Νέα

Θεσσαλονίκη – Παραδέχθηκε στο Instagram το βιασμό 24χρονης σε πάρτι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 299K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.546
Like
13.596
Πόντοι
3.656
Δεν ειναι εμφανες οτι δεν ανηκω σε καμιά από αυτές τις κατηγορίες ?
ο τρόπος που έγραφες με έκανε να θεωρήσω πως ΙΣΩΣ είσαι Ρομαντικός Ιδεαλιστής.
....άν είχαμε τη σιγουριά ότι η Ελληνική Δικαιοσύνη και η Ελληνικη Αστυνομία είναι αδέκαστοι και ότι είναι αδύνατο να τους επηρεάσει ένας ισχυρός πολιτικός η επιχειρηματικός παράγων, ελάχιστοι θα έλεγαν του κεφαλιού τους και όλοι οι άλλοι θα προτρέπαμε αλλήλους να περιμένουμε τα αποτελέσματα της αστυνομικής έρευνας και τις αποφάσεις του σεβαστού κου Εισαγγελέα και κου Ανακριτου.
Ακριβώς και μόνο για το ότι δεν είναι έτσι τα πράγματα.......
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.796
Like
29.438
Πόντοι
6.056
Εγώ άλλο δε μπορώ να καταλάβω, αφού έχει τόσες πουτάνες η Θεσσαλονίκη τι πας και ναρκώνεις την κάθε άσχετη;
Ρε τυπε δεν γούσταραν να πηδήξουν μια επι πληρωμή, γούσταραν να διαλεξουν μια απο το παρτυ που τους αρεσε και τους καυλωνε να της δώσουν δυο-τρια ποτα και ενα ναρκωτικο και να γαμησουν.
Αν και προσωπικα πιστεύω οτι γαμησε μονο ο ενας.
 

telos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Νοε 2017
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
19
Like
7.066
Πόντοι
3.446
ο τρόπος που έγραφες με έκανε να θεωρήσω πως ΙΣΩΣ είσαι Ρομαντικός Ιδεαλιστής.
....άν είχαμε τη σιγουριά ότι η Ελληνική Δικαιοσύνη και η Ελληνικη Αστυνομία είναι αδέκαστοι και ότι είναι αδύνατο να τους επηρεάσει ένας ισχυρός πολιτικός η επιχειρηματικός παράγων, ελάχιστοι θα έλεγαν του κεφαλιού τους και όλοι οι άλλοι θα προτρέπαμε αλλήλους να περιμένουμε τα αποτελέσματα της αστυνομικής έρευνας και τις αποφάσεις του σεβαστού κου Εισαγγελέα και κου Ανακριτου.
Ακριβώς και μόνο για το ότι δεν είναι έτσι τα πράγματα.......
Aκριβως επειδη ξερω τι σημαινει Ελληνικη αστυνομια και Ελληνικο Δικαστικο σωμα, αυτη η γνωση με κανει ρεαλιστη.
Και απλα περιμενω να δω που το πανε, χωρις αυτο να σημαινει οτι τους εχω εμπιστοσυνη. Καμια δεν τους εχω.
Ρομαντικος ιδεαλιστης ημουν μεχρι περιπου τα 27-28.
Οταν και με προσεγγισαν για πρωτη φορα ως αξιωματικο Ελληνικου εμπορικου πλοιου, να συνδραμω με αμοιβη φυσικα, στη μεταφορα παρανομου φορτιου και με ενημερωσαν πως εχουν γνωση οι τελωνειακες, αστυνομικες αρχες του λιμανιου παραλαβης αλλα και παραδοσης και να μην φοβαμαι.
Φυσικα ζητησα να μην με ανακατεψουν γιατι δεν ενδιαφερομαι και εγινε δεκτο το αιτημα μου με την υποσχεση εαν γινει στραβη να καταθεσω οτι ουδεμια γνωση εχω για προσωπα και πραγματα.
Μια σιωπη η οποια φυσικα δεν την παρειχα γιατι ηθελα, αλλα γιατι εαν δεν την παρειχα, σε ανυποπτο χρονο θα πηγαινα να συναντησω τον απατητο πυθμενα της ταφρου των Μαριανων με ενα μολυβι 50 κιλα δεμενο στα ποδια μου...
Ποιος ρομαντισμος και ποιος ιδεαλισμος τωρα...
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.442
Like
4.922
Πόντοι
456
Εγώ άλλο δε μπορώ να καταλάβω, αφού έχει τόσες πουτάνες η Θεσσαλονίκη τι πας και ναρκώνεις την κάθε άσχετη;

Ρε παίχτη που ζεις? Υπάρχουν (άνθρωποι - ζώα) που μόνο ετσι ανάβουν. Γουστάρουν να πηδάνε ναρκωμένες γκόμενες που τις εχουν διαλέξει αυτοί από πριν.
Είναι σαν να ρωτάς γιατι ο παιδεραστής παπάς πηδούσε παιδάκια, αφου εχει τοσες πουτάνες να πηδήξει στο μπουρδελο....
Είναι τώρα αυτο επιχείρημα ?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.546
Like
13.596
Πόντοι
3.656
Aκριβως επειδη ξερω τι σημαινει Ελληνικη αστυνομια και Ελληνικο Δικαστικο σωμα, αυτη η γνωση με κανει ρεαλιστη.
Και απλα περιμενω να δω που το πανε, χωρις αυτο να σημαινει οτι τους εχω εμπιστοσυνη. Καμια δεν τους εχω.
Ρομαντικος ιδεαλιστης ημουν μεχρι περιπου τα 27-28.
Οταν και με προσεγγισαν για πρωτη φορα ως αξιωματικο Ελληνικου εμπορικου πλοιου, να συνδραμω με αμοιβη φυσικα, στη μεταφορα παρανομου φορτιου και με ενημερωσαν πως εχουν γνωση οι τελωνειακες, αστυνομικες αρχες του λιμανιου παραλαβης αλλα και παραδοσης και να μην φοβαμαι.
Φυσικα ζητησα να μην με ανακατεψουν γιατι δεν ενδιαφερομαι και εγινε δεκτο το αιτημα μου με την υποσχεση εαν γινει στραβη να καταθεσω οτι ουδεμια γνωση εχω για προσωπα και πραγματα.
Μια σιωπη η οποια φυσικα δεν την παρειχα γιατι ηθελα, αλλα γιατι εαν δεν την παρειχα, σε ανυποπτο χρονο θα πηγαινα να συναντησω τον απατητο πυθμενα της ταφρου των Μαριανων με ενα μολυβι 50 κιλα δεμενο στα ποδια μου...
Ποιος ρομαντισμος και ποιος ιδεαλισμος τωρα...
όσο κι αν ΝΟΜΙΖΕΙΣ πως έχεις απαλλαγεί από το Ρομαντικό Ιδεαλισμό, στο λέω σαν τρίτος πως δεν το έχεις κάνει. Όχι ότι είναι κακό. Το θετικό είναι πως συνειδητοποίησες πως αυτό το κομμάτι της φύσης σου μόνο κακό θα σου κάνει, και δεν είσαι πια εκμεταλλεύσιμος. Κανείς όμως δεν μπορεί να απαλλαγεί από τη φύση του, και δεν πρέπει κι όλας. Keep Walking
 
  • Like
Αντιδράσεις: telos1
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.546
Like
13.596
Πόντοι
3.656
Ρε παίχτη που ζεις? Υπάρχουν (άνθρωποι - ζώα) που μόνο ετσι ανάβουν. Γουστάρουν να πηδάνε ναρκωμένες γκόμενες που τις εχουν διαλέξει αυτοί από πριν.
Είναι σαν να ρωτάς γιατι ο παιδεραστής παπάς πηδούσε παιδάκια, αφου εχει τοσες πουτάνες να πηδήξει στο μπουρδελο....
Είναι τώρα αυτο επιχείρημα ?
Ναι υπάρχει και αυτή η περίπτωση. Αν το έκαναν, ας την πληρώσουν. Κατανοείς νομίζω πως αυτή η περίπτωση, είναι πιο σπάνια, είμαι περίεργος να δω την εξέλιξή που θα έχει η υπόθεση
 

petroscat100

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2013
Μηνύματα
330
Like
458
Πόντοι
21
Παιδια παντως εγω αρχιζω να πιστευω οτι τελικα δεν της δωσαν τιποτα. Αρχικα ειπε οτι υπηρξε ομαδικος βιασμος κ αποδειχτηκε οτι ηταν ενας. Οσο αφορα το υπνωτικο που ισχυρίζεται το γεγονος οτι δεν βγαζουν στη φορα τα αποτελεσματα απο το Αριστοτελειο εμενα μου λεει οτι δε βρηκαν τιποτα. Για τα αποτελεσματα της Ελβετιας μαλλον και εκει δεν βρηκαν τιποτα και πανε να το πουνε με έμμεσο τροπο. Για την 24χρονη εγω νομιζω οτι οτι κατάγγειλε δεν το εκανε με πονηρο σκοπο και οτι πραγματικα πιστευει οτι κατι της εδωσαν Βιασμός 24χρονης: Email τοξικολόγου εγείρει τεράστια ερωτηματικά για την ολιγωρία στις τοξικολογικές εξετάσεις | Cityportal.gr
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Το καρτέλ της Coca Cola έθαψε τα αποτελέσματα για να πέσει η μετοχή της Pepsi.
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
Έλα παιδιά μην το κουραζουτε
Περπατημενη είναι η γιωργια, έχει πηδηξει πολλά παλούκια αντιλαμβάνεται εύκολα ότι ο εργοδότης της είναι αλάνι κ τους φλώρους αυτούς τους έχει μια φάπα, εξ ου κ τον πήρε τηλ να καθαρίσει
Ελπίζω σαν σωστο κορίτσι να τον κάλυψε με ένα δυνατό μπουκοτσι μετά
Κάτσε μην γίνει καμιά πλάκα και βγει στο τέλος ότι το φλόκι στο πουκάμισο ήταν δικό του
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
914
Like
832
Πόντοι
86
αν υπάρχει στημένη πουστιά κρυβεται αυτός από πίσω
ωστόσο η Μπικα σκούζει να βγουνε κι άλλες μυτούδες προς υποστήριξη από εκεί εξαρτάται η προφυλακιση κι ο παπάς γιαυτο προφυλακίστηκε παρά το ότι ο ιατροδικαστής τον αθωωνει
και εδώ ανάδεικνύεται η αρχή λειτουργίας του metoo είναι όπως στα χωριά οι. βλάχοι που κανουν καταπατήσεις μπαίνει ο ένας μάρτυρας για τον άλλον και κερδίζουν πάντα στα δικαστήρια τους αληθινούς ιδιοκτήτες
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

Batfleck

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2021
Μηνύματα
63
Like
303
Πόντοι
20
Κυκλοφορεί βίντεο είδα από σαιτ εκτός ζούγκλας που αναπαραγαγει την είδηση
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Ρε παίχτη που ζεις? Υπάρχουν (άνθρωποι - ζώα) που μόνο ετσι ανάβουν. Γουστάρουν να πηδάνε ναρκωμένες γκόμενες που τις εχουν διαλέξει αυτοί από πριν.
Είναι σαν να ρωτάς γιατι ο παιδεραστής παπάς πηδούσε παιδάκια, αφου εχει τοσες πουτάνες να πηδήξει στο μπουρ

Ενώ το ναναρκώνεις κάποια για να την πηδάς και μετά να σε κάνει βούκινο είναι απόλυτα λογικό επιχείρημα
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.786
Like
3.944
Πόντοι
506
Ρε παίχτη που ζεις? Υπάρχουν (άνθρωποι - ζώα) που μόνο ετσι ανάβουν. Γουστάρουν να πηδάνε ναρκωμένες γκόμενες που τις εχουν διαλέξει αυτοί από πριν.
Είναι σαν να ρωτάς γιατι ο παιδεραστής παπάς πηδούσε παιδάκια, αφου εχει τοσες πουτάνες να πηδήξει στο μπουρδελο....
Είναι τώρα αυτο επιχείρημα ?
αυτο αγγιζει τα ορια της νεκροφιλιας....
 

BigJumper

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
464
Κριτικές
31
Like
838
Πόντοι
2.972
Τέσπα γνώμη μου είναι ότι και οι δύο απόψεις έχουνε δίκιο από την μια, γιατί φυσικά κανένας δεν έχει δικαίωμα στη βία από την άλλη γιατί όταν δύο ή τρείς ή τέσσερεις ή δε ξέρω κι εγώ πόσοι ενήλικοι άνθρωποι κλείνονται σε μια σουήτα οικειοθελώς ο καθένας είναι υπεύθυνος των πράξεων του και ότι ισχυριστείς μετέπειτα είναι μη αποδείξιμο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
αν υπάρχει στημένη πουστιά κρυβεται αυτός από πίσω
ωστόσο η Μπικα σκούζει να βγουνε κι άλλες μυτούδες προς υποστήριξη από εκεί εξαρτάται η προφυλακιση κι ο παπάς γιαυτο προφυλακίστηκε παρά το ότι ο ιατροδικαστής τον αθωωνει
και εδώ ανάδεικνύεται η αρχή λειτουργίας του metoo είναι όπως στα χωριά οι. βλάχοι που κανουν καταπατήσεις μπαίνει ο ένας μάρτυρας για τον άλλον και κερδίζουν πάντα στα δικαστήρια τους αληθινούς ιδιοκτήτες
Πως τον αθώωσε δηλ ο ιατριδικαστγς τον Παπά
Είπε ότι δεν την γαμισε πριν 2 χρόνια???
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
αυτο αγγιζει τα ορια της νεκροφιλιας....
Ανάλογα το μουνι κ πόσο νταγκλα είναι
Μικρός μπάρμαν στην Κω εποχή έπινα 500 λίτρα αλκοόλ κ σε μιθη ώρα ξεμεθαγα
Όχι όμως και οι τουριστριες που κερναγα χοτσοτ... Πολλές τις γαμιυσα ημιλιποθυμες αλλά όχι πτώματα,
πάνω στο Γαμησι αντιδρούσαν αρκετά και συμμετείχαν αλλά χαλαρα
Βέβαια το πρωί κατά τις δέκα που ξυπναγαμε ακολουθούσε το λροφεσιιναλ 40λελτο Γαμησι με τα ακροβατικά και τις 25 στάσεις, αλλά η αρχή ήταν φάση λιώμα του λιωματος της μισές φορές
Λεπτομέρεια εμένα 200μ δίπλα από το μαγαζί που δούλευα
 

diopos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2018
Μηνύματα
640
Κριτικές
14
Like
826
Πόντοι
376
όταν δύο ή τρείς ή τέσσερεις ή δε ξέρω κι εγώ πόσοι ενήλικοι άνθρωποι κλείνονται σε μια σουήτα οικειοθελώς ο καθένας είναι υπεύθυνος των πράξεων του και ότι ισχυριστείς μετέπειτα είναι μη αποδείξιμο
Χωρίς αντικεμενικά στοιχεία είναι απλά ο λόγος του ενός απέναντι στον άλλο. Αν παράλληλα φανεί ότι μπήκες με την θέλησή σου στο δωμάτιο, είναι ακόμα δυσκολότερο να πείσεις ότι άλλαξες γνώμη μέσα, όσο και αν σκούζουν οι μυτούδες.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.205
Πόντοι
2.406
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
914
Like
832
Πόντοι
86
η ιατροδικαστική εξέταση αποκλείει τον βιασμό καθώς δεν υφίσταται διάρρηξη του παρθενικού υμένα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom