Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (2 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 313 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,2%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.894

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.347
Like
16.000
Πόντοι
3.656
Εδώ "Φοβάμαι" νά γράψω καί γιά τίς γκόμενες μου...διότι πολλά γκρέμλινς...θά λένε ότι πουλάω μουφιές!!
Τυπάρα .... εγώ θα έλεγα μέρες με υψηλή ... θεαματικότητα τώρα που σιμώνουν αφού ....

Για να γίνει λίγο τζέρτζελο .........

Να ανεβάσουμε τρόπαια από μουνέτα ... να φανεί ποιός γαμάει και ποιός γαμάει τη χούφτα του ......


Καμιά σουετ γόβα μανόλο ........... κανά ο ντε παρφούμ του φλόρις από το λονδίνο .........


Θα υπάρξει και ανταπόκριση .........


Θα ανεβάσουν και άλλα μέλη ενθύμια από τις γκόμενές τους ......

converse-1.png


more-americans-than-ev.jpg
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.854
Like
3.652
Πόντοι
1.706
Τυπάρα .... εγώ θα έλεγα μέρες με υψηλή ... θεαματικότητα τώρα που σιμώνουν αφού ....

Για να γίνει λίγο τζέρτζελο .........

Να ανεβάσουμε τρόπαια από μουνέτα ... να φανεί ποιός γαμάει και ποιός γαμάει τη χούφτα του ......


Καμιά σουετ γόβα μανόλο ........... κανά ο ντε παρφούμ του φλόρις από το λονδίνο .........


Θα υπάρξει και ανταπόκριση .........


Θα ανεβάσουν και άλλα μέλη ενθύμια από τις γκόμενές τους ......

converse-1.png


more-americans-than-ev.jpg
Τέλη...ότι καί νά ανεβάσουμε εδώ...από τό σύμπλεγμα κατωτερότητας πού έχουν πάρα πολλοί...μουφαδόρους θά μάς πούνε 100%
Εδώ εγώ πού ανέβασα 4 γκόμενες -Αστέρια γιά εμένα- βρέθηκαν άτομα σάν τόν Κακόγερο...νά πούνε ότι δέν ισχύουν καί ότι λέω φιδιές.
Καί τί έκανε μετά από πολύ πίεση δική μου...ο καράφλας 61χρονος Κακόγερος ? Εβαλε μία Photo από μία 23χρονη γκόμενα του λέει...από τό YouTube!! :2funny:
Είναι γελοία τά άτομα...καί παντελώς αγάμητα...δέν υπάρχει καμία περίπτωση νά έχουν βγάλει γκόμενες...ούτε μέ σφαίρες.
Καί όταν λέω γκόμενες...δέν λέω σάν αυτές τίς ψηλές καί μουνάρες πού εννοώ εγώ...8άρια καί 8.5άρια καί 9άρια.
Αυτοί δέν έχουν βγάλει γκόμενες...ούτε 4άρια καί 4.5άρια...τό υπογράφω!!
Αν κανείς από αυτούς έχει βγάλει καμία γκόμενα...θά μοιάζει σάν τήν Magi!!

:heavymetalbig:
gagi 27.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.606
Πόντοι
8.530
Χαχαχαχαχα κλαίω με αυτό που λες που το είδες το παιδικό?καμία σχέση δηλαδή για σένα οποίος φοράει πουκάμισα και παντελόνι φράκο έχει μεγαλοαστικό ντύσιμο?
Μόνο με κοντομανικα και παντελόνι - πάντα σε μαύρο για να κοβουν- κυκλοφορεί ο ρεζιλης.
Ευτυχώς που δεν κυκλοφορεί με βερμούδα στην ηλικία του, να γελάσουν ακόμα και τα τσιμέντα...
 

Filislover

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2024
Μηνύματα
521
Κριτικές
1
Like
386
Πόντοι
26
Μόνο με κοντομανικα και παντελόνι - πάντα σε μαύρο για να κοβουν- κυκλοφορεί ο ρεζιλης.
Ευτυχώς που δεν κυκλοφορεί με βερμούδα στην ηλικία του, να γελάσουν ακόμα και τα τσιμέντα...
Και τι θες να βάλει πουκάμισο?τι είναι γιαπης ξενερας?
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.726
Like
1.511
Πόντοι
216
Χύστες μου καλησπέρα. Θα κάνω ένα γρήγορο report από τον χθεσινό επιτάφιο και αφού δεν νηστεύω μπορώ να πω τα πράγματα έτσι όπως είναι αν και για μερικούς μπορεί να φανούν κακίες.

Όπως ξέρετε σε τέτοιες γιορτές έρχονται και άτομα που έχουν φύγει εξωτερικό, ζούνε σε άλλες πόλεις και γενικά μαζεύεται κόσμος, οπότε είναι μια πολύ καλή ευκαιρία να παρατηρήσεις τι ακριβώς παίζει με τις ελλεηνίδες για άλλη μια φορά.

Ξεκινάω λοιπόν λέγοντας ότι αυτό που έβλεπα για άλλη μια φορά δεν μπορούσα να το πιστέψω. Τα πιο ωραία μουνιά που είδα για άλλη μια φορά παρατήρησα ότι ήταν με τους πιο προβληματικους που υπήρχαν στον χώρο.

Οι περισσότεροι από αυτούς γύρω στο 1.70 με ασχημομέτριες φάτσες, αδύνατοι με κάποιους από αυτούς να φοράνε μπλούζες με κοντά μανίκια για να φαίνεται λίγο ασθενική φλεβιτσα και να νομίζουν ότι είναι και γυμνασμένοι.

Το επιπλέον εξωφρενικό είναι ότι είχαν και αυτοπεποίθηση.

Φυσικά όπως πάντα οι πιο εμφανίσιμοι ήταν ΟΛΟΙ χωρίς γυναίκα απομονωμένοι στις παρέες τους.

Απόψε στην Ανάσταση λογικά θα είναι περισσότεροι οπότε και θα επιστρέψω με περισσότερα παραδείγματα και καλύτερα συμπεράσματα.

Ελλάδα 2024. Αυτά
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.606
Πόντοι
8.530
Ο καγκουτοκαφρος νεοέλληνας κυκλοφορεί με βερμούδες και η καγκουρώ ελλεεινιδα με σπορτεξ...βρήκαν το ταίρι τους όλα τα λιμα...:shit::shit::shit::shit::shit::shit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.854
Like
3.652
Πόντοι
1.706
Χύστες μου καλησπέρα. Θα κάνω ένα γρήγορο report από τον χθεσινό επιτάφιο και αφού δεν νηστεύω μπορώ να πω τα πράγματα έτσι όπως είναι αν και για μερικούς μπορεί να φανούν κακίες.

Όπως ξέρετε σε τέτοιες γιορτές έρχονται και άτομα που έχουν φύγει εξωτερικό, ζούνε σε άλλες πόλεις και γενικά μαζεύεται κόσμος, οπότε είναι μια πολύ καλή ευκαιρία να παρατηρήσεις τι ακριβώς παίζει με τις ελλεηνίδες για άλλη μια φορά.

Ξεκινάω λοιπόν λέγοντας ότι αυτό που έβλεπα για άλλη μια φορά δεν μπορούσα να το πιστέψω. Τα πιο ωραία μουνιά που είδα για άλλη μια φορά παρατήρησα ότι ήταν με τους πιο προβληματικους που υπήρχαν στον χώρο.

Οι περισσότεροι από αυτούς γύρω στο 1.70 με ασχημομέτριες φάτσες, αδύνατοι με κάποιους από αυτούς να φοράνε μπλούζες με κοντά μανίκια για να φαίνεται λίγο ασθενική φλεβιτσα και να νομίζουν ότι είναι και γυμνασμένοι.

Το επιπλέον εξωφρενικό είναι ότι είχαν και αυτοπεποίθηση.

Φυσικά όπως πάντα οι πιο εμφανίσιμοι ήταν ΟΛΟΙ χωρίς γυναίκα απομονωμένοι στις παρέες τους.

Απόψε στην Ανάσταση λογικά θα είναι περισσότεροι οπότε και θα επιστρέψω με περισσότερα παραδείγματα και καλύτερα συμπεράσματα.

Ελλάδα 2024. Αυτά
Καί τί σημαίνει αυτό άτομο μου...πού είδες τούς 1.70 μέ ωραία μουνιά ότι είναι οι γαμιάδες τους ?
Ο γαμέας δέν πάει νά κρατάει τό φανάρι...

:heavymetalbig:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
55.520
Κριτικές
90
Like
32.786
Πόντοι
24.700
Ο καγκουτοκαφρος νεοέλληνας κυκλοφορεί με βερμούδες και η καγκουρώ ελλεεινιδα με σπορτεξ...βρήκαν το ταίρι τους όλα τα λιμα...:shit::shit::shit::shit::shit::shit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:

Αν ο ζεϊμπέκης με το μαύρο λιγδιασμένο μακώ και το μαύρο παντελόνι (που χόρευε το ζεϊμπέκικο αλά χεσμεντέν λες και τον βάραινε ο κώλος του) , είναι πρότυπο αρρενοπότητας, την κάτσαμε τη βάρκα πατριώτη. :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.606
Πόντοι
8.530
Αν ο ζεϊμπέκης με το μαύρο λιγδιασμένο μακώ και το μαύρο παντελόνι (που χόρευε το ζεϊμπέκικο αλά χεσμεντέν λες και τον βάραινε ο κώλος του) , είναι πρότυπο αρρενοπότητας, την κάτσαμε τη βάρκα πατριώτη. :confused:
Eιναι!
Μπροστά στα μαγκοπουστρακια με τα μούσια και τα σκουλαρίκια μέχρι και στην κωλοτρυπα βεβαίως και είναι.
Αλλά και πάλι δεν τον θεωρείς πρότυπο εκτός αν πας για κάνα καρδιοχειρουργικό σκηνικό...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.078
Κριτικές
62
Like
40.606
Πόντοι
8.530
Καί τί σημαίνει αυτό άτομο μου...πού είδες τούς 1.70 μέ ωραία μουνιά ότι είναι οι γαμιάδες τους ?
Ο γαμέας δέν πάει νά κρατάει τό φανάρι...

:heavymetalbig:
Έχω ακούσει συμμαθητή μου να λέει σε φίλο του "που την βρήκες αυτήν την γκόμενα;" και να παίρνει την απάντηση "Ξαδέρφη μου είναι"!!!
Αν δεν τους δείτε να κάνουν κόμπο τις γλώσσες τους μην παίρνετε και όρκο...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.655
Like
11.402
Πόντοι
3.656
Καμιά σουετ γόβα μανόλο ........... κανά ο ντε παρφούμ του φλόρις από το λονδίνο .........


Θα υπάρξει και ανταπόκριση .........


Θα ανεβάσουν και άλλα μέλη ενθύμια από τις γκόμενές τους ......
ρε μπέσα


έτσι και πεις σε γκόμενα σήμερα θέλω να κρατήσω τη γόβα σου για ενθύμιο θα σε περάσει για κρυφοτράβελο

:tooth::tooth::tooth:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.854
Like
3.652
Πόντοι
1.706
Έχω ακούσει συμμαθητή μου να λέει σε φίλο του "που την βρήκες αυτήν την γκόμενα;" και να παίρνει την απάντηση "Ξαδέρφη μου είναι"!!!
Αν δεν τους δείτε να κάνουν κόμπο τις γλώσσες τους μην παίρνετε και όρκο...
Ακριβώς...έτσι είναι!!
Ακου λέει ο άλλος ότι είδε ασχημομέτριους άνδρες μέ ωραίες μούνες...Ε...καί λοιπόν τί σημαίνει αυτό ? Οτι τίς γαμάνε...όχι βέβαια!!
Ο άνδρας πού γαμεί...δέν τήν έχει τήν άλλη συνεχώς δίπλα του...έχει καί δουλειές νά κάνει...

:heavymetalbig:
 

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.742
Κριτικές
1
Like
1.304
Πόντοι
216
Όχι και ο μπισμπικης είναι 120 συγουρα είναι 1.85
1.87 λενε επίσημα αλλα εγω που τον ειδα απο κοντα ειναι 1.82 περιπου μιας και εγω 1.80 ειμαι και ειμασταν σχεδον όμοια
Γενικά εχω παρατηρήσει απο τα επισημα υψη που λενε οι διάσημοι αφαιρεστε εως 5 ποντους να πεφτετε μεσα,βαζουν παραπανω για ευνοητους λογους.
Απο κιλα τοτε που τον ειδα ανετα 110 μουλαρι
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.775
Like
1.645
Πόντοι
216
Καί τί σημαίνει αυτό άτομο μου...πού είδες τούς 1.70 μέ ωραία μουνιά ότι είναι οι γαμιάδες τους ?
Ο γαμέας δέν πάει νά κρατάει τό φανάρι...

:heavymetalbig:
Λογικά όλοι όσοι βλέπουν μόνο τέτοια ζευγάρια,είναι μέλη της Π.Ε.Α.Α (Πανελλήνια Ένωση Άσχημων και Αγύμναστων)
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.349
Κριτικές
94
Like
46.652
Πόντοι
17.311
τραγουδι απο τον Ανεστοπεθαμενο
αϊντε να ζησουν οι ζαπατιστες ναουμε :priest:

Zapata method of male self - improvement and evolution

:2funny::2funny::2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom