Νέα

Θεωρείτε την γυναίκα ανώτερο ή κατώτερο είδος απο τον άνδρα.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα prokopis_proikismenos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 820
  • Εμφανίσεις 25K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
ρε με τη μαλακια ειχα κανει να κοιμηθω ποσες νυχτες κ με εβλεπα να τραγουδαω το ποιηματακι

One...two...
Freddy's coming for you.
Three...four...
Better lock your door.
Five...six...
Grab your crucifix.
Seven...eight...
Gonna stay up late.
Nine...ten...
Never sleep again...

καλα οχι κι ολο, αλλα ειχα μαρτυρησει :(

Και εμενα...αλλα μικρος... :cheesy: Τωρα ειμαι ατρομητος  :grin:
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
καλα πηγαινε να κανεις μαιντ φακ σε καναν σκυλι του μπουρναζιου ή του πειραια να δεις για ποτε θα σου περασει το λουρακι στο λαιμο και δε θα καταλαβεις τιποτα :grin:

Οχι οχι φιλε. πεφτεις εξω σε αυτη σου την υποθεση. εχω δαγκωσει σκυλακια και εχουν παθει λυσσα ουκ ολιγα... μου βγαιναν νυχτα στα μουζουκια με πεταμενα τα 5αρια τα βυζια εξω για να μου δειξουν οτι δεν τις νοιαζει και επεφτε το δακρυ κορομηλο απο πισω.. μια και δυο ? σε σκυλια, μπαργουμαν και στριπερ εχω διδακτορικο. Αλλα δεν θα ξανα ασχοληθω.

Απο την αλλη,δεν βλεπεις πως εχω κανει τα νικ που δηλωνουν γυναικες να ειρωνευονται και να συσπειρωνονται εναντιον μου  ? σου λεει αυτος εδω εχει πεταξει στον ταφο τις ιντερνετικες μας προσωπικοτητες και αρχιζει και πεταει και χωμα να τις καλυψει.. 

Και επειδη κατα βαθος καπως ετσι αρχιζει και σιγοκαιει μια φωτια ... πες που καποιος αμφισβητει, πες που καποιος γνωριζει καποια πραγματα παραπανω, πες που καποιος ειναι εμπειρος.. αλλα και για την ιστορια, ενα απο τα ζωδια που εχω μεγαλη επιδραση σαν ζυγος, ειναι και ο Λεωντας .... το απο τη φυση του προικισμενο με ωραιο σωμα ζωδιο ! Το οποιο μαζι με ταυρο, υδροχοο,διδυμο και καρκινο ειναι τα ζωδια που......  καιγομαστε γενικοτερα και ειδικοτερα θα ελεγα!

Λαθος λεξη παρεθεσα πριν περι διδαξεως..
Δεν θεωρω κανεναν βλακα απο εδω μεσα οπως διατυμπανιστηκε.. μαζι σας μαθαινω κι εγω, μη νομιζετε  :)
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
αλλα και για την ιστορια, ενα απο τα ζωδια που εχω μεγαλη επιδραση σαν ζυγος, ειναι και ο Λεωντας .... το απο τη φυση του προικισμενο με ωραιο σωμα ζωδιο ! Το οποιο μαζι με ταυρο, υδροχοο,διδυμο και καρκινο ειναι τα ζωδια που......  καιγομαστε γενικοτερα και ειδικοτερα θα ελεγα!

μλκ δεν μπορω :2funny: :2funny:

 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465

για μεταξυ σας αναλυσεις του τυπου "καριολα" "μαλακα" "χυνω" "σπανακοπιτες" και διαφορα ειρωνικα γελακια ειστε μανουλες ορισμενες εδω μεσα...

Αλλα μεχρι εκει...  :(  :(  :(









 

lustforlife

Τιμημένος
Εγγρ.
9 Σεπ 2010
Μηνύματα
19.248
Κριτικές
82
Like
25
Πόντοι
1.246
Οχι οχι φιλε. πεφτεις εξω σε αυτη σου την υποθεση. εχω δαγκωσει σκυλακια και εχουν παθει λυσσα ουκ ολιγα... μου βγαιναν νυχτα στα μουζουκια με πεταμενα τα 5αρια τα βυζια εξω για να μου δειξουν οτι δεν τις νοιαζει και επεφτε το δακρυ κορομηλο απο πισω.. μια και δυο ? σε σκυλια, μπαργουμαν και στριπερ εχω διδακτορικο. Αλλα δεν θα ξανα ασχοληθω.

Απο την αλλη,δεν βλεπεις πως εχω κανει τα νικ που δηλωνουν γυναικες να ειρωνευονται και να συσπειρωνονται εναντιον μου  ? σου λεει αυτος εδω εχει πεταξει στον ταφο τις ιντερνετικες μας προσωπικοτητες και αρχιζει και πεταει και χωμα να τις καλυψει.. 

Και επειδη κατα βαθος καπως ετσι αρχιζει και σιγοκαιει μια φωτια ... πες που καποιος αμφισβητει, πες που καποιος γνωριζει καποια πραγματα παραπανω, πες που καποιος ειναι εμπειρος.. αλλα και για την ιστορια, ενα απο τα ζωδια που εχω μεγαλη επιδραση σαν ζυγος, ειναι και ο Λεωντας .... το απο τη φυση του προικισμενο με ωραιο σωμα ζωδιο ! Το οποιο μαζι με ταυρο, υδροχοο,διδυμο και καρκινο ειναι τα ζωδια που......  καιγομαστε γενικοτερα και ειδικοτερα θα ελεγα!

Λαθος λεξη παρεθεσα πριν περι διδαξεως..
Δεν θεωρω κανεναν βλακα απο εδω μεσα οπως διατυμπανιστηκε.. μαζι σας μαθαινω κι εγω, μη νομιζετε  :)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Velvy_2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
17.699
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
για μεταξυ σας αναλυσεις του τυπου "καριολα" "μαλακα" "χυνω" "σπανακοπιτες" και διαφορα ειρωνικα γελακια ειστε μανουλες ορισμενες εδω μεσα...

Αλλα μεχρι εκει...  :(  :(  :(

ποτε θα μου κανεις τον αστρολογικο χαρτη να χω να πορευομαι? :(
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Metal-Spider-legs-Mouth-Gags-Metal-Open-Mouth-Gags-.jpg

:sunglasses:

:think: :think: οδοντιατρικο εργελεο ειναι αυτο ?

ή πουτσοθυριδα ?  :2funny: :2funny:
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
:think: :think: οδοντιατρικο εργελεο ειναι αυτο ?

ή πουτσοθυριδα ?  :2funny: :2funny:

μαλλον ειναι απο αυτα τα εξωστοματικα που βαζουνε οι ορθοδοντικοι οταν εχεις μεγαλο προβλημα στη γναθο  :2funny:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
344
Πόντοι
86
Χαρά στο κουράγιο σας.

Είναι δυνατόν να συζητάτε οι ίδιοι άνθρωποι από χθες το βράδυ για αυτό το θέμα?

Εγώ κοιμήθηκα, ξύπνησα, εκανα ντους, έφαγα πρωινό και πήγα και στην δουλειά (όπου είμαι τώρα)

Και πάλι χαρά στο κουράγιο σας.

Schönen Tag noch!
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Οχι οχι φιλε. πεφτεις εξω σε αυτη σου την υποθεση. εχω δαγκωσει σκυλακια και εχουν παθει λυσσα ουκ ολιγα... μου βγαιναν νυχτα στα μουζουκια με πεταμενα τα 5αρια τα βυζια εξω για να μου δειξουν οτι δεν τις νοιαζει και επεφτε το δακρυ κορομηλο απο πισω.. μια και δυο ? σε σκυλια, μπαργουμαν και στριπερ εχω διδακτορικο. Αλλα δεν θα ξανα ασχοληθω.

Απο την αλλη,δεν βλεπεις πως εχω κανει τα νικ που δηλωνουν γυναικες να ειρωνευονται και να συσπειρωνονται εναντιον μου  ? σου λεει αυτος εδω εχει πεταξει στον ταφο τις ιντερνετικες μας προσωπικοτητες και αρχιζει και πεταει και χωμα να τις καλυψει.. 

Και επειδη κατα βαθος καπως ετσι αρχιζει και σιγοκαιει μια φωτια ... πες που καποιος αμφισβητει, πες που καποιος γνωριζει καποια πραγματα παραπανω, πες που καποιος ειναι εμπειρος.. αλλα και για την ιστορια, ενα απο τα ζωδια που εχω μεγαλη επιδραση σαν ζυγος, ειναι και ο Λεωντας .... το απο τη φυση του προικισμενο με ωραιο σωμα ζωδιο ! Το οποιο μαζι με ταυρο, υδροχοο,διδυμο και καρκινο ειναι τα ζωδια που......  καιγομαστε γενικοτερα και ειδικοτερα θα ελεγα!

Λαθος λεξη παρεθεσα πριν περι διδαξεως..
Δεν θεωρω κανεναν βλακα απο εδω μεσα οπως διατυμπανιστηκε.. μαζι σας μαθαινω κι εγω, μη νομιζετε  :)


:2funny:


έλα μωρή μαγεία :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


κατάθεση διαπιστευτηρίων και ψυχής συνάμα :sunglasses: άμετρη ποίηση :sunglasses: αριστούργημα :sunglasses:
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
Χαρά στο κουράγιο σας.

Είναι δυνατόν να συζητάτε οι ίδιοι άνθρωποι από χθες το βράδυ για αυτό το θέμα?

Εγώ κοιμήθηκα, ξύπνησα, εκανα ντους, έφαγα πρωινό και πήγα και στην δουλειά (όπου είμαι τώρα)

Και πάλι χαρά στο κουράγιο σας.

Schönen Tag noch!

Και τι συζητηση φιλο... εχεις δει τους διαλογους ?

Χιλιαδες ποστς απο 10-20 χρηστες που περιεχουν 1 τραγουδι η 1 λεξη, αντε το πολυ 2 προτασεις και απο αυτες λιγες λεξεις και πολλα εμοσιονς ! Η ανικανοτητα ατομικης σκεψης , κρισης και εκφρασης σε ολο της το μεγαλειο...

Τελος παντων..

Εκανες ντους πρωινιατικα ? Τι ζωδιο εισαι ? :2funny: (πλακα κανω)




 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
Οχι οχι φιλε. πεφτεις εξω σε αυτη σου την υποθεση. εχω δαγκωσει σκυλακια και εχουν παθει λυσσα ουκ ολιγα... μου βγαιναν νυχτα στα μουζουκια με πεταμενα τα 5αρια τα βυζια εξω για να μου δειξουν οτι δεν τις νοιαζει και επεφτε το δακρυ κορομηλο απο πισω.. μια και δυο ? σε σκυλια, μπαργουμαν και στριπερ εχω διδακτορικο. Αλλα δεν θα ξανα ασχοληθω.

Απο την αλλη,δεν βλεπεις πως εχω κανει τα νικ που δηλωνουν γυναικες να ειρωνευονται και να συσπειρωνονται εναντιον μου  ? σου λεει αυτος εδω εχει πεταξει στον ταφο τις ιντερνετικες μας προσωπικοτητες και αρχιζει και πεταει και χωμα να τις καλυψει.. 

Και επειδη κατα βαθος καπως ετσι αρχιζει και σιγοκαιει μια φωτια ... πες που καποιος αμφισβητει, πες που καποιος γνωριζει καποια πραγματα παραπανω, πες που καποιος ειναι εμπειρος.. αλλα και για την ιστορια, ενα απο τα ζωδια που εχω μεγαλη επιδραση σαν ζυγος, ειναι και ο Λεωντας .... το απο τη φυση του προικισμενο με ωραιο σωμα ζωδιο ! Το οποιο μαζι με ταυρο, υδροχοο,διδυμο και καρκινο ειναι τα ζωδια που......  καιγομαστε γενικοτερα και ειδικοτερα θα ελεγα!

Λαθος λεξη παρεθεσα πριν περι διδαξεως..
Δεν θεωρω κανεναν βλακα απο εδω μεσα οπως διατυμπανιστηκε.. μαζι σας μαθαινω κι εγω, μη νομιζετε  :)


Xυυυυυυυυυυυνωωωωωωωωωωωωωωωωωωω λεμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  :cum: :cum: :cum:

:2funny:



Ας τα περιττα  ....
Εγω ειμαι σκορπιος με ωροσκοπο υδροχοο ...
Τι εχεις να πεις λοιπον  :sunglasses: ?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Και τι συζητηση φιλο... εχεις δει τους διαλογους ?

Χιλιαδες ποστς απο 10-20 χρηστες που περιεχουν 1 τραγουδι η 1 λεξη, αντε το πολυ 2 προτασεις και απο αυτες λιγες λεξεις και πολλα εμοσιονς ! Η ανικανοτητα ατομικης σκεψης , κρισης και εκφρασης σε ολο της το μεγαλειο...

Τελος παντων..

Εκανες ντους πρωινιατικα ? Τι ζωδιο εισαι ? :2funny: (πλακα κανω)

Τυπε ενημερωτιικα παντα... οσο πιο πολλα λες τοσο μεγαλωνουν οι πιθανοτητες
να αρχισεις τις μαλακιες  :2funny: :2funny: :2funny: δεν ειναι δικια σου αδυναμια
ουτε δικια μου... ετσι ειναι το συστημα... για αυτο λεγε λιγα.
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
είσαι πιο ανώμαλη και από αυτό------------------------> :)


:birdman:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Περα απ τι πλακα ... ισως ειναι το πιο χυδαιο , προστυχο και ανωμαλο ιμοτικον ...  :- :- :-




Ακομα να μου κανεις την αναλυση μεσιε πινκ  :hmm: ?
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Τυπε ενημερωτιικα παντα... οσο πιο πολλα λες τοσο μεγαλωνουν οι πιθανοτητες
να αρχισεις τις μαλακιες  :2funny: :2funny: :2funny: δεν ειναι δικια σου αδυναμια
ουτε δικια μου... ετσι ειναι το συστημα... για αυτο λεγε λιγα.


κι όμως οι περισσότεροι εδώ μέσα γράφουν λίγα και επενδύουν στο συναίσθημα :grin:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
κι όμως οι περισσότεροι εδώ μέσα γράφουν λίγα και επενδύουν στο συναίσθημα :grin:

τι συναισθημα να υπαρχει με τα σκυλια των μπουζουκιων ρε φιλε
αυτες μπορει να κλαψουν επειδη δεν τους πετυχε το μανικιουρ και βλεπεις
τον αλλον να περηφανευεται επειδη εκλαψαν λεει και για αυτον  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
τι συναισθημα να υπαρχει με τα σκυλια των μπουζουκιων ρε φιλε
αυτες μπορει να κλαψουν επειδη δεν τους πετυχε το μανικιουρ και βλεπεις
τον αλλον να περηφανευεται επειδη εκλαψαν λεει και για αυτον  :2funny: :2funny: :2funny:


άλλος το είπε :rolleyes:


Και τι συζητηση φιλο... εχεις δει τους διαλογους ?

Χιλιαδες ποστς απο 10-20 χρηστες που περιεχουν 1 τραγουδι η 1 λεξη, αντε το πολυ 2 προτασεις και απο αυτες λιγες λεξεις και πολλα εμοσιονς ! Η ανικανοτητα ατομικης σκεψης , κρισης και εκφρασης σε ολο της το μεγαλειο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom