Νέα

Teletext

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα koukos0000
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Θα χρειαστώ τη βοήθεια του τεχνικού τμήμα του μπου.λοιπον μάγκες.ο!πατερας μου πήρε μια τηλεόραση jvc .μπαίνει στο τελετεξτ για να διαβάζει ειδήσεις κτλ.αλλα η γλώσσα είναι σε κάτι πακιστανοφαρσι.ξερουμε πως αλλάζει σε ελληνικά?ρωτάω γιατί όσο το έψαξα δε βρήκα ούτε στις ρυθμίσεις ούτε τπτ.
 

unknowndark

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.425
Like
4.870
Πόντοι
456
Θα χρειαστώ τη βοήθεια του τεχνικού τμήμα του μπου.λοιπον μάγκες.ο!πατερας μου πήρε μια τηλεόραση jvc .μπαίνει στο τελετεξτ για να διαβάζει ειδήσεις κτλ.αλλα η γλώσσα είναι σε κάτι πακιστανοφαρσι.ξερουμε πως αλλάζει σε ελληνικά?ρωτάω γιατί όσο το έψαξα δε βρήκα ούτε στις ρυθμίσεις ούτε τπτ.


υπάρχει ακόμα το τελετεξτ? υποτίθεται οτι είχε καταργηθεί!
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Θα χρειαστώ τη βοήθεια του τεχνικού τμήμα του μπου.λοιπον μάγκες.ο!πατερας μου πήρε μια τηλεόραση jvc .μπαίνει στο τελετεξτ για να διαβάζει ειδήσεις κτλ.αλλα η γλώσσα είναι σε κάτι πακιστανοφαρσι.ξερουμε πως αλλάζει σε ελληνικά?ρωτάω γιατί όσο το έψαξα δε βρήκα ούτε στις ρυθμίσεις ούτε τπτ.

Έχει ψηφιακό σήμα και δεν λειτουργεί το teletext;

Περίεργο.

Από που πήρες την tv;

Έχει ελληνικό menu;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
39.704
Like
20.540
Πόντοι
5.006
Θα χρειαστώ τη βοήθεια του τεχνικού τμήμα του μπου.λοιπον μάγκες.ο!πατερας μου πήρε μια τηλεόραση jvc .μπαίνει στο τελετεξτ για να διαβάζει ειδήσεις κτλ.αλλα η γλώσσα είναι σε κάτι πακιστανοφαρσι.ξερουμε πως αλλάζει σε ελληνικά?ρωτάω γιατί όσο το έψαξα δε βρήκα ούτε στις ρυθμίσεις ούτε τπτ.
να την γυρισει πισω απο εκει που την πηρε...στανταρ θα εχει 10 χρόνια εγγύηση...:confused:
1494.jpg
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786

Από πότε είναι αυτή η εφημερίδα;
 

Zeus07

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2020
Μηνύματα
259
Κριτικές
1
Like
516
Πόντοι
21
Πω, μόνο και την λέξη που διάβασα με πήγε χρόνια πίσω. Και όμως κάποτε μπαίναμε και βλέπαμε. Φίλε μου δε θέλω να σε στεναχωρήσω, αλλά η εποχή teletext, κ750i Sony Ericson, Nokia, προφιλ στο hi5, χαίτη μαλλιά στο σβέρκο βαμμένη κόκκινο κίτρινο χρώμα, τελείωσαν.
 
OP
OP
K

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Έχει ψηφιακό σήμα και δεν λειτουργεί το teletext;

Περίεργο.

Από που πήρες την tv;

Έχει ελληνικό menu;
Έχει ψηφιακό αδερφέ.εκει κολλάω και εγώ.απο το Κωτσόβολο τη πήρα.καλα όχι ότι θα πεθάνω απλά περνάει την ώρα ο πατέρας μου και κοιτάει ειδήσεις βαθμολογίες κτλ
 
OP
OP
K

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
υπάρχει ακόμα το τελετεξτ? υποτίθεται οτι είχε καταργηθεί!
Υπάρχει κανονικότητα.απλα έχει καταργηθεί το λάιβ στο στοίχημα.ολα τα άλλα κανονικά υπάρχουν.ειδησεις βαθμολογίες κτλ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

να την γυρισει πισω απο εκει που την πηρε...στανταρ θα εχει 10 χρόνια εγγύηση...:confused:
1494.jpg
Χεχεχε καλύτερη θα έβγαινε αδερφε
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Έχει ψηφιακό αδερφέ.εκει κολλάω και εγώ.απο το Κωτσόβολο τη πήρα.καλα όχι ότι θα πεθάνω απλά περνάει την ώρα ο πατέρας μου και κοιτάει ειδήσεις βαθμολογίες κτλ

Έχει ελληνικό menu;
 

evossavagios

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2023
Μηνύματα
77
Like
108
Πόντοι
0
Σήμερα το μόνο ελληνικό κανάλι, που διαθέτει την υπηρεσία Τελετέξτ, είναι το πανελλαδικής εμβέλειας Star Channel (διαθέτει μόνον ο τυπικής ευκρίνειας), και ο οποίος και την εισήγαγε για πρώτη φορά στην τηλεοπτική αγορά το 1996, ενώ όλοι οι υπόλοιποι ελληνικοί σταθμοί, λόγω της διάδοσης των νέων σύγχρονων μέσων τηλεπληροφόρησης, την έχουν καταργήσει πλήρως (ή δεν την υιοθέτησαν ποτέ), αντικαθιστώντας την με σύγχρονα μέσα,
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
2
Like
5.142
Πόντοι
1.056
το λαιβ στοιχημα γιατι καταργήθηκε απο το τελετεξτ?

Θυμάμαι να είμαι στο σπίτι φίλου και ο πατέρας να είναι κολλημένος στην τηλεόραση να περιμένει να αλλάξει κάποιο σκορ. Ιστορικές cult στιγμές
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom