Νέα

Τα πουστριλίκια του podolagnos_1985

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα podolagnos_1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 374K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
παίδες... από όλα τα ριάλιτι (δεν θα πω τηλεσκουπίδια) που βλέπουμε φέτος, σε ποιο πιστεύετε θα ταίριαζα εγώ περισσότερο; :confused::embarrased:

υγ. και πείτε μου και αν θα με ψηφίζατε κιόλας αν είχα μπει (με θετική πάντα ψήφο..., αν θα μου τη χώνατε δηλαδή :cheesy: αν θα μου τη ρίχνατε... ή αν θα μου την καρφώνατε αν πιάσουμε και το μαστερ σεφ που θα ξεκινήσει αργότερα)
 

demosmet

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2016
Μηνύματα
556
Like
78
Πόντοι
6
τυφλή ψήφο στο ποδολάγνο δαγκωτό όπου κ να πάει. είσαι παλικάρι.
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Παιδιά το πρωί πέτυχα στο λεωφορείο αυτόν εδώ τον άντρακλα
και είχα φάει σκάλωμα... έλεγα κάπου τον ξέρω... δεν μπορούσα να θυμηθώ... σκεφτόμουν αν τον έχω ρουφήξει...
και τελικά μου ήρθε η ιδέα μήπως ήταν στο power of love ή σε κάποιο άλλο παιχνίδι, τώρα τον βρήκα... όντως ο καυλιάρης από το power of love, ο υιοθετημένος...

παιδιά μιλάμε για καύλαρο! φαινόταν καλό εργαλείο μέσα από το παντελόνι εργασίας που φορούσε, δουλεύει στην Acs...

forum
 

Συνημμένα

  • konstantinos_fanoyrakis.jpg
    konstantinos_fanoyrakis.jpg
    304,1 KB · Εμφανίσεις: 184
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
είδε κανείς το πρώτο επεισόδιο του εφιάλτη στην κουζίνα?
αυτός ο βρωμοαλβανός πολύ βρωμόπουστας... :wink:
με έχει γαμήσει...
μεγάλη πουστάρα του κερατά... γι αυτό το γράφω κιόλας...
σίχαμα
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
είδε κανείς το πρώτο επεισόδιο του εφιάλτη στην κουζίνα?
αυτός ο βρωμοαλβανός πολύ βρωμόπουστας... :wink:
με έχει γαμήσει...
μεγάλη πουστάρα του κερατά... γι αυτό το γράφω κιόλας...
σίχαμα

Ο Άλεξ (έτσι δήλωσε τουλάχιστον) ο ψήστης ;; :think:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
είδε κανείς το πρώτο επεισόδιο του εφιάλτη στην κουζίνα?
αυτός ο βρωμοαλβανός πολύ βρωμόπουστας... :wink:
με έχει γαμήσει...
μεγάλη πουστάρα του κερατά... γι αυτό το γράφω κιόλας...
σίχαμα

Ο Άλεξ (έτσι δήλωσε τουλάχιστον) ο ψήστης ;; :think:

Aleks Pasha είναι στο viber και στο fb νομίζω με ένα ακόμα μεσαίο όνομα
μιλάμε για πολύ σίχαμα... τσιγγούνης του κερατά, παλλήνη/κορωπί κάπου από εκεί μένει και ήθελε να έρχεται να με γαμάει με 10-20€
άσε που είναι ψυχάκιας και έπαιρνε εκατό τηλέφωνα, τον έχω κάνει μπλοκ παντού
(+ μικροψώλης :confused: )
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.613
Πόντοι
4.546
είδε κανείς το πρώτο επεισόδιο του εφιάλτη στην κουζίνα?
αυτός ο βρωμοαλβανός πολύ βρωμόπουστας... :wink:
με έχει γαμήσει...
μεγάλη πουστάρα του κερατά... γι αυτό το γράφω κιόλας...
σίχαμα

Ο Άλεξ (έτσι δήλωσε τουλάχιστον) ο ψήστης ;; :think:

Aleks Pasha είναι στο viber και στο fb νομίζω με ένα ακόμα μεσαίο όνομα
μιλάμε για πολύ σίχαμα... τσιγγούνης του κερατά, παλλήνη/κορωπί κάπου από εκεί μένει και ήθελε να έρχεται να με γαμάει με 10-20€
άσε που είναι ψυχάκιας και έπαιρνε εκατό τηλέφωνα, τον έχω κάνει μπλοκ παντού
(+ μικροψώλης :confused: )

:grin: :grin:
Καλά που έχουμε κι εσένα ρεεέεεεεε άρχοντα @podolagnos_1985 να μαθαίνουμε κάνα νέο από μέσα! :wink:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
από τις 10:30 που ξύπνησα μέχρι τις 12:30 έχω χύσει 5-6 φορές... :confused: δεν αντέχω άλλο...
έχω φτάσει σε σημείο να χύνω και να μη βγαίνει τίποτα...

λέω ουφ έχυσα, κάτσε να κλείσω τις σελίδες, μετά βλέπω μία νέα φώτο/βίντεο ξανα χύνω... πφφφ :confused:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
ρε παίδες να ρωτήσω κάτι, γιατί δίπλα στο usernmame μου podolagnos_1985 γράφει κανονικό μέλος... δεν θα έπρεπε να γράφει Ιδιαίτερο μέλος? :confused: :effemine:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Θα σας περιγράψω τι έζησα σήμερα...

Γράφω εχτές στο fb, υπάρχει κάποιος μάστορας που μπορεί να μου ανοίξει κάτι τρύπες στον τοίχο για να κρεμάσω κάτι πράγματα?
Και μου στέλνει ένα μικρό καυλάκι γύρω στα 18 όμορφο, και βασικά ήξερα τον αδερφό από την ομάδα ποδοσφαίρου που πήγαινα στον πειραιά, αυτός 16τότε αλλά φαινόταν να έχει τρελή ψωλάρα...
οπότε λέω οκ, ας έρθει αυτός...

μιλήσαμε στο τηλέφωνο και ρώταγε τον παππού του, έχουμε αυτό? έχουμε εκείνο? λέω κι εγώ οκ μπορεί να έρθει με το παππού του, να έχει αυτός τα εργαλεία...
τεσπα... πάω σήμερα το πρωί... άυπνος, δεν είχα κοιμηθεί γιατί είχα μία άλλη δουλειά 8 το πρωί οπότε δεν είχα κοιμηθεί για βράδυ
και έρχονται, ανοίγω την πόρτα...

και μπαίνει το καυλάκι με ολόσωμη φόρμα εργασίας
και ένας πεθαμένος βρωμόγερος... :vomit: κυριολεκτώ και στις δύο λέξεις... ένα σίχαμα σιχαινόμουν που έμπαινε σπίτι μου και με το ένα πόδι στον τάφο
μου ήρθε εκείνη τη στιγμή επιτόπου να τους πω, δεν ενδιαφέρομαι γεια... αλλά λέω οκ, μπορεί το μικρό να κάνει τι δουλειά και στο κάτω κάτω... δύο κρεμάστρες ήθελα πόσο δύσκολο να είναι... ας το κάνει ο οποιοσδήποτε...
(μαλακία μου)

εν τω μεταξύ φαινόταν να βιάζεται κιόλας ο βρωμόγερος με το που μπήκε... (εδώ να σημειώσω ότι επίσης ούτε άκουγε, ούτε έβλεπε :confused: )
προφανώς θα γνωρίζει ότι οι ώρες του είναι μετρημένες σε αυτόν τον κόσμο και γι αυτό βιαζόταν ...:priest:

τεσπα... ήθελα ένα γαντζάκι για να κρεμάσω έναν καθρέφτη, μικρό αλλά λίγο βαρύ, και μου βάζει αυτός αυτή τη μαλακία που βάζεις για να κρεμάσεις καδράκια...
του λέω όχι δεν κάνει αυτό, δεν θέλω αυτό...
βάζει ένα γαντζάκι πως και πως, ότι να ναι... τεσπα...

πάμε να βάλει τις κρεμάστρες, μου λένε ούπα δεν έχει? είχαν μόνο κάτι βιδούλες, μου λένε δεν στέκονται χωρίς ούπα στον τοίχο...
βάζει το τρυπάνι και ανοίγει μία μεγάλη τρύπαααα.... με τα χίλια ζόρια, να του κρατάει το χέρι το μικρό γιατί ο κωλόγερος θα πέθαινε...
να μη τα πολυλογώ, μετά από αρκετή ώρα μου λένε, έτοιμα και αυτά, πάμε στο επόμενο?

εδώ να σημειώσω ότι το μικρό δεν έκανε τίποτα :S απλά με δούλεψαν, δηλαδή απλά αυτό βρίσκει δουλειές στον πεθαμένο παππού του? δεν κατάλαβα τι παίχτηκε...

με το που ακουμπάτω τις κρεμάστρες και τις κουνάω λίγο, βλέπω ότι κάνουν βόλτες, δεν είχαν πιάσει οι βίδες τίποτα... και επειδή αυτοί μου είπα έτοιμο, έτσι είναι κομπλέ, δεν γίνεται κάτι καλύτερο

του λέω βγάλτε τες και φύγετε!
τους πετάω και ένα 20αρικο εκεί που είχαν τα εργαλεία και τους κάνω με το χέρι... δρόμο...

το θέμα είναι ότι έχασα 20ευρώ για το τίποτα, και μου έχουν αφήσει τώρα 4 μεγάλες τρύπες στον τοίχο... που σημαίνει ότι εγώ θα πρέπει να πληρώσω και κάποιον να κλείσει αυτές τις τρύπες... ελπίζω να μη χρειαστεί και βάψιμο... :angry:

τεσπα...
αυτό που θέλω να πω είναι ότι ήμουν απίστευτα νευριασμένος και συγχυσμένος και απογοητευμένος
μετά παίρνω και το douleutaras (αν και είχα διαβάσει άπειρα κακά σχόλια γι αυτή την βρωμοεταιρεία...) αλλά πάνω στην απόγνωση και την ανάγκη λέω ας πάρω κι εκεί... ούτως η άλλως μικροδουλειές είναι
το σηκώνει μία, τις λέω θέλω αυτό και αυτό, μου λέει δεν έχουμε κάποια κατηγορία τεχνικού να ασχολείται αποκλειστικά με αυτό... μπορούμε να σας βοηθήσουμε σε κάτι άλλο? και της το κλείνω στη μούρη...
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
εν τω μεταξύ τώρα...

(πριν κάποιες μέρες είχα την φαεινή ιδέα... η οποία αποδείχτηκε και πολύ σωστή... και έκανα το εξής...
μπήκα σε κάποιες ομάδες με ντελιβεράδες στο fb και τους έγραψα ότι κάνω δωρεάν το πρώτο μασάζ σε όποιον ντελιβερά θέλει...
σκέφτηκα κουρασμένες ποδάρες... ότι υπάρχουν πολλάααα άτομα σε αυτό το επάγγελμα, οι περισσότεροι είναι νέοι και έχει και πολλούς αλβανούς
και όντως μου ήρθαν 2-3 τις πρώτες μέρες)

σήμερα είχα μιλήσει με έναν ντελιβερά, είχε μόνο μία φώτο με πρόσωπο κοντινή οπότε στην ουσία ήταν σαν να μην τον έχω δει, ούτε αυτός εμένα, και δεν μου είχε δώσει και τηλέφωνο, μόνο από το messeger στο fb
και είχαμε πει να έρθει μετά τους παραπάνω, όταν θα τελείωναν.
εγώ επειδή είχα απογοητευτεί τόσο και ήμουν πολύ νευριασμένος και στεναχωρημένος και άυπνος, σκεφτόμουν να του πω να μην έρθει... γιατί δεν είχα όρεξη να κάνω κάτι, ούτε και μασάζ...

αλλά οκ τον άφησα να έρθει...

με το που ανοίγω βλέπω έναν ψηλό άντρακλα...
ψηλός κανονικά κιλά, σοβαρός, αυστηρός... γούσταρα τρελά...
ήταν λίγο αμήχανος, αγχωμένος γιατί θα έκανε πρώτη φορά με αγόρι αλλά ευτυχώς του έφυγε σύντομα.

αρχίσαμε την κουβέντα, πχ... του έλεγα έχεις κορμάρα, έχεις ποδάρες τεράστιες, τι νούμερο παπούτσι φοράς κτλπ, είχες ποτέ γκόμενα να τα έχει φετίχ και να στα γλείφει και τέτοια...
αυτός μου έλεγε ότι του αρέσει το δυνατό μασάζ κτλπ και καταλάβαινα ότι δεν μένει ευχαριστημένος με αυτό το χαλαρωτικό που κάνω...
μετά μου έλεγε ότι σκέφτεται και αυτός να κάνει μασάζ κτλπ, να αλλάξει επάγγελμα
εγώ του είπα ότι μου στέλνουν αρκετοί που θέλουν να κάνω στη γυναίκα τους κτλπ, όπως και σήμερα το πρωί που μου έστειλε ένας και μου ζήταγε να κάνω μασάζ στη γυναίκα του και αυτός να βλέπει και να μαλακίζετε

και το καυλάκι γούσταρε τέτοια, δηλαδή συζητάγαμε για τέτοια, για το που βρίσκεις τέτοιες αγγελίες κτλπ...
οπότε του είπα να γυρίσει...
το καυλί του ωραίο και μέτριο, σαν το δικό μου, ήταν πεσμένο, δεν φαινόταν να σηκώνεται όσο τρίψιμο και να έκανα στους προσαγωγούς...

και σε κάποια φάση μου κάνει
και εσύ δηλαδή γουστάρεις πόδια? :embarrased:

ναι του λέω.
θα ήθελες να στα γλείψω εγώ για να δεις σαν εμπειρία πως είναι? σαν αίσθηση?
ναι οκ μου λέει, κάνε το, γιατί όχι...

και πάω... και ξεκινάω να γλείφω μεγάλες άπλυτες ποδάρες στρ8 ψηλού άντρακλα ντελιβερά....
τρελάθηκα!!! έκανα σαν τρελός, του τις έγλειφα για πολύυυ ώρα, του τις καθάρισα καλά! αυτός ήταν ξαπλωμένος με κλειστά μάτια
που και που τον ρωτούσα σου αρέσει? και μου έλεγε ναι...

σε κάποια φάση αφού του τις είχα καθαρίσει, πιάνω τη ποδάρα του και τη χτυπάω και καλά στο πρόσωπο μου...
το πιάνει αμέσως ο καυλάκος και αρχίζει και μου ρίχνει σφαλιάρες με τη ποδάρα του...

οπότε μετά μου βγαίνει κι εμένα το πουτανίστικο, το ξεφτιλέ, το υποτακτικό και άρχισα να του μιλάω στον πληθυντικό και να μου ρίχνει σφαλιάρες και με τις δύο τις ποδάρες του...

σηκώνεται και μου λέει θέλεις να μου πάρεις πίπα?
με προφυλακτικό όμως... βάζει προφυλακτικό και ενώ ξεκινάω εγώ στα γόνατα, αυτός όρθιος, μου λέει μετά
ακούμπα το κεφάλι στο κρεβάτι του μασάζ... και αυτός έρχεται από πάνω, βάζει το ένα πόδι στο κρεβάτι του μασάζ και στην ουσία ήταν σαν να γαμάει μουνί ή κωλαράκι μόνο που μου γαμούσε το στόμα!!!

έβγαλε προφυλακτικό με έχυσε μάπα και στόμα
και εγώ είχα τρελαθεί τόσο πολύυυυ που συνέχιζα να του μιλάω στον πληθυντικό και να τον βλέπω σαν αφέντη....

μου λέει πάμε να μου πλύνεις τα πόδια...
ναι του λέω! και αν σου έρθει και κατούρημα ρίξε μου...

κάθομαι στο πάτωμα της ντουζιέρας οκλαδόν και αυτός όρθιος ακουμπάει τη μία ποδάρα του πάνω στο μπούτι μου και αρχίζω να του τη σαπουνίζω...
απλά τέλειο καύλα υπέροχο καυλώνω και μόνο που το σκέφτομαι σαν εικόνα και τώρα ακόμα...

και εκεί που του έπλενα την ποδάρα αρχίζει να με κατουράει... έπινα όσα μπορούσα, τα υπόλοιπα με έλουζαν....
καύλααααααα
του λέω μετά βάλε και τη ποδάρα σου στη μάπα μου.... και έχυσα κι εγώ μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα...

βγήκαμε, ντύθηκε και έκανε τσιγάρο, και εγώ συνέχιζα να είμαι στα γόνατα γυμνός και να τον κοιτάζω λες και είμαι σκύλος και περιμένω να με βγάλει βόλτα...
μιλήσαμε λίγο ακόμα κτλπ...
του είπα ότι μπορεί να έρχεται όποτε θέλει να του καθαρίζω τις ποδάρες ή να με ξεφτιλίζει κτλπ

γενικά πέρασα τέλειαααααααααα! απίστευτο ξεφτίλισμα από στρ8 γνήσιο όμορφο νεαρό ντελιβερά άντρα!!! ένα όνειρο έζησα δηλαδή....

οπότε μου έφτιαξε τη διάθεση και όλα πήγαν καλά μετά.
τώρα θα δω τι θα κάνω με τις τρύπες στον τοίχο κτλπ.... ελπίζω επιτέλους να καταφέρω να βάλω αυτά τα δυο πράγματα που θέλω στους τοίχους, δεν μου λείπουν ακόμη πολλά πράγματα.

:smitten:
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
εν τω μεταξύ λέμε για το bou ότι άλλαξε εμφάνιση και έχει γίνει σκατά... το facebook το έχετε δει? :confused::vomit:
 

Pussybuster98

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2020
Μηνύματα
390
Like
450
Πόντοι
21
Λαγνε κουφαλα τωρα που κλεινουν παλι μπουρδελα πιστευω ειναι η καταλληλη ωρα να ανεβασεις μπανερακι με διαφημηση τρελε μου.

 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166
Λαγνε κουφαλα τωρα που κλεινουν παλι μπουρδελα πιστευω ειναι η καταλληλη ωρα να ανεβασεις μπανερακι με διαφημηση τρελε μου.

μμμ καλή ιδέα
που πασά μου?

σε ποιο θρεντ πιστεύεις είναι καλύτερα?
 
OP
OP
podolagnos_1985

podolagnos_1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2017
Μηνύματα
11.584
Κριτικές
2
Like
138
Πόντοι
166

sperfect

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
1
Like
195
Πόντοι
1
Ποδολαγνε μας λείπουν οι αναλυτικες περιγραφές Σου για τις πουτσες που τρως!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

Kavouras13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2016
Μηνύματα
272
Κριτικές
9
Like
551
Πόντοι
301
Γιατί τον μπανάρανε;
 
  • Θυμός
Αντιδράσεις: 968

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom