Νέα

Θρυλικές πορνοστάρ των 90s

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα The Saint*
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια θεωρείτε ότι ήταν η πιο ξεχωριστή πορνοστάρ της δεκαετίας του 1990

  • Jenna Jameson

    Ψήφοι: 32 30,5%
  • Briana Banks

    Ψήφοι: 19 18,1%
  • Sylvia Saint

    Ψήφοι: 48 45,7%
  • Tera Patrick

    Ψήφοι: 15 14,3%
  • Rita Faltoyano

    Ψήφοι: 6 5,7%
  • Laura Angel

    Ψήφοι: 20 19,0%
  • tellystalone6969

    Ψήφοι: 4 3,8%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    105

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.695
Like
29.015
Πόντοι
6.056
Kelly trump-Olivia del rio-Silviaρα saint η αλλιως tomcalova μουναροβα οι μεγαλοι μου ερωτες μαζι κ οι υπερτσονταρες του TITANA mario salieri Με τις ξενες αλλα κ ιταλιδες μουναρες...Μετα ερχεται ο dorcel...Video blue το δευτερο μας σπιτι αραγμα με τις ωρες κ πολλες ενοικιασεις για δουλεια στο σπιτι..Τα σκ επαιρναν φωτια τα vhs...K κατι ασχετο αλλα σχετικο η βικτωρια η ουκρανη με τιςυπερ βυζαρες απο baby O που πανω στον χωρο σου εκανε κ την φημισμενη βυζοασφυξια κ ειδα στο τοπικ για τα strip οτι την ψαχνει καποιος παλιος μυστης συναγωνιστης στην φατσα ηταν σχεδον ΙΔΙΑ με την silvia...Παταγος γινοταν τοτε για παρτη της αχ ρε πουστηδες τι χρονια μυθικα ζησαμε γαμω τον νεοφιλελευθερισμο κ την μεταμοντερνα νεωτερικοτητα
Kelly Trump και Olivia del rio. Μεγαλες καραπουταναρες και η δυο, έδειχναν πραγματικά οτι απολαμβάναν τις πουτσες που έτρωγαν στις ταινιες, σκυλια του πολεμου!
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
815
Like
2.707
Πόντοι
446

Το μπαμ που έκανε η Jenna Jameson, τέτοιο hype και τόσο χρημά/διαφήμιση στο πορνό καμμιά άλλη. Brianna νομίζω είναι περισσότερο 2000s παρά 90s, βυζάρα η Γερμανίδα, εκανε κάποιες σκηνές στην επιστροφή της κάπου στα 2016-2019. Sylvia Saint πάντα ήταν όνειρο για εμάς, φενόταν πιο προσιτή και το Ευρωπαικό πορνο Gonzo στυλ μας αρέσει. Rita Faltoyano επίσης περισσότερο γνωστή στα 2000s και με City Tour Suzanna στην Αθήνα εποχές 2006-2008!​

Ψήφισα υπερ-μουνάρα Tera Patrick, νομίζω πιο εξωτική, πιο ρομαντική, πιο αληθινή και πιο ψηλή από όλες!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom