Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
IMG_2143.png
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Αυτό είναι ένα από τα 5-6 που έχω να διαλέξω για το 5 ήμερο …

Εσυ φιλε μου ποτέ είπες ότι πας ;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.086
Like
2.894
Πόντοι
506
Επειδή δούλεψα και τα 3 εκεί, δεν υπάρχει κανένα νόημα για να χρησιμοποιείτε κάτι άλλο εκεί πέρα από Thai friendly.
Μην γράφουμε τα ίδια ξανά και ξανά. Έχει αναφερθεί από όλους τους παλιούς. Εγώ πιο πρόσφατα ανακάλυψα το Thai friendly και μόνο αυτό κάνει δουλειά εκεί.

Και όχι, δε δουλεύει αυτό με το desktop που προτάθηκε.
Θέλει πληρωμή για συχνότερα μηνύματα.
Ναι αυτό με το desktop ήταν bug και ισως να το φτιαξανε.
Παντως και το tinder με 130 likes στο 4ωρο δεν το λες πεθαμενο. Ενα 10% να αξιζει έχεις 13 μουνια.
Γενικα όπως λεω, δεν υπαρχει μαγική εφαρμογή είναι θεμα που το δουλευεις. Στην ελλαδα ας πούμε ειναι αλλιως...
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Ναι αυτό με το desktop ήταν bug και ισως να το φτιαξανε.
Παντως και το tinder με 130 likes στο 4ωρο δεν το λες πεθαμενο. Ενα 10% να αξιζει έχεις 13 μουνια.
Γενικα όπως λεω, δεν υπαρχει μαγική εφαρμογή είναι θεμα που το δουλευεις. Στην ελλαδα ας πούμε ειναι αλλιως...
Σε ποια πόλη είχες τύπε στο tinder 130likes; Πριν πόσα χρόνια;
Θα μας τρελάνεις;
Είχα 5 match με πληρωμένο tinder στην Ταϊλάνδη πέρυσι.

Μόνο Thai friendly παίζει μπάλα εκεί.
Από εκεί μέσα είχα 10 ραντεβού σε λίγες μέρες και έβγαινα κάθε μέρα με άλλη.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.086
Like
2.894
Πόντοι
506
Σε ποια πόλη είχες τύπε στο tinder 130likes; Πριν πόσα χρόνια;
Θα μας τρελάνεις;
Είχα 5 match με πληρωμένο tinder στην Ταϊλάνδη πέρυσι.

Μόνο Thai friendly παίζει μπάλα εκεί.
Από εκεί μέσα είχα 10 ραντεβού σε λίγες μέρες και έβγαινα κάθε μέρα με άλλη.
Screenshot_2024_0421_190046.png
Μπανγκοκ πριν 7 μερες. Το μόνο που έκανα ηταν το reset που περιέγραψα. Μετα επαιξα και 3€ για μια εβδομάδα premium γιατί εδω στη μαλαισια δεν εχουμε Thai friendly οποτε πρεπει να την κανουμε αλλιως τη δουλεια.
 

coolead

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Παω se 2 βδομαδες πρωτη φορα ταιλανδη για 7 βραδια, δεν μπορουσα δυστυχως να μεινω παραπανω, λεω να μεινω 4 μερες μπανγκοκ και 3 pattaya.
Θα το δοκιμασω tinder, οχι ομως με τι διαγραφη του λγοαριασμου γιατι πληρωσα premium για να το εχω στη ταιλανδη, thai friendly εχω ηδη κανει αναγνωριστικες κινησεις και εχω επαφες, νομιζω ομως θα παιξουν συμπληρωματικα αυτα γιατι εκει θα παιξουν και γνωριμιες live
 

coolead

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Παω se 2 βδομαδες πρωτη φορα ταιλανδη για 7 βραδια, δεν μπορουσα δυστυχως να μεινω παραπανω, λεω να μεινω 4 μερες μπανγκοκ και 3 pattaya.
Θα το δοκιμασω tinder, οχι ομως με τι διαγραφη του λγοαριασμου γιατι πληρωσα premium για να το εχω στη ταιλανδη, thai friendly εχω ηδη κανει αναγνωριστικες κινησεις και εχω επαφες, νομιζω ομως θα παιξουν συμπληρωματικα αυτα γιατι εκει θα παιξουν και γνωριμιες

Παω se 2 βδομαδες πρωτη φορα ταιλανδη για 7 βραδια, δεν μπορουσα δυστυχως να μεινω παραπανω, λεω να μεινω 4 μερες μπανγκοκ και 3 pattaya.
Θα το δοκιμασω tinder, οχι ομως με τι διαγραφη του λγοαριασμου γιατι πληρωσα premium για να το εχω στη ταιλανδη, thai friendly εχω ηδη κανει αναγνωριστικες κινησεις και εχω επαφες, νομιζω ομως θα παιξουν συμπληρωματικα αυτα γιατι εκει θα παιξουν και γνωριμιες live
7 μέρες μόνο ???
Κρίμα,είναι παρα πολύ λίγο ,μέχρι να καταλάβεις τι γίνεται ΠΡΕΠΙ να φύγεις ..
Εγώ δεν θα τις μοίραζα
Αν είναι μόνο 7 μέρες !
Παταγια όλες !!!
 

coolead

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
7 μέρες μόνο ???
Κρίμα,είναι παρα πολύ λίγο ,μέχρι να καταλάβεις τι γίνεται ΠΡΕΠΙ να φύγεις ..
Εγώ δεν θα τις μοίραζα
Αν είναι μόνο 7 μέρες !
Παταγια όλες !!!
Θελω να δω και κανα αξιοθεατο και να γυρισω λιγο,δεν παω μονο για τις γυναικες εκει, αυτες θα μου κανουν παρεα το βραδυ :)
 

Nikosx15

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
51
Like
68
Πόντοι
0
Και η παταγια δεν είναι μονο πουτανες φιλε …έχει και να δεις και να κανείς πίστεψε με και στο είπα με αφορμή τις μέρες που είναι πολυ λίγες ..
Κάνε ότι νομίζεις εσύ καλύτερο για σένα και σου εύχομαι τις καλύτερες εμπειριες
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.990
Κριτικές
1
Like
32.906
Πόντοι
6.256
Ειχα διαβασει εδω στο φορουμ τοτε πραγματα που με ειχαν βοηθησει στις εκδρομες μου ...και κυριως ο λακις και ο στεφαν με ειχαν κατατοπισει στο επακρο για την παταγια ..να ειναι καλα ..για παταγια θα περασω σιγουρα .απλα θελω να κανω την βολτα και στο πουκετ για τις εκδρομες ..κατι που δεν εχει η παταγια ...με μοναδικη εξαιρεση το κο λαν αλλα δεν με συγκινησε ιδιαιτερα ...η παταγια εχει αλλες καλες παροχες "χαλαρωσης"
Εχει και κοντα στην πατταγια νησια για χαλάρωση. Κο σαμετ και κο τσαγκ.
Το κο τσαγκ ειναι μεγαλο και το σαμετ μικρο χωρις αυτοκινητα. Δε χρειαζεται να ξενιτευτεις για πουκετ
 

coolead

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2022
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Και η παταγια δεν είναι μονο πουτανες φιλε …έχει και να δεις και να κανείς πίστεψε με και στο είπα με αφορμή τις μέρες που είναι ποκυ λίγες ..
Κάνε ότι νομίζεις εσύ καλύτερο για ένα και σου εύχομαι τις καλύτερες εμπειριες
Και εκει εχει μερη να δεις οντως και τα εχω συμπεριλαβει για αυτο το εσπασα να συνδυασω 2 προορισμους κοντινους, ευχαριστω για τις ευχες !
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Αυτό είναι ένα από τα 5-6 που έχω να διαλέξω για το 5 ήμερο …

Εσυ φιλε μου ποτέ είπες ότι πας ;;;
Θα πάω Ιούνιο. Πιστεύεις αξίζει να μείνω περισσότερο Πατάγια ή Πουκέτ;
Όταν κάνω την βόλτα μου, πρώτη βραδιά του ταξιδιού, στη Σουκχουμβιτ, ξεχνάω και Thai-friendly και το όνομα μου
Ξέρω ότι έχεις μεγάλη εμπειρία από Bangkok, πιστεύεις αξίζει να μείνω Σουκχουμβιτ και γενικά αν έχεις να μου πεις κάποια καλά ξενοδοχεία ή διαμερισμάτα σε λογικές τιμές
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.603
Κριτικές
36
Like
35.069
Πόντοι
18.565
Θα πάω Ιούνιο. Πιστεύεις αξίζει να μείνω περισσότερο Πατάγια ή Πουκέτ;

Ξέρω ότι έχεις μεγάλη εμπειρία από Bangkok, πιστεύεις αξίζει να μείνω Σουκχουμβιτ και γενικά αν έχεις να μου πεις κάποια καλά ξενοδοχεία ή διαμερισμάτα σε λογικές τιμές
Σουκχουμβιτ από σόι 2 έως σόι 24, για να είσαι στο κέντρο του ενδιαφέροντος. Ένα καλό ξενοδοχείο με μεγάλα δωμάτια που έχουν και κουζίνα, αν θές να "φιλοξενήσεις" κανένα μιλφακι που θα σε φροντίζει και θα σου μαγειρεύει, είναι το S.M. Grande Residence, στο σόι 4, μέσα στο πιο κεντρικό σόι, παρόλα αυτά είναι πολύ ήσυχο.
Τα τελευταία χρόνια μένω στο Trendy condominium, στο σόι 13 που νοικιάζω μέσω Airbnb. Επειδή στο Airbnb δεν σου δίνει διεύθυνση πριν να νοικιάσεις, αν δεις αυτή την φωτογραφία πισίνας με τούς κόκκινους στύλους, είναι αυτό που σού λέω.

1713717604371.png
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Σουκχουμβιτ από σόι 2 έως σόι 24, για να είσαι στο κέντρο του ενδιαφέροντος. Ένα καλό ξενοδοχείο με μεγάλα δωμάτια που έχουν και κουζίνα, αν θές να "φιλοξενήσεις" κανένα μιλφακι που θα σε φροντίζει και θα σου μαγειρεύει, είναι το S.M. Grande Residence, στο σόι 4, μέσα στο πιο κεντρικό σόι, παρόλα αυτά είναι πολύ ήσυχο.
Τα τελευταία χρόνια μένω στο Trendy condominium, στο σόι 13 που νοικιάζω μέσω Airbnb. Επειδή στο Airbnb δεν σου δίνει διεύθυνση πριν να νοικιάσεις, αν δεις αυτή την φωτογραφία πισίνας με τούς κόκκινους στύλους, είναι αυτό που σού λέω.

1713717604371.png
Ευχαριστώ πολύ, θα τα κοιτάξω. Σκέφτομαι στην αρχή να μείνω σε ξενοδοχείο για να είμαι και πιο σίγουρος με τη βίζα. Αν έχεις και κάποια μαγαζιά για φαγητό, ψώνια, εμπορικά κέντρα, καλό μασάζ αλλά και μπαρ με γυναίκες θα ήθελα να μάθω
Έχω διαβάσει τα περισσότερα που έχετε αναφέρει τα μέλη με εμπειρία, αλλά αυτά συχνά αλλάζουν και επειδή είναι πρώτη φορά που πηγαίνω θα ήθελα να έχω κάποια βασικά μέρη και μαγαζιά να επισκεφθώ
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.603
Κριτικές
36
Like
35.069
Πόντοι
18.565
Ευχαριστώ πολύ, θα τα κοιτάξω. Σκέφτομαι στην αρχή να μείνω σε ξενοδοχείο για να είμαι και πιο σίγουρος με τη βίζα. Αν έχεις και κάποια μαγαζιά για φαγητό, ψώνια, εμπορικά κέντρα, καλό μασάζ αλλά και μπαρ με γυναίκες θα ήθελα να μάθω
Έχω διαβάσει τα περισσότερα που έχετε αναφέρει τα μέλη με εμπειρία, αλλά αυτά συχνά αλλάζουν και επειδή είναι πρώτη φορά που πηγαίνω θα ήθελα να έχω κάποια βασικά μέρη και μαγαζιά να επισκεφθώ
Σε όλα τα εμπορικά κέντρα, μεγάλα, η, μικρά, θα βρεις κάποιον όροφο με εστιατόρια, ταυλανδεζικη και γενικά ασιατική κουζίνα. Μεγάλα εμπορικά κέντρα θα βρεις στην περιοχή του Σιάμ, αν μείνεις στη Σουκχουμβιτ, παίρνεις το τραίνο και σε πάει εκεί.
3 στάσεις μετά το Νανά, τέσσερις μετά το Ασοκ. Επίσης μεγάλο εμπορικό κέντρο και στο Ασοκ, το Terminal 21.
Γενικά σε κάθε σχεδόν σταθμό του Σκάι-τρεν, θα βρεις και ενα εμπορικό κέντρο.
 

Crypto Women Travel

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2020
Μηνύματα
136
Like
55
Πόντοι
1
Σε όλα τα εμπορικά κέντρα, μεγάλα, η, μικρά, θα βρεις κάποιον όροφο με εστιατόρια, ταυλανδεζικη και γενικά ασιατική κουζίνα. Μεγάλα εμπορικά κέντρα θα βρεις στην περιοχή του Σιάμ, αν μείνεις στη Σουκχουμβιτ, παίρνεις το τραίνο και σε πάει εκεί.
3 στάσεις μετά το Νανά, τέσσερις μετά το Ασοκ. Επίσης μεγάλο εμπορικό κέντρο και στο Ασοκ, το Terminal 21.
Γενικά σε κάθε σχεδόν σταθμό του Σκάι-τρεν, θα βρεις και ενα εμπορικό κέντρο.
Ευχαριστώ, κοιτάω λίγο στο airbnb για διαμερίσματα, κοιτάζω κάποια σε Nana Bts. Στο κομμάτι πως να κινηθώ με τις γυναίκες έχεις κάποια μαγαζιά; Σκέφτομαι να δοκιμάσω και μασάζ, πολλά έμπειρα μέλη έχετε γράψει καλά σχόλια
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.603
Κριτικές
36
Like
35.069
Πόντοι
18.565
Ευχαριστώ, κοιτάω λίγο στο airbnb για διαμερίσματα, κοιτάζω κάποια σε Nana Bts. Στο κομμάτι πως να κινηθώ με τις γυναίκες έχεις κάποια μαγαζιά; Σκέφτομαι να δοκιμάσω και μασάζ, πολλά έμπειρα μέλη έχετε γράψει καλά σχόλια
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.702
Κριτικές
15
Like
11.324
Πόντοι
3.846
Ευχαριστώ πολύ, θα τα κοιτάξω. Σκέφτομαι στην αρχή να μείνω σε ξενοδοχείο για να είμαι και πιο σίγουρος με τη βίζα. Αν έχεις και κάποια μαγαζιά για φαγητό, ψώνια, εμπορικά κέντρα, καλό μασάζ αλλά και μπαρ με γυναίκες θα ήθελα να μάθω
Έχω διαβάσει τα περισσότερα που έχετε αναφέρει τα μέλη με εμπειρία, αλλά αυτά συχνά αλλάζουν και επειδή είναι πρώτη φορά που πηγαίνω θα ήθελα να έχω κάποια βασικά μέρη και μαγαζιά να επισκεφθώ
Ποια συχνά αλλάζουν;
Μέρη, συνθήκες, ενδιαφέροντα είναι τα ίδια εδώ και χρόνια.
Βασικά ότι έχει ειπωθεί εδώ και καιρό ισχύει απόλυτα.

Εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι λάθος να μείνει κάποιος σε ένα μέρος πάνω από 5 μέρες.
Αυτή η χώρα έχει τόσα αξιοθέατα, τόσα ωραία μέρη που είναι πραγματικά κρίμα να μη δεις τουλάχιστον 3-4 πόλεις/νησιά το λιγότερο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom