Νέα

Θα θέλατε να γαμήσετε την κουμπάρα/πεθερά σας;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kris74
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 691
  • Εμφανίσεις 190K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
Βγαίνει έξω από το μπατζακι της βερμούδες....πόσο τον έχεις 30εκ ....??????
παπάρια βερμούδα ήταν...κοντοπαντέλονο ήταν σαν εκείνα που φορούσαμε πιτσιρικάδες και κρεμόντουσαν οι τσέπες.....ίσα με 12 εκ τον κόβω τον μερακλή!!!!
 

NEW(3)

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2020
Μηνύματα
372
Like
620
Πόντοι
81
Έλλειψη σεβασμού σε μεγαλύτερο....
Και να αναρωτιέται η πεθερά" εκεί ξεπεσε το κοριτσάκι μου";Φρίκη....
ναι εσύ αν τον δεις το γαμπρό σου έτσι κλείσε τα μάτια και....μπουκωσέ τον με κλειστά μάτια!!!!
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.080
Like
11.541
Πόντοι
2.606
Παιδιά ακόμα στο ίδιο λούκι είμαστε τι να κάνω με την πεθερα;
Τι να κάνεις; να την αφήσεις να πάει να της δώσει κανένας το κωλαντερο στο χέρι όσο εσύ ποσταρεις απορίες στο μπου
 

Greek horny

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
72
Κριτικές
1
Like
3.411
Πόντοι
440
Θέλω να γαμησω την Πεθερα μου έχω καταλάβει ότι γουστάρει αλλά δεν είμαι σίγουρος αν πρέπει να κάνω κίνηση
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
Θέλω να γαμησω την Πεθερα μου έχω καταλάβει ότι γουστάρει αλλά δεν είμαι σίγουρος αν πρέπει να κάνω κίνηση
Σίγουρα τα θέλει! Υπάρχει ένας τρόπος. Θα την πιάσεις μια ώρα που θα λείπει η γυναίκα σου και θα της πεις για τα δήθεν ερωτικά προβλήματα που αντιμετωπίζετε. Θα πεις π.χ. "Νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά μαζί της τελευταία. Ενώ πάντα μου έλεγε ότι έχω πανέμορφη πουτσα και ότι λατρεύει και τα 21 εκατοστά της, τώρα μου λέει ότι είναι τεράστια και την φοβάται. Άσε που δεν της αρέσει πια η τεράστια ποσότητα σπέρματος που έχω... "

Θα λες τέτοια, περιγράφοντας και στο τέλος θα αναρωτηθείς ρητορικά: "μα τόσο κρύες ήταν οι μανάδες των νέων Ελληνίδων; Δεν τις έμαθαν πως να γαμιούνται καλά; Τόσο άσχετες; Δεν ήξεραν πως να διαχειριστούν μια τεράστια, πεινασμένη πουτσα;" Μετά θα την κοιτάξεις και θα της πεις ντροπιασμένος "συγγνώμη, δεν το εννοούσα".

Σε 2 λεπτά η γριά θα γίνει δική σου. Θα με θυμηθείς
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.270
Πόντοι
11.956
Σίγουρα τα θέλει! Υπάρχει ένας τρόπος. Θα την πιάσεις μια ώρα που θα λείπει η γυναίκα σου και θα της πεις για τα δήθεν ερωτικά προβλήματα που αντιμετωπίζετε. Θα πεις π.χ. "Νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά μαζί της τελευταία. Ενώ πάντα μου έλεγε ότι έχω πανέμορφη πουτσα και ότι λατρεύει και τα 21 εκατοστά της, τώρα μου λέει ότι είναι τεράστια και την φοβάται. Άσε που δεν της αρέσει πια η τεράστια ποσότητα σπέρματος που έχω... "

Θα λες τέτοια, περιγράφοντας και στο τέλος θα αναρωτηθείς ρητορικά: "μα τόσο κρύες ήταν οι μανάδες των νέων Ελληνίδων; Δεν τις έμαθαν πως να γαμιούνται καλά; Τόσο άσχετες; Δεν ήξεραν πως να διαχειριστούν μια τεράστια, πεινασμένη πουτσα;" Μετά θα την κοιτάξεις και θα της πεις ντροπιασμένος "συγγνώμη, δεν το εννοούσα".

Σε 2 λεπτά η γριά θα γίνει δική σου. Θα με θυμηθείς
Τι του λες του ανθρώπου μεγάλη βδομάδα η γριά τώρα πάει εκκλησία δεν θα του κάτσει χαχα α χαχα
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.386
Κριτικές
8
Like
11.129
Πόντοι
3.786
Σίγουρα τα θέλει! Υπάρχει ένας τρόπος. Θα την πιάσεις μια ώρα που θα λείπει η γυναίκα σου και θα της πεις για τα δήθεν ερωτικά προβλήματα που αντιμετωπίζετε. Θα πεις π.χ. "Νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά μαζί της τελευταία. Ενώ πάντα μου έλεγε ότι έχω πανέμορφη πουτσα και ότι λατρεύει και τα 21 εκατοστά της, τώρα μου λέει ότι είναι τεράστια και την φοβάται. Άσε που δεν της αρέσει πια η τεράστια ποσότητα σπέρματος που έχω... "

Θα λες τέτοια, περιγράφοντας και στο τέλος θα αναρωτηθείς ρητορικά: "μα τόσο κρύες ήταν οι μανάδες των νέων Ελληνίδων; Δεν τις έμαθαν πως να γαμιούνται καλά; Τόσο άσχετες; Δεν ήξεραν πως να διαχειριστούν μια τεράστια, πεινασμένη πουτσα;" Μετά θα την κοιτάξεις και θα της πεις ντροπιασμένος "συγγνώμη, δεν το εννοούσα".

Σε 2 λεπτά η γριά θα γίνει δική σου. Θα με θυμηθείς
πάντως σε κάτι τσόντες με τη Λίζα Ανν, έχει δουλέψει
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.869
Like
6.054
Πόντοι
1.056
Μύστη, συμβουλή θέλει ο τύπος.

Εσένα σε βλέπω έτοιμο για αλλά κόλπα.

Μύστη, συμβουλή θέλει ο τύπος.

Εσένα σε βλέπω έτοιμο για αλλά κόλπα.
Συμβουλή θα του δώσω και εγώ...αν μου πει ότι είναι 80χρονων χοντρή και κουτση π.χ. θα του πω να κάτσει στα αυγά του!!!
 

Ωρίων

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.391
Κριτικές
2
Like
18.325
Πόντοι
3.836
Σίγουρα τα θέλει! Υπάρχει ένας τρόπος. Θα την πιάσεις μια ώρα που θα λείπει η γυναίκα σου και θα της πεις για τα δήθεν ερωτικά προβλήματα που αντιμετωπίζετε. Θα πεις π.χ. "Νομίζω ότι κάτι δεν πάει καλά μαζί της τελευταία. Ενώ πάντα μου έλεγε ότι έχω πανέμορφη πουτσα και ότι λατρεύει και τα 21 εκατοστά της, τώρα μου λέει ότι είναι τεράστια και την φοβάται. Άσε που δεν της αρέσει πια η τεράστια ποσότητα σπέρματος που έχω... "

Θα λες τέτοια, περιγράφοντας και στο τέλος θα αναρωτηθείς ρητορικά: "μα τόσο κρύες ήταν οι μανάδες των νέων Ελληνίδων; Δεν τις έμαθαν πως να γαμιούνται καλά; Τόσο άσχετες; Δεν ήξεραν πως να διαχειριστούν μια τεράστια, πεινασμένη πουτσα;" Μετά θα την κοιτάξεις και θα της πεις ντροπιασμένος "συγγνώμη, δεν το εννοούσα".

Σε 2 λεπτά η γριά θα γίνει δική σου. Θα με θυμηθείς
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Αμαρτωλέ, σταματήστε και έχω έρθει εκκλησία να ακούσω το τροπάριο της Κασσιανής (λέτε να φαίνεται στους παρακείμενους εκκλησιαζόμενους ότι μπαίνω στο bou;:think:) και γελάω ενώ είναι ημέρα μεγάλης λύπης...

@jimmys5 ;
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.869
Like
6.054
Πόντοι
1.056
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Αμαρτωλέ, σταματήστε και έχω έρθει εκκλησία να ακούσω το τροπάριο της Κασσιανής (λέτε να φαίνεται στους παρακείμενους εκκλησιαζόμενους ότι μπαίνω στο bou;:think:) και γελάω ενώ είναι ημέρα μεγάλης λύπης...

@jimmys5 ;
Γιαννακάκη ρε παλιόπαιδο????σ'αγαπαω να ξέρεις!!!!
 

CoupleNP

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα
27
Κριτικές
57
Like
2.931
Πόντοι
7.130
Την κουμπάρα,που δεν ειναι ακομα κουμπαρα βεβαια γιατι δεν μας εχει περασει στεφανα, την γαμουσε η δικια μου πριν σαν φίλες που και που, και μετα λογο οτι εκανε καμια φορα ζηλιες και σκηνες, την εχουμε γαμησεο δυο φορες και μαζι.

Τωρα εχει κοπει βεβαια αυτο ,αλλα παρολα αυτα πολλες φορες ζιταει απτη δικια μου βιντεο που τη γαμαω και αυτη στελνει πισω που παιζει το μουνι της και χύνει

Εν ολιγης ,κουμπαρα καλη χαχααχχα
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.869
Like
6.054
Πόντοι
1.056
Την κουμπάρα,που δεν ειναι ακομα κουμπαρα βεβαια γιατι δεν μας εχει περασει στεφανα, την γαμουσε η δικια μου πριν σαν φίλες που και που, και μετα λογο οτι εκανε καμια φορα ζηλιες και σκηνες, την εχουμε γαμησεο δυο φορες και μαζι.

Τωρα εχει κοπει βεβαια αυτο ,αλλα παρολα αυτα πολλες φορες ζιταει απτη δικια μου βιντεο που τη γαμαω και αυτη στελνει πισω που παιζει το μουνι της και χύνει

Εν ολιγης ,κουμπαρα καλη χαχααχχα
Τι λες τώρα? τέτοια φάση!
 

CaptainK

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
2.691
Κριτικές
3
Like
9.382
Πόντοι
1.336
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Αμαρτωλέ, σταματήστε και έχω έρθει εκκλησία να ακούσω το τροπάριο της Κασσιανής (λέτε να φαίνεται στους παρακείμενους εκκλησιαζόμενους ότι μπαίνω στο bou;:think:) και γελάω ενώ είναι ημέρα μεγάλης λύπης...

@jimmys5 ;
Δεν είμαι αμαρτωλός! Είχα ξεχάσει ότι είναι τέτοια εβδομάδα. Ας παίξει το χαρτί του μετά την Ανάσταση τότε, αλλά εάν του την γαμήσει ο Αργύρης, θα φταίτε εσείς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom