Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Θησέως 142 & Δαβάκη,καλλιθέα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 116
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Του 4ου μας τέλειωσε.Τώρα το fuego παίζει μπάλα μόνο του στο κτήριο.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Ευρισκόμενος στην Ηλεκτρονική στη Θησέως όπου μου είχαν πρήξει τους γνωστούς αναπαραγωγικούς αδένες να αγοράσω κάτι άλλο από αυτό που έψαχνα και δεν είχαν, είπα να ανέβω προς τον τρίτο όροφο να εκτονωθώ γενικά μιας και τα νεύρα μου δεν ήταν σε καλή κατάσταση.
Χτύπησα λοιπόν το κουδούνι και τίποτα. Άρχισα να τσιτώνομαι ακόμη περισσότερο ώσπου αποφάσισα να κάνω μια δεύτερη προσπάθεια επιτυχημένη αυτή τη φορά. Μου άνοιξε μια κοπέλα γύρω στο 1.60 στα 45 κιλά με πρόσωπο το οποίο δεν μπορείς σε καμία περίπτωση να το πεις όμορφο. Μάλλον προς το αντίθετο τείνει.
Μου παρουσίασε και μια δεύτερη κοπέλα εμφανώς καλύτερης εμφάνισης – όχι βέβαια πάνω από το μέσο όρο -  την οποία φυσικά και απέρριψα γιατί είμαι και λίγο μαζόχας.
Πέρασα λοιπόν με την πρώτη που μου ζήτησε τα λεφτά μπροστά (60 euro) γιατί «έτσι συνηθίζεται».
Το πρόγραμμα που προτάθηκε ήταν 69 και ελεύθερο στοματικό τα οποία βέβαια και απέρριψα αλλά το 60άρι παρέμεινε.

Ντουσάκι σε κοινόχρηστο μπάνιο  με σφραγισμένη πετσετούλα αλλά παντόφλες ελευθέρας βοσκής.
Επιστροφή λοιπόν στο δωμάτιο όπου μετά από λίγο έρχεται και η κορασίς.
Βάζει στο μασαζοκρέβατο ένα χαρτί το οποίο με το που το ακούμπαγες σκίζοταν και ξεκινάει το πρόγραμμα.
Μασάζ της πλάκας δεν κατάφερε να με χαλαρώσει αλλά στα «περεταίρω» άκρως ικανοποιητική σε σημείο να προχωρήσω σε κατάθεση ενός 20ευρου ακόμα  για συνέχεια. Εκεί βέβαια έδωσε ρέστα το πινέλο και ελεύθερο στοματικό μέχρι να την πάρω είδηση και να τη σταματήσω και κατάθεση σπέρματος από το πρόσωπο μέχρι το στήθος.

Η επίσκεψη έγινε μέσα στο Μάρτιο.
Συμπέρασμα: 80 euro για μία ώρα με δύο εκτονώσεις. Αν ξαναβρεθώ για ψώνια στην ηλεκτρονική και μου περισσέψουν λεφτά μάλλον θα ξαναανέβαινα γιατί όπως έγραψα και πιο πάνω είμαι και λίγο μαζόχας. 
 
Εγγρ.
8 Μαΐ 2012
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Στην ανανεωμενη διαφημηση που βαζει το Fuego Spa στο mylist αναφερεται μεταξυ αλλων πως στα νεα τους κοριτσια μεταξυ συγκαταλεγονται και χαμογελαστες ταυλανδεζες οι οποιες προσφερουν "thai body to body massage".
Στο τηλ με διαβεβαιωσε η σεριφισα; οτι προκειται για πολυ ομορφες ταυλανδεζες. Τιμη "απο 60 ως 80 εξαρταται"
Aν ηταν ετσι δεν θ'απρεπε να ειχε γραφτει 1 σχολιο εστω σε τουτο εδο το θρεντ;
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Στην ανανεωμενη διαφημηση που βαζει το Fuego Spa στο mylist αναφερεται μεταξυ αλλων πως στα νεα τους κοριτσια μεταξυ συγκαταλεγονται και χαμογελαστες ταυλανδεζες οι οποιες προσφερουν "thai body to body massage".
Στο τηλ με διαβεβαιωσε η σεριφισα; οτι προκειται για πολυ ομορφες ταυλανδεζες. Τιμη "απο 60 ως 80 εξαρταται"
Aν ηταν ετσι δεν θ'απρεπε να ειχε γραφτει 1 σχολιο εστω σε τουτο εδο το θρεντ;


(Λίγο καθυστερημένη η απάντηση μου αλλά τώρα το είδα). Αρχίδια Ταυλανδέζες έχει ! Όσες φορές έχω πάει βγαίνουν τα ίδια MILF. (Η σερίφισα και 1-2 άλλες) Απ΄ότι ξέρω έχει και 1-2 πιπίνια τα οποία δεν έχω καταφέρει να τα πετύχω εκεί. 
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
(Λίγο καθυστερημένη η απάντηση μου αλλά τώρα το είδα). Αρχίδια Ταυλανδέζες έχει ! Όσες φορές έχω πάει βγαίνουν τα ίδια MILF. (Η σερίφισα και 1-2 άλλες) Απ΄ότι ξέρω έχει και 1-2 πιπίνια τα οποία δεν έχω καταφέρει να τα πετύχω εκεί. 

αν δεν τα δεις μην πιστευεις τιποτα!!!!!!!!!!!
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
αν δεν τα δεις μην πιστευεις τιποτα!!!!!!!!!!!

Για να λέμε και του στραβού το δίκιο πρέπει να υπάρχουν γιατί α) έχει φωτογραφίες τους στο facebook β) την μία την είδα μια φορά που έβγαινε από την πολυκατοικία την ώρα που έμπαινα εγώ. (δεν ήταν και τίποτα σπουδαίο) Απ' ότι είπε η σερίφισα δίνει και κουλούρι σε "επιλεγμένους" πελάτες ! Πάντως για μένα που δεν με τρελαίνουν τα MILF το μαγαζί δεν λέει. Θα πηγαινοέρχομαι μέχρι να πετύχω καμιά πιτσιρίκα ?
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16

Σε πρόσφατη επίσκεψη στο ίδρυμα (θα γράψω πιο κάτω κριτική) παρατήρησα στην είσοδο κουδούνι που έγραφε RELAX στον 1ο όροφο. (το fuego είναι στον 3ο) Ανέβηκα με τα πόδια και το είδα, ήταν σίγουρα μασατζίδικο και αυτό αλλά φοβήθηκα να χτυπήσω αφού δεν είχα ενημέρωση για το τι παίζει. Ξέρει κάποιος κάτι ?
Όσον αφορά στο Fuego, ανέβηκα επάνω μου άνοιξαν τα γνωστά MILF.  Επειδή δεν είμαι fan της συγκεκριμένης ηλικιακής ομάδας (όσον αφορά στο sex)μου είπαν ότι υπάρχει νεαρό πιπίνι το οποίο εκείνη τη στιγμή  :knockinb: με συναγωνιστή. Περίμενα λίγο και την είδα, ήταν πραγματικά πολύ όμορφη, μελαχρινή με ωραίο λεπτό και σφιχτό σώμα, μικρό και στητό βυζάκι και κωλαράκι. Παρόλο που προτιμώ τις πουτανόφατσες, ενώ αυτή είχε γλυκό πρόσωπο, πέρασα στα ενδότερα  γιατί με ξεγέλασε το σώμα της. ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΛΑΘΟΣ. Η κοπέλα άρχισε να με χαϊδεύει στο επίμαχο σημείο λες και χτένιζε την Barbie-γοργόνα. Στη συνέχεια για να μου σηκωθεί προσπάθησε να τον παίξει αλλά κόντεψε να με αφήσει ανίκανο ! Τόσο άγαρμπη μαλακία δεν μου είχε τραβήξει ούτε μια συμμαθήτρια μου στην πρώτη λυκείου που μου τον είχε παίξει σε μια εκδρομή ! Προσπάθησε στη συνέχεια να κάνει  :pipa2: (με προφύλαξη μόνο μου είπε) με τα ίδια οικτρά αποτελέσματα. Τελικά την σταμάτησα και της τον έβαλα πισωκολλητά όπου και τελείωσα σε τρία λεπτά. Με τα νεύρα μου κουρέλια την ρώτησα πόσο ήθελε και μου απαντάει 80 !!!!!!!!  Απίστευτη σπατάλη χρημάτων και χρόνου. Άμα ξαναπατήσω εκεί μέσα θα κάτσω να με  :fuck2:  Χίλιες φορές μια καλή  :jerking:


:headbang: :headbang: :headbang:  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.218
Κριτικές
255
Like
10.856
Πόντοι
19.505
Σε πρόσφατη επίσκεψη στο ίδρυμα (θα γράψω πιο κάτω κριτική) παρατήρησα στην είσοδο κουδούνι που έγραφε RELAX στον 1ο όροφο. (το fuego είναι στον 3ο) Ανέβηκα με τα πόδια και το είδα, ήταν σίγουρα μασατζίδικο και αυτό αλλά φοβήθηκα να χτυπήσω αφού δεν είχα ενημέρωση για το τι παίζει. Ξέρει κάποιος κάτι ?

:headbang: :headbang: :headbang:  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Χτες περνώντας από εκεί το απόγευμα θυμήθηκα το νούμερο 142 χωρίς να είμαι και απολύτως σίγουρος. Επίσης δεν θυμόμουν όροφο και κουδούνι, οπότε χτύπησα ένα που έλεγε relax 1ος όροφος. Ανέβηκα και μου άνοιξε μια γιαγιά με ξασμένο ξανθό μαλλί. Με ρώτησε να έχω ραντεβού και είπα όχι. Μετά με ρώτησε πώς τη βρήκα και είπα ότι με σύστησε ένα φίλος. Μου λέει λοιπόν πονηρά ότι εδώ δεν έχει κοπέλες και ότι δουλεέυει μόνη της με ραντεβού και κάνει μόνο μασαζ. Αυτα. Λάθος όροφος.
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
Χτες περνώντας από εκεί το απόγευμα θυμήθηκα το νούμερο 142 χωρίς να είμαι και απολύτως σίγουρος. Επίσης δεν θυμόμουν όροφο και κουδούνι, οπότε χτύπησα ένα που έλεγε relax 1ος όροφος. Ανέβηκα και μου άνοιξε μια γιαγιά με ξασμένο ξανθό μαλλί. Με ρώτησε να έχω ραντεβού και είπα όχι. Μετά με ρώτησε πώς τη βρήκα και είπα ότι με σύστησε ένα φίλος. Μου λέει λοιπόν πονηρά ότι εδώ δεν έχει κοπέλες και ότι δουλεέυει μόνη της με ραντεβού και κάνει μόνο μασαζ. Αυτα. Λάθος όροφος.
Δηλαδη ειναι για  :badair: :badair: :badair: ???  :2funny: :2funny: :2funny:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Ενα ναυάγιο εδω δούλευε ρε Agianna;
Xoντρό κοντό και άσχημο (ξανθό);
Πριν απο πέντε χρόνια περίπου;

Μόνο γι' αυτό γνωρίζω:


Για περισσότερες πληροφορίες μπορείς να απευθυνθείς στο νήμα "αναζητήσεις μασαζιούχων τεμαχίων" ή στο...μπόγια. :cheesy:

 

skipper1

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
71
Πόντοι
0
υπάρχει μόνο το fuego στον 3ο όροφο...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.957
Κριτικές
490
Like
36.532
Πόντοι
41.447
περιέργως για αυτό το μαγαζί δεν ακούγεται τίποτα...
ουτε ενημερωσεις , ουτε κριτικες  :think:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom