Νέα

Ταϊλάνδη: Καταζητείται Έλληνας για τη δολοφονία της συζύγου του

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα GANG BANG TEAM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 24
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Έχων Ζησει πολλα χρονια στην Ασια λογω επαγγέλματος, ενα εχω να πω. Δεν εχω δει ουτε εναν πετυχημενο γαμο μεταξυ ευρωπαιου και Ασιατισας.Μονο προβληματα ,ειναι σχεσεις γεματες προβληματα και αρρωστο παθος,τα αποτελεσματα τα βλεπουμε.Εκμεταυλευση του Ευρωπαιου σε ολα τα επιπεδα ,οικονομικη αφαιμεξη με πολλους τροπους και αδιεξοδα σε πολλουσ τομεις. Ο λαος μας εχει αρκετες παροιμιες για τετοιες σχεσεις και γαμους. Δυστυχώς καποιοι νωμιζουν οι σημερινες ασιατισες  ειναι σαν τις γιαπωνεζες του 50.Οι σημερινες ασιατισες που θα παντρευτουν ευρωπαιο εχουν μονο ιδιτελη κινητρα και συμφερον.Κριμα στον Γαμπρο,θα το μετανοιωσει η βιωσει όπως ο καταζητουμενος πολλή πικρα.

Ολες οι Ασιάτισες τύπε? Ενας γειτονας μου πανρεύτηκε Φιλιππινέζα επειδή τη γκάστρωσε, του καθάριζε το σπίτι.. Τωρα εχουν το παιδάκι τους κ τους βλέπω χαρούμενους.. αρα δεν ειναι πάντα έτσι.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.755
Κριτικές
178
Like
39.289
Πόντοι
21.896
oi φιλιππινζες εχουν δυτικη κουλτουρα λογωαγγλικης γλωσσας χριστιανικης πιστης και 300 χρονια αποικιας ισπανικης καθως και τα τελευταια πενηνντα χρονια αμερικανικη αποικια

αν μιλας με φιλιππινεζα με σπουδες μοιαζει σαν αν μιλας με ευρωπαια
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
29.990
Κριτικές
1
Like
32.900
Πόντοι
6.256
Μη γενικευουμε.
Σα να λεμε οι σουηδεζες μοιαζουν με τις ελληνιδες.
 

thai80

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2018
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
39
Πόντοι
0
Ολες οι Ασιάτισες τύπε? Ενας γειτονας μου πανρεύτηκε Φιλιππινέζα επειδή τη γκάστρωσε, του καθάριζε το σπίτι.. Τωρα εχουν το παιδάκι τους κ τους βλέπω χαρούμενους.. αρα δεν ειναι πάντα έτσι.
,,,επειδή τη γκάστρωσε, του καθάριζε το σπίτι.
Τα καλυτερα ερχονται....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom