Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Καλησπέρα, φίλοι. Μπαίνω κι εγώ στην κουβέντα.

Δεν ήμουν ποτέ του σπορ αλλά τελευταία έχω μια δυο περιέργειες που θέλω να ικανοποιήσω.

Η μία είναι να πάω με τρανς. Θα ήθελα κάποια θηλυκή, νεαρή, παθητική αλλά να της σηκώνεται. Έψαξα στο ts-dating και βρήκα κάποιες στην Θεσσαλονίκη, αλλά είπα να ρωτήσω κι εδώ, αν υπάρχει κάποια πρόταση.

Θέλω το εξηντάλεπτό μου, αλλά τα 150 που βλέπω πως ζητάνε είναι κάπως περισσότερα από ότι θα ήθελα να δώσω.

Ευχαριστώ.
150 μόνο μια ζητάει στην Θεσσαλονίκη τυπε. Σε συμβουλεύω να μην πας, θα φας φόλα και ύφος χιλίων καρδιναλίων.
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Καλησπέρα, φίλοι. Μπαίνω κι εγώ στην κουβέντα.

Δεν ήμουν ποτέ του σπορ αλλά τελευταία έχω μια δυο περιέργειες που θέλω να ικανοποιήσω.

Η μία είναι να πάω με τρανς. Θα ήθελα κάποια θηλυκή, νεαρή, παθητική αλλά να της σηκώνεται. Έψαξα στο ts-dating και βρήκα κάποιες στην Θεσσαλονίκη, αλλά είπα να ρωτήσω κι εδώ, αν υπάρχει κάποια πρόταση.

Θέλω το εξηντάλεπτό μου, αλλά τα 150 που βλέπω πως ζητάνε είναι κάπως περισσότερα από ότι θα ήθελα να δώσω.

Ευχαριστώ.
ελα ρε μουτρο 150 ουτε γ πλακα δεν νομιζω ν  εκανες καμια μαλακια
 

Σωστός

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Γεια και πάλι, παιδιά.

Τα 150 την ώρα τα συνάντησα στην Αθήνα που βρέθηκα και όχι, δεν πήγα.

Θα το εκτιμούσα αν κάποιος έχει να προτείνει κάποια νεαρή και πολύ θηλυκή. Εδώ ή και με π.μ.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Γεια και πάλι, παιδιά.

Τα 150 την ώρα τα συνάντησα στην Αθήνα που βρέθηκα και όχι, δεν πήγα.

Θα το εκτιμούσα αν κάποιος έχει να προτείνει κάποια νεαρή και πολύ θηλυκή. Εδώ ή και με π.μ.
μουτρο δεν ξερω που σε βρυσκω αλλα εγω θα πρωτινα να πας τσαρκα στην πιατσα εκυ τ ποσα ειναι αλλα συγουρα ...ολο και κατυ θα βρεις ν σου αρεσει ....
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
















































































































































ελα να μαζευομαστε σιγα σιγα..Ερχομαι ελλαδα με αγριες διαθεσεις... :ak: :ak: :ak: :ak: :ak: :ak:σε λιγες ωρες θα ειμαιν θεσσαλονικη :heavymetalbig: :heavymetalbig:












Κ
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Κουρασμενος...κομματια αλλα η ενημερωση ενημερωση...Τι εχουμε εδω;;Τανια κελλυ...Την επισκεφτηκα οταν ηταν λαρνακα.Ο λογος που δεν εγραψα κριτικη ηταν ο εξης.Οταν γυρισα μετα το ραντεβου στο σπιτι και καθισα να γραψω κριτικη αλλιως ξεκινησα και αλλιως τελειωσα.Δεν μου αρεσε και ειπα την αλλη μερα να ξαναγραψω...Παλι τα ιδια.
Συνοπτικα.Συστηνεται σε συναγωνιστες εμπειρους ειτε ενεργητικους ειτε παθητικους.Το ραντεβου μου δεν ηταν επιτυχημενο αλλα δεν ηταν αποτυχημενο.Ειχε αρχη μεση τελος...Απλα απο την συγκεκριμενη η οποια δεν ειναι καινουρια στον χωρο ηθελα περισσοτερα.
Εχω επαναλαβει πολλες φορες πως οταν ενα ραντεβου μου δεν παει οπως το θελω την κυριοτερη ευθηνη την εχω εγω.Την ευθηνη θα την αναλαβω εγω.
Γι αυτο αν κατα λαθος ερθει στην πολη σας μονο γνωστες του αθληματος ασχοληθειτε.
Καλο σας βραδυ και θα εχετε συντομα ενημερωσεις απο αθηνα..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
4.43 το πρωι..σε λιγο ξεκινω για αθηνα..και εκανα επισκεψη στο σπιτι της νινας.Συνδιασμος εμφανισης με μαξιμουμ υπηρεσιες σε gfe φαση..πιπα μεχρι πνιξιμο ανασκελα στα 4...με ξεθεωσε.Ητιμη τσιμπημενη θα την θεωρησουν πολυ ΑΛΛΑ..τα βγαζει με το παραπανω.
Σωμα καλογυμνασμενο που εψαχνες να βρεις περιττο λιπος με μεγενθυντικο φακο.
Συστηνεται ανεπιφυλακτα... :heavymetalbig:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Καλησπερα σας ενα εκτακτο περιστατικο με αναγκασε να αναβαλλω το ταξιδι για αθηνα.Οποτε ας κανω μια ενημερωση για τα χθεσινοβραδυνα.
Το προγραμμα περιλαμβανε τς14 και ειχε πολλα ενδιαφεροντα.
Το ραντεβου κανονιστηκε λιγο μετα τις 24.00
Spiller..που εισουν εξαφανισμενος ρε τιτανα;;;πραγματικα δεν ξερεις ποσο χαρηκα που σε ειδα..
Μποτοφιλλος...καλως το μακρυμαλλικο χαμογελαστο παλληκαρι..
Μεναθορ....παντα κατι ενδιαφερον θα ακουσεις απο το παλληκαρι..
Αλεφαντος..προκληθηκε μινι αναταραχη με την εισοδο του στο μαγαζι :2funny: :2funny: :2funny:
Αζαζελ...περισοτερο εκδηλωτικος απο καθε αλλη φορα...
Φακιρης...σταθερη αξια...
Νωριτερα ειχα βρεθει για τσιπουρο με μπλακ αντερ  :kneel: :kneel:Μπουξο :wanker: :wanker:και τακη μπουκα.. :coolcondom: :coolcondom:
Κλεινω τηνπαρενθεση και παμε στο τι γινοταν στο μαγαζι..
Εντυπωσιακη εισοδο στο μαγαζι απο αμαντα και την φιλη της την ελενα.Για την αμαντα τα ξερετε για την ελενα...Βαλε ρε μωρο στηθος και θα γινει της πουτανας για παρτυ σου.
Ιωαννα μια κατηγορια μονη της...εχει ιδιαιτερη θεση στην καρδια μου..
Λια...σε ευχαριστω που ηρθες να με τιμησεις με την παρουσια σου...
Νικολσταθερη αξια με κοφτερο βλεμμα...
Λαουρα καθοταν διπλα μου ωραια τα ρουχα σου αλλα το περιεχομενο καλυτερο.
Κατια αεκινητη ως συνηθως
Τζουλι..ηρθε και καθισε στην παρεα της αμαντας...εντυπωσιακο πλασμα...
Γιωτα τουρμπο με καυτο μινι και τις βυζαρες εξω...
Νανσυ...εκανε καλο χαβαλε με την παρεα της..
Κορινα εξ αθηνων στην παρεα της νανσυς...ντυμενη στα κοκκινα..σιγουρα δεν περνουσε απαρατηρητη..
Αρκετα κροσσακια ειχε επισης...τραβηξε το βλεμμα μου ενα που φορουσε λευκο φορεμα και καθοταν κοντα στην εισοδο της τουαλετας...Ενδιαφερουσα περιπτωση..
Ζητω προκαταβολικα συγνωμη αν δεν αναφερω καποια διοτι πολυς κοσμος μπαινοβγαινε στο μαγαζι...
Αναχωρησα στις 3.30 απο το μαγαζι...περασα καλα ..να παιρνατε καλυτερα..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.103
Πόντοι
606
Καλησπερα σας ενα εκτακτο περιστατικο με αναγκασε να αναβαλλω το ταξιδι για αθηνα.Οποτε ας κανω μια ενημερωση για τα χθεσινοβραδυνα.
Το προγραμμα περιλαμβανε τς14 και ειχε πολλα ενδιαφεροντα.
Το ραντεβου κανονιστηκε λιγο μετα τις 24.00
Spiller..που εισουν εξαφανισμενος ρε τιτανα;;;πραγματικα δεν ξερεις ποσο χαρηκα που σε ειδα..
Μποτοφιλλος...καλως το μακρυμαλλικο χαμογελαστο παλληκαρι..
Μεναθορ....παντα κατι ενδιαφερον θα ακουσεις απο το παλληκαρι..
Αλεφαντος..προκληθηκε μινι αναταραχη με την εισοδο του στο μαγαζι :2funny: :2funny: :2funny:
Αζαζελ...περισοτερο εκδηλωτικος απο καθε αλλη φορα...
Φακιρης...σταθερη αξια...
Νωριτερα ειχα βρεθει για τσιπουρο με μπλακ αντερ  :kneel: :kneel:Μπουξο :wanker: :wanker:και τακη μπουκα.. :coolcondom: :coolcondom:
Κλεινω τηνπαρενθεση και παμε στο τι γινοταν στο μαγαζι..
Εντυπωσιακη εισοδο στο μαγαζι απο αμαντα και την φιλη της την ελενα.Για την αμαντα τα ξερετε για την ελενα...Βαλε ρε μωρο στηθος και θα γινει της πουτανας για παρτυ σου.
Ιωαννα μια κατηγορια μονη της...εχει ιδιαιτερη θεση στην καρδια μου..
Λια...σε ευχαριστω που ηρθες να με τιμησεις με την παρουσια σου...
Νικολσταθερη αξια με κοφτερο βλεμμα...
Λαουρα καθοταν διπλα μου ωραια τα ρουχα σου αλλα το περιεχομενο καλυτερο.
Κατια αεκινητη ως συνηθως
Τζουλι..ηρθε και καθισε στην παρεα της αμαντας...εντυπωσιακο πλασμα...
Γιωτα τουρμπο με καυτο μινι και τις βυζαρες εξω...
Νανσυ...εκανε καλο χαβαλε με την παρεα της..
Κορινα εξ αθηνων στην παρεα της νανσυς...ντυμενη στα κοκκινα..σιγουρα δεν περνουσε απαρατηρητη..
Αρκετα κροσσακια ειχε επισης...τραβηξε το βλεμμα μου ενα που φορουσε λευκο φορεμα και καθοταν κοντα στην εισοδο της τουαλετας...Ενδιαφερουσα περιπτωση..
Ζητω προκαταβολικα συγνωμη αν δεν αναφερω καποια διοτι πολυς κοσμος μπαινοβγαινε στο μαγαζι...
Αναχωρησα στις 3.30 απο το μαγαζι...περασα καλα ..να παιρνατε καλυτερα..

κορινα απο συγγρου αν ναι τ χουμε ξαναπει .....
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
Καλησπερα σας ενα εκτακτο περιστατικο με αναγκασε να αναβαλλω το ταξιδι για αθηνα.Οποτε ας κανω μια ενημερωση για τα χθεσινοβραδυνα.
Το προγραμμα περιλαμβανε τς14 και ειχε πολλα ενδιαφεροντα.
Το ραντεβου κανονιστηκε λιγο μετα τις 24.00
Spiller..που εισουν εξαφανισμενος ρε τιτανα;;;πραγματικα δεν ξερεις ποσο χαρηκα που σε ειδα..
Μποτοφιλλος...καλως το μακρυμαλλικο χαμογελαστο παλληκαρι..
Μεναθορ....παντα κατι ενδιαφερον θα ακουσεις απο το παλληκαρι..
Αλεφαντος..προκληθηκε μινι αναταραχη με την εισοδο του στο μαγαζι :2funny: :2funny: :2funny:
Αζαζελ...περισοτερο εκδηλωτικος απο καθε αλλη φορα...
Φακιρης...σταθερη αξια...
Νωριτερα ειχα βρεθει για τσιπουρο με μπλακ αντερ  :kneel: :kneel:Μπουξο :wanker: :wanker:και τακη μπουκα.. :coolcondom: :coolcondom:
Κλεινω τηνπαρενθεση και παμε στο τι γινοταν στο μαγαζι..
Εντυπωσιακη εισοδο στο μαγαζι απο αμαντα και την φιλη της την ελενα.Για την αμαντα τα ξερετε για την ελενα...Βαλε ρε μωρο στηθος και θα γινει της πουτανας για παρτυ σου.
Ιωαννα μια κατηγορια μονη της...εχει ιδιαιτερη θεση στην καρδια μου..
Λια...σε ευχαριστω που ηρθες να με τιμησεις με την παρουσια σου...
Νικολσταθερη αξια με κοφτερο βλεμμα...
Λαουρα καθοταν διπλα μου ωραια τα ρουχα σου αλλα το περιεχομενο καλυτερο.
Κατια αεκινητη ως συνηθως
Τζουλι..ηρθε και καθισε στην παρεα της αμαντας...εντυπωσιακο πλασμα...
Γιωτα τουρμπο με καυτο μινι και τις βυζαρες εξω...
Νανσυ...εκανε καλο χαβαλε με την παρεα της..
Κορινα εξ αθηνων στην παρεα της νανσυς...ντυμενη στα κοκκινα..σιγουρα δεν περνουσε απαρατηρητη..
Αρκετα κροσσακια ειχε επισης...τραβηξε το βλεμμα μου ενα που φορουσε λευκο φορεμα και καθοταν κοντα στην εισοδο της τουαλετας...Ενδιαφερουσα περιπτωση..
Ζητω προκαταβολικα συγνωμη αν δεν αναφερω καποια διοτι πολυς κοσμος μπαινοβγαινε στο μαγαζι...
Αναχωρησα στις 3.30 απο το μαγαζι...περασα καλα ..να παιρνατε καλυτερα..
πρέπει να ανέβω να κάνουμε αυτό το τουρ παρέα... :)
 

giannis146

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2017
Μηνύματα
30
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές νέος στο forum βρίσκομαι Θεσσαλονίκη πλέον μόνιμα ψάχνω για διαφορά μαγαζιά που μπορώ να βρω τρανς εδώ στην Θεσσαλονίκη και επίσης ψάχνω τίμιες παθητικές τρανς οποίος μπορεί με πμ να μου δώσει τα φώτα του θα το εκτιμούσα πολύ
Ευχαριστώ πολύ και καλός σας βρήκα
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.607
Κριτικές
2
Like
5.211
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα συναγωνιστές νέος στο forum βρίσκομαι Θεσσαλονίκη πλέον μόνιμα ψάχνω για διαφορά μαγαζιά που μπορώ να βρω τρανς εδώ στην Θεσσαλονίκη και επίσης ψάχνω τίμιες παθητικές τρανς οποίος μπορεί με πμ να μου δώσει τα φώτα του θα το εκτιμούσα πολύ
Ευχαριστώ πολύ και καλός σας βρήκα

Σε αυτό το μαγαζί συχνάζουν τρανς και γενικά διοργανώνει πολύ ωραία events

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom