Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
1
Like
1.375
Πόντοι
216

Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΗΣ...​

ΛΟΙΠΟΝ...
εχεις κανει 30 κλωναρια να μπαινεις και σε μπαναρουν συνεχεια(ποιος ξερει τι χοντρη παπαρια εχεις κανει στους μοντς)
πρωτο βημα....ψαχνεις για κανονικη δουλεια στην κωμοπολη που εισαι με σκοπο να φυγεις απο το πατρικο(αν δεν βρεις εκει πηγαινε ψαξου μεγαλα αστικα κεντρα)
δευτερο βημα...κοβεις το μπου για ευλογο χρνικο διαστημα,με τον πρωτο μισθο σουλουπωνεσαι,γινεσαι ανθρωπος και ξεκινας να βγαινεις
τριτο βημα..κοινωνικοποιησε,μιλας ομορφα σε κοπελες ΜΠΑΣ και ξεπαρθενιαστεις απο καμμια κοπελα και γιατι οχι να κανεις επιτελους σχεση
τεταρτο βημα..ΟΤΑΝ ισιωσεις καπως με τα βασικα μπορεις να ξαναμπεις αλλα σαν νορμαλ χρηστης χωρις τις παπατζες που λες γιατι ΔΥΣΤΥΧΩΣ παλι στο ψιλο θα σε παιρνουν
Υ.Γ.σε συμπαθω γενικα γιατι στα πολιτικα χαριζες γελιο και ειχες και μια μικρη αισθηση του χιουμορ..στα λεω με καλοσυνη και αδολα
αυτα
Χαχαχααχχα
Χαχαχαχχαχ
Ποιος βανταμ ποια πολυτικα ρε εχετε μπερδεψει τα μπουτακια σας μου φαίνεται...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.400
Κριτικές
94
Like
46.718
Πόντοι
17.311

Συνημμένα

  • 1715289997533.png
    1715289997533.png
    283,8 KB · Εμφανίσεις: 5

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.898
Like
3.684
Πόντοι
1.706
Ναι ισχύει φουλ. Εδώ μπορεί να κοιτάξεις μια γυναίκα και να νομίζει μετά ότι είσαι πεφτουλας η ότι την έχεις ερωτευτεί.
Την συγκεκριμένη τύπισσα ενω δεν ασχολούμαι εφόσον δεν γουστάρει , την έχω παρατηρήσει ότι με κοιτάει να δει αν τη κοιτάζω πάρα πολλές φορές. Μάλλον το κάνει από περιέργεια
Μήν τό λές ότι δέν γουστάρει...ξέρεις πόσες στήν αρχή τό παίζουν βαρύ πεπόνι...αλλά γουστάρουν full ? Πάρα πολλές!!
Βέβαια αυτό εξαρτάται καί από τίς συγκυρίες...νά μήν έχει γκόμενο η νά χωρίζει...νά μήν είναι πολύ ενεργή σέ σόσιαλ κτλ
Καλά στά σόσιαλ αν είναι ωραία Date δέν πάει...μόνο καμία ασχημομέτρια...μεγαλοκοπέλα...χοντρή...ψυχοπαθής κτλ
Πολλές θέλουν νά τίς πολιορκείς συνέχεια καυλώνουν...καί στό τέλος τίς βγάζεις γκόμενες...
Αλλά δέν ξέρω άν αξίζει αυτό...διότι θέλει άπειρο χρόνο καί ατσάλινα νεύρα!! :undecided:
:heavymetalbig:
 

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
δε φτάνει πουθενά, η μαλακια τους είναι απεριόριστη
:2funny:
:2funny:
:2funny:
παίξε μπάλα, πάω για ύπνο...
Το γνωστο ...το εχυσες ξανα και ξανα και το πετας λιωμενο ..τι να παιξω :2funny::2funny:οχι κανω μουτρα το πηδατε ολη μερα μετα πεταει μαλακιες και ξανα πεταγετε φορτσατο 6 το πρωι που ειναι ο ποιο γλυκος υπνος ...μεχρι 9 10 που θα παρω καφε παλι θριψαλα...

ΜΑΓΚΕΣ απεργω φατε τον εσεις στη μαπα ,,,παω να φαω το κουτακι με τη νουτελα.. καλο ξημερωμα
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.898
Like
3.684
Πόντοι
1.706
σε ζαπατα δεν νομιζω σε ακροατη θα ελεγα μπάζει ετούτο το παλικαρι...εαν επρόκειτο για κλονοριζο
Μετά τόν Κακόγερο πού έλεγε ότι είμαι ο Zigo τών Εξαρχείων...ήρθες καί εσύ τώρα καί λές ότι είμαι ο Filislover!!
Νά δώ τί άλλο θά ακούσω...η μαλακία καί αγαμία καλά κρατεί :2funny:
:heavymetalbig:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Magi

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
1.364
Κριτικές
1
Like
820
Πόντοι
96
Μετά τόν Κακόγερο πού έλεγε ότι είμαι ο Zigo τών εξαρχείων...ήρθες καί εσύ τώρα καί λές ότι είμαι ο Filislover!!
Νά δώ τί άλλο θά ακούσω... :2funny:
:heavymetalbig:
τι να σου πω το zigo δεν το ξερω και έχετε μπλεξει τα μπουτια σας εδω μεσα με τα προφιλ:2funny:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.898
Like
3.684
Πόντοι
1.706
τι να σου πω το zigo δεν το ξερω και έχετε μπλεξει τα μπουτια σας εδω μεσα με τα προφιλ:2funny:
Γιατί τό ξέρω εγώ ?
Ο Κακόγερος μέ είχε κατηγορήσει ότι ήμουν Zigolo...πολλά χρόνια!!
Πρώτη φορά τό ακούς ? Ετσι έλεγε...καί ότι έκανα φοροδιαφυγή γιά αρκετό καιρό!!:2funny:
:heavymetalbig:
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Magi

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.219
Like
1.885
Πόντοι
216
Μήν τό λές ότι δέν γουστάρει...ξέρεις πόσες στήν αρχή τό παίζουν βαρύ πεπόνι...αλλά γουστάρουν full ? Πάρα πολλές!!
Βέβαια αυτό εξαρτάται καί από τίς συγκυρίες...νά μήν έχει γκόμενο η νά χωρίζει...νά μήν είναι πολύ ενεργή σέ σόσιαλ κτλ
Καλά στά σόσιαλ αν είναι ωραία Date δέν πάει...μόνο καμία ασχημομέτρια...μεγαλοκοπέλα...χοντρή...ψυχοπαθής κτλ
Πολλές θέλουν νά τίς πολιορκείς συνέχεια καυλώνουν...καί στό τέλος τίς βγάζεις γκόμενες...
Αλλά δέν ξέρω άν αξίζει αυτό...διότι θέλει άπειρο χρόνο καί ατσάλινα νεύρα!! :undecided:
:heavymetalbig:
Δεν έχω πετύχει τέτοια περίπτωση, να το παίζει βαριά αλλά να γουστάρει φουλ.
Συνήθως οι γυναίκες δίνουν σήμα να προχωρήσεις. Ίσως στην πορεία το παίξουν λίγο δύσκολες, αλλά έχουν δώσει το ΟΚ. Από κει και πέρα, κάθε γυναίκα έχει τα δικά της.
Μου έχει τύχει γυναίκα να μου πει ότι της άρεσε που την πλησίασα αθόρυβα, υπήρξε και άλλη που είπε ότι γουστάρει τον άντρα να χώνεται και να την διεκδικεί φουλ...Δεν υπάρχει κανόνας σε αυτά.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
390
Πόντοι
26
σε ζαπατα δεν νομιζω σε ακροατη θα ελεγα μπάζει ετούτο το παλικαρι...εαν επρόκειτο για κλονοριζο
Ο ακροατής μια χαρά άνθρωπος είναι ούτε γκέι ούτε τίποτα ευχαριστώ.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.898
Like
3.684
Πόντοι
1.706
Δεν έχω πετύχει τέτοια περίπτωση, να το παίζει βαριά αλλά να γουστάρει φουλ.
Συνήθως οι γυναίκες δίνουν σήμα να προχωρήσεις. Ίσως στην πορεία το παίξουν λίγο δύσκολες, αλλά έχουν δώσει το ΟΚ. Από κει και πέρα, κάθε γυναίκα έχει τα δικά της.
Μου έχει τύχει γυναίκα να μου πει ότι της άρεσε που την πλησίασα αθόρυβα, υπήρξε και άλλη που είπε ότι γουστάρει τον άντρα να χώνεται και να την διεκδικεί φουλ...Δεν υπάρχει κανόνας σε αυτά.
Οχι αυτή είναι αρκετά συνηθισμένη περίπτωση...στήν αρχή τό παίζουν καί καλά ότι δέν σέ γουστάρουν...αλλά μετά αν τά πάς καλά μαζί τους...σέ θέλουν πολύ!!
Καί αυτό πού λές...παίζει εννοείται...τό έχω δεί πολλές φορές!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.219
Like
1.885
Πόντοι
216
Οχι αυτή είναι αρκετά συνηθισμένη περίπτωση...στήν αρχή τό παίζουν καί καλά ότι δέν σέ γουστάρουν...αλλά μετά αν τά πάς καλά μαζί τους...σέ θέλουν πολύ!!
Καί αυτό πού λές...παίζει εννοείται...τό έχω δεί πολλές φορές!! :sunglasses:
:heavymetalbig:
Ποτέ δε χώθηκα παραπάνω, σε κάποια που είπε "Όχι" εξ' αρχής.
Δεν είχε νόημα για μένα.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.789
Like
1.668
Πόντοι
216

Η ΩΡΑ ΤΗΣ ΣΥΜΒΟΥΛΗΣ...​

ΛΟΙΠΟΝ...
εχεις κανει 30 κλωναρια να μπαινεις και σε μπαναρουν συνεχεια(ποιος ξερει τι χοντρη παπαρια εχεις κανει στους μοντς)
πρωτο βημα....ψαχνεις για κανονικη δουλεια στην κωμοπολη που εισαι με σκοπο να φυγεις απο το πατρικο(αν δεν βρεις εκει πηγαινε ψαξου μεγαλα αστικα κεντρα)
δευτερο βημα...κοβεις το μπου για ευλογο χρνικο διαστημα,με τον πρωτο μισθο σουλουπωνεσαι,γινεσαι ανθρωπος και ξεκινας να βγαινεις
τριτο βημα..κοινωνικοποιησε,μιλας ομορφα σε κοπελες ΜΠΑΣ και ξεπαρθενιαστεις απο καμμια κοπελα και γιατι οχι να κανεις επιτελους σχεση
τεταρτο βημα..ΟΤΑΝ ισιωσεις καπως με τα βασικα μπορεις να ξαναμπεις αλλα σαν νορμαλ χρηστης χωρις τις παπατζες που λες γιατι ΔΥΣΤΥΧΩΣ παλι στο ψιλο θα σε παιρνουν
Υ.Γ.σε συμπαθω γενικα γιατι στα πολιτικα χαριζες γελιο και ειχες και μια μικρη αισθηση του χιουμορ..στα λεω με καλοσυνη και αδολα
αυτα
ΠΩ ΠΩ ΠΩ ΠΩ
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.418
Like
16.101
Πόντοι
3.656
Ποτέ δε χώθηκα παραπάνω, σε κάποια που είπε "Όχι" εξ' αρχής.
Δεν είχε νόημα για μένα.
Αν πει ΟΧΙ , εξαρχής ..... δεν της μιλάς καν .
Δεν υπάρχει για σένα.
Ούτε καλησπέρα, ούτε την κοιτάς.

ΤΣΑΚΙΖΕΙ ΑΥΤΟ. ΣΠΑΕΙ ΚΟΚΚΑΛΑ.
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.898
Like
3.684
Πόντοι
1.706
Ποτέ δε χώθηκα παραπάνω, σε κάποια που είπε "Όχι" εξ' αρχής.
Δεν είχε νόημα για μένα.
Θά πω κάτι...αλλά δέν ξέρω εδώ πώς θά τό πάρουν πολλοί...
Ποτέ δέν αφήνεις γκόμενα νά φτάσει στό σημείο νά σέ απορρίψει...είναι ήττα όπως καί νά τό κάνουμε...άν γίνει Ok αλλά...
Τό καταλαβαίνουμε από 1002 άλλα πράγματα...πολύ πρίν τήν απόφαση της...καί δέν φτάνουμε στό σημείο τής απόρριψης ποτέ...δέν υπάρχει κανένας λόγος... :sunglasses:
:heavymetalbig:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.219
Like
1.885
Πόντοι
216
Θά πω κάτι...αλλά δέν ξέρω εδώ πώς θά τό πάρουν πολλοί...
Ποτέ δέν αφήνεις γκόμενα νά φτάσει στό σημείο νά σέ απορρίψει...είναι ήττα όπως καί νά τό κάνουμε...άν γίνει Ok αλλά...
Τό καταλαβαίνουμε από 1002 άλλα πράγματα...πολύ πρίν τήν απόφαση της...καί δέν φτάνουμε στό σημείο τής απόρριψης ποτέ...δέν υπάρχει κανένας λόγος... :sunglasses:
:heavymetalbig:
Ποιά ήττα;
Καμία ήττα και κανένα πρόβλημα. Και δεν το λέω εγωιστικά.
Αυτή είναι η ζωή, δεν ταιριάζουμε με όλους, δεν έχουμε απαίτηση να μας θέλουν όλοι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Magi

eforos11

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2024
Μηνύματα
25
Like
16
Πόντοι
0
Μήν τό λές ότι δέν γουστάρει...ξέρεις πόσες στήν αρχή τό παίζουν βαρύ πεπόνι...αλλά γουστάρουν full ? Πάρα πολλές!!
Βέβαια αυτό εξαρτάται καί από τίς συγκυρίες...νά μήν έχει γκόμενο η νά χωρίζει...νά μήν είναι πολύ ενεργή σέ σόσιαλ κτλ
Καλά στά σόσιαλ αν είναι ωραία Date δέν πάει...μόνο καμία ασχημομέτρια...μεγαλοκοπέλα...χοντρή...ψυχοπαθής κτλ
Πολλές θέλουν νά τίς πολιορκείς συνέχεια καυλώνουν...καί στό τέλος τίς βγάζεις γκόμενες...
Αλλά δέν ξέρω άν αξίζει αυτό...διότι θέλει άπειρο χρόνο καί ατσάλινα νεύρα!! :undecided:
:heavymetalbig:
Νομίζω δεν θα το έκανα αυτό να κάτσω να πολιορκισω
Μήν τό λές ότι δέν γουστάρει...ξέρεις πόσες στήν αρχή τό παίζουν βαρύ πεπόνι...αλλά γουστάρουν full ? Πάρα πολλές!!
Βέβαια αυτό εξαρτάται καί από τίς συγκυρίες...νά μήν έχει γκόμενο η νά χωρίζει...νά μήν είναι πολύ ενεργή σέ σόσιαλ κτλ
Καλά στά σόσιαλ αν είναι ωραία Date δέν πάει...μόνο καμία ασχημομέτρια...μεγαλοκοπέλα...χοντρή...ψυχοπαθής κτλ
Πολλές θέλουν νά τίς πολιορκείς συνέχεια καυλώνουν...καί στό τέλος τίς βγάζεις γκόμενες...
Αλλά δέν ξέρω άν αξίζει αυτό...διότι θέλει άπειρο χρόνο καί ατσάλινα νεύρα!! :undecided:
:heavymetalbig:
Αυτό δεν θα μπορούσα να το κάνω , δηλαδή να πολιορκω συνέχεια μια. Δεν θα ήθελα να σπαταλήσω τον χρόνο μου. Ένα πράγμα που μου αρέσει που είμαι ελεύθερος 2 μισή και χρόνια ειανι ότι μπορώ να κάνω πάρα πολλά πράγματα για μένα , να πάω μόνος μου σε συναυλία , Μ αρέσει πολύ η ηρεμία, αλλά κάποια στιγμή θες και μια παρεα , καλή παρεα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom