Νέα

Ταϊλάνδη sex trip...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KOSTASF16
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 58K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
821
Κριτικές
1
Like
1.702
Πόντοι
206
Το φαγητό είναι ακόμα ένας λόγος να πάει κάποιος. Προσωπικά πολλά βράδια έφαγα ψάρι λαυράκι στα κάρβουνα 700-800 γρ. 6€ και ψητές γαρίδες τεράστιες 5€ η μερίδα. Και πολλά ακόμα καλούδια της ταιλανδεζικης κουζίνας.
Ψάρια με 2,20μπεριπου ετοιμα ψημένα πεντανοστιμα
 

Συνημμένα

  • IMG-72599cc08fa9ff29aaeda289b5f48054-V.jpg
    IMG-72599cc08fa9ff29aaeda289b5f48054-V.jpg
    604,5 KB · Εμφανίσεις: 38

wolfgangbang1

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα,για περίοδο Πάσχα 15 ημέρες περίπου σκέφτομαι ταξίδι για την χώρα με όλα τά παραλειπόμενα καί όμορφα! Ενδιαφέρεται κάποιος συνοδοιπόρος για συνδιοργάνωση;
Εννοείται για High καταστάσεις καί οπτικά από μέτριος έως Α-male για να σαρωσουμε!
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Με κοπέλες τουρίστριες γίνεται κατάσταση σε αυτά τα μέρη;
Σίγουρα θα έχει και Ελληνίδες μαν μου. Είναι γνωστό πως πολλοί πάμε Μπανγκογκ για να χτυπήσουμε τις ίδιες μουνες που μας τα πρήζουν στην Ευρώπη
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα,για περίοδο Πάσχα 15 ημέρες περίπου σκέφτομαι ταξίδι για την χώρα με όλα τά παραλειπόμενα καί όμορφα! Ενδιαφέρεται κάποιος συνοδοιπόρος για συνδιοργάνωση;
Εννοείται για High καταστάσεις καί οπτικά από μέτριος έως Α-male για να σαρωσουμε!
Θα ερχόμουν , αλλά μετά διάβασα το μέτριος μέχρι Α Male , αλλά όπως μου είπε και μια (δίνω υλικό τώρα για τους εχθρούς μου ) δε ξέρει αν είμαι αρκετά άντρας για να την κάνω καλά (στο τέλος μου έκατσε αλλά μάλλον τον σκληρογαμιξ ήθελε)
 

Glyfomounix

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
3.149
Like
6.835
Πόντοι
1.056
Έτρεξε κατά πάνω μου μόλις περνούσα, μάλλον μεθυσμένη πανέμορφη Ρωσίδα, στην Πατάγια στην Jomtien beach, από γκρουπ Ρώσων κυρίως Ρωσιδων που χόρευαν σε μαγαζί κάτι σε καντίνα. Η Ταιλανδή φίλη όμως ήταν λίγο πιο δίπλα και τα πράγματα έμειναν εκεί. Πόσα να προλάβεις και τι να πρωτοκάνεις είναι η φάση εκεί.
Τύπε μου τα Ρωσίδια εκεί είναι πανεύκολα. Με κυνηγάγανε στο τιντερ , τους έγραφα μια φορά και μετά τρέχανε. Το ίδιο ισχύει πάνω κάτω για όλες τις δυτικές.

Φίλος μου ,Ιταλός , έφαγε Ρωσίδες όταν ήταν εκεί γιατί δεν του άρεσαν οι ντόπιες.

Αλλά εγώ όχι, είμαι αδίστακτος. Μου ζητάς μισελιν εστιατόρια η το παίζεις δύσκολη στην Ευρώπη; Ε τότε σε κατουράω στη μάπα εκτός Ευρώπης
 

wolfgangbang1

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα,για περίοδο Πάσχα 15 ημέρες περίπου σκέφτομαι ταξίδι για την χώρα με όλα τά παραλειπόμενα καί όμορφα! Ενδιαφέρεται κάποιος συνοδοιπόρος για συνδιοργάνωση;
Εννοείται για High καταστάσεις καί οπτικά από μέτριος έως Α-male για να σαρωσουμε!
Να αντέχει Την ένταση καί όχι από τά πρώτα γαμησια νταγλα!! αυτό εννοώ
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.714
Κριτικές
15
Like
11.351
Πόντοι
3.846
Να αντέχει Την ένταση καί όχι από τά πρώτα γαμησια νταγλα!! αυτό εννοώ
Τύπε πόσο χρονών είσαι;
Για να δω αν τηρείς τα ηλικιακά κριτήρια μου για συνοδοιπόρος στα γαμήσια.
 

wolfgangbang1

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2010
Μηνύματα
24
Like
5
Πόντοι
0
Τύπε πόσο χρονών είσαι;
Για να δω αν τηρείς τα ηλικιακά κριτήρια μου για συνοδοιπόρος στα γαμήσια.
Σέ ηλικία καλή Ανδρική..Δε θα μπω σέ αντιπαράθεση ούτε θα τό αναλύσω...ας πούμε σε κονσεπτ 35 αρη...με την ψυχολογία τού καί Την φάση του... συνδιοργάνωση ψάχνω για περιπέτεια καί εμπειρία!Δεν έχω πάει Ταϊλάνδη!
 

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
1.322
Πόντοι
481
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.558
Κριτικές
12
Like
6.389
Πόντοι
2.646
Εγώ έμενα 2 χρόνια Ταϊλάνδη.Οι Ελληνίδες που το παίζουν σοβαρές εδώ, εκεί γαμιουνται ασυστολα.Και μου το είχαν εξηγήσει αυτό
Μακάρι να τις ξεκωλιαζουν ακόμα και οι Ινδοί τουρίστες εκεί
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.714
Κριτικές
15
Like
11.351
Πόντοι
3.846
Θέλω μια γνώμη από άτομα που έχουν πάει αρκετές φορές.
Ξανακλεινω εισιτήρια σύντομα για Νοέμβρη και πέρα από Chiang Mai που θα πάω για αρκετές μέρες, έχω άλλες 5 μέρες που θέλω να πάω κάπου αλλού.
Τι προτείνετε για αυτό το διάστημα;
Δε θέλω Bangkok .
Pattaya ; Ή Phuket ;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.611
Κριτικές
36
Like
35.097
Πόντοι
18.565
Θέλω μια γνώμη από άτομα που έχουν πάει αρκετές φορές.
Ξανακλεινω εισιτήρια σύντομα για Νοέμβρη και πέρα από Chiang Mai που θα πάω για αρκετές μέρες, έχω άλλες 5 μέρες που θέλω να πάω κάπου αλλού.
Τι προτείνετε για αυτό το διάστημα;
Δε θέλω Bangkok .
Pattaya ; Ή Phuket ;
Πουκετ εχω παει, Παταγια οχι, απο οτι ξερω ομως, το Πουκετ ειναι πιο ακριβο απο την Παταγια. Εχει ομως καλυτερες παραλιες.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.090
Like
2.895
Πόντοι
506

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.849
Κριτικές
178
Like
39.404
Πόντοι
21.896
Θέλω μια γνώμη από άτομα που έχουν πάει αρκετές φορές.
Ξανακλεινω εισιτήρια σύντομα για Νοέμβρη και πέρα από Chiang Mai που θα πάω για αρκετές μέρες, έχω άλλες 5 μέρες που θέλω να πάω κάπου αλλού.
Τι προτείνετε για αυτό το διάστημα;
Δε θέλω Bangkok .
Pattaya ; Ή Phuket ;
Πάρε αεροπλάνο κ πετάξουν σιεμ Ρεάπ ή Luang prabang
Αφού ούτως ή άλλως θα μπεις σε αεροπλάνο για να πας νότια ταυλσνδη άρα μπες κ πήγαινε κ δε αυτά τα μέρη ..
Για ποιο εξτρέμ πήγαινε Bagan Myanmar αλλά ρώτα πρεσβεία πρώτα αν είναι ασφαλές μέρος ...
Νομίζω όμως ότι σιεμ Ρεάπ είναι πιο καλά διότι μπορείς να πας κ λίμνη τονσλαπ που είναι μαγεία

Bagan όμως είναι δεκαπλάσιο από το some reap κ έχει κ εκεί τη λίμνη inle και mountain poppa ( κάτι σαν μετέωρα μοναστήρι σε βράχο για μονοήμερο )
Πρώτα ρώτα πρεσβεία όμως για ασφάλεια ....
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.714
Κριτικές
15
Like
11.351
Πόντοι
3.846
Πάρε αεροπλάνο κ πετάξουν σιεμ Ρεάπ ή Luang prabang
Αφού ούτως ή άλλως θα μπεις σε αεροπλάνο για να πας νότια ταυλσνδη άρα μπες κ πήγαινε κ δε αυτά τα μέρη ..
Για ποιο εξτρέμ πήγαινε Bagan Myanmar αλλά ρώτα πρεσβεία πρώτα αν είναι ασφαλές μέρος ...
Νομίζω όμως ότι σιεμ Ρεάπ είναι πιο καλά διότι μπορείς να πας κ λίμνη τονσλαπ που είναι μαγεία

Bagan όμως είναι δεκαπλάσιο από το some reap κ έχει κ εκεί τη λίμνη inle και mountain poppa ( κάτι σαν μετέωρα μοναστήρι σε βράχο για μονοήμερο )
Πρώτα ρώτα πρεσβεία όμως για ασφάλεια ....
Αυτά που λες δε νομίζω να αξίζει για 5 μέρες.
Υπόψιν μετά πρέπει να πετάξω εύκολα για πίσω Κύπρο. Δεν έχω μέρες για χάσιμο να πάω πάλι Bangkok να μείνω εκεί.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.714
Κριτικές
15
Like
11.351
Πόντοι
3.846

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom