Νέα

Τί έχουμε εδώ; Vice ρεπορτάζ περί πορνείας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dinamitisc5
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.008
Κριτικές
94
Like
46.311
Πόντοι
17.311
αν και αυτο απο 2016, ειναι καλυτερο.
παλι λογια γνωστα-κλασσικα και απο παλια, αλλα καλο ειναι να υπαρχουν επιπλεον.
προσωπικα καποιες μου εχουν πει και χειροτερα βεβαια, αλλα οκ...
"Πριν από καμιά δεκαριά χρόνια, ένας κύριος γύρω στα 60, που ερχόταν συχνά πυκνά φορώντας το κουστουμάκι του, μου ζητούσε να με λέει Χριστίνα. Μια φορά τον ρώτησα γιατί με λέει έτσι και μου είπε ότι η Χριστίνα είναι μια ανιψιά του, 20 χρονών."
ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑΔΕΣ !!!
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
2
Like
1.730
Πόντοι
216
Ποια είναι αυτη ρε μυστες ; Καρτέλα έχει ; Και ποιος δίνει 10€ για δαυτη ; Πρεπει να σαι βιτσιοζος για να πας μαζι της. :confused:
Tύπε, αν κατέβεις νωρίς το βράδυ στο Μετάξι, γιατί κατά πάσα πιθανότητα εκεί γυρίστηκε, και κάνεις μια τσάρκα, αυτήν θα την θεωρήσεις "μουνάρα" και γρήγορα μάλιστα. Με πρόσφατη την τελευταία τσάρκα μου, το επίπεδο παρακμής των εργαζομένων εκεί έχει βαρέσει κόκκινο. Κυριολεκτικά granny (μιλάμε για ηλικίες γύρω στα 70), με ΠΟΛΥ ατσούμπαλα σώματα, και, σε contrast, εκεί κάτω στα μεγάλα νούμερα στην Ιάσωνος, οριακά ανήλικα. Είδα ένα που με το ζόρι το έκανες 17 χρονών, με μια έκφραση θλίψης και απελπισίας καρφωμένη στο πρόσωπό της. Και, το "καλύτερο"... ένα granny άβυζο και σκελετωμένο, στο Ιάσωνος 1 κάτι, να έχει ΟΥΡΑ να περιμένει! Ανέβηκα τα σκαλιά, και όχι μόνο περίμεναν ήδη 5 να τη δούνε και άλλος ένας που είχε πληρώσει, για να μπεί, ανέβηκαν άλλοι τρείς μαζί μου, και ήμουν ο μόνος που κατέβηκε!
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.683
Κριτικές
3
Like
4.243
Πόντοι
606
ντοκυμαντερ του vice

 
  • Like
Αντιδράσεις: Km7699

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.870
Πόντοι
456
Tύπε, αν κατέβεις νωρίς το βράδυ στο Μετάξι, γιατί κατά πάσα πιθανότητα εκεί γυρίστηκε, και κάνεις μια τσάρκα, αυτήν θα την θεωρήσεις "μουνάρα" και γρήγορα μάλιστα. Με πρόσφατη την τελευταία τσάρκα μου, το επίπεδο παρακμής των εργαζομένων εκεί έχει βαρέσει κόκκινο. Κυριολεκτικά granny (μιλάμε για ηλικίες γύρω στα 70), με ΠΟΛΥ ατσούμπαλα σώματα, και, σε contrast, εκεί κάτω στα μεγάλα νούμερα στην Ιάσωνος, οριακά ανήλικα. Είδα ένα που με το ζόρι το έκανες 17 χρονών, με μια έκφραση θλίψης και απελπισίας καρφωμένη στο πρόσωπό της. Και, το "καλύτερο"... ένα granny άβυζο και σκελετωμένο, στο Ιάσωνος 1 κάτι, να έχει ΟΥΡΑ να περιμένει! Ανέβηκα τα σκαλιά, και όχι μόνο περίμεναν ήδη 5 να τη δούνε και άλλος ένας που είχε πληρώσει, για να μπεί, ανέβηκαν άλλοι τρείς μαζί μου, και ήμουν ο μόνος που κατέβηκε!


Το μεταξι γενικά θεωρείτε ο πάτος της αλυσίδας του πληρωμένου σεξ, σωστά? η φυλής ειναι ενα level πιο πάνω?
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.507
Πόντοι
2.256

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
2
Like
1.730
Πόντοι
216
Το μεταξι γενικά θεωρείτε ο πάτος της αλυσίδας του πληρωμένου σεξ, σωστά? η φυλής ειναι ενα level πιο πάνω?
Σήμερα πλέον, μάλλον ναι. Παλιότερα, εώς και σχετικά πρόσφατα, όχι. Την εποχή που ήμουν ακόμα νέος και όμορφος, η διαφοροποίηση είχε ως εξής. Μετάξι κυρίως Ελληνίδες, μεταξύ 40 και 50... Φυλής τα πιπινάκια εξ Ανατολικού μπλόκ, που μόλις είχε καταρρεύσει και πέριξ Λιοσίων και κάτω απο την αχαρνών, οι σιτεμένες απο late milf, Μέχρι και γιαγιάδες. Στην πορεία σταδιακά άλλαξαν οι ισορροπίες
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.870
Πόντοι
456
αν και αυτο απο 2016, ειναι καλυτερο.
παλι λογια γνωστα-κλασσικα και απο παλια, αλλα καλο ειναι να υπαρχουν επιπλεον.
προσωπικα καποιες μου εχουν πει και χειροτερα βεβαια, αλλα οκ...
"Πριν από καμιά δεκαριά χρόνια, ένας κύριος γύρω στα 60, που ερχόταν συχνά πυκνά φορώντας το κουστουμάκι του, μου ζητούσε να με λέει Χριστίνα. Μια φορά τον ρώτησα γιατί με λέει έτσι και μου είπε ότι η Χριστίνα είναι μια ανιψιά του, 20 χρονών."
ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΠΟΥΣΤΑΡΑΔΕΣ !!!


Μέναμε σε μια γκαρσονιέρα στου Γκύζη τότε. Ο Κώστας με παρακάλεσε κλαίγοντας να πηδηχτώ μαζί του για να ξεχρεώσει 100 ευρώ, αλλά δεν μπορούσα να πιστέψω ότι αυτό ήταν πραγματικότητα.
Όταν χτύπησε το κουδούνι του σπιτιού κατάλαβα ότι ζω στ' αλήθεια μέσα σε αυτή την κατάσταση.
Η πόρτα άνοιξε και είδα έναν χοντρό τύπο γύρω στα 40. Φορούσε καφέ σακάκι και μαύρο πουκάμισο.
Θυμάμαι ακόμα την ιδρωτίλα που μύριζε όταν ήρθε κι έκατσε δίπλα μου, ανακατεμένη με φτηνή κολόνια.
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.806
Like
3.625
Πόντοι
456
Tύπε, αν κατέβεις νωρίς το βράδυ στο Μετάξι, γιατί κατά πάσα πιθανότητα εκεί γυρίστηκε, και κάνεις μια τσάρκα, αυτήν θα την θεωρήσεις "μουνάρα" και γρήγορα μάλιστα. Με πρόσφατη την τελευταία τσάρκα μου, το επίπεδο παρακμής των εργαζομένων εκεί έχει βαρέσει κόκκινο. Κυριολεκτικά granny (μιλάμε για ηλικίες γύρω στα 70), με ΠΟΛΥ ατσούμπαλα σώματα, και, σε contrast, εκεί κάτω στα μεγάλα νούμερα στην Ιάσωνος, οριακά ανήλικα. Είδα ένα που με το ζόρι το έκανες 17 χρονών, με μια έκφραση θλίψης και απελπισίας καρφωμένη στο πρόσωπό της. Και, το "καλύτερο"... ένα granny άβυζο και σκελετωμένο, στο Ιάσωνος 1 κάτι, να έχει ΟΥΡΑ να περιμένει! Ανέβηκα τα σκαλιά, και όχι μόνο περίμεναν ήδη 5 να τη δούνε και άλλος ένας που είχε πληρώσει, για να μπεί, ανέβηκαν άλλοι τρείς μαζί μου, και ήμουν ο μόνος που κατέβηκε!
Tύπε ειλικρινά ανατριχιαστικό μήνυμα. Όπως ακριβώς αντίκρυσα την κατάσταση που πέρασα τελευταία φορά. Ξέχασες να αναφέρεις ότι δεν είναι καν σπίτια, θυμίζουν βρώμικες εξαθλειωμένες φαβέλες Βραζιλίας με μπετονιές δεξιά αριστερά με μπουγάδες. Απογοήτευση. Αν κάποιος πηγαίνει σε αυτό το μέρος και δήθεν περνάει καλά και χαίρεται είναι το λιγότερο άρρωστος.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.557
Πόντοι
2.256
Φανταστείτε ότι τη δεκαετία του 80 στην Αγησιλάου και στην Ιάσωνος υπήρχαν με 500 δρχ αρχοντομούνες μιλφ!!! Στη Φυλής λίγο νεώτερες με 600 δρχ αλλά πιο μέτριες υπηρεσίες. Τα μπάζα και οι μέτριες δούλευαν πρωινά καθημερινές. Οι καλές δούλευαν τα Σ/Κ!!! Στη Σαρρή εκεί που έκανε το θέατρο ο Λαζόπουλος είχε τραβεστί εγχειρισμένα με 5 κατοστάρικα αλλά γυναικάρες!!! Οι πολύ αδύνατες δεν έμπαιναν σε μπουρδέλο επειδή οι πελάτες τις πέρναγαν για πρεζούδες!!! Μόνο στο πεζοδρόμιο στη Σοφοκλέους έβρισκες τέτοιες και στα στενά της Ομονοίας.
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.156
Κριτικές
2
Like
1.730
Πόντοι
216
Tύπε ειλικρινά ανατριχιαστικό μήνυμα. Όπως ακριβώς αντίκρυσα την κατάσταση που πέρασα τελευταία φορά. Ξέχασες να αναφέρεις ότι δεν είναι καν σπίτια, θυμίζουν βρώμικες εξαθλειωμένες φαβέλες Βραζιλίας με μπετονιές δεξιά αριστερά με μπουγάδες. Απογοήτευση. Αν κάποιος πηγαίνει σε αυτό το μέρος και δήθεν περνάει καλά και χαίρεται είναι το λιγότερο άρρωστος.
Αδερφέ, καλύτερα να μην το βάλουμε καν κάτω αυτό. Γιατί, ας είμαστε λιγάκι ειλικρινείς μεταξύ μας, για να δίνουμε αναφορές στο τι παίζει, και βολτάρουμε, και πληρώνουμε για να γαμήσουμε σε αυτή την παρακμή. Και, για να το επαναλαμβάνουμε, μάλλον καλά περνάμε, άρα, λογικά, είμαστε λιγάκι άρρωστοι όλοι μας.
Φανταστείτε ότι τη δεκαετία του 80 στην Αγησιλάου και στην Ιάσωνος υπήρχαν με 500 δρχ αρχοντομούνες μιλφ!!! Στη Φυλής λίγο νεώτερες με 600 δρχ αλλά πιο μέτριες υπηρεσίες. Τα μπάζα και οι μέτριες δούλευαν πρωινά καθημερινές. Οι καλές δούλευαν τα Σ/Κ!!! Στη Σαρρή εκεί που έκανε το θέατρο ο Λαζόπουλος είχε τραβεστί εγχειρισμένα με 5 κατοστάρικα αλλά γυναικάρες!!! Οι πολύ αδύνατες δεν έμπαιναν σε μπουρδέλο επειδή οι πελάτες τις πέρναγαν για πρεζούδες!!! Μόνο στο πεζοδρόμιο στη Σοφοκλέους έβρισκες τέτοιες και στα στενά της Ομονοίας.
Αυτό! Ακριβώς αυτό. Το φαινόμενο skinny, έγινε νόρμα μετά τα μισά της δεκαετίας του 90, με το πλήθος ανατολικών, πολλές φορές στα όρια του υποσιτισμού, που τις κουβαλάγανε με το τσουβάλι εδώΠαρεμπικπτόντως, υπήρχε κάποτε ένα μπουρδέλο, στην Κοδριγκτώνος, σχεδόν στη γωνία με την Αριστοτέλους, που, ακόμα με στοιχειώνει. Μια βρωμόγρια τσατσά, να παρουσιάζει ένα κοριτσάκι. Μιλάμε για, το πολύ 15 χρονών. Ήμουν 19 τότε, και μου βάρεσαν ότι καμπαναάκια συναγερμού μπορείς να φανταστείς στο κεφάλι, μόλις την είδα. Ήμουν παρέα με κάτι πρώην συμμαθητές μου, κάναμε ομαδικώς μεταβολή, και είχαμε αηδιάσει με το γεγονός οτι υπήρχαν πελάτες που είχαν ήδη πληρώσει να γαμήσουν το ανήλικο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
31.790
Κριτικές
62
Like
40.173
Πόντοι
8.530
Το μεταξι γενικά θεωρείτε ο πάτος της αλυσίδας του πληρωμένου σεξ, σωστά? η φυλής ειναι ενα level πιο πάνω?
Η Φυλής είναι ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ένα level πάνω ,πιθανότατα και δύο.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.537
Like
12.557
Πόντοι
2.256
Αδερφέ, καλύτερα να μην το βάλουμε καν κάτω αυτό. Γιατί, ας είμαστε λιγάκι ειλικρινείς μεταξύ μας, για να δίνουμε αναφορές στο τι παίζει, και βολτάρουμε, και πληρώνουμε για να γαμήσουμε σε αυτή την παρακμή. Και, για να το επαναλαμβάνουμε, μάλλον καλά περνάμε, άρα, λογικά, είμαστε λιγάκι άρρωστοι όλοι μας.

Αυτό! Ακριβώς αυτό. Το φαινόμενο skinny, έγινε νόρμα μετά τα μισά της δεκαετίας του 90, με το πλήθος ανατολικών, πολλές φορές στα όρια του υποσιτισμού, που τις κουβαλάγανε με το τσουβάλι εδώΠαρεμπικπτόντως, υπήρχε κάποτε ένα μπουρδέλο, στην Κοδριγκτώνος, σχεδόν στη γωνία με την Αριστοτέλους, που, ακόμα με στοιχειώνει. Μια βρωμόγρια τσατσά, να παρουσιάζει ένα κοριτσάκι. Μιλάμε για, το πολύ 15 χρονών. Ήμουν 19 τότε, και μου βάρεσαν ότι καμπαναάκια συναγερμού μπορείς να φανταστείς στο κεφάλι, μόλις την είδα. Ήμουν παρέα με κάτι πρώην συμμαθητές μου, κάναμε ομαδικώς μεταβολή, και είχαμε αηδιάσει με το γεγονός οτι υπήρχαν πελάτες που είχαν ήδη πληρώσει να γαμήσουν το ανήλικο
Πέστα ρε φίλε!!! Όταν ξεκίνησε η κάθοδος των Αλβανών και των ανατολικών είχα αποσυρθεί προσωρινά. Πρόλαβα μόνο κάτι Αλβανά στην αρχή τους. Θυμάμαι στην Ιάσωνος ένα κοριτσάκι αδύνατο και ήμουν μεθυσμένος. Δεν την πρόσεξα καλά στο σαλόνι αλλά όταν ήρθε στο δωμάτιο ήταν έτοιμη να κλάψει. Σηκώθηκα και ντύθηκα χωρίς να την ακουμπήσω. Έβαλε τα κλάματα και μου έκανε νόημα "έλα" μη φεύγεις! Έφυγα και έκανα νόημα στην τσατσά "όλα εντάξει, πολύ καλά"!!! :cry:
Βγήκα κι έκανα εμετό, είχα πιει πολύ. Μετά έκανα αρκετό καιρό να ξαναγυρίσω στα μπουρδέλα. Ένα περιστατικό που μου το έφερες τώρα στη μνήμη. :cry:
 

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.242
Like
4.882
Πόντοι
456
Αξιζουν ενα δικο τους νημα αυτα τα σχολια ειδικα για τα 90ς. Τρομακτικο ρε παιδια , εγινε κομπος το στομαχι μου. :cry:
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
285
Like
321
Πόντοι
21
Ενδιαφέρον. Αν κα στα σχόλια στο youtube γράφει κάποιος ότι η συνέντευξη είναι από το 2016.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.708
Κριτικές
164
Like
81.747
Πόντοι
46.223
Να ρε ψάχνετε τσατσά που γαμιέται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

Arxontas tou skotous

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
549
Κριτικές
25
Like
3.428
Πόντοι
1.436
Μια βρωμόγρια τσατσά, να παρουσιάζει ένα κοριτσάκι. Μιλάμε για, το πολύ 15 χρονών. Ήμουν 19 τότε, και μου βάρεσαν ότι καμπαναάκια συναγερμού μπορείς να φανταστείς στο κεφάλι, μόλις την είδα. Ήμουν παρέα με κάτι πρώην συμμαθητές μου, κάναμε ομαδικώς μεταβολή, και είχαμε αηδιάσει με το γεγονός οτι υπήρχαν πελάτες που είχαν ήδη πληρώσει να γαμήσουν το ανήλικο
Δυστυχώς υπάρχουν τυποι που γουστάρουν μόνο ανήλικα κοριτσάκια max 18 που μόνο στον αγοραιο έρωτα θα τα βρουν και ιδιαίτερα στον παράνομο.Γνωριζω περιπτώσεις 2 πελατών που γυρνάνε τα μπουρδέλα με σκοπό να βρουνε την πιο μικρή ηλικιακά κοπέλα αδιαφορώντας αν είναι ανήλικη κ παράνομη στη δουλειά της.....έχουν αρρώστια με τα μικρά κ τρελαίνονται ....μέχρι κ σε πάρτι νεολαίας πάνε κ στα σχολεία απέξω να πάρουν μάτι τα
μικρά κοριτσάκια.... πως μερικοί φτιάχνονται από γυναίκες 30 kg που μπορεί να ήταν οι κόρες τους δεν το καταλαβαίνω....
 

ΤΙΜΩΡΟΣ(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
589
Κριτικές
1
Like
1.249
Πόντοι
206
Το μεταξι γενικά θεωρείτε ο πάτος της αλυσίδας του πληρωμένου σεξ, σωστά? η φυλής ειναι ενα level πιο πάνω?

Πάτος; Απόπατος να λες καλύτερα.
Πατος;
Το Μεταξι ειναι η κορυφη.
Ο λογος που καποιος παει στον αγοραιο ερωτα ειναι γιατι ειναι το πιο φθηνο σεξ.
Δηλαδη πληρωνεις μονο με χρημα, και οχι με αλλα μεσα που πληρωνεις τις γκομενες, τα οποια κοστιζουν πιο πολυ.
Το Μεταξι ειναι το πιο φθηνο σεξ, αρα ειναι το κορυφαιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom