Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (8 μέλη και 40 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.564
Κριτικές
90
Like
32.924
Πόντοι
24.700
Δέν είναι μόνο η ψυχολογία ως επιστήμη...πού πρέπει νά δώσει λόγο σέ αυτό τό ερώτημα...είναι πολυποίκιλο!!
Αυτό πού θά μπορούσα αυθαίρετα νά πώ...είναι ότι η ανθρώπινη εξελιξιμότητα είναι πολύ πιό εμπρός...από τήν βιολογία καί τήν ψυχολογία!!
Οι επιστήμες γενικότερα...καταγράφουν καί ακολουθούν τήν ανθρώπινη εξέλιξη...σέ κάποιες περιπτώσεις προτείνουν...

:heavymetalbig:

Σας ρώτησα μόνο για μία επιστήμη, χάριν ευκολίας. Γιατί αν ενέπλεκα, βιολογία, κοινωνική ανθρωπολογία και λοιπές συναφείς με το θέμα επιστήμες, το θέμα θα άνοιγε εις το διηνεκές.

Εφόσον όμως και εσείς παραδεχτήκατε ότι η συμβολή τους είναι αμιγώς συμβουλευτική και όχι πλήρως θεραπευτική, μου αρκεί.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.792
Κριτικές
1
Like
1.357
Πόντοι
216
ετσι σου εχω κανει τη σουφρα στραποναρισμενο πουστρακι του λεοντιου
bubbles-ass.gif

Zapata method of male self - improvement and evolution
:2funny::2funny::2funny:
Μου έστειλε η πρώην σου ντοκουμέντο οτι μετα το δικο της γαμήσι ο παιδαρας γαμησε και εσενα
Screenshot_20240507_160033.jpg
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.691
Πόντοι
17.311

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.792
Κριτικές
1
Like
1.357
Πόντοι
216
Σας ρώτησα μόνο για μία επιστήμη, χάριν ευκολίας. Γιατί αν ενέπλεκα, βιολογία, κοινωνική ανθρωπολογία και λοιπές συναφείς με το θέμα επιστήμες, το θέμα θα άνοιγε εις το διηνεκές.

Εφόσον όμως και εσείς παραδεχτήκατε ότι η συμβολή τους είναι αμιγώς συμβουλευτική και όχι πλήρως θεραπευτική, μου αρκεί.
Γιατί υπαρχει τίποτα πληρως θεραπευτικό?
Σου λεμε 100% δεν υπαρχει σε καμια επιστήμη,ολες εχουν αποκλησεις ακομα και έρευνες πολλων ετων βλέπεις οτι γίνονται λάθη και αστοχίες..εσυ θες να σου πει η ψυχολογία το χ και το ψ 100% επιτυχία, αυτο δεν γίνεται.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εσυ εισαι στη μεση ανεστακο Ζαν, φωτο απο το χθεσινο σου ραντεβου ?
Ρε εσυ εισαι οταν ο παιδαρας πηδαγε τη γυναικα σου και σενα μαζι
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.727
Like
1.511
Πόντοι
216
Ρε μάγκες δεν ξέρω αν είδατε ότι ο Κιμ επιλέγει κάθε χρόνο να γαμάει παρθένα μουνάκια.
Αυτό με κάνει να αναρωτιέμαι, αν ο δικτάτορας - βασιλιάς, πείτε τον όπως θέλετε επιλέγει παρθένες και όχι το πουτανάκι (βλέπε μέση ελλεηνίδα) που έχει κάνει τις υποτιθέμενες 3 σχέσεις και πληγώθηκε μπλα μπλα το γνωστό παραμύθι, γιατί οι βρωμιάρες αντιδρούν που μας ενοχλεί ότι έχουν βάλει μέσα τους οτιδήποτε είναι μακρύ και μεγάλο;


 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.792
Κριτικές
1
Like
1.357
Πόντοι
216
Εδώ πέφτετε σε ένα μεθοδολογικό λάθος.

Και εξηγούμαι. Έχουμε δύο υποκείμενα. Το υποκείμενο Α και το υποκείμενο Β. Έστω ότι το Α αυτοβελτιώνεται (πράγμα το οποίο αν υπάρχει θέληση είναι και εφικτό και θεμιτό). Αν το Β παραμένει ακατέργαστο, υπάρχει μεγάλο πρόβλημα σύγκλισης. Συνεπώς για να υπάρξει σύγκλιση πρέπει και τα δύο υποκείμενα να αυτοβελτιωθούν, έστω και σε διαφορετικό βαθμό το καθένα.
Ρε μαλακα μην το αναλυεις αλλο θα το καψεις στο τέλος.
Παντως εδω το πας εκει το πας στην αυτοβελτίωση καταλήγεις....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.564
Κριτικές
90
Like
32.924
Πόντοι
24.700
Γιατί υπαρχει τίποτα πληρως θεραπευτικό?
Σου λεμε 100% δεν υπαρχει σε καμια επιστήμη,ολες εχουν αποκλησεις ακομα και έρευνες πολλων ετων βλέπεις οτι γίνονται λάθη και αστοχίες..εσυ θες να σου πει η ψυχολογία το χ και το ψ 100% επιτυχία, αυτο δεν γίνεται.

Έχω την εντύπωση ότι μάλλον δεν αντιλαμβάνεστε την ελληνική γλώσσα.

ΑΥΤΌ ΑΚΡΙΒΏΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΑΠΌ ΤΗΝ ΑΡΧΉ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ.

Μην πετάγεστε λοιπόν σαν την διάρροια να μας διαφωτίσετε σε θέματα που ήδη έχουν απαντηθεί.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.792
Κριτικές
1
Like
1.357
Πόντοι
216
Έχω την εντύπωση ότι μάλλον δεν αντιλαμβάνεστε την ελληνική γλώσσα.

ΑΥΤΌ ΑΚΡΙΒΏΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ ΑΠΌ ΤΗΝ ΑΡΧΉ ΤΗΣ ΣΥΖΗΤΗΣΗΣ.

Μην πετάγεστε λοιπόν σαν την διάρροια να μας διαφωτίσετε σε θέματα που ήδη έχουν απαντηθεί.
Κολλας στις λεξεις.
Σε πειραζει εσενα αν η αυτοβελτίωση εχει επιτυχία 80% και οχι 100%? Τα νουμερα ειναι τυχαία..
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.792
Κριτικές
1
Like
1.357
Πόντοι
216
Ρε μάγκες δεν ξέρω αν είδατε ότι ο Κιμ επιλέγει κάθε χρόνο να γαμάει παρθένα μουνάκια.
Αυτό με κάνει να αναρωτιέμαι, αν ο δικτάτορας - βασιλιάς, πείτε τον όπως θέλετε επιλέγει παρθένες και όχι το πουτανάκι (βλέπε μέση ελλεηνίδα) που έχει κάνει τις υποτιθέμενες 3 σχέσεις και πληγώθηκε μπλα μπλα το γνωστό παραμύθι, γιατί οι βρωμιάρες αντιδρούν που μας ενοχλεί ότι έχουν βάλει μέσα τους οτιδήποτε είναι μακρύ και μεγάλο;


Θα στο πω απλα,κομμουνισμος- δικτατορία ειναι για να γαμανε οι άντρες (εννοείται η θρησκεια να μην μπλεχτεί)
Καπιταλισμος ελευθερία δημοκρατία κλπ ειναι για να μην πηδανε.
Διαλέγεις και παιρνεις
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.564
Κριτικές
90
Like
32.924
Πόντοι
24.700
Ρε μαλακα μην το αναλυεις αλλο θα το καψεις στο τέλος.
Παντως εδω το πας εκει το πας στην αυτοβελτίωση καταλήγεις....

Λαμπρά εφόσον είστε τόσο έξυπνο παιδί θα θα το θέσω χωρίς τον παράγοντα αυτοβελτίωση.

Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι οι βουδιστές δεν έχουν προβλημα με τους μουσουλμάνους. Αν όμως οι μουσουλμάνοι έχουν πρόβλημα με τους βουδιστές, το πρόβλημα υφίσταται έστω και αν δεν το επιθυμούν οι βουδιστές.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.688
Like
11.424
Πόντοι
3.656
Θα στο πω απλα,κομμουνισμος- δικτατορία ειναι για να γαμανε οι άντρες (εννοείται η θρησκεια να μην μπλεχτεί)
Καπιταλισμος ελευθερία δημοκρατία κλπ ειναι για να μην πηδανε.
Διαλέγεις και παιρνεις
οι κουμουνίστριες έχουν όμως αφάνα στις μασχάλες και ενωμένα φρύδια ρε τύπε :undecided:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.792
Κριτικές
1
Like
1.357
Πόντοι
216
Λαμπρά εφόσον είστε τόσο έξυπνο παιδί θα θα το θέσω χωρίς τον παράγοντα αυτοβελτίωση.

Ας υποθέσουμε λοιπόν ότι οι βουδιστές δεν έχουν προβλημα με τους μουσουλμάνους. Αν όμως οι μουσουλμάνοι έχουν πρόβλημα με τους βουδιστές, το πρόβλημα υφίσταται έστω και αν δεν το επιθυμούν οι βουδιστές.
Που κολλαει αυτο ολο ρε φιντανι με τις γκόμενες?
Υφίσταται το πρόβλημα ναι
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.691
Πόντοι
17.311
Ρε εσυ εισαι οταν ο παιδαρας πηδαγε τη γυναικα σου και σενα μαζι
το ξερω οτι ειμαι παιδαρας εγω ανεστακο Ζαν, αφου πηδαω τσαμπα εχουμε πει.
εσυ στη μεση τι κανεις δε μας λες και ολο το πας γυρω γυρω. :effemine:
Το καλοκαιρι πηγα δυρραχιο 3μερες ειχα χτυπησει διαδικτιακα μια 25χρονη νοσοκομα,μια χαρά κοπελα.
Γενικα οι αλβανες λειτουργουν αλλιως στο ντειτινγκ.
Επισης ειναι πιο ανοιχτες δεν σνομπαρουν και μολις τους εκφράσεις τα αισθηματα σου αμεσως η θα δεχτουν η θα φυγουν τρεχοντας χωρις να παουν κάτι.
Εγ παντως με τις αλβανες εχω καλα ποσοστα επιτυχίας
Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.792
Κριτικές
1
Like
1.357
Πόντοι
216
οι κουμουνίστριες έχουν όμως αφάνα στις μασχάλες και ενωμένα φρύδια ρε τύπε :undecided:
Και τι εγινε χαθηκαν τα ξυραφακια?
Τι ειναι πιο ευκολο να σου κατσει αξυριστη και να τη ξυρισεις ή να μην σου κάτσει και να ειναι ξυρισμένη?
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.792
Κριτικές
1
Like
1.357
Πόντοι
216
το ξερω οτι ειμαι παιδαρας εγω ανεστακο Ζαν, αφου πηδαω τσαμπα εχουμε πει.
εσυ στη μεση τι κανεις δε μας λες και ολο το πας γυρω γυρω. :effemine:

Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Ρε μαλακα τι τσάμπα? σε λιγες μερες θα σου παρω τουρτα να σβησεις τα 100 κεράκια απο τις κριτικες στα μπουρδέλα.
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.727
Like
1.511
Πόντοι
216
Θα στο πω απλα,κομμουνισμος- δικτατορία ειναι για να γαμανε οι άντρες (εννοείται η θρησκεια να μην μπλεχτεί)
Καπιταλισμος ελευθερία δημοκρατία κλπ ειναι για να μην πηδανε.
Διαλέγεις και παιρνεις
Δεν σχολιάζω το οικονομικό - θρησκευτικό σύστημα αλλά τι επιλογή κάνει ένας άντρας όταν μπορεί να διαλέξει.
Τον βλέπετε εσείς να επιλέγει χιλιογαμημένες τρύπες;
οι κουμουνίστριες έχουν όμως αφάνα στις μασχάλες και ενωμένα φρύδια ρε τύπε :undecided:
Δεν έχει νόημα ρε τύπε τη βάζεις να το ξυρίσει άμα σε ενοχλεί.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.564
Κριτικές
90
Like
32.924
Πόντοι
24.700
Που κολλαει αυτο ολο ρε φιντανι με τις γκόμενες?
Υφίσταται το πρόβλημα ναι
Εκεί που κολλάει η αυτοβελτίωση των αρρένων όταν τα θήλεα γουστάρουν να παραμένουν ακατέργαστα ρε μυαλοπώλη.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.691
Πόντοι
17.311
Ρε μαλακα τι τσάμπα? σε λιγες μερες θα σου παρω τουρτα να σβησεις τα 100 κεράκια απο τις κριτικες στα μπουρδέλα.
δεν παω με αγορακια οπως εσυ ανεστακο Ζαν, επομενως κρατα την τουρτα για τον αστερα λεοντιου, να τη φατε μαζι οταν ανεβειτε κατηγορια... ξερεις εσυ πατρινη ανακουφιστρα :gay::gay::gay:

Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.792
Κριτικές
1
Like
1.357
Πόντοι
216
Δεν σχολιάζω το οικονομικό - θρησκευτικό σύστημα αλλά τι επιλογή κάνει ένας άντρας όταν μπορεί να διαλέξει.
Τον βλέπετε εσείς να επιλέγει χιλιογαμημένες τρύπες;

Δεν έχει νόημα ρε τύπε τη βάζεις να το ξυρίσει άμα σε ενοχλεί.
Κοιτα επιλεγουν τις παρθένες για πολλους λόγους,εγω να σου πω την αληθεια δεν θελω παρθένα.
Η παρθένα δεν εχει παει με αλλον πριν δεν κουβαλα σμν ειναι στενη ειναι αμαθη κλπ
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.792
Κριτικές
1
Like
1.357
Πόντοι
216
Εκεί που κολλάει η αυτοβελτίωση των αρρένων όταν τα θήλεα γουστάρουν να παραμένουν ακατέργαστα ρε μυαλοπώλη.
Οποτε εφοσον τα θυληκα δεν θελουν υπάρχει πρόβλημα και η αυτοβελτίωση δεν εχει αποτέλεσμα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom