδες που μονο αντρες δε ειναι αν αυτες ντρεπονται μια για τον μπουρδελιαρη αντρα εγω ντρεπομαι 30 με τους γελοιους που θελουν που μονο αντρες δε ειναι,μπουρδελα μονο οι γκομενες εξω να πανε να πνιγουν.


είσαι πικερικός ;
στα μπουρδέλα πας για να γαμάς και να ξεχαρμανιάζεις ή για να το λες ;;
αν γαμάς και ξεχαρμανιάζεις, γιατί να το πεις , ειδικά στις γκόμενες ;;;

αυτές θα σου που ότι τσιμπούκωσαν το σερβιτόρο στα όρθια στο δρόμο ;;; ή ότι γαμήθηκαν με τον ξαπλωστρά στην άμμο ;
ή με τον χαϊμαλιά ακούνα ματάτα στο μοναστηράκι , με θέα τον πύργο των ανέμων ;
τι θα σου βγάλει με το να πεις σε γκόμενες, ότι γαμάς πουτάνες ;;
αν γαμάς και δεν είσαι στερημένος , φαίνεται , αρκεί ...... αν είσαι ληγούρης άλλωστε δεν σε πλησιάζει καμία γκόμενα ....
κρατάει απόσταση τουλάχιστον όσο το ωφέλιμο βεληνεκές του m1 garand, δηλαδή 500yd = 471m ......
γιατί να το πεις μόνος σου ;;; χωρίς ξύλο μαρτυράς ;;;
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
751
Κριτικές
8
Like
878
Πόντοι
366
αυτα τα φλωρικα τα κανεις εσυ σιγα μη ντραπω να πω οτι παω στα μπουρδελα παω και ειμαι και περιφανος γιαυτο και αγαπω τις ιεροδουλες που κανουν λειτουργημα ενω οι εξω μονο κακο κανουν και στη τελικη αμα τις ξενερωνει τις εξω που παω στα μπουρδελα εμενα με ξενερωνει στο οτι θελουν κατι πουστηδες που μονο αντρες δε ειναι αν αυτες ντρεπονται μια για τον μπουρδελιαρη αντρα εγω ντρεπομαι 30 με τους γελοιους που θελουν που μονο αντρες δε ειναι,μπουρδελα μονο οι γκομενες εξω να πανε να πνιγουν.
Πια είναι τα φλωρικα ρε τυπε,να μην βγάζει τέλαλη ότι πάει με πουτανες..ότι να ναι:confused:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.563
Like
16.288
Πόντοι
3.656
ναι οκ γουσταρουν γνκ το τζερτζελο που περιγραφεις δεν τις χαλαει καθολου ομως και ο μυστηριωδης μοναχικος καβαλαρης.
πολλες φορες τις εξιταρει αναλογα τη φαση και τη γκομενα
το μυστηριώδης έχει να κάνει γενικά με το να μη μιλάς για σένα ! ναι ... δεν λες για γκόμενες ποτέ , αν δεν σε ρωτήσουν .....
καλό το μυστήριο ..... αλλά όχι να δείχνεις αντικοινωνικός και τύπος που δεν βρίσκει παρέα για να πάει σε αγώνα παο-οσφπ .....
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
η γκομενα δε θα μου πει με ποιον γαμηθηκε θα την δω εξω ομως με ποιους κανει σχεση και πιστεψε με ολο κατι πουστηδες με μουσια ειναι που μονο αντρες δεν ειναι οι ελληνιδες της ηλικιας μου ολο κατι τετοιες αδερφες θελουν αν λοιπον ντρεπονται που παω στα μπουρδελα εγω ντρεπομαι για τους φλωρους που κουβαλαν μαζι τους που μονο αντρες δε ειναι και ναι ειμαι πικερικος θεωρω τις ιεροδουλες αγγελικες στη πιο σκατα εποχη που υπαρχει αγαμια στους περισσοτερους αντρες γιατι δε τους καθονται οι σιχαμενες ελληνιδες οι βρωμιαρες και πανε μονο με ενα 20 τοις εκατο που ειναι τελειως φλωρικο στιλ καθολου αντρικο μιλαω για αυτες της ηλικιας μου.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Πια είναι τα φλωρικα ρε τυπε,να μην βγάζει τέλαλη ότι πάει με πουτανες..ότι να ναι:confused:
ναι ρε μλκ γιατι να ντραπω επειδη παω σε πουτανες εδω δε ντρεπονται αυτες που κυκλοφορουν με κατι φλωρους ολη τη ωρα να ουμε κατι αδυνατους με μουσια σα λουγκρες θα ντραπω εγω για τις ιεροδουλες που κανουν λειτουργημα αυτες να ντραπουν που πανε με φλωρουμπες τελειωμενες οχι εγω.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
τυπε βγαζεις πολυ θυμο και απογνωση.
κανε ρισταρτ και δες το εργο απ την αρχη μηπως αλλαξεις κατι :wink:
οχι αλλα δε μπορω να ακουω μαλακιες ακου εκει θα ντραπω εγω για τα μπουρδελα εδω δε ντρεπονται αυτες για τους κωλοπουστες κωλοφλωρους που κουβαλανε εγω θα ντραπω?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.563
Like
16.288
Πόντοι
3.656
Μια λεπτή-ΧΟΝΤΡΗ διαφορά. Κανείς δεν είπε να ντρέπεσαι . Φυσικά κανείς δεν σου είπε και να μη γαμάς πουτάνες !
Σε γκόμενες δεν το λες !!!!!!
Το καταλαβαίνεις αυτό ; Πολλά είπα πάνω σε αυτό . Δεν θα ασχοληθώ άλλο . Και τσάμπα.
Κανονικά χρεώνω για να σας κάνω μάγκες.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
Μια λεπτή-ΧΟΝΤΡΗ διαφορά. Κανείς δεν είπε να ντρέπεσαι . Φυσικά κανείς δεν σου είπε και να μη γαμάς πουτάνες !
Σε γκόμενες δεν το λες !!!!!!
Το καταλαβαίνεις αυτό ; Πολλά είπα πάνω σε αυτό . Δεν θα ασχοληθώ άλλο . Και τσάμπα.
Κανονικά χρεώνω για να σας κάνω μάγκες.
γιατι να το κρυψω απο τις γκομενες αυτες μου κριβουν δλδ οτι πηδιουνται με κατι πουστηδες που μονο αντρες δε ειναι?οπως αυτες δε το κρυβουν οτι θελουν κατι μαλακες φλωρους που ειναι ντροπη του αντρικου φυλλου ετσι και εγω δε κρυβω τις προτιμησεις μου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τωρα μπορει να μην ντρεπεσαι αλλα αν μια μερα αλλαξεις μυαλα θα ειναι αργα:wink:
οτι γραφει δυσκολα ξεγραφει
δε προκειται να αλλαξω μυαλα οπως αυτες δε ντρεπονται που θελουν φλωρους ετσι και εγω δε ντρεπομαι για τις δικες μου προτιμησεις τα μπου δλδ.
 
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
68
Πόντοι
0
γιατι μια μερα μπορει να ωριμασεις
μια χαρα ωριμος ειμαι η λογικη λεει πως οπως αυτες δε ντρεπονται για τις επιλογες τους οτι δλδ πανε με κατι φλωρους ντροπη του φυλλου ετσι και εγω δε θα ντραπω για τις δικες μου επιλογες δλδ τα μπου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.253
Κριτικές
62
Like
40.912
Πόντοι
8.530
οχι ρε ουτε στη αθηνα γαμανε,λιγοι γαμανε και στη αθηνα,στη αθηνα αντε να γαμανε ενα παλι 20 εως 30 τοις εκατο,το προβλημα το εχει ολη η ελλαδα μη φανταστεις,μονο αν πας εξωτερικο δε θα εχεις θεμα στα γκομενικα τελος,το 70-80 τοις εκατο των αντρων αντιμετωπιζει μεγιστο θεμα απο τις καταραμενες ελληνιδες,δε εχει γαμησει καν εκτος μπουρδελων αυτο το 70-80 τοις εκατο.
Οι πιο πολλοί με καμμία γειτόνισσα η συμμαθήτριά τακιμιαζουν αφού δεν φεύγουν ποτέ από τον κύκλο τους και έτσι ακόμα και αν ζουν σε Θεσσαλονίκη η Αθήνα καταντάνε χωριατομυαλοι.
Το ίδιο ισχύει και για τις κοπέλες .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom