Νέα

Τί μας αρέσει στις πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα maturelover2013
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 199
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Nionios(2)

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
971
Κριτικές
37
Like
3.624
Πόντοι
2.596
υπαρχει και η συντροφηκότητα εκτοσ απο το σεξ και αυτο δεν μπορεισ να το εχεισ με μια εκδιδομενη κοπελα
Ναι αλλά πας ενώ το ξέρεις αυτό ότι δεν είναι για σχέση αλλά για πήδημα στιγμής
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
τι μου αρέσει...
θα μπορούσα να γράψω τραγούδια και ν απαγγείλω ποιήματα για τις πουτάνες...
Κάθε φορά με άλλη, κάθε φορά με άλλο κορμί, άλλη ψυχή, το σεξ αλλιώς...
Κάθε φορά να προσπαθείς να μπεις στο μυαλό της, να ρίξεις το τοίχος της "επαγγελματίας"...να την κάνεις να τελειώσει, ν αφεθεί...
Να "κλέψεις" στιγμές, ματιές, "υπηρεσίες"...
Ν ακούσεις λόγια καλά...για το πως γαμάς, το πως μιλάς, για το κορμί σου, το physique σου...
Να δεις ΕΣΥ εσένα στον καθρέφτη, να σ αρέσει αυτό που βλέπεις, να γαμάς σαν άγριο ζώο και να φέρεσαι σαν εραστής πριν και μετά...
Να βγεις έξω από τον οίκο μ ένα ελαφρύ ιδρώτα, ο αέρας να στεγνώσει το μέτωπό σου, η τεστοστερόνη σου να χει έρθει στα ίσια της από την συνουσία που παρήλθε...
Να πας σ αυτές σαν να ναι "δικοί σου" άνθρωποι, να σε χαιρετάνε στο δρόμο, όχι μόνο στο Μετάξι ή στη Φυλής αλλά και αλλού και να μην κάνουν πως δεν σε ξέρουν...
Να μπορείς ΧΑΡΗ Σ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ να τραγουδάς στη μοναξιά, στην κάθε φαντασμένη γκόμενα και στη φτώχεια (10 ευρώ είσοδος)...ΔΕΝ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΑΧΟΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ...
Να μπορείς να πας για "ποτό" μόνος σου, να βλέπεις τα φώτα ν ανάβουν όταν τ άλλα κλείνουν....
Να είναι εκεί σε γιορτές που ΟΥΡΛΙΑΖΟΥΝ αποτυχία...
Να σκέφτεσαι πως κάποιες φορές στη ζωή σου ξάπλωσες με γυναίκες ομορφιάς απαγορευτικής για σένα εκεί στον απογοητευτικό κόσμο! Μοντέλα, εξωτικές παρουσίες, γυναίκες της διπλανής πόρτας που πάντα ποθείς να τις βάλεις από κάτω...
Να χα 100 ζωές την τελευταία μου μέρα θα θελα να παίξω ξύλο, να παίξω online, να φάω, να ΠΑΩ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, και να πέσω να κοιμηθώ και να πεθάνω στον ύπνο μου!
Μετανιώνω που δεν πήγα σ αυτές πιο νωρίς στη ζωή μου, και αυτό είναι για αυτό που μετανιώνω περισσότερο στη ζωή μου! Η ζωή είναι πουτάνα κυρίες και κύριοι!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.178
Πόντοι
8.530
Είναι η σκέψη ότι με λίγες δεκαδες € μπορείς να απολαύσεις γυναίκα που έξω θα ξοδευες πολλά περισσότερα για να την κατακτήσεις ΑΝ τελικά συμβεί αυτό....
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.124
Πόντοι
3.786
Η ειλικρίνεια που δυστυχώς σπανίζει έξω. Στο αγοραίο σεξ, ξέρεις απο πριν ότι τόσα το απλό, τόσα το σπέσιαλ. Πληρώνεις μέχρι εκεί που σε παίρνει και παίρνεις αυτό που θέλεις.
Δεν ακυρώνω συνολικά το γυναικείο φύλο, αλλά μπροστά σε μια πουτάνα στη νοοτροπία που σου πουλάει παραμύθι ότι σε βλέπει σοβαρά και θέλει μόνο να πληρώνεις και να μη σου κάθεται ,προτιμώ χίλιες φορές μια πουτάνα στο επάγγελμα που σου λέει από την πρώτη στιγμή ότι σου κάθεται για τα λεφτά.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Οτι μπορω χωρις να χρειαστει να πω κουβεντα,σαλιαρισματα,ατακες και φιλοφρονησεις ,δωρακια και χάρες ,να γαμησω οτι ειδος γκομενας θελω βγαζοντας οτι γουστα εχω την στιγμη εκεινη.Αφου χυσω εαν γουσταρω ασχολουμε με το κοριτσι ή αλλιως αποχαιρετω και εξαφανιζομαι και παμε για αλλα.Αυτη η αισθηση πληρους ελευθεριας που προσφερουν οι πουτανες ειναι ανεκτιμητης αξιας !
 

Esitopes

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2016
Μηνύματα
587
Like
421
Πόντοι
26
Μην ξεχνάτε ότι χάνεται η αίσθηση του κυνηγού.μετα από πολλά γαμησια με εργαζόμενα κορίτσια ο άντρας αρχίζει να κοτευει με αποτέλεσμα να αδιάφορει στο φλερτ.
ο άντρας πρέπει να είναι κυνηγός.
 

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
67
Like
71
Πόντοι
0
Το ότι είναι δημόσιας χρήσης και ενώ γνωρίζουν ότι είναι μόνο γι'αυτό, συνεχίζουν να τσαντίζονται επ'άπειρο
που δεν μπορούν να κάνουν τίποτα για να αλλάξουν την μοίρα τους. Εξαιρέσεις σχεδόν ανύπαρκτες οπότε βγαίνει γέλιο. Το ότι μέσα στο δωμάτιο το παίζουν φίρμες αλλά στην πραγματική ζωή κλάνουν μέντες μην τις αναγνωρίσουν. Καμία εξαίρεση. Αυτό κι αν βγάζει γέλιο. Γενικώς είναι χρήσιμες για γέλιο και φυσικά για ηδονή.
Oi περισσότερες κοπελες δουλεύουν όλη μέρα και δεν έχουν χρόνο για προσωπική ζωή
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.935
Πόντοι
14.936
Ειναι παριες...
Ειναι νυχτοβια πλασματα σαν τις γατες...
Ειναι μπερδεμενες στα ολα ομως...
Ειναι εμεις στην θηλυκη μας εκδοση..
Για αυτο μας αρεσουν...
Για αυτο παμε...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
89
Like
10.074
Πόντοι
17.885
Μην ξεχνάτε ότι χάνεται η αίσθηση του κυνηγού.μετα από πολλά γαμησια με εργαζόμενα κορίτσια ο άντρας αρχίζει να κοτευει με αποτέλεσμα να αδιάφορει στο φλερτ.
ο άντρας πρέπει να είναι κυνηγός.
σωστός μεν αλλά...του κυνηγού του γεωργού και του ψαρρά το πιάτο 6 φορές είναι αδειανό και μια φορά γεμμάτο!
ps: αυτές τις σ-έξι πήγαινε στις πουτάνες και μνημόνευέ τες αυτήν τη μια :worship:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.057
Πόντοι
2.356
Oi περισσότερες κοπελες δουλεύουν όλη μέρα και δεν έχουν χρόνο για προσωπική ζωή
Αυτό δεν έχει σχέση με ότι έγραψα. Ομολογουμένως
η δουλειά είναι για να βγάζεις τα προς το ζειν. Όποιοι δουλεύουν πολύ είναι αποτυχημένοι. Όποιοι βάζουν τους άλλους να δουλεύουν, είναι πετυχημένοι. Νόμος ζωής.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tepes

oldguy

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
548
Πόντοι
21
Τα πράγματα είναι πολύ απλά: Την πουτάνα την ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ, τη σύντροφο -γκόμενα -σύζυγο πολλές φορές στην επιβάλλουν οι συνθήκες, κατά βάση η συνήθεια. Επίσης, η σύντροφός σου δεν θα σου κάνει ούτε τα μισά απ΄αυτά που φαντασιώνεσαι. Η επαγγελματίας θα σου κάνει και παραπάνω απ΄ότι έχεις ονειρευτεί αν έχεις χρήμα και κάνεις σωστές επιλογές...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Πάντα μου άρεσε .... ο batman .... γιαυτό γούσταρα να γίνομαι ... ΠΟΥΤΑΝΟ-BUTTMAN !

Να φεύγεις νύχτα αργά ........ με το αλήτικο χυδαίο όχημα ...........
οι δρόμοι άδειοι .......... οι υπάλληλοι έχουν ήδη πέσει για ύπνο πριν 2-3-4 ώρες ............


ΠΑς στο γαμιστρώνα .........
χαμηλά μπουρδελέ φώτα ......... η νυσταγμένη ρεσεψιονίστ .........
να σου δίνει τα απαραίτητα με απαξίωση , φθόνο , μίσος , απέχθεια ..............


να ανεβαίνεις ......... φθηνά αρωματικά .........
ξεπλένεις πούτσο κορμί κτλ .........

κλειδώνεις τα ρούχα στην ντουλάπα ......... αράζεις με τον ψώλο έξω ...............


ακούς τα τακούνια .........

έρχεται το μουνέτο ....... την υποδέχεσαι με το κοντάρι όρθιο .........
δεν μιλάς καν ......... ψαρώνουν και οι πιο παλιές .........


αν θες πιο πολύ τρελίτσα .... και θεατρινισμό ........ της κάνεις κανά .... χειροφίλημα !!!!!!!!!!!!

αν θες να βάλεις και 3 σωματοφύλακες μέσα .... μετά υποκλίσεως !!!!!!!!!!

περιμένεις να ξεβρακωθεί .................

και αρχίζεις να τη γαμάς, χωρίς να ξέρεις τι γλώσσα μιλάει και να έχει ακούσει τη φωνή σου !!!!!!!!


ΜΕΓΑΛΕΙΟ !!!!!!!!!!!!!!!
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.551
Πόντοι
3.346
Είναι η σκέψη ότι με λίγες δεκαδες € μπορείς να απολαύσεις γυναίκα που έξω θα ξοδευες πολλά περισσότερα για να την κατακτήσεις ΑΝ τελικά συμβεί αυτό....
Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν μερικές γυναίκες, οι οποίες καθαρά και μόνο λαμβάνοντας υπόψη την ομορφιά, δε θα μας καθόντουσαν ούτε σε χίλιες ζωές.
 

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
550
Κριτικές
25
Like
3.434
Πόντοι
1.436
H διαφορά των εκδιδομενων γυναικών με των μη εκδιδομενων είναι ότι στις ιερόδουλες ότι πληρώνεις περνεις... αντίθετα στις άλλες μπορεί ν πληρώσεις τα διπλά τριπλά ή πενταπλά χρήματα και να πάρεις τα μισά ή τίποτα!! Αυτά είναι λόγια που μου είπε όταν ήμουν 20 ετών μια στριπτιζερ γύρω στα 40 σε κάποιο μαγαζί στριπτίζ έξω απο μια μεγάλη επαρχιακή πόλη!! Όταν άρχισα το σπορ του αγοραίου ερωτα θυμήθηκα τα λογια της και κατάλαβα ότι οι ιεροδουλες προσφέρουν κοινωνικό έργο καθώς χάρη σε αυτές δεν παρακαλάς ούτε πληγώνεσαι από καμιά εκεί έξω....
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
τι μου αρέσει...
θα μπορούσα να γράψω τραγούδια και ν απαγγείλω ποιήματα για τις πουτάνες...
Κάθε φορά με άλλη, κάθε φορά με άλλο κορμί, άλλη ψυχή, το σεξ αλλιώς...
Κάθε φορά να προσπαθείς να μπεις στο μυαλό της, να ρίξεις το τοίχος της "επαγγελματίας"...να την κάνεις να τελειώσει, ν αφεθεί...
Να "κλέψεις" στιγμές, ματιές, "υπηρεσίες"...
Ν ακούσεις λόγια καλά...για το πως γαμάς, το πως μιλάς, για το κορμί σου, το physique σου...
Να δεις ΕΣΥ εσένα στον καθρέφτη, να σ αρέσει αυτό που βλέπεις, να γαμάς σαν άγριο ζώο και να φέρεσαι σαν εραστής πριν και μετά...
Να βγεις έξω από τον οίκο μ ένα ελαφρύ ιδρώτα, ο αέρας να στεγνώσει το μέτωπό σου, η τεστοστερόνη σου να χει έρθει στα ίσια της από την συνουσία που παρήλθε...
Να πας σ αυτές σαν να ναι "δικοί σου" άνθρωποι, να σε χαιρετάνε στο δρόμο, όχι μόνο στο Μετάξι ή στη Φυλής αλλά και αλλού και να μην κάνουν πως δεν σε ξέρουν...
Να μπορείς ΧΑΡΗ Σ ΑΥΤΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ να τραγουδάς στη μοναξιά, στην κάθε φαντασμένη γκόμενα και στη φτώχεια (10 ευρώ είσοδος)...ΔΕΝ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΜΠΟΡΩ ΜΟΝΑΧΟΣ ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ...
Να μπορείς να πας για "ποτό" μόνος σου, να βλέπεις τα φώτα ν ανάβουν όταν τ άλλα κλείνουν....
Να είναι εκεί σε γιορτές που ΟΥΡΛΙΑΖΟΥΝ αποτυχία...
Να σκέφτεσαι πως κάποιες φορές στη ζωή σου ξάπλωσες με γυναίκες ομορφιάς απαγορευτικής για σένα εκεί στον απογοητευτικό κόσμο! Μοντέλα, εξωτικές παρουσίες, γυναίκες της διπλανής πόρτας που πάντα ποθείς να τις βάλεις από κάτω...
Να χα 100 ζωές την τελευταία μου μέρα θα θελα να παίξω ξύλο, να παίξω online, να φάω, να ΠΑΩ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ, και να πέσω να κοιμηθώ και να πεθάνω στον ύπνο μου!
Μετανιώνω που δεν πήγα σ αυτές πιο νωρίς στη ζωή μου, και αυτό είναι για αυτό που μετανιώνω περισσότερο στη ζωή μου! Η ζωή είναι πουτάνα κυρίες και κύριοι!
συμφωνω σε ολα οσα λες,εκτος απο αυτο που λες οτι μπορεις να τις δεις στο δρομο και να σε χαιρετησουν,οι ιεροδουλες κανουν πως δε σε βλεπουν στο δρομο,ειχα πετυχει μια φορα μονο ιεροδουλη εκτος μπουρδελου στο δρομο στη φυλης και εκανε πως δε με εβλεπε ενω περασε απο διπλα μου(ειχα περασει μαζι της 6 φορες και εκανε πως δε με εβλεπε),επισης δε συμφωνω στη τελευταια σου μερα που λες να παιξεις ξυλο(το ξυλο ειναι για τους αμυαλους) οσο για το φαγητο και τις πουτανες τη τελευταια μερα συμφωνω και επαυξανω.Για εναν αντρα που δε μπορει εξω να βρει γκομενες οι ιεροδουλες τον βοηθανε ΤΡΟΜΕΡΑ,του δινουν τη χαρα του σεξ που δε μπορει αλλιως.Οι ιεροδουλες ειναι ξενες στο 95 τοις εκατο,οι ξενες ειναι ομορφες εξωτικες και οχι συνιθισμενες και μπαναλ φυσιογνωμιες οπως οι ελληνιδες,καλυτερα ιεροδουλες που βρισκεις και με ωραιες φατσες και με ωραια σωματα παρα ελληνιδες που δυσκολα θα βρεις μια με καλο σωμα και καλη φατσα σα τις ξενες ιεροδουλες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
430
Πόντοι
21
Είναι η σκέψη ότι με λίγες δεκαδες € μπορείς να απολαύσεις γυναίκα που έξω θα ξοδευες πολλά περισσότερα για να την κατακτήσεις ΑΝ τελικά συμβεί αυτό....
ακριβως εγω ειχα παει με τη καταλεγια στα στουντιο με 50 ευρω που στη εξω ζωη θα επρεπε να ξοδεψω 8.000 για να διεκδηκησω μια τετοιας εμφανησης(να ημουν δλδ φραγκατος να τη κερναγα απειρα λεφτα σε ρουχα,εστιατορια,καφετεριες και οτι αλλο ωστε να πηγαινε μαζι μου)
 

tepes

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
67
Like
71
Πόντοι
0
ακριβως εγω ειχα παει με τη καταλεγια στα στουντιο με 50 ευρω που στη εξω ζωη θα επρεπε να ξοδεψω 8.000 για να διεκδηκησω μια τετοιας εμφανησης(να ημουν δλδ φραγκατος να τη κερναγα απειρα λεφτα σε ρουχα,εστιατορια,καφετεριες και οτι αλλο ωστε να πηγαινε μαζι μου)
θελει προσοχη γιατί πολλοι εθίζονται σε αυτεσ τισ κοπελες και χανουν το εδιαφερον τους για τις ελληνιδες που εχουν κατωτερη εμφανιση... αλλοι τις ερωτευονται.. και θελουν να κανουν και σχεση μαζι τους...
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.270
Πόντοι
11.956
Το ...τακ τουκα ....τακ τουκα ..που κάνουν τα τακούνια στον διάδρομο του χοτελ λίγο πριν ακούσεις το χτύπημα της πόρτας....η αδρεναλίνη στα ύψη....θα είναι ίδια με τις φωτογραφίες θα περάσω καλά ....η θα είναι κομοδίνο..και το άνοιγμα της πόρτας και το πρώτο βλέμμα επεξεργασίας....τι μουναρα είναι αυτή....η....ωχ άλλη ειρθε
 

professor x

Μέγας
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
2.922
Κριτικές
37
Like
20.152
Πόντοι
4.646
Το ...τακ τουκα ....τακ τουκα ..που κάνουν τα τακούνια στον διάδρομο του χοτελ λίγο πριν ακούσεις το χτύπημα της πόρτας....η αδρεναλίνη στα ύψη....θα είναι ίδια με τις φωτογραφίες θα περάσω καλά ....η θα είναι κομοδίνο..και το άνοιγμα της πόρτας και το πρώτο βλέμμα επεξεργασίας....τι μουναρα είναι αυτή....η....ωχ άλλη ειρθε
Αυτό τό άγνωστο έχει άλλη χάρη.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.798
Κριτικές
62
Like
40.178
Πόντοι
8.530
Το ...τακ τουκα ....τακ τουκα ..που κάνουν τα τακούνια στον διάδρομο του χοτελ λίγο πριν ακούσεις το χτύπημα της πόρτας....η αδρεναλίνη στα ύψη....θα είναι ίδια με τις φωτογραφίες θα περάσω καλά ....η θα είναι κομοδίνο..και το άνοιγμα της πόρτας και το πρώτο βλέμμα επεξεργασίας....τι μουναρα είναι αυτή....η....ωχ άλλη ειρθε
Aυτο ρε!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom