Νέα

Tessera club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hussain
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hussain

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2009
Μηνύματα
566
Like
2
Πόντοι
6
Γεια χαρά

Ηθελα να μαθω αν κάποιος  φίλος έχει πάει τελευταία στο Tessera της Πειραιώς, ετοιμαζόμαστε να πάμε μεγάλη παρέα για τα σόου που έχει προγραμματίσειτα Σ/Κ αλλά θα ήθελα να ξέρω τιμές, αν αξίζει, τί ώρα αρχίζει το βαρύ πυροβολικό, αν είναι άνετα. Το σαϊτ του κλαμπ είναι για κλάμματα
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
περάσαμε προχθέ και από δώ για dorothy black και καταγράψαμε....

1)yussain bolt(δεν γνωρίζω αν τον ξέρετε,προφανώς όχι)
2)haile zaman etuf(καμερουνέζος γλύπτης στη γιαουντέ)
3)μαρία εξτρέμογλου(καθαρίστρια στον όλο χώρο,της έπιασα τη κουβέντα παίζοντας της ότι και καλά είμαι ο θεοδωράκης και θα βγάλω τη κλαψομουνιακή της ιστορία στη τιβι ναούμ...της χαλιμάς πράματα.. :2funny:έ ρε τί άλλο θα κάνουμε για να ροστάρουμε)
4)irina cocalova(από το πολύ ψαχνό που διαθέτει..)
5)daniel bosigua(πορτογάλος πορτοκαλοπαραγωγός που ήρθε σε μιά νέα αγορά με την ευκαρία του ανοίγματος των επαγγελμάτων..)
6)saniel basterovic(βόσνιος μακρυνός ξάδελφος του άλκη πετίνη από άλλη μάνα και άλλο παππού :grin:)
7)kagao adriano loprez pareta(παραγουανός ιδιοκτήτης μίνι μάρκετ στον περισσό..πουλάει τα πάντα μου είπε..μέχρι και κατίκι δομοκού)
8)Parau samol gerrero(έτερος παραγουανός εργαζόμενος στην επιχείρηση και αχώριστος φίλος του kagao.Μου εκμυστηρεύτηκε ότι πάνε δυό δυό σαν τους χιώτες από τοτε που διάβασαν για την ιστορία της χίου)
9)ντανιέλα karpathova(εξαδέρφη του βρικόλακα τιμόθεου της άνω ραχούλας τρανσυλβανίας)
10)kormen bastos(κολομβιανή αδερφή του ελέους που πλένει ποτήρια ως λαντζέρης σε κινέζικο στα μανιάτικα)
11)λάζαρος κατουνάς(λαχειοπώλης που βρέθηκε στη περιοχή,είχε να δεί μουνί από την εποχή που το λόττο παιζόταν μόνο στην αμερική..οπότε είπε...βούρ στο πατσά...πάρκαρε τη ξυλεία με τα χαρτιά του στην ρεσεψιόν και μπούκαρε...μπράβο παληκάριμ.)

αυτοί ήταν και 5,6 τρύππερ...ήταν και καθημερινή...εύχομαι καλές δουλειές :tits2:
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
περάσαμε προχθέ και από δώ για dorothy black και καταγράψαμε....

1)yussain bolt(δεν γνωρίζω αν τον ξέρετε,προφανώς όχι)
2)haile zaman etuf(καμερουνέζος γλύπτης στη γιαουντέ)
3)μαρία εξτρέμογλου(καθαρίστρια στον όλο χώρο,της έπιασα τη κουβέντα παίζοντας της ότι και καλά είμαι ο θεοδωράκης και θα βγάλω τη κλαψομουνιακή της ιστορία στη τιβι ναούμ...της χαλιμάς πράματα.. :2funny:έ ρε τί άλλο θα κάνουμε για να ροστάρουμε)
4)irina cocalova(από το πολύ ψαχνό που διαθέτει..)
5)daniel bosigua(πορτογάλος πορτοκαλοπαραγωγός που ήρθε σε μιά νέα αγορά με την ευκαρία του ανοίγματος των επαγγελμάτων..)
6)saniel basterovic(βόσνιος μακρυνός ξάδελφος του άλκη πετίνη από άλλη μάνα και άλλο παππού :grin:)
7)kagao adriano loprez pareta(παραγουανός ιδιοκτήτης μίνι μάρκετ στον περισσό..πουλάει τα πάντα μου είπε..μέχρι και κατίκι δομοκού)
8)Parau samol gerrero(έτερος παραγουανός εργαζόμενος στην επιχείρηση και αχώριστος φίλος του kagao.Μου εκμυστηρεύτηκε ότι πάνε δυό δυό σαν τους χιώτες από τοτε που διάβασαν για την ιστορία της χίου)
9)ντανιέλα karpathova(εξαδέρφη του βρικόλακα τιμόθεου της άνω ραχούλας τρανσυλβανίας)
10)kormen bastos(κολομβιανή αδερφή του ελέους που πλένει ποτήρια ως λαντζέρης σε κινέζικο στα μανιάτικα)
11)λάζαρος κατουνάς(λαχειοπώλης που βρέθηκε στη περιοχή,είχε να δεί μουνί από την εποχή που το λόττο παιζόταν μόνο στην αμερική..οπότε είπε...βούρ στο πατσά...πάρκαρε τη ξυλεία με τα χαρτιά του στην ρεσεψιόν και μπούκαρε...μπράβο παληκάριμ.)

αυτοί ήταν και 5,6 τρύππερ...ήταν και καθημερινή...εύχομαι καλές δουλειές :tits2:

Μήπως θέλης να γίνεις VASOS στην θέση του VASOU ?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
πάθε το γαμαζί δε μάζευε ποτέ 2ψήφιο....
μαζί με τις 5-6 τρύπερ γίνοται 17 οπότε είσαι μέσα  :grin: :grin: :grin: :grin:

Υ.Γ.
από τον Μπόλτ τον τιτανομέγιστο πήρες αυτόγραφο
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
περάσαμε προχθέ και από δώ για dorothy black και καταγράψαμε....

1)yussain bolt(δεν γνωρίζω αν τον ξέρετε,προφανώς όχι)
2)haile zaman etuf(καμερουνέζος γλύπτης στη γιαουντέ)
3)μαρία εξτρέμογλου(καθαρίστρια στον όλο χώρο,της έπιασα τη κουβέντα παίζοντας της ότι και καλά είμαι ο θεοδωράκης και θα βγάλω τη κλαψομουνιακή της ιστορία στη τιβι ναούμ...της χαλιμάς πράματα.. :2funny:έ ρε τί άλλο θα κάνουμε για να ροστάρουμε)
4)irina cocalova(από το πολύ ψαχνό που διαθέτει..)
5)daniel bosigua(πορτογάλος πορτοκαλοπαραγωγός που ήρθε σε μιά νέα αγορά με την ευκαρία του ανοίγματος των επαγγελμάτων..)
6)saniel basterovic(βόσνιος μακρυνός ξάδελφος του άλκη πετίνη από άλλη μάνα και άλλο παππού :grin:)
7)kagao adriano loprez pareta(παραγουανός ιδιοκτήτης μίνι μάρκετ στον περισσό..πουλάει τα πάντα μου είπε..μέχρι και κατίκι δομοκού)
8)Parau samol gerrero(έτερος παραγουανός εργαζόμενος στην επιχείρηση και αχώριστος φίλος του kagao.Μου εκμυστηρεύτηκε ότι πάνε δυό δυό σαν τους χιώτες από τοτε που διάβασαν για την ιστορία της χίου)
9)ντανιέλα karpathova(εξαδέρφη του βρικόλακα τιμόθεου της άνω ραχούλας τρανσυλβανίας)
10)kormen bastos(κολομβιανή αδερφή του ελέους που πλένει ποτήρια ως λαντζέρης σε κινέζικο στα μανιάτικα)
11)λάζαρος κατουνάς(λαχειοπώλης που βρέθηκε στη περιοχή,είχε να δεί μουνί από την εποχή που το λόττο παιζόταν μόνο στην αμερική..οπότε είπε...βούρ στο πατσά...πάρκαρε τη ξυλεία με τα χαρτιά του στην ρεσεψιόν και μπούκαρε...μπράβο παληκάριμ.)

αυτοί ήταν και 5,6 τρύππερ...ήταν και καθημερινή...εύχομαι καλές δουλειές :tits2:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

smiler

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2006
Μηνύματα
138
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.246
Πόντοι
7.045
Κι εσύ δεν έχεις πάρει καν χαμπάρι με ποιον μιλάς :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δε μου λές ρε φίλε, είσαι μέλος μόλις από τις 16/02/09 μην εκφράζεσαι έτσι για τον γίγαντα Βάσο ? Μάλλον δεν έχεις πάρει καν χαμπάρι για ποιόν σου είπα.

ακούς μαλάκα τεμαχιάρη;

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Δε μου λές ρε φίλε, είσαι μέλος μόλις από τις 16/02/09 μην εκφράζεσαι έτσι για τον γίγαντα Βάσο ? Μάλλον δεν έχεις πάρει καν χαμπάρι για ποιόν σου είπα.

ρε ποιός τον γαμάει αυτόν τον καμμένο πού κατέγραφε ακόμη και πίνακες ζωγραφικής,έπιπλα και λοιπές παπαριές?εδώ ρε...κοίτα τί σου χώ....ροστεράρα...ξέχνα τον εκείνον,πήρε μειωμένη σύνταξη από τον ΟΑΕΕ και την έκανε στη ρουμανία για να φτιάξει δέρματα για καναπέδες προορισμένους για πριβέ χώρους στρίπ σε όλη την ευρώπη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom