Νέα

Θρύλε Θεέ Ολυμπιακέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 188K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

Σε ποιον θα δωσει το πρωταθλημα φετος ο ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ?

  • Κανενας

    Ψήφοι: 3 2,2%
  • Να δωθουν τα κυπελα σε παιδακια που πεινανε

    Ψήφοι: 23 17,2%
  • Μονο ο θρυλος αξιζει

    Ψήφοι: 22 16,4%
  • τα βυζια της μπακοδημου

    Ψήφοι: 58 43,3%
  • αεκ/παο μια επιλογη

    Ψήφοι: 12 9,0%
  • με μειον 10 βαθμους απο τους τωρα πρωτοπορους θα το παρει δικαια ο ΘΡΥΛΟΣ

    Ψήφοι: 12 9,0%
  • Nα πάνε να γαμηθουν και οι δύο

    Ψήφοι: 19 14,2%
  • :alivedick:

    Ψήφοι: 5 3,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    134

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.541
Like
2.203
Πόντοι
606
:hi: παιδια ακομα δεν τελειωσε το πρωταθλημα εχει 10 αγωνιστικες μπορει να το  χασει ο ΠΑΟΚ Αρχης γενομενης απο το παιχνιδι με τον απολλων σμυρνης- αθηνων  
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.700
Πόντοι
606

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
44.181
Like
25.218
Πόντοι
5.006
Ακόμα στην αρχή της υπόθεσης είσαι τυπε έχουν βγει και ανακοινωσεις έχει λυθεί το θεμα... ;)
 

papaflik

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2007
Μηνύματα
374
Κριτικές
2
Like
35
Πόντοι
1

Εντελώς τυχαία το δημοσίευμα αυτό είδε το φως της δημοσιότητας 3 μέρες πριν τον ημιτελικό κυπέλλου από site συμφερόντων ομίλου που ανήκει σε ιδιοκτήτη ΚΑΕ ?? το υπάρχει θέμα ρευστότητας στην ΚΑΕ ειναι γνωστο μήνες τώρα. άλλωστε ο ρόμπερτς έχει κάνει προσφυγή.
 

John.Greek

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
2.553
Κριτικές
38
Like
2.446
Πόντοι
2.606
εμ δεν φταιτε εσεις ... ο χοντρος τα φταιει που αποφασισε να φτιαξει ομαδα μετα απο 2-3 χρονια και χασαμε το πρωταθλημα στον πρωτο γύρο .... αλλα μετα απο 35 χρόνια φάπας και κλάματος δικαιολογήστε αλλα μην βγαζετε και μακρια γλωσσίτσα γιατι συριζα δεν ξαναβλέπετε ποτέ ...
οσο για τους υπόλοιπους πονεμενους και καταστραμμένους που βγαίνουν και χαίρονται με ξανε κόλλυβα αυτοι δεν εχουν βγαλει την πουτσα του κοκκαλη ακομη απο το στόμα ....
παμε γερα την πεμπτη μην χασουμε ολη την χρονια μεσα σε 4 μερες και με τα μπαοκια τα λεμε στο κύπελλο ...  


ΜΕ τΣΥΡΙΖΑ στον(ε) ΣΦΥΡΙΖΑ... :takethis:

[move]  :alivedick: ΜΕ τΣΥΡΙΖΑ στον(ε) ΣΦΥΡΙΖΑ. :2funny:..ΜΕ τΣΥΡΙΖΑ στον(ε) ΣΦΥΡΙΖΑ. :bigdick:..ΜΕ τΣΥΡΙΖΑ στον(ε) ΣΦΥΡΙΖΑ...[/move]
 

Συνημμένα

  • GKOUZSφωτογραφία0694.jpg
    GKOUZSφωτογραφία0694.jpg
    283,5 KB · Εμφανίσεις: 4

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Μαθαμε ποιος ειναι ο ρουφ των αποδυτηριων που εδωσε το ηχητικο ???
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
εμ δεν φταιτε εσεις ... ο χοντρος τα φταιει που αποφασισε να φτιαξει ομαδα μετα απο 2-3 χρονια και χασαμε το πρωταθλημα στον πρωτο γύρο .... αλλα μετα απο 35 χρόνια φάπας και κλάματος δικαιολογήστε αλλα μην βγαζετε και μακρια γλωσσίτσα γιατι συριζα δεν ξαναβλέπετε ποτέ ...
οσο για τους υπόλοιπους πονεμενους και καταστραμμένους που βγαίνουν και χαίρονται με ξανε κόλλυβα αυτοι δεν εχουν βγαλει την πουτσα του κοκκαλη ακομη απο το στόμα ....
παμε γερα την πεμπτη μην χασουμε ολη την χρονια μεσα σε 4 μερες και με τα μπαοκια τα λεμε στο κύπελλο ...   

35 χρονια παραγκες και μαιμου πεναλντι, διαιτησιες 90-10, ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ , ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ.

φερτε πισω τα κλεμμενα ΡΕΕΕΕΕΕ
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.749
Κριτικές
31
Like
12.367
Πόντοι
5.097
35 χρονια παραγκες και μαιμου πεναλντι, διαιτησιες 90-10, ΔΙΚΑΙΟΥΜΑΣΤΕ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ , ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΥΣΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΜΕ ΤΑ ΚΛΕΜΜΕΝΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΦΑΝΕΛΑ.

φερτε πισω τα κλεμμενα ΡΕΕΕΕΕΕ
Να τα λές σωστά 90 χρόνια είναι όχι 35.  :S :S :S
 

hak525

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
40
Πόντοι
0
θα παρουνε πρωταθλημα μετα απο 34 χρονια οι νοτιο-μακεδονες  και θα φτασουνε τον Αρη επιτελους.
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Και εσυ ρε μαλακα σαν τι μιλας και σπας τα αρχιδια συνεχεια εδω μεσα;Σαν το κλαμμενο μουνι που περυσι πηρε ενα πρωταθλημα μετα απο 40 χρονια επειδη ο μαλακας ο Ποντιος μπηκε μεσα με το πιστολι;
Λοιπόν πουτανοπουστρα, θα γράφω όπου γουστάρω και όποτε γουστάρω και σιγά μη πάρω την άδειά σου σπερματοδοχείο. 2 χρόνια έχετε χάσει τα κόζια και μας τα έχετε κάνει ζέπελιν ότι σας κυνηγάει η ΕΠΟ, η ΚΕΔ, η ΟΥΦΑ, η κυβέρνηση, οι εξωγήινοι, οι Ελ και δε ξέρω και εγώ ποιος άλλος. 2 χρόνια έχετε γίνει χειρότεροι και απο τον Ξανθόπουλο. Κούληδες. Με πρώτο και καλύτερο τον χοντρό πρόεδρό σας που κλαίει στο μπουρδελοβρωμολιμάνι σας. 2 χρόνια χωρίς κόζια και έχετε χάσει τα αυγά και τα πασχάλια. Έχετε δώσει 10 ματς ντέρμπι και έχετε όλη και όλη μία (1) νίκη. Πέρσι δε η ΑΕΚ σε γάμησε από πίσω και από μπρος (όπως έλεγε ο Τάκης τόσα χρόνια). Μη φρικάρεις. Εντός και εκτός εννοώ.
2 μήνες μας τα είχατε κάνει ζέπελιν για τη μπαλάρα που παίζετε, στα φιλικά παιχνίδια που δίνατε, και πως θα πάτε απάνω και θα γαζώσετε και αυτό που είδαμε ΟΛΟΙ μας ήταν σοδομισμός του ΠΑΟΚ. Χειρότεροι ήσασταν και από την αποτυχημένη φετινή ΑΕΚ του Ουζουνίδη, που τουλάχιστον είχε και 3-4 φάσεις. Η δική σας ήταν στο 3-0 όταν είχαν κριθεί όλα. Ένα 3-0 που είναι κολακευτικό για σας αφού πριν βγει το 45λεπτο θα μπορούσε ΑΝΕΤΑ να ήταν 3-0 και τελικό 5-1.
Πάρε λοιπόν τα αρχίδια μου γαμημένη μουτότρυπα, και σύρε κλάψε και εσύ με τον χοντρό στο βρωμολιμάνι σας. Α! Και μπορείς να ξαναβάλεις κάποιον μοντ να μου σβήσει το ποστ. Δε θα περίμενα τίποτα λιγότερο από κάποιον πουστρόγαυρο σαν και εσένα. Γαμημένο παιδί της πιο βρώμικης 20ετίας του Ελληνικού αθλητισμού είσαι εξάλλου
 

skoupidiaris20

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2018
Μηνύματα
475
Like
3
Πόντοι
1
Λοιπόν πουτανοπουστρα, θα γράφω όπου γουστάρω και όποτε γουστάρω και σιγά μη πάρω την άδειά σου σπερματοδοχείο. 2 χρόνια έχετε χάσει τα κόζια και μας τα έχετε κάνει ζέπελιν ότι σας κυνηγάει η ΕΠΟ, η ΚΕΔ, η ΟΥΦΑ, η κυβέρνηση, οι εξωγήινοι, οι Ελ και δε ξέρω και εγώ ποιος άλλος. 2 χρόνια έχετε γίνει χειρότεροι και απο τον Ξανθόπουλο. Κούληδες. Με πρώτο και καλύτερο τον χοντρό πρόεδρό σας που κλαίει στο μπουρδελοβρωμολιμάνι σας. 2 χρόνια χωρίς κόζια και έχετε χάσει τα αυγά και τα πασχάλια. Έχετε δώσει 10 ματς ντέρμπι και έχετε όλη και όλη μία (1) νίκη. Πέρσι δε η ΑΕΚ σε γάμησε από πίσω και από μπρος (όπως έλεγε ο Τάκης τόσα χρόνια). Μη φρικάρεις. Εντός και εκτός εννοώ.

2 χρονια χωρις κοζια 2 χρονια ψαχνουμε την καρδια του πρωταθλητη  :- :- :S
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Λοιπόν πουτανοπουστρα, θα γράφω όπου γουστάρω και όποτε γουστάρω και σιγά μη πάρω την άδειά σου σπερματοδοχείο. 2 χρόνια έχετε χάσει τα κόζια και μας τα έχετε κάνει ζέπελιν ότι σας κυνηγάει η ΕΠΟ, η ΚΕΔ, η ΟΥΦΑ, η κυβέρνηση, οι εξωγήινοι, οι Ελ και δε ξέρω και εγώ ποιος άλλος. 2 χρόνια έχετε γίνει χειρότεροι και απο τον Ξανθόπουλο. Κούληδες. Με πρώτο και καλύτερο τον χοντρό πρόεδρό σας που κλαίει στο μπουρδελοβρωμολιμάνι σας. 2 χρόνια χωρίς κόζια και έχετε χάσει τα αυγά και τα πασχάλια. Έχετε δώσει 10 ματς ντέρμπι και έχετε όλη και όλη μία (1) νίκη. Πέρσι δε η ΑΕΚ σε γάμησε από πίσω και από μπρος (όπως έλεγε ο Τάκης τόσα χρόνια). Μη φρικάρεις. Εντός και εκτός εννοώ.
2 μήνες μας τα είχατε κάνει ζέπελιν για τη μπαλάρα που παίζετε, στα φιλικά παιχνίδια που δίνατε, και πως θα πάτε απάνω και θα γαζώσετε και αυτό που είδαμε ΟΛΟΙ μας ήταν σοδομισμός του ΠΑΟΚ. Χειρότεροι ήσασταν και από την αποτυχημένη φετινή ΑΕΚ του Ουζουνίδη, που τουλάχιστον είχε και 3-4 φάσεις. Η δική σας ήταν στο 3-0 όταν είχαν κριθεί όλα. Ένα 3-0 που είναι κολακευτικό για σας αφού πριν βγει το 45λεπτο θα μπορούσε ΑΝΕΤΑ να ήταν 3-0 και τελικό 5-1.
Πάρε λοιπόν τα αρχίδια μου γαμημένη μουτότρυπα, και σύρε κλάψε και εσύ με τον χοντρό στο βρωμολιμάνι σας. Α! Και μπορείς να ξαναβάλεις κάποιον μοντ να μου σβήσει το ποστ. Δε θα περίμενα τίποτα λιγότερο από κάποιον πουστρόγαυρο σαν και εσένα. Γαμημένο παιδί της πιο βρώμικης 20ετίας του Ελληνικού αθλητισμού είσαι εξάλλου

Μωρη πουστρα... Αγαμητη σε εχουν αφησει πρωϊνιάτικα και σκουζεις;
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
Μωρη πουστρα... Αγαμητη σε εχουν αφησει πρωϊνιάτικα και σκουζεις;
Όπως είσαι και εσύ μουνοσπερμα, διάβασε ξανά το ποστ μου μεσημέρι, μιας από ότι φαίνεται δεν είσαι του πρωινού ξυπνηματος
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Όπως είσαι και εσύ μουνοσπερμα, διάβασε ξανά το ποστ μου μεσημέρι, μιας από ότι φαίνεται δεν είσαι του πρωινού ξυπνηματος

Εκτως των αλλων εισαι και στουρναρι... κοινως μπετοβλακας... Απο που εχεις συμπεράνει ρε κουτορνιθι ότι γραφω απο Ελλάδα; Εεεε; χου ρε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom