Νέα

Τί σκέφτονται οι ιερόδουλες όταν τις γαμάμε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ampelale
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 866
  • Εμφανίσεις 67K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
830
Like
1.383
Πόντοι
206
Άμα δεν είναι θύματα trafficking : Ποτέ θα τελειώσει το οκτάωρο να πάω σπιτάκι μου ;

( Όπως και όλοι οι εργαζόμενοι )

Άμα είναι θύματα : Θέλω να πεθάνω , δεν αντέχω άλλο εδώ πέρα.
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
762
Like
4.028
Πόντοι
446
Πρώτα από όλα η διάθεση της έχει να κάνει με το πώς ξύπνησε.
Εάν ξύπνησε άσχημα, θα σκέφτεται άντε να τελειώσει και αυτός για να αραξω.
Εάν είναι σε καλό mood και της πάει νεαρός που σφυροκοπαει μπορεί να γουστάρει ή μπορεί να σκέφτεται που μπλέξαμε πάλι.
Εάν πάει 60αρης να σκεφτεί ότι άντε να τελιωσω με το χουφταλο, εάν πάει αγαπουλης να σκεφτεί να μην ξεχάσω να του χαμογελάσω για να φύγει ευχαριστημένος.
ΣΕ κάθε περίπτωση η κάθε δουλειά έχει τα καριολικια της και από την στιγμή που είναι καλά αμοιβωνενη θα πρέπει να αποδίδει τα μέγιστα.
 

BIG_BIG_BEN

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
2.334
Like
3.097
Πόντοι
456
Τις δουλειές τους και τα ψώνια τους σκέφτονται, όταν δεν έχουν διάθεση να πορωθούν να κάνουν καλό δωμάτιο.

Ή απλά λειτουργούν εντελώς αυτοματοποιημένα, χωρίς να ξέρουν κι αυτές τι σκέφτονται.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
Τα παντα σκεφτονται οπως κι εμεις
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.112
Πόντοι
206
"ροζ, το ταβανι θα το βαψω ροζ"
εξαιρεση αποτελουν αυτες που πεφτουν σε γαμιαδες, εχουν γινει και πολλοι τελευταια. :cheesy:
 

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
720
Like
5.746
μπορώ εγώ να σας πω από πρώτο χέρι .οταν μου αρέσει ο παρτενέρ και τα εχουμε βρει,το απολαμβάνω λες και ειμαι με τον γκομενο μου και δίνω ψυχη και σωμα,αλλα δεν θα σας το κρυψω,υπηρξαν και πελατες που δεν τους συμπάθησα καθόλου ,και σε αυτές τις στιγμες ελεγα αντε να φυγει να μην τον ξαναδω μπροστα μου,μία ωρα είναι ,θα περασει,και απλά επαιξα καλα το ρολο μου οπως ένας ηθοποιος
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.364
Κριτικές
62
Like
41.080
Πόντοι
8.530
Πρώτα από όλα η διάθεση της έχει να κάνει με το πώς ξύπνησε.
Εάν ξύπνησε άσχημα, θα σκέφτεται άντε να τελειώσει και αυτός για να αραξω.
Εάν είναι σε καλό mood και της πάει νεαρός που σφυροκοπαει μπορεί να γουστάρει ή μπορεί να σκέφτεται που μπλέξαμε πάλι.
Εάν πάει 60αρης να σκεφτεί ότι άντε να τελιωσω με το χουφταλο, εάν πάει αγαπουλης να σκεφτεί να μην ξεχάσω να του χαμογελάσω για να φύγει ευχαριστημένος.
ΣΕ κάθε περίπτωση η κάθε δουλειά έχει τα καριολικια της και από την στιγμή που είναι καλά αμοιβωνενη θα πρέπει να αποδίδει τα μέγιστα.
Kαθε πελάτης χρειάζεται τον δικό του ιδιαίτερο χειρισμό όπως και σε κάθε δουλειά στον χώρο της παροχής υπηρεσιών.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
μπορώ εγώ να σας πω από πρώτο χέρι .οταν μου αρέσει ο παρτενέρ και τα εχουμε βρει,το απολαμβάνω λες και ειμαι με τον γκομενο μου και δίνω ψυχη και σωμα,αλλα δεν θα σας το κρυψω,υπηρξαν και πελατες που δεν τους συμπάθησα καθόλου ,και σε αυτές τις στιγμες ελεγα αντε να φυγει να μην τον ξαναδω μπροστα μου,μία ωρα είναι ,θα περασει,και απλά επαιξα καλα το ρολο μου οπως ένας ηθοποιος
Μια απολυτως λογικη ειλικρινης κι αναμενομενη απαντηση! Αυτο ακριβως νιωθω κι εγω οταν περνω με κοπελες του χωρου σας, ειτε το απολαμβανω σαν κοπελα μου, ειτε να φυγω γρηγορα να μη τη ξαναδω...αναλογα τι μου βγαζει...
 

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
720
Like
5.746
Μια απολυτως λογικη ειλικρινης κι αναμενομενη απαντηση! Αυτο ακριβως νιωθω κι εγω οταν περνω με κοπελες του χωρου σας, ειτε το απολαμβανω σαν κοπελα μου, ειτε να φυγω γρηγορα να μη τη ξαναδω...αναλογα τι μου βγαζει...
βέβαια ,εγω οτι εχω να πω το λεω,και ας αναρωτιουνται οσοι το διαβασουν το σχολιο που έχουν βρεθεί μαζι μου σε ποια κατηγορία να ανήκουν χαχα
 

Tomtza

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
182
Like
252
Πόντοι
21
μπορώ εγώ να σας πω από πρώτο χέρι .οταν μου αρέσει ο παρτενέρ και τα εχουμε βρει,το απολαμβάνω λες και ειμαι με τον γκομενο μου και δίνω ψυχη και σωμα,αλλα δεν θα σας το κρυψω,υπηρξαν και πελατες που δεν τους συμπάθησα καθόλου ,και σε αυτές τις στιγμες ελεγα αντε να φυγει να μην τον ξαναδω μπροστα μου,μία ωρα είναι ,θα περασει,και απλά επαιξα καλα το ρολο μου οπως ένας ηθοποιος
γτ δεν απαντας στα pm;
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
483
Κριτικές
46
Like
2.174
Πόντοι
1.071
Μια απολυτως λογικη ειλικρινης κι αναμενομενη απαντηση! Αυτο ακριβως νιωθω κι εγω οταν περνω με κοπελες του χωρου σας, ειτε το απολαμβανω σαν κοπελα μου, ειτε να φυγω γρηγορα να μη τη ξαναδω...αναλογα τι μου βγαζει...
Βαρδιες στο κροκεων 6 ?
 

Αγγελική

Call-Girl
Εγγρ.
16 Αυγ 2020
Μηνύματα
720
Like
5.746
δλδ τι; να περιμενω ποτε θα εχεις καβλες;
λοιπον φιλαρακο,η επιμονή ειναι και λογος να μη δεχτω,χαλαρα,οσο το σκεφτεσαι,τοσο χειροτερα,οχι να με πρήζεις κιολας
 

Tomtza

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2021
Μηνύματα
182
Like
252
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom