Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (5 μέλη και 36 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 850 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 169 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 498 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 319 11,0%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 312 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 99 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 557 19,3%
  • αλλο

    Ψήφοι: 89 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.893

Anestis zapatas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2024
Μηνύματα
1.661
Κριτικές
1
Like
1.265
Πόντοι
216
Ολα έχουν να κανουν με τους φεμινιστες.
Οπως βλέπεται απλωνουν παντου πλοκάμια και διαδιδουν τη τοξικοτητα τους.
Π.χ η σολωμου η μαρκου κλπ,αυτες ολες περα απο το πέπλο του φεμινισμου εχουν και αλλα συμφέροντα απο πίσω κυριως οικονομικης φυσεως.
Οι φεμινιστες κυριως ειναι λεσβιες κρυφογκει ανώμαλοι διεστραμμένοι προβληματικοι και ότι μη φυσικολογικο υπάρχει.
Ολοι αυτοι ταχα πολεμανε για την ισότητα αλλα η ουσια ειναι αλλη,κυρίως γι αυτους που τη προωθούν οικονομικα συμφέροντα για τους υπολοιπους ενα μισος και μια εχθρα για το αντρικο φύλο όπου τους εχει γινει ιδεολογία και μάχονται για αυτην.
Κανονικά ο φεμινισμος έπρεπε να τεθει εκτος νομου μιας και προωθεί τον διχασμό των 2 φυλων τις διακρίσεις και τη πόλωση.
Η Μάγκι και ο φιλιπς εξυπηρετούν το φεμινισμο.
Το ξαναβάζω να διαβαστεί
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.722
Like
1.509
Πόντοι
216
Εδω εχει να κάνει με το τι θες εσυ.
Δεν ειναι μονο το σεξ αλλα ειναι και οι στιγμές και η συντροφιά.
Τωρα αν πληρώσεις ρεστοραν κλπ και φοβασε οτι δεν θα γαμησεις ισχύει,αλλα γιατι να φτάσεις τοσο μακριά,για να αρχίσεις τα ανοίγματα πρέπει να εχεις δει κοψει οτι η γκόμενα γουστάρει.
Για να φτάσουμε εκεί πρέπει να υπολογίσουμε και τα υπόλοιπα. Το να θεωρεί δεδομένο η άλλη ότι έχεις αμάξι, σπίτι δικό σου, ακριβό ντύσιμο αξεσουάρ από μόνο του είναι 100.000€ επένδυση.
Κάτι τέτοιο δεν είναι δεδομένο για κανέναν στις μέρες και παρόλα αυτά οι ελλεηνίδες ξεσκίζονται με μαϊμούδες σαν να μην υπάρχει αύριο. Απόδειξή; Απλά μπες koursaros.net

Δεν νομίζω ότι όλοι αυτοί είναι φραγκάτοι.
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.257
Κριτικές
94
Like
46.542
Πόντοι
17.311
@Anestis zapatas
200w.gif
@PanosK13
τα δυο γαμωσπερματα και αποτυχημένοι ζωής εξ ολοκλήρου, αλλάξανε κατεύθυνση μετα την αυτοβελτιωση αγαμίας και είπαν να ενώσουν τις χούφτες τους, εις χούφτα μιαν.
:gay:
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.756
Like
3.601
Πόντοι
1.706
Θά πρέπει νά σημειώσω...ότι όταν μιλάμε γιά εμπειρίες σέ free γκόμενες...
εξυπακούεται ότι δέν παίζει ρόλο μόνο ο αριθμός τους...αλλά καί η συνολική χρονική διάρκεια τής σχέσης!!
Σχέσεις μίας εβδομάδας καί ενός μήνα...είναι σχέσεις τού κώλου...τουλάχιστον πάνω από 6 μήνες "Πρέπει" νά τίς έχουμε διατηρήσει!!
Δίνω καί κάποια παραδείγματα σχετικής εμπειρίας...γιά γκόμενες free!!

-Εως 30 χρονών min 4 γκόμενες

-Από 31 χρονών έως 40 min 8 γκόμενες

-Από 41 χρονών έως 50 min 10 γκόμενες

-Κάπως έτσι τό βλέπω εγώ τό θέμα τής εμπειρίας...φυσικά υπάρχουν καί άλλες προδιαγραφές π.χ εμφάνιση γκόμενας...αλλά έβαλα τά βασικά- :heavymetalbig:
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.202
Like
1.864
Πόντοι
216
Αρα εγω δηλαδη ουτε εξυπνος ειμαι αλλα ουτε και ικανος...Μαλιστα...Να γελασω τωρα ή μετα???Πρεπει να καταλαβετε πως σε αυτη τη ζωη δεν εχει σημασια τι θελουμε,αλλά τι μας δινουν.Εσυ μπορει να πιστευεις τα καλυτερα για τον εαυτο σου(που μπορει οντως και να ισχυει)και η γκομενα να μη σου το αναγνωρισει!Τι θα κανεις αν σου πει πως δε σε βλεπει ερωτικα???Μιας και μιλαμε για ικανοτητες δηλαδη...Θα τη πιεσεις με το ζορι...???Αρα λοιπον δεν ειναι ολα στο χερι σου!Κανεις το κομματι σου μεχρι εκει που σε παιρνει και τα υπολοιπα τα αφηνεις στη τυχη τους.Δε μπορεις να καθορισεις τις αποφασεις των αλλων διοτι ειναι ΠΕΡΑ απο τον ελεγχο σου.Tο πραγμα ειναι 85% τυχη και το υπολοιπο 15% ικανοτητες,προσοντα κ.ο.κ!
Δεν είναι έτσι αδερφέ.
Και στο λέω γιατί κάποτε κι εγώ πίστευα το ίδιο.
Και αν δε στο δίνει κάποια και δε σε καλύπτει, πας στην επόμενη.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.202
Like
1.864
Πόντοι
216
Οι 50άρηδες άνδρες στήν Ελλάδα...δέν είχαν γκόμενες σχεδόν καθόλου...αυτά τά έχουμε πεί καί μέ τόν ψυχοπαθή τής Ερμού παλαιά!!
Πάρα πολλοί μάλιστα από αυτούς...δέν έχουν βγάλει ποτέ γκόμενα στήν ζωή τους!!
Μόνο σέ επαγγελματίες πήγαιναν...καί άν!!
Κάτι άλλοι τούς έκαναν κονέ μία άσχημη...καί μέ αυτή είναι από τά 20!!
Μάλιστα ποτέ...ούτε μία...εγώ ξέρω αρκετούς τέτοιους!! :sunglasses:
Οχι ότι οι νεαρότεροι είναι γαμιάδες...αλλά λέμε τώρα!!
Λιγότερο τού 5% επί τού συνόλου τών 50άρηδων...έχει βγάλει γκόμενες...δηλαδή ελάχιστοι!!
Ότι πιο άκυρο διάβασα από εσένα...Ποιός το λέει αυτό;
Για ποιούς 50άρηδες μιλάς; Ποιάς εποχής;
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
441
Like
840
Πόντοι
81
Στήν Ελλάδα εκτός από Ιατρική καί Πληροφορική...ίσως καί οικονομικά...ότι άλλο σχολή καί νά έχει βγάλει μία κοπέλα θά είναι άνεργη!!
Ξέρω 3 κοπέλες...πού έχουν τελειώσει Ε.Μ.Π καί είναι άνεργες!! :dunno:
Καί όσες εργάζονται παίρνουν πολύ λίγα χρήματα!!
επισης τα τελευταια χρονια ειναι της μοδας, η καθε τσοντογκομενα με καμμενο εγκεφαλο να πηγαινει να σπουδασει κλινικη ψυχολογια, πανε μετα τα ανεβαζουν στορι καποια πραγματα απο θεματα ψυχολογιας και επειδη υπαρχει μια λαοθαλασσα απο λιγουρες που ασχολουνται μαζι τους για την ψυχολογια, που μονο η ψυχολογια δεν τους ενδιαφερει αυτους,αυτες μετα νομιζουν οτι θα μπορεσουν να εχουν πελατεια μεγαλη με βαση τις σπουδες που εκαναν, το θεμα ειναι οτι πελατεια θα εχουν οχι για τις σπουδες τους αλλα για να τις κουτουπωσουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: Cheng

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.756
Like
3.601
Πόντοι
1.706
Ότι πιο άκυρο διάβασα από εσένα...Ποιός το λέει αυτό;
Για ποιούς 50άρηδες μιλάς; Ποιάς εποχής;
Ακυρο ?
Ποιός τό λέει ? Στήν συγκεκριμένη περίπτωση εγώ!!
Γιά ποιούς 50άρηδες μιλάω ? Γιά τούς σημερινούς...γεννημένους κοντά στό 1970!!
Εσένα ποιά είναι η άποψη σου μέ παραδείγματα...καί νούμερα ? :undecided:
επισης τα τελευταια χρονια ειναι της μοδας, η καθε τσοντογκομενα με καμμενο εγκεφαλο να πηγαινει να σπουδασει κλινικη ψυχολογια, πανε μετα τα ανεβαζουν στορι καποια πραγματα απο θεματα ψυχολογιας και επειδη υπαρχει μια λαοθαλασσα απο λιγουρες που ασχολουνται μαζι τους για την ψυχολογια, που μονο η ψυχολογια δεν τους ενδιαφερει αυτους,αυτες μετα νομιζουν οτι θα μπορεσουν να εχουν πελατεια μεγαλη με βαση τις σπουδες που εκαναν, το θεμα ειναι οτι πελατεια θα εχουν οχι για τις σπουδες τους αλλα για να τις κουτουπωσουν
Τό έχω ακούσει αυτό πού λές...έτσι είναι!! :undecided:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
441
Like
840
Πόντοι
81

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
3.756
Like
3.601
Πόντοι
1.706
Rafaela Karaliou για παραδειγμα αυτη εδω σπουδαζει κλινικη ψυχολογια στο εξωτερικο. και αρκετες που σπουδαζουν σε παρομοιες σχολες σαν αυτη ειναι
Εδώ πρόκειται γιά μία γκόμενα 6άρι 6.5άρι...λόγο στρογγυλού προσώπου καί φαρδιάς λεκάνης!!
Οι περισσότεροι Ελληνοψωλείς...τήν βλέπουν γιά 7άρι-7.5άρι μήν πώ...καί παραπάνω!! :2funny:
 

GreekNationalist13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2023
Μηνύματα
244
Κριτικές
4
Like
473
Πόντοι
301
Δεν είναι έτσι αδερφέ.
Και στο λέω γιατί κάποτε κι εγώ πίστευα το ίδιο.
Και αν δε στο δίνει κάποια και δε σε καλύπτει, πας στην επόμενη.
Δεν εκτιμαει τη προσοχη που της δινω...Πολυ καλα...Το γυρναω και παλι στη βιζιτα!Στο πουτσο μου η γνωμη της!Εχω αλλαξει κατα πολυ σε σχεση με προηγουμενα χρονια.Νομιζει πως τη χρειαζομαι???Ειναι πολυ γελασμενη...
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.734
Like
1.615
Πόντοι
216
Επανάληψη εκ νεου..έχω δει την ένδειξη αυτή σε κάποια ΦΕΚ.

Όχι αδερφέ απλά οι κακάσχημες τυλίγουν συνήθως ένα ωραίο παιδί, και οι άντρες χρησιμοποιούν χρήμα κτλ για να χτυπήσουν ότι μπορούν.

Λάθος. Ένας εμφανίσιμος που δεν έχει το υπόλοιπο πακέτο γαμαει ελάχιστα. Πρέπει να δουλεύει μπαρ, να παίρνει αναβολικά και να είναι επικοινωνιακός. Τότε ΙΣΩΣ γαμήσει.
Τι μάθαμε και σήμερα στην τοποθεσία bourdela.com

-Πως ο εμφανίσιμος ΔΕΝ γαμάει,ακόμα και αν έχει άλλα προσόντα σπάνια θα γαμήσει!
-Οι άσχημες τυλίγουν τους ωραίους
-Περί αναβολικών,ασχολίαστο....
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.734
Like
1.615
Πόντοι
216
Rafaela Karaliou για παραδειγμα αυτη εδω σπουδαζει κλινικη ψυχολογια στο εξωτερικο. και αρκετες που σπουδαζουν σε παρομοιες σχολες σαν αυτη ειναι
Μη ποστάρετε προφίλ και ονόματα από μη επώνυμες ρε καμένοι,θα τρέχετε και δεν θα φτάνετε μετά...

Με Τέτοια μυαλά μερικοί θα γίνετε πρώτο θέμα στο δελτίο των 8 εύκολα...
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
441
Like
840
Πόντοι
81
Μη ποστάρετε προφίλ και ονόματα από μη επώνυμες ρε καμένοι,θα τρέχετε και δεν θα φτάνετε μετά...

Με Τέτοια μυαλά μερικοί θα γίνετε πρώτο θέμα στο δελτίο των 8 εύκολα...
γιατι τι ακριβως ειπα για αυτη την κοπελα, οτι σπουδαζει ψυχολογια, δηλαδη τα τοσα λιγουρια που της γραφουν στο προφιλ της τοσα κουλα, δεν εχει δημιουργηθει θεμα, λες να υπαρξει θεμα επειδη την σχολιασα εδω στο μπουρδελα
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.715
Like
2.763
Πόντοι
456
Τι μάθαμε και σήμερα στην τοποθεσία bourdela.com

-Πως ο εμφανίσιμος ΔΕΝ γαμάει,ακόμα και αν έχει άλλα προσόντα σπάνια θα γαμήσει!
-Οι άσχημες τυλίγουν τους ωραίους
-Περί αναβολικών,ασχολίαστο....
Έλα πάλι τους βλέπουν ωραίους ρε τυπε..που θα πάει με εσένα αυτή η βαλίτσα..και που στη Ελλάδα..που ωραίους οι ελλεινιδες θεωρούν..τον γκεντζογλου και το λεφτερη σουλτάνο..έλεος..πήγαινε εξωτερικό να δεις κάτι ωραίους άντρες ξανθούς γυμνασμενους.ολλανδους Γερμανούς αμερικανους.αλλά αυτους οι ελλεινιδες δεν τους θελουνε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γιατι τι ακριβως ειπα για αυτη την κοπελα, οτι σπουδαζει ψυχολογια, δηλαδη τα τοσα λιγουρια που της γραφουν στο προφιλ της τοσα κουλα, δεν εχει δημιουργηθει θεμα, λες να υπαρξει θεμα επειδη την σχολιασα εδω στο μπουρδελα
Ε καλά είδα το προφίλ της
Κλασικό σουργελο ελλεινιδα η τυπισα..τρώει μαύρες και αραβικες πουτσες στην Αγγλία με τα λεφτά του μπαμπά.γιατι άσπρος Άγγλος

Δε νομίζω να ασχολείτε με το μπαζακι..
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.734
Like
1.615
Πόντοι
216
γιατι τι ακριβως ειπα για αυτη την κοπελα, οτι σπουδαζει ψυχολογια, δηλαδη τα τοσα λιγουρια που της γραφουν στο προφιλ της τοσα κουλα, δεν εχει δημιουργηθει θεμα, λες να υπαρξει θεμα επειδη την σχολιασα εδω στο μπουρδελα
Έδωσες και δη δημοσίως,προφίλ ατόμου που δεν θεωρείται επώνυμη,δημόσιο πρόσωπο κλπ....
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.734
Like
1.615
Πόντοι
216
Έλα πάλι τους βλέπουν ωραίους ρε τυπε..που θα πάει με εσένα αυτή η βαλίτσα..και που στη Ελλάδα..που ωραίους οι ελλεινιδες θεωρούν..τον γκεντζογλου και το λεφτερη σουλτάνο..έλεος..πήγαινε εξωτερικό να δεις κάτι ωραίους άντρες ξανθούς γυμνασμενους.ολλανδους Γερμανούς αμερικανους.αλλά αυτους οι ελλεινιδες δεν τους θελουνε
Να και ο άλλος...
Άμα σε ενοχλεί τόσο η κατάσταση στο Ελλάντα,γύρνα στη μαμά Αλβανία ή πήγαινε σε άλλη χώρα γενικά.

Βέβαια με το επικίνδυνο σκεπτικό σου,εκεί θα απομονωθείς από όλους.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.228
Κριτικές
1
Like
29.922
Πόντοι
8.006
Aπο οσα διαβαζω σε αυτο το νημα απο μερικους, αναρωτιεμαι πώς ειναι δυνατον να τους επιλεξει μια γυναικα για σχεση.

Σαχλαμάρα, ισοπεδωτισμοί, ανωριμοτητες, παιδικοτητες, μπουρδολογια, ξερολισμός. Ο αλλος παει και αναρτά το προφιλ μιας ανυποψιαστης κοπελας, αναρωτιεται κιολας τι εκανε λαθος, και απο κατω ο παράλλος λεει οτι τρωει αραβικές πούτσες.
 

Υπουργάρα

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2023
Μηνύματα
1.734
Like
1.615
Πόντοι
216
Aπο οσα διαβαζω σε αυτο το νημα απο μερικους, αναρωτιεμαι πώς ειναι δυνατον να τους επιλεξει μια γυναικα για σχεση.

Σαχλαμάρα, ισοπεδωτισμοί, ανωριμοτητες, παιδικοτητες, μπουρδολογια, ξερολισμός. Ο αλλος παει και αναρτά το προφιλ μιας ανυποψιαστης κοπελας, αναρωτιεται κιολας τι εκανε λαθος, και απο κατω ο παράλλος λεει οτι τρωει αραβικές πούτσες.
Για πες μου εσύ που είσαι νομικός:

Σε περίπτωση που το ανυποψίαστο άτομο μάθει τι έκανε κάποιος πίσω από την πλάτη του (διαδικτυακά),δεν μπορεί να κινηθεί νομικά;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom