Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (6 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
τους εχω βιασει τη ψυχουλα ευγενικα και τιμια.
στο ονειρο τους με βλεπουν τα πιτσουνακια μου.
:2funny::2funny::2funny:
Δε σε έχω δει ούτε μια φορά στο όνειρο μου επίσης εμένα δε μου γάμησες καθόλου τη ψυχή απλά λέω αυτό που παρατηρώ σε εσένα πουτανες γαμας και επίσης στους γαμηστρωνες που έχεις κριτικές πας με μέλη πουτανες εδώ μέσα και τις γαμας τσάμπα σα να είναι γκόμενες σου ή ήταν πρώην πουτανες μπήκαν εδώ τις γνώρισες εσύ και γαμηθηκαν μαζί σου,Ελληνίδα κανονική που έκανε πάντα μια απλή ζωή χωρίς να είναι επαγγελματίας δε έχεις βρει.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.687
Πόντοι
17.311
να ξερεις εχω φτιαξει νεο συκωτι τις τελευταιες μερες:tooth:
τι να λεμε...
τα τυπακια εχουν παει την ηλιθιοτητα σε αλλο λεβελ.
τους δειχνεις αποδειξεις... οχι, εκει την ιδια κασετα.
ουτε καν στην β. πλευρα.
μονο α.
εχω ξεμεινει απο ατακες πλεον :2funny::2funny::2funny:
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.776
Like
1.647
Πόντοι
216
Δε σε έχω δει ούτε μια φορά στο όνειρο μου επίσης εμένα δε μου γάμησες καθόλου τη ψυχή απλά λέω αυτό που παρατηρώ σε εσένα πουτανες γαμας και επίσης στους γαμηστρωνες που έχεις κριτικές πας με μέλη πουτανες εδώ μέσα και τις γαμας τσάμπα σα να είναι γκόμενες σου ή ήταν πρώην πουτανες μπήκαν εδώ τις γνώρισες εσύ και γαμηθηκαν μαζί σου,Ελληνίδα κανονική που έκανε πάντα μια απλή ζωή χωρίς να είναι επαγγελματίας δε έχεις βρει.
Πω ρε Τζιμακόπουστα,τα κείμενα σου δεν έχουν καμιά συνοχή γαμώ το Μπισμπικη σου μέσα...
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.377
Κριτικές
94
Like
46.687
Πόντοι
17.311
Δε σε έχω δει ούτε μια φορά στο όνειρο μου επίσης εμένα δε μου γάμησες καθόλου τη ψυχή απλά λέω αυτό που παρατηρώ σε εσένα πουτανες γαμας και επίσης στους γαμηστρωνες που έχεις κριτικές πας με μέλη πουτανες εδώ μέσα και τις γαμας τσάμπα σα να είναι γκόμενες σου ή ήταν πρώην πουτανες μπήκαν εδώ τις γνώρισες εσύ και γαμηθηκαν μαζί σου,Ελληνίδα κανονική που έκανε πάντα μια απλή ζωή χωρίς να είναι επαγγελματίας δε έχεις βρει.
καθε μερα με βλεπεις αλλα δεν το θυμασαι, γιατι δε θελω να σε πονεσω.
σε παω gfe μονο.
καθε μερα ερχομαι με την νταλικα και σου βιαζω τη ψυχουλα μεσα στο παιδικο σου δωματιο χωρις προφυλαξη.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
καθε μερα με βλεπεις αλλα δεν το θυμασαι, γιατι δε θελω να σε πονεσω.
σε παω gfe μονο.
καθε μερα ερχομαι με την νταλικα και σου βιαζω τη ψυχουλα μεσα στο παιδικο σου δωματιο χωρις προφυλαξη.
Χαχαχαχα καλό καλό και με πόσα τρέχεις με τη νταλίκα?
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.776
Like
1.647
Πόντοι
216

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
387
Πόντοι
26
Επίσης έμαθα ότι ο Ρακ κανελλώνει το ρυζόγαλο
Αποκλείεται αυτοί οι 2 ξέρουν να τρώνε εφόσον ξέρουν να τρώνε γκέι δε είναι,άντρας που ξέρει να τρώει δύσκολο να είναι αδερφή τα πουστρακια τα 65 κιλά να φοβάσαι.
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.174
Like
6.875
Πόντοι
1.056
Ο Τζιμακος θα πήγαινε για μιστερ μαλακας αν δεν είχε τόσα διαφορετικά νικ
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.033
Like
1.465
Πόντοι
216
Αποκλείεται αυτοί οι 2 ξέρουν να τρώνε εφόσον ξέρουν να τρώνε γκέι δε είναι,άντρας που ξέρει να τρώει δύσκολο να είναι αδερφή τα πουστρακια τα 65 κιλά να φοβάσαι.
Τι θα γίνει ρε χοντρέ καριόλη θα γαμήσεις ή θα σέρνεις το λίπος σου πέρα δώθε; Δώσε λίγο βάση σε Αθηναίο που στα εξηγεί ωραία :confused:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.744
Like
2.798
Πόντοι
456
Δε θέλω να δίνω πληροφορίες πολλές σε σένα γιατί με αντιπαθείς πιο πολύ από όλους
μπραβο τζιμακο καλα τα λες ,και σε σημπαθω πολυ..καλα λες για τον υπουργαρα..εγω τον εχω στριμωξει πολλες φορες για τις ελλεινιδες..και αποφεβγει να μου απανταει..εσυ και ο ζαν ανεστης τα λετε ωραια και σας σημπαθω
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.744
Like
2.798
Πόντοι
456
Και γιατί δε τις έχουμε γνωρίσει εμείς αυτές τις αξιόλογες?σας έχω απάντηση γιατί έχετε μείνει στις εποχές που οι γκόμενες ήταν καλές όμως άλλο παλιά άλλο τώρα,τώρα είναι όλες οι σύγχρονες συνομιλικες μου 25 άρες σκατα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Όχι ποτέ δε έχω σπάσει κρεβάτι μια φορά απλά κάναμε σεξ με τη γκόμενα και το κρεβάτι από τη αρχή το εδάφους έφτασε στο τέλος
εδω ενα ωραιο μηνυμα του τζιμακου..πολυ πιο καλα τα λεει απο τυος 50αρηδες εδω μεσα..ο αλλος ο λαιον..ειναι πλουσιος..και κολονει να το παραδεχθει..πες ρε ανθρωπε..εχω λεφτα για αυτο βρηκα γκομενα..απο εδω το παει απο εκει το παει..οχι ο κυκλος οχι τα λεφτα..οι πλουσιοι δεν νιωθουν ωραια..οταν τους λες οτι βρηκανε γκομενα..επειδη εχουνε λεφτα..αυτο και μονο
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.398
Κριτικές
10
Like
2.823
Πόντοι
3.385
εδω ενα ωραιο μηνυμα του τζιμακου..πολυ πιο καλα τα λεει απο τυος 50αρηδες εδω μεσα..ο αλλος ο λαιον..ειναι πλουσιος..και κολονει να το παραδεχθει..πες ρε ανθρωπε..εχω λεφτα για αυτο βρηκα γκομενα..απο εδω το παει απο εκει το παει..οχι ο κυκλος οχι τα λεφτα..οι πλουσιοι δεν νιωθουν ωραια..οταν τους λες οτι βρηκανε γκομενα..επειδη εχουνε λεφτα..αυτο και μονο
Μόνο πλούσιος; πάμπλουτος είμαι, μοιράζω δεσμίδες με πενηντάρικα και οι γκόμενες πέφτουν σα μύγες.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.787
Κριτικές
1
Like
1.348
Πόντοι
216
H μεθοδος της αυτοβελτιωσης εχει να κάνει περα απο το να εχει καποιος πολλες επιλογές, να μάθει και να επιλεγει τις καλες απο τις σκάρτες.
Ειναι σημαντικό να ξεχωρίζεις γρήγορα τις πλεμπαιες και να τις ακυρώνεις γρήγορα.
Ενα σημαντικό που δεν κάνουν πολλοι ειναι οτι εφοσον βλεπουν τα σημαδια υπομενουν και λενε η γκόμενα θα αλλαξει,δυστηχως οι γκομενες δεν αλλαζουν ειναι φτιαγμένες στο καλουπι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom