Νέα

Θεσσαλονίκη αυτή την περίοδο (τραβεστί/τρανς)

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
82
Like
103
Πόντοι
0
Καλό φαίνεται..ομορφούλα..στήθος μάλλον δεν έχει δε δείχνει κάτι...άντε να βγαινει κάτι από τις ακαδημίες ψιλό γερασμένος ο στόλος γενικά...προχθές είδα τυχαία στο δρόμο Λουίζα (οι παλαιοί ξέρουν) μετά από πάρα πολλά χρόνια.... error 404
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.172
Κριτικές
293
Like
9.316
Πόντοι
12.525
Καλό φαίνεται..ομορφούλα..στήθος μάλλον δεν έχει δε δείχνει κάτι...άντε να βγαινει κάτι από τις ακαδημίες ψιλό γερασμένος ο στόλος γενικά...προχθές είδα τυχαία στο δρόμο Λουίζα (οι παλαιοί ξέρουν) μετά από πάρα πολλά χρόνια.... error 404
Και ένα άλλο πολύ καλό από κοντά είναι η Ζοζέ που βγαίνει με τα γυφτοκρος εκεί στη γωνία Βουτυρά...το συγκεκριμένο δε μοιάζει με γυφτάκι, είναι ανοιχτόχρωμο και πολύ όμορφο

 

drum42

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
82
Like
103
Πόντοι
0
Έχουν ειπωθεί διάφορα για αυτή τη φουρνιά (γυφτοκρος) και δεν ξέρω είμαι λίγο επιφυλακτικός..έχει όμως εμφανισημα τεμάχια είναι η αληθεια
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
9
Like
381
Πόντοι
21
Έχουν ειπωθεί διάφορα για αυτή τη φουρνιά (γυφτοκρος) και δεν ξέρω είμαι λίγο επιφυλακτικός..έχει όμως εμφανισημα τεμάχια είναι η αληθεια
Καλά κάνεις...μου έχουν πει τα χειρότερα
 

19cm_top

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
83
Κριτικές
3
Like
260
Πόντοι
0
Aυτη την γεωργια, την καλω εδω και ημερες και δεν το σηκωνει (το τηλεφωνο)
Εχει καταφερει κανεις να βρεθει μαζι της?
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Aυτη την γεωργια, την καλω εδω και ημερες και δεν το σηκωνει (το τηλεφωνο)
Εχει καταφερει κανεις να βρεθει μαζι της?
Στειλε στο whatsapp
Μιλησα μαζι της μ ειπε 50 ευρω για μια ωρα αλλα δε βρεθηκα μαζι της.
 

ο Αγιος

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2009
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Πάντως ρε παιδιά πολλούς κρυψίνους, μια ερώτηση για την Ιζαμπέλα έκανα τίποτα...... Λες και θα μας δικάσει κανένας ιεροεξεταστής και δεν δίνει κάποιος την πληροφορία
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.967
Κριτικές
2
Like
305
Πόντοι
36
Πάντως ρε παιδιά πολλούς κρυψίνους, μια ερώτηση για την Ιζαμπέλα έκανα τίποτα...... Λες και θα μας δικάσει κανένας ιεροεξεταστής και δεν δίνει κάποιος την πληροφορία
Φοβούνται την Ιερά εξέταση όλοι ρε φίλε εδω.... τέτοιοι είναι χεστες μην ασχολείσαι
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
80
Like
197
Πόντοι
0
Ιζαμπέλα με αγγελία στο κανεσεξ και φώτο απο το enola εκει στις σκάλες; Έχει αναφερθεί πιο παλιά ότι είναι πολύ καλή σε αυτό που κάνει και αν το θέλεις σου δίνει τα κωλάντερα για γραβάτα.
Φοβούνται την Ιερά εξέταση όλοι ρε φίλε εδω.... τέτοιοι είναι χεστες μην ασχολείσαι
 

moulder

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
58
Like
127
Πόντοι
0
Ιζαμπέλα με αγγελία στο κανεσεξ και φώτο απο το enola
Δεν πρέπει να βρίσκεται Θεσσαλονίκη και μάλλον σταμάτησε τα ραντεβού γιατί έχει μήνες να ανανεώσει τις αγγελίες της. Είναι από τις καλές περιπτώσεις που έχουμε στην Θεσσαλονίκη που από τι φαίνεται όλο και λιγοστεύουν .
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
80
Like
197
Πόντοι
0
Δεν πρέπει να βρίσκεται Θεσσαλονίκη και μάλλον σταμάτησε τα ραντεβού γιατί έχει μήνες να ανανεώσει τις αγγελίες της. Είναι από τις καλές περιπτώσεις που έχουμε στην Θεσσαλονίκη που από τι φαίνεται όλο και λιγοστεύουν .
Κάτσε είσαι σίγουρος; Κάπου είχε πάρει το μάτι μου την αγγελία της όχι και πολύ καιρό πρίν. Πάντως θα συμφωνήσω για τη κατάσταση. Μπαίνω βλέπω αγγελίες και ενα δάκρυ κυλάει από αυτά που βλέπω...
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
80
Like
197
Πόντοι
0
Κάτσε είσαι σίγουρος; Κάπου είχε πάρει το μάτι μου την αγγελία της όχι και πολύ καιρό πρίν. Πάντως θα συμφωνήσω για τη κατάσταση. Μπαίνω βλέπω αγγελίες και ενα δάκρυ κυλάει από αυτά που βλέπω...
Ωωω έχεις δίκιο. Έχει πολύ καιρό να την ανανέωση την αγγελία της. Κρίμα...

 

gofretas

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
19
Like
145
Πόντοι
20
Ωωω έχεις δίκιο. Έχει πολύ καιρό να την ανανέωση την αγγελία της. Κρίμα...

Diona Dallas στο fb
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
776
Like
254
Πόντοι
26
οποιος γουσταρει βραζιλιανα πυραυλο ,πληθωρικη να παει.ενεργητικη κανει βιτσια,κωλαρα,βυζαρες .ταριφα κλασικες βραζιλιανικες 150+ γουστα
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
9
Like
381
Πόντοι
21
οποιος γουσταρει βραζιλιανα πυραυλο ,πληθωρικη να παει.ενεργητικη κανει βιτσια,κωλαρα,βυζαρες .ταριφα κλασικες βραζιλιανικες 150+ γουστα
Τι βίτσια παίκτη; Αφέντρα;
 

Leoasslover

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2023
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
180
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom