Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 852 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 499 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.897

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Γιά εμένα δέν υπάρχει 10άρι...η τέλεια γυναίκα...έως 9άρι παίζει...καί σέ ακραίες καταστάσεις...μιλάμε γιά SuperModel έως 9.5άρι!!
Αν θέλεις νά δείς κάποια δυνατά 8.5άρια-9άρια...πήγαινε στό νήμα Βοσνία καί Ερζεγοβίνη...η στό Λιθουανία LT...έχω βάλει εκεί!!


:heavymetalbig:
Αυτή είναι ένα τίμιο 9 Άρι φίλε όντως
 

Συνημμένα

  • d10.png
    d10.png
    797,3 KB · Εμφανίσεις: 13

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.944
Like
3.723
Πόντοι
1.706
Έχεις γαμησει πουτανες τόσο ωραίες σα τη Βοσνία το 9 Άρι?
Κοίτα εγώ δέν έχω εμπειρία από επαγγελματίες γκόμενες τού Sex...πολύ παλαιά μόνο στά μπουρδέλα είχα πάει...από Call Girls-City tours-Studios κτλ είμαι παντελώς άσχετος!!
Πρόλαβα τήν καλή εποχή στά Ελληνικά μπουρδέλα...μέ τίς πρώτες Ανατολικές γκόμενες...καί ήταν πολύ ωραίες θά έλεγα...άν θυμάμαι καλά ήταν έως 7.5άρια!!
Ομως έχω τεράστια εμπειρία από free γκόμενες...όχι μόνο στήν Ελλάδα αλλά παντού...καί έχω κάνει σχέσεις αρκετές μέ ωραίες γκόμενες!!
Μέ 9άρια έχω κάνει 3 φορές στήν ζωή μου...αλλά μέ 8άρια καί 8.5άρια πάρα πολλές!! :undecided:

:heavymetalbig:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
1
Like
1.436
Πόντοι
216
Ό,τι πιείς Ανέστη μου συν έναν τενεκέ τεκίλα τα κερνάω εγώ.

Χρόνια πολλά για την ονομαστική σου. :coffee:
Λουλη δεν πινω τεκίλα,βοτκα μονο.
Σε επιασαν οι γλυκες ρε λουλη....
Τι φυντάνι εισαι εσυ...
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
1
Like
1.436
Πόντοι
216
Δεν μπορώ να καταλάβω καλά τα χαρακτηριστικά του λόγω μαλλίων. Για 7-8 μου κάνει
Τι 7-8 βαλε 5 και εισαι μεσα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Οκ πες μου σε παρακαλώ ένα βαθμό για εδώ
6αρι για μενα
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
1
Like
1.436
Πόντοι
216
Αυτή είναι ένα τίμιο 9 Άρι φίλε όντως
7αρι ποτε μην κρινετε τις γυναικες φτιαγμένες.
Παντα θα τη βλεπετε άβαφη και αφτιαχτη για να εχει αξιοπιστη εικόνα.
Τα βραδια που βγαινετε ολες ωραιες σας φαίνονται αλλα ν τ η δειτε το πρωι αβαφη αφτιαχτη χωρις τακουνετα.
Ποσες ξενερες εχω φαει εγω,εκει που το βραδι την εκανα 8αρα μου εσκαγε 5αρα 4αρα τα πρωινά.
Ειναι ολα για το εμπορίο,η γυναίκα καταναλωνει και ειδικα για την εμφάνιση της.
Κοστολογειστε κραγιον ρουζ μεικ απ αιλαινερ κλπ βαλτε το ντύσιμο το υπόδημα το αρωμα το αξεσουαρ νύχια μαλλια αποτριχωσεις κλπ η καθε γυναικα εξω που κυκλοφορει εχει καταναλωσει σε πολλους διαφορετικούς κλαδους του εμποριου ενω ο αντρας ουτε το 1/3 της γυναίκας δεν στοιχιζει.
Ο αντρας να είναι ενα ρολοι αξεσουαρ το ντύσιμο και υποδημα.
Το καπιταλιστικο συστημα και δυτικος τροπος ζωης επενδυει πανω στη γυναικα για οικονομικούς λογους περισσότερο μιας και υπερκαταναλωτισμο οι γυναίκες κανουν.
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
1
Like
1.436
Πόντοι
216
Μου έστειλε π.μ η μαγκι και μου είπε πως θελει να γινει σκλαβα μου αφιλοκερδώς.
Το μήνυμα ηταν σε απελπισμενο τονο,και μου λεγε να την εχω δουλα μου και να ασκω πληρη εξουσία πανω της.
Με λιγα λογια αυτο το σκληρο γυναικακι που το επαιζε εδω μεσα σκληρη ειναι μια ευαισθητη ψυχή,φτερο στον ανεμο.
Ειναι απελπισμένη απο τη ζωή,η σκληραδα που βγαζει ειναι άμυνα φοβος επιβίωσης.
Αν βρει ενα αρσενικό σκληρο και τη προστατεψει γίνεται αρνάκι.
Νομιζε οτι η παπια θα τη προστατευε και βρηκε εκει αποκούμπι αλλα μας ψόφησε αξαφνα και γρήγορα, η μαγκι μετα σαν τη καλαμια στο κάμπο
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.788
Like
2.825
Πόντοι
456
Με τον Skarsgård συμφωνώ απολύτως. Τον πρώτο δεν τον ξέρω αλλά έχει αυτό το άσχημο σαγόνι με τις γωνίες κάτι που οποίο φυσικά δε μου αρέσει στις γυναίκες. Τετράγωνα πρόσωπα κτλ. Καλύτερος ο Ian Somerhalder υπό αυτή την έννοια.

Το τραγικό είναι ότι ο Skarsgård έχει κάτω από 50 χιλιάδες ακόλουθους ενώ το μέσο πουτανακι στην Ελλάδα έχει 10 χιλιάδες για πλάκα.

Η Κρεμλίδου έχει 300χ+
Το καταλαβαίνετε αυτό το πράγμα; Ηθοποιός του Hollywood, πρωταγωνιστής και μια τέτοια να έχει 6 φορές τους ακόλουθους του. Κάπου έχει χαθεί η μπάλα και για να μην ξεφεύγουμε από το θέμα είναι ντροπή αυτό το πράγμα.
Ο κανόνας λέει ότι οι άσχημοι έχουν τις μουνάρες.

Για πες ρε τύπε ο σνικ πως κυκλοφορούσε την Ηλιάνα;

Η Ντούα Λίπα πως γίνεται να έχει τόσο άσχημους άντρες;
χαχα ο σνικ..τις ριχνει με κοκα κολα..αλλα το παιζει και αμπελοφιλοσοφος..μιλαει πολυ..και εχει αποψη για ολα..τον εχω δει απο κοντα..αδυνατος ειναι..τωρα γαμαει μια απο αρμενια..δυνατο πολυ.την εχω δει..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μου έστειλε π.μ η μαγκι και μου είπε πως θελει να γινει σκλαβα μου αφιλοκερδώς.
Το μήνυμα ηταν σε απελπισμενο τονο,και μου λεγε να την εχω δουλα μου και να ασκω πληρη εξουσία πανω της.
Με λιγα λογια αυτο το σκληρο γυναικακι που το επαιζε εδω μεσα σκληρη ειναι μια ευαισθητη ψυχή,φτερο στον ανεμο.
Ειναι απελπισμένη απο τη ζωή,η σκληραδα που βγαζει ειναι άμυνα φοβος επιβίωσης.
Αν βρει ενα αρσενικό σκληρο και τη προστατεψει γίνεται αρνάκι.
Νομιζε οτι η παπια θα τη προστατευε και βρηκε εκει αποκούμπι αλλα μας ψόφησε αξαφνα και γρήγορα, η μαγκι μετα σαν τη καλαμια στο κάμπο
ριχτης και εσυ ενα..γενικα οπως βλεπουμε ελλαδα..για να εχεις γκομενα..πρεπει να κανεις το χορηγο..να παιρνεις δωρα ρουχα τσαντες..αλλοι τις ριχνουνε και τις κρατανε..με ναρκωτικα..τους κανουν δωρα..κοκα..η στις πολυ μικρες χασισι..πχ ολλανδικο που ειναι ηδροπονικο ακριβο..πολλες γκομενες καθοντε ετσι
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.228
Like
1.890
Πόντοι
216
Τί νά εκθέσεις άτομο μου τήν κοπέλα...μέ σβησμένο πρόσωπο ?
Εγώ τό έχω κάνει 5 φορές εδώ στό bou...δέν νομίζω νά έκθεσα καμία!!
Αν σβήσεις τό πρόσωπο...δέν εκθέτεις καμία γκόμενα!!
Οταν τό λές όμως...καί δέν τό κάνεις...εκθέτεις τόν εαυτό σου...δέν ξέρω άν έγινα κατανοητός!!


:heavymetalbig:
Θεωρούσα ότι μιλάω με κάποιον που έχει στοιχειώδη λογική...
Αν σβήσω το πρόσωπο, πώς θα δεις ότι ισχύει η περιγραφή μου;
Μόνο από το σώμα;
Και στην τελική, μπορώ να σου κοτσάρω και μία άσχετη μούνα και να πουλήσω και μούρη...αλλά αν είναι να πουλάμε μούρη ο ένας τον άλλο, τότε δεν έχει νόημα.
Χριστός Ανέστη!
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
1
Like
1.436
Πόντοι
216
χαχα ο σνικ..τις ριχνει με κοκα κολα..αλλα το παιζει και αμπελοφιλοσοφος..μιλαει πολυ..και εχει αποψη για ολα..τον εχω δει απο κοντα..αδυνατος ειναι..τωρα γαμαει μια απο αρμενια..δυνατο πολυ.την εχω δει..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ριχτης και εσυ ενα..γενικα οπως βλεπουμε ελλαδα..για να εχεις γκομενα..πρεπει να κανεις το χορηγο..να παιρνεις δωρα ρουχα τσαντες..αλλοι τις ριχνουνε και τις κρατανε..με ναρκωτικα..τους κανουν δωρα..κοκα..η στις πολυ μικρες χασισι..πχ ολλανδικο που ειναι ηδροπονικο ακριβο..πολλες γκομενες καθοντε ετσι
Ο σνικ εχει το ατού της διασημότητας και το στυλ που είναι της εποχής.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.402
Κριτικές
21
Like
9.850
Πόντοι
3.346
Μου έστειλε π.μ η μαγκι και μου είπε πως θελει να γινει σκλαβα μου αφιλοκερδώς.
Το μήνυμα ηταν σε απελπισμενο τονο,και μου λεγε να την εχω δουλα μου και να ασκω πληρη εξουσία πανω της.
Με λιγα λογια αυτο το σκληρο γυναικακι που το επαιζε εδω μεσα σκληρη ειναι μια ευαισθητη ψυχή,φτερο στον ανεμο.
Ειναι απελπισμένη απο τη ζωή,η σκληραδα που βγαζει ειναι άμυνα φοβος επιβίωσης.
Αν βρει ενα αρσενικό σκληρο και τη προστατεψει γίνεται αρνάκι.
Νομιζε οτι η παπια θα τη προστατευε και βρηκε εκει αποκούμπι αλλα μας ψόφησε αξαφνα και γρήγορα, η μαγκι μετα σαν τη καλαμια στο κάμπο
Βάλε το screenshot.
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.788
Like
2.825
Πόντοι
456
Ρε φίλε πήρα τους διάσημους σαν παράδειγμα γιατί τους ξέρουμε όλοι.
Στην καθημερινότητα μου πάντως τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα.
Όλοι όσοι ξέρω είναι άσχημοι και γαμάνε. Δεν λέω ότι οι αυτοί οι άσχημοι γαμάνε μουνάρες αλλά κάποιοι από αυτούς ναι γαμάνε και μουνάρες.
Δεν έχω λόγο να πω ψέματα. Νομίζεις ότι δεν έχω κάτι καλύτερο να κάνω από το να είμαι εδώ για να λέω παραμύθια.
Στον δικό μου κοινωνικό κύκλο, στα μέρη που βγαίνω και εκεί που πάω διακοπές αυτό συμβαίνει κατά κανόνα.
οσοι ειναι ασχημοι και γμαανε ωραιες..τις βρηκανε μεσω κοινων φιλων κονε και κυκλου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο σνικ εχει το ατού της διασημότητας και το στυλ που είναι της εποχής.
και αυτο..αλλα επειδη εχω μιλησει..ειναι φιλικος οσο πρεπει και ευγενικος..εχει αποψη για τα παντα..επισης ειναι συριζα και γενικα δε γουσταρει δεξια και τετοια..κουλ τυπακι..εχει ωραια τατουαζ στα χερια..ακριβα τατου..επισης ειναι αδυνατος.παντα με μαλλι φτιαγμενο σε κομμοτη,φοραει παντα ακριβα ρουχα γυαλια ηλιου..και οδηγαει και ακριβα αμαξια..ασε ο σνικ..αμα τον δεις απο κοντα..ειναι ωραιος σου λεω..απο τις ελλεινιδες ειναι πιο ομορφος!!
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.904
Κριτικές
1
Like
1.436
Πόντοι
216
Στο εστειλα π.μ καλύτερα
Δεν θα βαλω τα υπόλοιπα που μου εγραψε γιατι ειναι προσωπικα δεδομένα.
Παντως το θέμα είναι οτι λιωνει για παρτι μου
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Κοίτα εγώ δέν έχω εμπειρία από επαγγελματίες γκόμενες τού Sex...πολύ παλαιά μόνο στά μπουρδέλα είχα πάει...από Call Girls-City tours-Studios κτλ είμαι παντελώς άσχετος!!
Πρόλαβα τήν καλή εποχή στά Ελληνικά μπουρδέλα...μέ τίς πρώτες Ανατολικές γκόμενες...καί ήταν πολύ ωραίες θά έλεγα...άν θυμάμαι καλά ήταν έως 7.5άρια!!
Ομως έχω τεράστια εμπειρία από free γκόμενες...όχι μόνο στήν Ελλάδα αλλά παντού...καί έχω κάνει σχέσεις αρκετές μέ ωραίες γκόμενες!!
Μέ 9άρια έχω κάνει 3 φορές στήν ζωή μου...αλλά μέ 8άρια καί 8.5άρια πάρα πολλές!! :undecided:

:heavymetalbig:
Κατάλαβα μια χαρά φίλε μου εγώ έχω εμπειρία σε πουτανες εχω πάει σε μπουρδέλα στούντιο πιο πολύ εσκορτς τίποτα άσχετος και εγώ έχω πάει μια φορά μόνο αλλά στούντιο έχω πάει μπόλικες.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
7αρι ποτε μην κρινετε τις γυναικες φτιαγμένες.
Παντα θα τη βλεπετε άβαφη και αφτιαχτη για να εχει αξιοπιστη εικόνα.
Τα βραδια που βγαινετε ολες ωραιες σας φαίνονται αλλα ν τ η δειτε το πρωι αβαφη αφτιαχτη χωρις τακουνετα.
Ποσες ξενερες εχω φαει εγω,εκει που το βραδι την εκανα 8αρα μου εσκαγε 5αρα 4αρα τα πρωινά.
Ειναι ολα για το εμπορίο,η γυναίκα καταναλωνει και ειδικα για την εμφάνιση της.
Κοστολογειστε κραγιον ρουζ μεικ απ αιλαινερ κλπ βαλτε το ντύσιμο το υπόδημα το αρωμα το αξεσουαρ νύχια μαλλια αποτριχωσεις κλπ η καθε γυναικα εξω που κυκλοφορει εχει καταναλωσει σε πολλους διαφορετικούς κλαδους του εμποριου ενω ο αντρας ουτε το 1/3 της γυναίκας δεν στοιχιζει.
Ο αντρας να είναι ενα ρολοι αξεσουαρ το ντύσιμο και υποδημα.
Το καπιταλιστικο συστημα και δυτικος τροπος ζωης επενδυει πανω στη γυναικα για οικονομικούς λογους περισσότερο μιας και υπερκαταναλωτισμο οι γυναίκες κανουν.
Η γυναίκα είναι ένα ψεύτικο ων που μόνο βάφεται και φτιάχνεται δε ξέρει να κάνει κάτι άλλο δε είναι αληθινό ων η γυναίκα δυστιχως,τουλάχιστον εμείς οι άντρες εμφανησιακα είμαστε αυτό που είμαστε.
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
26
Τίς γκόμενες πού βλέπουν κάποιοι μέ ασχημάνδρες...καί νομίζουν ότι είναι μουνάρες...η εξήγηση είναι απλούστατη!!
Εχουν νά γαμήσουν πολύ καιρό...ίσως καί χρόνια...καί οι ασχημομέτριες 4.5άρια 5άρια καί 5.5άρια...είναι μουνάρες γιά αυτούς.
Ωραία γκόμενα πάνω από 7άρι χωρίς χρήμα...μόνο στό όνειρο του θά τήν γαμεί ο άσχημος άνδρας...καί όταν λέω χρήμα...αρκετό χρήμα!!
Ασχημος καί μετριοάσχημος άνδρας μέ πενιχρά οικονομικά...δέν θά δεί ποτέ μουνάρα γκόμενα στήν ψωλή του...
Ενώ ο ωραίος-γαμάτος άνδρας καί πλούσιος νά μήν είναι...απλώς νά έχει τά απαραίτητα...τόν θέλουν...τόν ποθούν...τόν γουστάρουν οι μούνες!!
Ασχημος = ποτέ γκόμενα...μόνο μέ χρήμα.
Ασχημομέτριος = 5άρακια έως 6.5άρακια μέ σχετικό χρήμα καί καλή θέση επαγγελματική.
Ωραίος-γαμάτος = 7άρια 8άρια καί 9άρια...απλά καί μόνο μέ τήν εξωτερική του εμφάνιση...καί τά πολύ βασικά οικονομικά!!

:heavymetalbig:
Πιστεύω πως ο τελυ Σταλόνε γαμαει πολυ σε μπουρδέλα έτσι έχω καταλάβει από τα λεγόμενα του γκόμενες όμως πιστεύω είναι σα τον Σάμπ δηλαδή άντε να γαμαει 1 γκόμενα κάθε 5 χρόνια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.283
Like
15.911
Πόντοι
3.656
Πιστεύω πως ο τελυ Σταλόνε γαμαει πολυ σε μπουρδέλα έτσι έχω καταλάβει από τα λεγόμενα του γκόμενες όμως πιστεύω είναι σα τον Σάμπ δηλαδή άντε να γαμαει 1 γκόμενα κάθε 5 χρόνια

Σε 3 μέρες εδώ μέσα...τους έμαθες όλους

Τι...ΤΖΙΜάνι είσαι :grin:
 

Cheng

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2023
Μηνύματα
724
Like
1.673
Πόντοι
206
Κάθεστε και ασχολιοσαστε ποιος ειναι ωραιος ποιος ειναι άσχημος.
Η ουσια ειναι οτι οι γυναίκες δεν κοιτανε την εμφάνιση και αν τη κοιτανε ειναι σε 10η μοιρα.
Χρήμα χαρακτήρας συμπεριφορά κοινωνικο στατους κ.α υπερτερουν της εξωτερικης εμφάνισης
Προσωπικά διαφωνώ. Την κοιτάνε κ αν δε τους αρέσεις σε απορρίπτουν με την 1η ματιά. Κ μετά προχωράνε στα υπόλοιπα. Αλλά είναι προαπαιτούμενο για να προχωρήσουν. Κ συ ως ψυχολόγος θα πρεπε να συμφωνείς πιστεύω
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.402
Κριτικές
21
Like
9.850
Πόντοι
3.346
Στο εστειλα π.μ καλύτερα
Δεν θα βαλω τα υπόλοιπα που μου εγραψε γιατι ειναι προσωπικα δεδομένα.
Παντως το θέμα είναι οτι λιωνει για παρτι μου
Φέρε μια σφουγγαρίστρα γιατί το πάτωμα έχει γίνει ποτάμι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom