Νέα

Tara/Melena Suka/Maria Ryabushkina/Aktomara A

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 176
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565

one

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
106
Like
0
Πόντοι
1
ακομα δεν μας εχει χαρισει ενα να τρωει πουτσα
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565

ΜΥΡΤΙΛΟΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
2.873
Κριτικές
10
Like
3.567
Πόντοι
746
τελειο μωρο αν ερθει ελλαδα θα φαει ολο το χαρτι τι λεμε τωρα συναγωνιστες  :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:
 

George_44

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2017
Μηνύματα
14
Like
4
Πόντοι
0
Μόνο solo videakia έχει? Πως την αντέχει τόση μοναξιά...? να πάμε να την παρηγορήσουμε...? ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ ΠΙΠΙΝΙ....
 

Mr_Robot

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
362
Like
260
Πόντοι
1
:rolleyes:
 

Συνημμένα

  • EYIOYh9XQAAYz2Z.jpg
    EYIOYh9XQAAYz2Z.jpg
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 113
  • EYXf7rqWAAIby_4.jpg
    EYXf7rqWAAIby_4.jpg
    171,9 KB · Εμφανίσεις: 76
  • EYXf7rxXsAAankm.jpg
    EYXf7rxXsAAankm.jpg
    143,5 KB · Εμφανίσεις: 78

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Μαγκίτες μου, αργήσατε να την ανακαλύψετε..! Μετά απο χρόνια μαλακίας για πάρτυ της, την έκανα "φίλη" στα social!! Μάλιστα, το καλοκαίρι του '19 όχι μόνο είχε έρθει Σαντορίνη, αλλά έψαχνε κ (τζάμπα κατα 90%) φωτογράφο μεσω ΦΒ..! Επίσης, (για να μαθαίνετε οι νέοι) έχει βίντεο περίπου 20λεπτών με πίπούλα 10 δευτερολέπτων απο το '17 (νομίζω)! Τσεκαριστείτε, αν και ΔΕΝ ειναι τιποτα το σπουδαιο..! ;) Χαρντκοριές ετοιμάζει (είχε ανεβάσει πρόσφατα φωτό της με έναν μαυρούλη στο Ινστα' να κάνουν αγκαλίτσες..) τώρα πόσο φρι θα είναι, ΔΕ ξέρω!! Τέλος, σύμφωνα με όσα λέει η ίδια, ο ΜΑΛΑΚΑΣ ο "Ανθρωπος-Ξύλο" είναι αυτός με τον οποίο τσακώθηκε η Μαλενάρα (λογικά για τον ίδιο λόγο που τα "έσπασε" η Lana Rhoades μαζί του _επιμένει οι παρτενέρ του να πίνουν τα κατουρλιά του..!) και τόσο καιρό έχει πλακωθεί στα ερασιτεχνικά, διότι της "σαμποτάριζε" την καριέρα (αλλιώς θα είχε κάνει το βήμα πριν χρόνια)! Πλεόν τα πάνε τέλεια, οπότε αναμένουμε με τον μπουτσο στο χέρι!!!
 

anestis_38

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.996
Κριτικές
17
Like
1.007
Πόντοι
1.616
Μαγκίτες μου, αργήσατε να την ανακαλύψετε..! Μετά απο χρόνια μαλακίας για πάρτυ της, την έκανα "φίλη" στα social!! Μάλιστα, το καλοκαίρι του '19 όχι μόνο είχε έρθει Σαντορίνη, αλλά έψαχνε κ (τζάμπα κατα 90%) φωτογράφο μεσω ΦΒ..! Επίσης, (για να μαθαίνετε οι νέοι) έχει βίντεο περίπου 20λεπτών με πίπούλα 10 δευτερολέπτων απο το '17 (νομίζω)! Τσεκαριστείτε, αν και ΔΕΝ ειναι τιποτα το σπουδαιο..! ;) Χαρντκοριές ετοιμάζει (είχε ανεβάσει πρόσφατα φωτό της με έναν μαυρούλη στο Ινστα' να κάνουν αγκαλίτσες..) τώρα πόσο φρι θα είναι, ΔΕ ξέρω!! Τέλος, σύμφωνα με όσα λέει η ίδια, ο ΜΑΛΑΚΑΣ ο "Ανθρωπος-Ξύλο" είναι αυτός με τον οποίο τσακώθηκε η Μαλενάρα (λογικά για τον ίδιο λόγο που τα "έσπασε" η Lana Rhoades μαζί του _επιμένει οι παρτενέρ του να πίνουν τα κατουρλιά του..!) και τόσο καιρό έχει πλακωθεί στα ερασιτεχνικά, διότι της "σαμποτάριζε" την καριέρα (αλλιώς θα είχε κάνει το βήμα πριν χρόνια)! Πλεόν τα πάνε τέλεια, οπότε αναμένουμε με τον μπουτσο στο χέρι!!!
ποιος ειναι ο "Ανθρωπος-Ξύλο"; δωσε ινφο μυστη
 

karabis11

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2014
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
199
Πόντοι
1
Xaxaxaxaxa Pierre Woodman ρε συ, ο Γαλλος-τσονοπαραγωγος/ηθοποιός που καστάρει μουνιά δεκαετίες τώρα!!! Πολλές κορασίδες έχουν να πούν μόνο τα χειρότερα για πάρτυ του (άλλες τον έτρεχαν κ δικαστικά), μιας κ ειναι φουλ μαλάκας, ΔΕΝ "μενει" μεσα στα πλαισια των συμβολαίων τους ΚΑΙ έχει ενα θεματάκι με την ουρολαγνία όπως ανέφερα! Γενικά στην Ευρωπαική τσόντα λύνει κ δένει κόσμο ο συγκεκριμένος κ το Μαλενάκι μας το είχε στη μπούκα απο τα ξεκινήματά της!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom